Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
soni: hele http://www.modrastrecha.cz/album/albu... jsme z ní nadšení, hrozně se nám líbí ;-)
Profilova fotka
val ahojky fotečky jsou úžasnýýýý x-) ;-) povedlo se vám to ;-)
Profilova fotka
a k otázce v úvodu pak budu na pracáku :-D
Profilova fotka
sonik: díky, v sobotu a v neděli jsem to dali dohromady a včera jsme chodili a furt na ní čučeli :-D
Profilova fotka
jjo to věřím a jste spokojeni?
Profilova fotka
hele kdo byl u nás:-)) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
haló haló kde jste kdo??? :-.
Profilova fotka
Brééééééé rááááááánko
Profilova fotka
Brééé rankoooo :-) tak jak je po šmigrustuuuu?:-) Soni tobě to slušíííííí x-)
Profilova fotka
no hpjte hoj, kde se flákáte?? kaji díky x-) byl fajňutkýýý a jaký byl prodloužený víkend???
Profilova fotka
my sme vegetili celý víkend, akorát v sobotu jsem jela ke kámošce, juknout, jaké si vybrala svatební šatičky, chdodila dva dny s mamuškama, nechala se fotit a nám pak vše ukázala :-) jinak jsem byla doma a flákala se... akorát včera jsem se vrhla na pár košil... :-)
Profilova fotka
Soni ten už je velký teda
Článek se načítá
Profilova fotka
elis jjo začíná se stavět a hrozně fajně péruje na nožkách x-) kaji já to měla podobně akorát to žehlení bylo tak na dvě hoďky :-p
Profilova fotka
soni on je kdy narozený?
Profilova fotka
6.6.2007 x-)
Profilova fotka
sonik: jéééé, Radimek byl u vás x-) kajka: ty ses teda měla x-)
Profilova fotka
val jjo měli jsem srázek s holka z gymplu a Ráďulka zastával mužskou roli :-D
Profilova fotka
ten je boží http://www.modrykonik.cz/album/view.p... to je beztak salšník, má ho manžel od sestřenky x-)
Profilova fotka
já byla s manžou venčit dvojčata, taky dobrý :-D
Profilova fotka
sonik: jj, vypadá to tak a je nádhernej (malej) :-D x-) sonik: jj, bobeček malej x-)
Profilova fotka
elis a nenakazili jste se??? :-D
Profilova fotka
ne to ne fotka v albu
Profilova fotka
elis ale pasovalo by vám to :-D jinak nevím jestli jsem vám říkala, ale od manři bratránek čeká rodinku a hnedle dvojčátka :-D termínmyslím v září x-)
Profilova fotka
elis: ty už jsou velký, jako Vaši :-D no nic, jdeme zase pracovat ;-)
Profilova fotka
njn budou mít za dva týdny už rok
Profilova fotka
toto letí co?taky si vzpomínám jak jsem jela s kámoškou do porodky za radimkem a už je to velký chlap
Profilova fotka
no není k sežrání http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Profilova fotka
tak u toho jsem mi pěkně trhalo v koutcích :-D je to z diskuze myslím říjen 2007 Hledám chlapa (Údajně jde o doslovný inzerát z Annonce, ale i kdyby nešlo, je to kouzelné.) Nejsem žádná "inteligentní krasavice", ani bohatá "zelená vdova".Jsem úplně normální, ani ošklivá, ani chudá ženská a hledám k sobě taky"normálního" chlapa. Chlapa, který nemá pošlapaný ego od svojí dominantní matky a nesnažísi ho hojit na své partnerce, nechrápe a ráno netvrdí, že v noci vůbec nespal, nedrbe se neustále při hovoru na koulích, případně v řiti, splachuje po sobě záchod a umyje si ruce poté, co "ho ždímal" do mušle, netelefonuje s kamarádama a neprobírá s nimi poslední fotbalový zápas celou cestu, zatímco jedeme ke tchýni na kafe zvaným "čurifrnda", nenutí mě uklízet každý víkend a nikdy nepronese nad natřískanou ledničkou větu "tady zase nejni nic k jídlu!", netúruje auto u čerstvě pověšeného prádla a nedojíždí auta řízený "no jo ženskou" a nedělá pak na ni "fakáče", nebere mě na párty s jeho nadřízenejma jako "špendlík v kravatě", nechce po mě, abych měla najednou 127 cm dlouhý nohy, čtyřky kozy a dlouhé blond vlasy, nenechává nespláchnuté oholené fousy aj. porosty v umyvadle a roztahuje mokrý ručník, aby nesmrděl, nekrká u stolu a neprdí při každém podřepu, když si sahá pro lahváče, neomračuje mě zážitkama z poslední pařby a obsah žaludku po pitce nevyprazdňuje do postele, nestříhá si nehty u jídla, nemá chuť na jahodové knedlíky, zrovna když jsem připravila chilli con carne, nenutí mě skákat padákem a bangee jumping a nekritizuje moje kamarádky z jógy, neříká mi, kde všude mám celulitidu a jak bych mohla vypadat, kdybych "něco se sebou dělala", neopravuje moji angličtinu, když se snažím poradit zbloudilým cizincům, nezapomíná na moje narozeniny a při sexu nevykřikuje "Lído, dělej, přirážej!!!", když se jmenuji Alena, nedosoluje si každé jídlo, aniž by ho ochutnal,neptá se mě po sexu "tak co, jaký to bylo?" a "byla jsi?", nechodí doma nahej s ponožkami, nevyndává si u televize holuby z nosu a necvrnká je kolem sebe,nezapomíná mi vyřizovat důležité vzkazy typu "tvůj táta je v nemocnici s infarktem", nepočítá s tím, že mám nadpřirozenou schopnost číst myšlenky. nechce společný sex ve třech s impotentním kamarádem Jardou "aby si taky čuchnul,kurňa"... Já vlastně ani nechci chlapa!
Profilova fotka
Soni, jo je k sežrání, je krásnýýýýý a ty dvojčátka taky :-) Elis není to v Ostravě? u Cerfu? :-)
Profilova fotka
jj je

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?