Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
no to je super, konečně budeš chvilku s náma ;-)
Profilova fotka
jj, už jsem se nemohla dočkat ;-)
Profilova fotka
no tak informuj, kdy že to máš další kontrolku? a v kterým teď momentálně jsi? a kdy budou nový fotky????
Profilova fotka
sonik: takže po včerejšku mám další kontrolku 9.4.2008 - chodím po třech tejdnech, protože dle Dr jsem riziková momentálně dneska končím 28 tt, zbývá mi 6 týdnů do mateřský (necelých), 30. dubna se rozloučím s ženskejma v práci - dopoledne, pak pojedu na kontrolu k Dr, kde mi napíše papír na mateřskou, ve čtvrtek 1.5. je volno - je svátek a v pátek 2.5. si vezmu dovolenou a v sobotu 3.5. bych měla oficiálně nastupovat na mateřskou... nový fotky budou nejspíš po víkendu - bude nová kuchyň, vymalovaný pokojík a taky bříško zase po 3 tejdnech ;-)
Profilova fotka
když jsi riziková neměla bys bejt radši doma???? :-. a jak kontrolka??????????????????????????????????????????????????
Profilova fotka
sonik: teď asi nerozumím té tvé "kontrolce?" Jako včera? no, dle Dr jsem riziková jen kvůli tomu začátku, kdy JÁ neměla žádné problémy, ale JEMU se zdálo, že z Míši nic nebude ]-(
Profilova fotka
aha tak ok a té kontrolce, no jak bylo včera?cos nového zjistila?co malý?
Profilova fotka
sonik: aha, jj, docela dobrý, Míša se má OK, dokonce jsem ho i viděla, protože te´d Dr mu kontroluje na UTZ srdíčko a jestli je hlavičkou dolů, tak jsem ho v rychlosti viděla, jak si tam lebedil, srdíčko mu tlouklo o 106 x-) ani už pohlaví nekontroloval :-D akorát mám nějaký problém s výtokem, ale Dr mi na to dal globule, tak by měly za týden zabrat, tak snad to bude dobrý, ale Míšu to zatím neohrožuje ;-)
Profilova fotka
brééééééé rááááááánko
Profilova fotka
ahojky elis val to ti jako nechtěl dát kuknout na tu obrazovku????nemáš divnýho doktora?
Profilova fotka
elis: brééééééé bréééééé rááááánko :-)
Profilova fotka
no, tak jdeme na poradu, stejně tu nejste ;-) sonik: to jo, má takovou mini obrazovku, ale moc mi Míšu neukazoval, kontroloval jen to nejnutnější, takže jakože 5 minut, abych se vynadívala to mi neukazoval ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Profilova fotka
jéééé takový pidííík
Profilova fotka
jéééé, vypadá úplně jako Lenka :-D
Profilova fotka
val tak to je přesná formulace x-)
Profilova fotka
teda tady tak hrozně sněží :-N
Profilova fotka
u nás nic, je tu klid
Profilova fotka
tady chvilku sněží chvilku ne
Profilova fotka
no, u nás se to taky střídá, ale sněhu je od pondělka napadaného docela dost
Profilova fotka
no jste to samzřejmě přivolaly 8-( mám tu sníh s deštěm a nemám paraple 8-(
Profilova fotka
sonik: promiň |-| já ho teď nosím pořád |-|
Profilova fotka
val hm, já občas a smaozřejmě když ho nejvíc potřebuju nemám ho :-p
Profilova fotka
já taky nosím pořád
Profilova fotka
no jo no, jste prostě nad věcí :-D zachvilku si asi skočím do solárka 8-)
Profilova fotka
sonik: jé, ty se máš x-)
Profilova fotka
soni: je to dobrý, teď svítí sluníčko, tak snad dojde i k vám ;-)
Profilova fotka
val tak a´t hned je tu ;-) jinak jsem vhyřátá,akorát nesnáším ten smrad ze solárka :-p
Profilova fotka
tak a jsem z oběda ;-)
Profilova fotka
val co bylo dobrýho??? já dneska měla jen rohlajsku a ještě mě čeká milky way minute - hrozně mi to zachutnalo :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?