Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
Tak děvčata, je pondělííí, tak vstááááávat a cvičit :-D
Profilova fotka
Jééé, tak se jim to podařilo x-) http://www.novinky.cz/clanek/133924-m...
Profilova fotka
dobréééé ranko val, zase tak brzy?????? jinak mám mega mega mega brutál velkou NOVINKUUUUUU x-)
Profilova fotka
sonik: povíííííííííííídeeeeej honééééém x-) no, ze dvou důvodů: 1) potřebovala jsem do konce měsíce nadělat hodinu 2) stejně jsem špatně spala, tak jsem byla ráda, že můžu vstávat, stejně bych asi jela do práce dřív ;-)
Profilova fotka
val aha, máš ip
Profilova fotka
sonik: no, jinak plánuju trošku kratší týden - zítra zdrhnu na cvíčo, ve středu v poledne na kontrolu do poradny (měsíc zase utekl :-N ), no a v pátek dovolenou - chtěla bych pomoct mamce s oslavou - v sobotu slaví padesátiny ;-)
Profilova fotka
no jasně, tvoje mamka takýýý???? no fajně, my to asi budem slavit ten víkend před 17.3 - mamča má narozky 17.3
Profilova fotka
mamča má narozky 1.3., tak to budeme slavit 1.3. :-D
Profilova fotka
tak to máte fajné :-D co jinak?jak ti je?už vše ok?
Profilova fotka
sonik: jj, je nám jinak dobře ;-) akorát jsem ráno neodolala a koupila si v pekárně k snídani jednu takovou tu českou buchtu s povidly a pálí mě po ní žáha a své osvědčené mandle jsem zapomněla doma na nočním stolku |-| a teď dodělávám resty v práci za ten týden, co jsem byla doma :-N
Profilova fotka
jjo ještě pár týdnů a budeš mít veget
Profilova fotka
sonik: taky si říkám, aspoň se mi líp pracuje :-D no za týden už budu čekat, že přijde Kája :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
brééééé ráááááááááánko
Profilova fotka
elis: brééééé ráááánko, tak co Ikea, co těhu kámoška? :-D
Profilova fotka
on je Karel?????? :-D čauky elis
Profilova fotka
sonik: jj, Karel :-D sem přijde :-D
Profilova fotka
val tak to je dobrý :-D a je v poho?
Profilova fotka
j dobrý, má skoro stejně termín jako ty Val :-) Ikea super jako vždy :-D
Profilova fotka
elis: ty jo a to víš teprve teď, že je těhu? :-D elis: kupila sis něco? sonik: no, na tom pohovoru vypadal v pohodě.... a dle referencí jeho známých je to tichý, skromný, nábožensky založený chlapec, tak snad si na mě nebude dovolovat :-D
Profilova fotka
val no jen aby :-D víš že tichá voda ......
Profilova fotka
no to je spolužačka ze střední, napsala mi to po icq, tak jsme se hend sešly, jsme se neviděly 100 let koupila jsem si v akci povlaky na polštářky do nového obýváčku :oD, ubrousky, do kanclu hodiny a tak
Profilova fotka
elis: ty jo, tak to jsi se hezky rozšoupla :-D sonik: ty jo, to abych si dala pozor, to víš, já jsem te´d s tím břichem přímo neodolatelná :-D
Profilova fotka
nazdáreeeeeek :-) holkyyyy, já jdu v září na svatbuuuuuuuu :-)))
Profilova fotka
val no právě ;-) :-D
Profilova fotka
čauky kaji :-)
Profilova fotka
kajka: ahoooooj a komuuuuu? :-D my půjdeme i s Míšou, nejspíš ségře, předběžné je datum 26.9., ale ještě nemají zarezervované datum na matrice ;-)
Profilova fotka
kamarádka z exexexpráce :-)
Profilova fotka
kajka: a kdeee?
Profilova fotka
tady v Prááágluuuuu :-) pak mě čeká ještě jedna, v Brodě, to berou se klokani (O známí co žijí v Austr.)
Profilova fotka
kajka: ty jo, tak to mi pak jdeme na jednu svatbu kamarádům 26.4. s bříškem :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?