Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
A co internet? neni nějakej e-shop pro větší velikosti??
Profilova fotka
Nepi - tak co zkusit třeba internet? Tam by snad mohl být výběr. Já jsem měla štěstí, popdrsenku jsem si koupila v Takku za asi 550,- korun a jsem s ní maximálně spokojená. Má odepínací ramínka a uvnitř jsou gelové pásky, takže hezky přilne k tělu. Jenže já mám prsa po taťkovi :-| Jinak my jsme včera konečně objednali prstýnky, dnes mi volal pán, že je udělají podle našich představ, tudíž bílo-červené zlato, tak se teď těším, až přijdou, snad někdy za 2 - 3 týdny :-)
nemyslím,že by ti praskala ramínka,přece ti to taky budou trošku podepírat šaty,ne?
Profilova fotka
no to asi je lentilko, jenze ja se to bojim koupit pres net, mam ty kozy tezky a proste bych tu podprdu potrebovala videt na sobe,, jeste me napadl korzet jenze to bych musela mit i puncochy abych ho mela k necemu pripnuty a neroloval se mi. atd a to se mi nechce . luciena : tak to se mas a moc ti zavidim,
hm,hm,přenýšlím,že ještě existujou takový ty podprdy,co nemají oddělený košíčky. Nevim,jestli viš,co myslim.Vypadá to jako bolerko ale je to vystuženy,proste jako kdyby jenom vytvarovaný pás přez prsa,jako když "korýtko" :-N Třeba by se ti korzet neroloval,když ho k tobe přitisknou šaty. Já vím,že se to lehko radí,když to neznám... :-N
Profilova fotka
lentilka, ale to neni vubec spatny napad , no ja uvidim, snad neco vymyslim. problem je ,ze saty me nepritisknou mam je volnejsi a ne uplne na tele
Nezlob se,jestli to je blbá otázka ale....co tak jít bez podprsenky :-N
Profilova fotka
jejda no to by to vypadalo ja mam castecne pruhledne saty prsa tezke ze je mam dost povisle :-(
Aha,promiň,to byl jenom nápad :-N Zkus založit novou diskuzi na toto téma a nějaká nevěsta s podobným problémem ti třeba poradí :-)
Profilova fotka
no ja uz si pisu s jednou na nevesty xxl , no poradila mi v praze mark a spencerm ze tam koupila prave s temi silikonoymi prouzky. tak si asi udelam vylet
No vidiš,tak to nakonec dobře dopadne :-)
Profilova fotka
nepi - zas tak není co závidět...chápu, že s velkýma prsama to taky není terno, ale já mám taky problém sehnat hezkou podprdu. Jak jsem natrefila na tu v Takku, tak jsem si koupila radši rovnou dvě :-D Tak snad dobře pochodíš...
Článek se načítá
Profilova fotka
luciena : no snad. ;-)
luci, to je teda pravda a jak tak na tebe koukám (teda,ne že bych tě nějak okukovala :-D ) tak já sem na tom ještě hůř :-| A dobrou podprdu sem většinou sehnala v C a A nebo v Tezzenisu.
Profilova fotka
lenti - to v těch šatech tak vypadá větší :-D Ve skutečnosti - lentilky pod kobercem a ještě k tomu rozšlápnuté :-D A říkáš, že ta samodržící podprda je dobrá? Viděla jsem ji teď na jednom svatebním e-shopu za 280,- Kč, tak jsem si říkala, že bych to možná zkusila...
No,tak nějak to mám taky :-D Za 280,- to je fakt super cena :-o rozhodně se to vyplatí a fakt je to jak tvoje prsa :-)
Profilova fotka
Tak super, jdu do toho...
A určirtě je použiješ i po svatbě :-D Budeš mít závoj?
Profilova fotka
To využiju, chodíme na plesy, nosím šaty z hlubokým výstřihem na zádech, takže se mi bude hodit. Závoj jsem původně nějak zvlášť nechtěla, a když, tak jedině dlouhý po zem, ten španělský s krajkou. Nakonec se mi to se závojem moc zalíbilo a dlouhý ani s krajkou nechci, protože by se to nehodilo k šatům, takže bude jen jednoduchý do pasu. Jsem asi trochu uhozená, ale na svatbu se těším hlavně kvůli těm šatům a té parádě :-D Jinak nejsem příliš vdavekchtivá :-D :-D
Já sem se na závoj strašně těšila a když mi přišel domů,tak se mě teď zdá jako síťka na mouchy do okna :-N :-( Vyrábí se to teď snad už jenom z anlického tylu a ten mi teda strašně nevyhovuje,je to strašně tuhej matroš :-| No,asi bys byla spíš divná,kdyby ses na tu parádu netěšila :-D
Profilova fotka
U nás v salonu mají takové jemňounké závoje, fakt krásné. Nevím přesně, co je anglický tyl, ale podle toho jak to popisuješ, si to dokážu představit. Kamarádka mi právě ukazovala svůj závoj, co měla na svatbě a vypadal jak naškrobený, takový tvrdý, neforemný...
No tak to je přesně ono,dvakrát sem ho už namáčela do aviváže,ale je jak z umělé hmoty :-| Jaký máš svatební salon? mají webovky?
Profilova fotka
Webovky jsou svatby-zlin.cz, ale bohužel tam nafocené závoje nemají :-| Tak jsem přidala do alba ten, co jsem zkoušela já. Oni si ty závoje dělají sami, takže si můžeš celkem vymýšlet, co a jak chceš, přizpůsobí se ti. Samozřejmě i cena pak tomu ale odpovídá.
Děkuju :-) možná sou trošku jinačí,ale ten můj vypadá na obrázku asi stejně,tak nemůžu moc pozovnat,ale ono to asi bude taky tím tvarem,tan můj má dvě vrstvy,jednu kratší,jednu delší a ta kratší mě přepadává přez ramena a dělá mě "psí uši" a jedno to ucho je ještě ke všemu delší :-N Si navymejšlim,že? :-D
Profilova fotka
No já jsem se dívala na ten tvůj, a fakt to vypadá stejně...ale tento opravdu není tak tuhý, jak ten, co jsem viděla u té kámošky. Možná si to už teď z toho salonu nepamatuju tak přesně...asi už si ho půjdu koupit, tak pak uvidím...Ale pobavila jsi mě s těma psíma ušima teda :-D :-D A no a co, jen si vymýšlej, však v tom půjdeš ty a bude to tvůj den ;-)
Profilova fotka
Já se pro dnešek loučím. Musím jít ještě vyvenčit hafíka a zalézt do peřin, potřebuju se konečně trochu vyspat :-) Tak dobrou noc...
Dobrou,taky ještě běžím vevčit :-) :-D
Ahojík holky :-) tak sem to tady včera nakonec protáhla si do půl druhé(vlastně už dneska :-N ) našla sem nádherné šaty a strašně bych je chtěla :-) ale pátrání neúspěšné. Holky si takovýhle šaty nechávají šít od někud z Číny,že to tam ušijou podle předlohy,ale já sem o tomhle,až do včera vůbec netušila :-N a teď už je pozdě :-(
Profilova fotka
ahoj lentilko koukala sem na ne, ja chtela podobne pani je ma vyswtavene na aukru, no a ustit je na 60 dni :-( sijou n miru ,navic ja sem to zamitla bala sem se, ze se to proste nestihne.. Ale jinak jsou krasne
Tak to se bojím,že se to nestihne,to je hrozná nejistota :-| Ale holky na "hleam" mě poradily,že je někde tady poblíž i půjčujou :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?