Září 2006 VIII.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
8-)
Profilova fotka
ahojky káji :-)
Profilova fotka
Val 7? ježiši =-)
Profilova fotka
kajka: jj, od půl čtvrtý jsem vzhůru :-N
Profilova fotka
Val, šmankote, to bych byla jak bez duše...
Profilova fotka
kajka: no já mám o jednu duši víc, tak to jde :-D
Profilova fotka
jo holkýýý mám nový koberec do ložnice a je nádhernýýýýýýý x-) je doma a je můj x-) x-) :-D
Profilova fotka
tak se pochluuub, jakýýýýý :-)
Profilova fotka
tak je to http://www.koberce-trend.cz/index.asp... číslo 365 - vypadá jako lososový, prostě je super
Profilova fotka
Soni a to bude po celé ploše ložnice? a to je do baráku nebo do bytu nebo kam
Profilova fotka
jjo je to jakoby po celé ploše naší malé ložnice momentálně u maminy,jelikož tam ještě nějakou dobu zkýsnem, tak abychom to měli pěkný, teď to vypadá děsně, nějaký modrý květovaný koberec a nábytek půl půl hnědý a bílý :-p pak až se to dodělá bude nábytek stjný, něco vyhodíme a stěny budou okrová s bílou a na zemi ta má nová nádhera, prostěbude to tepljší a útulnější ;-) pak vám to nafotím ;-)
Profilova fotka
jo momentálně jsou stěny bílé :-p
Profilova fotka
sonik: tak jsem zvědavá na tu fotku ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
taky jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
já taky :-D ale bude to až asi v létě :-(
Profilova fotka
jé teď jsem někoho viděla x-) kolegovi se nedávno narodil syn - malinkatý Michal x-) x-) x-) takový bobínek nádhernýýý
Profilova fotka
sonik: jéééééé, malý Míša x-)
Profilova fotka
myslím žeje to jeho čtvrté dítě ;-)
Profilova fotka
ty brďo :-. normálně, včera se tam na mě zase dobýval ten magor 8-( půl hodiny tam zvonil, ale jenom z venku, jsem se totiž dozvěděla, že ho předevčírem, jak tam zvonil a tloukl z baráku vyhodil soused :-D
Profilova fotka
ty brďo val tak to je mazeec nic půjdu na oběd všem dobrou chuť ;-)
Profilova fotka
Val a nemůžete zavolat Policii?
Profilova fotka
tak jsem po o , měla jsem musaku 8-)
Profilova fotka
elis: no, už to chtěli udělat sousedi.... my jako rodina bysme mohli volat jen pokud by nám něco udělal :-N dokud jenom zvoní a tluče na dveře (aniž by je poškodil) tak s ním nic nezmůžou :-(
Profilova fotka
už mě nebavilo pracovat :-N dávala jsem si do kupy věci pro mimi, tak z toho opravdu nezbytného pro začátek mi chybí věci za cca 16 000 + kočárek :-D
Profilova fotka
Val tak to je super ne ;-)
Profilova fotka
elis: jj, to snad do té doby ušetřím :-D no nic, jdu domů - teda lépe řečeno na kosmetiku, pak za známým s daňovým přiznáním, pak k našim a domů až s manžílkem, aby tam nebyl zase ten magor a já nebyla doma sama ;-) tak papapa zítra a doufám, že vás zase nebudu zdravit před šestou |-|
Profilova fotka
val papapa :-)
Profilova fotka
fáááááááááááááááá
Profilova fotka
:-D :-) :-D
Profilova fotka
Dobré rankooooo :-)
Profilova fotka
Dobrééé ráno :-) Tenhle týden pro tebe poslední, že? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?