Menu Forum

Svatební veletrh 2009

(Zamčená)
28. srp 2009
fotoportrét
fotoportrét
fionda
Registrovala se 30. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 13. března 2010
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
fionda
Registrovala se 30. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Kutná Hora.
  • Svatba byla 13. března 2010
    Region Kolín
 Ahoj holky, chtěla jsem jít na svatební veletrh v říjnu do Letňan, ale ted jsem zjistila, ze ho odložili až na jaro 2010 což je pro mě už pozdě emoticon. Nevíte, jestli se nekoná v okolí Prahy nějaký jiný veletrh? Chtěla jsem tam vybrat prstýnky, oznámení, doplňky... A nic emoticon
27. srp 2009 ve 12:13  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
japonka
Musica Festiva di Praga
Gabriela PRO

Hudba a zábava - Region Praha
12

“A opět jedna novinka na našem seznamu skladeb, která zazní již zítra na svatebním obřadě v areálu Botanica (Unhošt)- More than words - http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. Doufám, že se bude snoubencům líbit.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
japonka
Musica Festiva di Praga
Gabriela PRO

Hudba a zábava - Region Praha
12

“A opět jedna novinka na našem seznamu skladeb, která zazní již zítra na svatebním obřadě v areálu Botanica (Unhošt)- More than words - http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. Doufám, že se bude snoubencům líbit.”
(Před 3 lety)

V únoru je největší a dle mého i nejlepší veletrh pro svatby v praze, ale to už bude pro tebe na poslední chvíli. emoticon
27. srp 2009 ve 14:28  •  www.musicafestiva.eu  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Byva to kolem Valentyna, no, to tak maximalne ty doplnky, ale prstynky a oznameni na to uz bud eopravdu pozde emoticon
27. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 1. května 2009
fotoportrét
fotoportrét
mabinogi
Registrovala se 11. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 1389 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 1. května 2009
 Mě teda ten veletrh v Diplomatu letos v únoru dost zklamal, přišel mi málo pestrý, je tam každý rok to samý a spíš bych řekla, že se to dost zúžilo na šaty, kytky, dorty, prstýnky. Zbylého je tam pomálu emoticon .
28. srp 2009 ve 21:51  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.