Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Tak jsem vám do alba přihodila jednu fotku.....
Profilova fotka
jééééé ta je celá ty že?
Profilova fotka
no jo...ono to nakupování jen tak neskončí.......spíš nikdy......ted jsme nakoupili ohrádku....chystáme se na jídelní židličku....no sranda......člověk aby ty peníze tisknul... ;-) občas koupím Baru nějakou hračku....ale sobě pro radost..... :-)
Profilova fotka
No právě, že je celá manža.......ale ze mě taky něco má...... :-)
Profilova fotka
a jakou chcete židličku? V ikee mají tu bílou plastovou za 400 Kč
Profilova fotka
já bych řekla, že je podobná dost tobě, ale to je asi tím, že manžu tolik neznám
Profilova fotka
je fajná x-) x-) x-)
Profilova fotka
no...po mě má nějaky gesta, pohledy apod.,ale jinak je fakt celej tatínek......jinak židličku jsem vybrala chicco poly....ohrádku máme babypoint spasso......
Profilova fotka
No koukám na tu fotku co mám jako ikonu a Barunka je tam neuvěřitelně malinkatá....... :-) :-)
Profilova fotka
jéé máš novou fotku
Profilova fotka
No jo......byl čas na změnu....
Profilova fotka
moc pěkná, a jaké to je na mateřské???
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to by mě taky zajímalo, nuda nebo máš co dělat :-)
Profilova fotka
na mateřské????no momentálně bych neměnila........fakt ....
Profilova fotka
no nuda to rozhodně není.....a dovolená už vůbec ne.....ale dá se to........fakt si nemůžu stěžovat...
Profilova fotka
no momentálně žehlím, tak budu pokukovat a občas něco písnu.......venku je zataženo, takže spěchat nebudu......
Profilova fotka
a jak vypadá váš normál den??? =-)
Profilova fotka
no....z postele vylezeme tak kolem půl desáté.....pak se nasnídám.....dám do pucu Barunku a pokud je hezky vyrážíme ven....a tam jsme co to dá...protože venku se jí krásně spinká.......nakojit chodím k mamince do práce, takže někdy dojdu domů až tak kolem páté......no a pak zase dát Barunku do pucu....nakrmit...převlíknout....taky si pohrát... apod....někdy jdu cvičit, tak se stará tatínek.....a tak v mezičasech zapnu pračku, pověsím prádlo.....něco málo vyžehlím, něco pouklízím.... apod...a je to pořád dokola a dokola......ale když jsem chodila do práce, tak jsem asi nestíhala víc.....byla jsem doma celkem málo...
Profilova fotka
no dobrý,takže docela aktivní matka ;-)
Profilova fotka
tak já jsem po o a je mi good ;-) měli jsme rybu
Profilova fotka
já si o ted hřeju
Profilova fotka
a co máš???ještě bych si něco dala x-)
Profilova fotka
zapečené těstoviny, alias šunkofleky a musím říct, že se mi fakt povedly x-)
Profilova fotka
no pěkně děláš chutě, zapékané věci miluju x-)
Profilova fotka
já taky
Profilova fotka
šunkáčky x-) cos tam dala?jo zalíváš to smetanou nebo vejsem???a máš tam sýrek???
Profilova fotka
miska, olivový olej, těstoviny + pepř, paprika, papriková klobáska, sýr, uvařené vajíšto, těstoviny + pepř, paprika, papriková klobáska, sýr, uvařené vajíšto, těstoviny a ještě jsem to zalila syrovým vajíškem
Profilova fotka
no pěkně ;-) toš dobrou chuť ;-)
Profilova fotka
dííííííííky
Profilova fotka
se mi nic nechce :-p chci dóóóm, co plánujete na víkend???

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?