Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Ahooooj, kde ste kdoooooooo?
Profilova fotka
Dobréééé ráno :-)
Profilova fotka
Dobré ranko :-) ahojky val tak jak výběrovka?
Profilova fotka
sonik: mazeeeeec, no ale dva jsme doporučili do dalšího kola a tam už si vyberou ředitelové ;-) a zítra mám další uchazeče a zase dva mám doporučit do dalšího kola ;-) jinak perlička z pátka, měla jsem tu už posledního uchazeče, zvoní telefon a jeden chlap (cca 30 let), že chce něco spočítat, normálně mu to počítám na rychlovku cca 10 minut, tak mu říkám, že dneska to bude dýl, že tu mám uchazeče a teď rozhovor... On:"Vy budete rozšiřovat oddělení?" Já:"Ne, já budu končit." On: "Kam jdete?" Já: "Budu doma" On: "A kdo vás bude platit?" Já: "Stát" On:"Vy budete nezaměstnaná?" :-D :-D :-D No, prostě to na mě v šestém měsíci nejde vidět, všichni myslí, že jsem jenom ztloustla :-D
Profilova fotka
val dost dobrý :-D
Profilova fotka
sonik: no, jsem se docela nasmála :-D
Profilova fotka
a co víkend????
Profilova fotka
sonik: no, v sobotu jsem opět byla bez manžela, dělal u kámošů... ale známým jsme s našima pomáhali stěhovat - já teda ne, já jen čučela, akorát jsem jim vyvenčila pejska, aby mohli v klidu stěhovat :-D no a včera jsme byli na procházce s našema psama, pak šel manža na pivko a já v klidu mohla dělat daňová přiznání a přehledy a tak a byla neděle večer :-D co ty?
Profilova fotka
u nás?v sobotu ráno odfrčel manža směr Slovensko, vrátil se kolem 14hod pak jsme chvilku odpočívaůli a pak jeli směr Frýdek kde měl skorošvagr utkání v hokeji, já se poprocházelo po obchoďáku a pak jsem za nima došla akorát na poslední třetinu - vyhráli, pak jsme frčeli k tetě na oslavy měla narozky a v neděli celkem klid jsme byli doma, manža byl i v práci taková celkem pohoda ;-)
Profilova fotka
jo a ještě jsem v pátek byla zase na filmu v angličtině :-p http://www.csfd.cz/film/182289-hotel-... ty jo, docela masakr na psychiku, je to podle skutečné události, fakt děs, ten svět :-p už jsem i té holčině říkala, jestli tu angličtinu trošku neodlehčíme, mně to dělá teď na psychiku nějak špatně, jsem po tom zase moc v pátek nespala |-| posledně jsme měli o Australanech, jak v 20. století Angličani tam Aborigincům brali děti, předtím Goyovi přízraky o inkvizici v Portugalsku |-| no, prostě pro těhuli děs běs |-|
Profilova fotka
hm zajímavé já poslední dobou taky nečučím na hrůzy pak se bojím sama doma :-D a to nejsem těhu :-D
Profilova fotka
sonik: a zrovna dneska ráno říkali ve zprávách, že nový australský premiér se těm domorodcům chce za tu hrůzu teprve omluvit po cca 100 letech |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
no to je teda zpoždění :-p
Profilova fotka
sonik: angličani, co bys po nich nechtěla :-D
Profilova fotka
bréééééééé rááááááááááááánko
Profilova fotka
elis: brééééé bréééééé :-)
Profilova fotka
elis dobré ranko :-)
Profilova fotka
Val tak co kočááááááááááááááááááááry
Profilova fotka
elis: ještě jsem nepokročila :-N
Profilova fotka
elis a co víkend???nějaké news???
Profilova fotka
=-) =-) =-) kde jste??? =-) =-) =-)
Profilova fotka
pracuju, než mi to zase zítra vypukne :-N |-|
Profilova fotka
jsem z oběda tady, jak jste na tom vy? =-)
Profilova fotka
já jsem taky po o
Profilova fotka
já jsem taky po obědě ;-)
Profilova fotka
a co jste měly? Já rizoto, celkem to šlo, ale myslím, že budu mít za chvíli hlad, do třech určitě 8-(
Profilova fotka
já měla bulky v kapustě s chlebem, od maminky, děsněěě ostréééé :-D
Profilova fotka
já měla nějaký znojemský guláš ;-) jo a možná tento týden budu mít nový koberec do ložnice, v létě chcem trochu vymalovat a pouklízet když tam máme být ještě cca 2roky - je to toto http://www.koberce-trend.cz/index.asp...
Profilova fotka
akorát dumám nad barvou
Profilova fotka
soni: vám se to bude ještě dva roky stavět? =-) jinak já mám ráda hnědou :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?