Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
val jjo poslední tento týden x-)
Profilova fotka
to jsem zvědavá, co teda v pondělí uvidíme :-D my jsme ráno dostali valentýnský dárek od Míši, dneska nás oba poprvé kopnul přes bříško do ruky... prvně mě a pak jsem zavolala i manžu, aby si položil ruku na bříško a kopl i jeho x-) x-) x-)
Profilova fotka
fakt????????????????????????????no supééér, si to šikulka umí načasovat x-) x-) x-) co manža???????????????????????????????????????????????????????????????
Profilova fotka
sonik: jj, jsem ráda, že byl manža ještě doma, jsem mu volala telefonem z ložnice do obýváku, kde snídal, aby si přišel šáhnout, protože kdybych se zvedla, tak už nemusel kopat :-D byl úplně nadšenej.... zrovna v neděli se ptal, kdy už ho ucítí, protože jsem povídala, jak se tam zase hejbal a říkala jsem mu, že musí ještě počkat, až trošku povyroste, aby to bylo cítit a už je to tady x-)
Profilova fotka
jejda to je úplně jako pohádka, takže manža už si vlastěn vybral dárek k valentýnu ne? :-D
Profilova fotka
sonik: jj :-D ale ještě ho pak večer čeká voňavka (stejně jí už potřeboval :-D ) :-D
Profilova fotka
val jéééé, já dám manžovi něco sladkýho a k tomu jsme koupila v květinářství takové vycpané serduško :-D prostě maličkost ;-) jo a v ledničce máme jahody 8-)
Profilova fotka
sonik: a máte k těm jahodám i šampíčko? =-) jéééé, tak to máš taky nachystané dárečky ;-)
Profilova fotka
val no ještě musím pro to něco malýho sladkýho do nějakýho obchodu :-D šampíko?ani ti nevím, ale nebylo by marný co?jenže ten zítřek, to asi manža nebude chtít pít :-(
Profilova fotka
sonik: co je zítra? Ty jsi mi to neřekla? :-N =-)
Profilova fotka
zatím jsem to neřekla nikomu, možná vám to řeknu ještě dnes ;-)
Profilova fotka
sonik: já jenom, že potom nechápu tvé mimoděk poznámky jako např. "jenže ten zítřek, to asi manža nebude chtít pít " :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
no jó, tak už ani muk :-D
Profilova fotka
sonik. jéééé, tak nám to napiš do IP :-N
Profilova fotka
zas když to vemu z druhé strany tak kdybych napsala: šampíko?ani ti nevím, ale nebylo by marný co?jenže manža asi nebude chtít pít :-( tak by ses možná zeptala a proč by manža nechtěl pít? :-D
Profilova fotka
brééééééé ráááááááánko dneska je čtvrtek takže čekám od Soni nějaké info
Profilova fotka
ok ok ok děvčata, sesmolím pár řádek a pošlu přes IP ;-) vše je top top top secret jo a nečekejte nějaké obrovské věci, obrovské je to zatím jen pro mě a manžu ;-)
Profilova fotka
oka
Profilova fotka
sonik: jj, zeptala, takže jsi měla napsat "šampíko? Skvělý nápad, zkusím ho strčit do lednice, vychladit a uvidíme, jak se chytne s jahodama, ale třeba se na něj ani nedostane :-D " čekám IP.... elis: dneska ti udělám radost, mám míň práce, tak se konečně dostane na ty odkazy s kočárama :-D
Profilova fotka
huráááááááááá
Profilova fotka
tak máte to tam
Profilova fotka
tak co Val, který?
Profilova fotka
Nazdáreeeeeeek :-)
Profilova fotka
elis: si představ, nandali mi pracovní úkoly, takže jsem ani ty odkazy ještě neotevřela :-N |-| kajka: ahoj :-)
Profilova fotka
Val, ahojkyyyyy, krásný dáreček k Valentýnkovi ;-)
Profilova fotka
kajka: že? :-D díky :-) Tak a je rozhodnuto, už vím, koho budu zaučovat ;-)
Profilova fotka
Val, toho mlaďocha? :-)
Profilova fotka
kajka: jj, toho mlaďocha :-D
Profilova fotka
a kdy nastupuje? :-)
Profilova fotka
jsem zpěěět měla jsem návštěvu

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?