Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Jé, Soni, máte elektřinu x-) Já jsem ještě hodinu v práci, pak jedu zase k Dr na kontrolu, už se na malýho těším, až ho uvidím x-) , dneska tam teda řádí, mám na břiše úplné vlnobití :-D Dneska jde se mnou na UTZ i mamka :-D no, na ten pohřeb jsem dneska nakonec nešla |-|
Profilova fotka
ahojky valllll
Profilova fotka
tak to je fajn ne?myslím to vlnobití :-D
Profilova fotka
sonik: jj, docela dobrý, pokud zrovna nesedím v autobuse a neškubu sebou jako debil, protože se občas leknu, když ten kopanec nečekám :-D
Profilova fotka
:-D a jak jinak?kdy to končíš?
Profilova fotka
sonik: no, měla bych končit 30.4. ;-)
Profilova fotka
fíha takže za pár :-D a co manža???
Profilova fotka
sonik: manža pořád pracuje :-D =-) no, a mám hodně dní třeba jenom půlku dní v práci, kvůli cvičení, prohlídkám a tak a taky už naplánováno pár dní dovolené :-D
Profilova fotka
toš fajně, ale u manžy jsem myslela jak to teď prožívá?se blížíte do finiše ne? :-D
Profilova fotka
sonik: no, prožívá to normálně, zrovna se poslední týden proklíná, že nechtěl koupit tu novou postýlku, že trval na té staré, kterou musí obrousit a nalakovat, když jí chtěl používat :-D jinak celkem dobrý, už se malýho nemůže dočkat ;-)
Profilova fotka
tak to je super, no nic já končím a jdu něco dělat :-D tak pa já se zase ukážu :-D
Profilova fotka
sonik: tak papapa, já už taky za chvíli jedu domů na tu kontrolu, tak pappa ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj ženy jste tu???? :-.
Profilova fotka
¨haló haló vy jste ale pracantky :-D
Profilova fotka
dobré ranko holký, koukám že jste to tu opustily :-x
Profilova fotka
Dobré ranko holky jak po víkendu??? :-)
Profilova fotka
:-x :-x :-x
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak konečně můžu zase chvíli za váma ;-)
Profilova fotka
hojky hoj jsem opět tu, jsem ofláganá :-D
Profilova fotka
zdááááááááááááááááááááááááááár Soni uka foto
Profilova fotka
Val jsem viděla v pátek šéfovu manželku, co má termín 19/6 a ta má břuch jak blázen :-D
Profilova fotka
zdar elis :-D no konečně někdo ;-) foto bude ale nevím kdy :-N musím se zkulturnit, to víš nenamalovaná :-D jsem dneska omrkla novou kadeřnici a je good, hned jsem z ní vytáhla info na svatební účes pro ségru :-D jinak mám doma novou lampu heheč :-D
Profilova fotka
jo a mám tmavé vlasy - jsem nahodila opět hnědé háro :-D
Profilova fotka
jj na lampu jsem koukala a co práce ?
Profilova fotka
elis zatím nic, pořád nezaměstnaná :-D teď čekám na dvě odpovědi a podle těch se zařídíme :-D
Profilova fotka
jako jak zařídíte? jestli máš otěhotnět nebo ne jo :-D
Profilova fotka
nojasně :-D
Profilova fotka
sonik: tak foto ;-) elis: no, já už mám taky pupendo :-D jé, já vám pošlu foto z pátka ;-)
Profilova fotka
ok
Profilova fotka
jo a uplatnila jsem v DM drogerii kupony na slevu ;-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?