Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
takže bude se slavit x-)
Profilova fotka
jojoooo, jupííííí :-)
Profilova fotka
kajka: no, ty se můžeš aspoň ožrat :-D
Profilova fotka
kdovííííí co bude v záříííííí :-D :-x
Profilova fotka
kajka: uuuuuuu 8-(
Profilova fotka
tak právě jsem si upravila fotku na vizitku, chcete kuknout?
Profilova fotka
sonik: jj, chciiii ;-)
Profilova fotka
jakou vizitku?
Profilova fotka
elis no budem muset nosit na sobě vizitky s fotkou, aby člověk vědel s kým mluví :-p
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... to jsem já jen nachvilku :-D
Profilova fotka
waaaaw, slušíííííí ;-)
Profilova fotka
jak oslíkovi ušíííí :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ale prdlaaaajs :-)
Profilova fotka
twď jsem ve fázi dorůstání takže momentálě žehlím vlasy a natahuju a čekám až narostou ;-)
Profilova fotka
tjo super fotka kdybys viděla Soni moji tak pandeš, jednou za uherský rok si sepnu vlasy a zrovna nás fotili :-D
Profilova fotka
se pochlu ne???? :-D já včera uhnala manžu a´t mě vyblejskne, to bylo kecůůůů sice půl ho´dky trvalo než jsem ze sebe udělala člověka, ale to bylo furt a proč???a ještě???no kríííze :-D
Profilova fotka
sonik: jééééé, moc pěkná x-) hezký vlásky :-x elis: jééé, my taky chceme vidět ;-) zrovna svačím :-D
Profilova fotka
val dobrou chuť ;-)
Profilova fotka
určitě už víte http://bleskove.centrum.cz/sex-a-vzta... jsem zvědavá na fotky
Profilova fotka
soni: já nic nevím, můžeš mi to přeložit, co tam je? Má to v názvu "sex", tak já to neotevřu :-N |-|
Profilova fotka
aha no že jenifer lopez v pátek porodila dvojčátka, kluka a holčičku ;-)
Profilova fotka
sonik: ahaaa, tak to je supeeer, hlavně, že jsou OK x-)
Profilova fotka
jjo no a já se třesu na fotečky ;-)
Profilova fotka
jsem si včera přišla jak vyvrhel... byli jsem se podívat za MM mamkou, má tam postýlku ještě po MM, že se podíváme co a jak s ní a jestli jí použijeme.... no, abysme prej nemuseli utrácet za novou.... no nakonec jsme zjistili, že když MM sežene 8 šrouby patřičné velikosti a nějaké zarážky, tak postýlku použijeme, má rozměr na matračku 120x60... MM mamka mě málem sežrala, že chci kupovat novou matraci, vždyť přeci ten debil 8-( (v překladu MM táta) má v garáži molitanu dost, tak bude molitanová matračka z 100 let starýho molitanu v garáži jsem myslela, že mě omejou 8-( pak zase málem omývali jí, když zjistila, že budeme mít monitor dechu 8-(
Profilova fotka
njn stará škola
Profilova fotka
a to jsem jí radši ani neřekla, že tam chci koupit kokosovou matraci, kterou jsem v akci viděla za 850 Kč :-N starší postýlku klidně, ale novou zdravou matračku :-D ;-)
Profilova fotka
jj a co ten kočár :-D
Profilova fotka
elis: jsem čekala, kdy se zeptáš :-D no, zatím nic, jsme se chtěli v sobotu zajet někam podívat, ale bohužel, manža v sobotu pracoval :-p
Profilova fotka
val =-) fíha u vás je to krapet drsný :-N
Profilova fotka
sonik: no, někdy :-N jinak jsem po O :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?