Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Jinak s tím koláčem a chlebíčkama je to výbornej nápad :-D my máme obřad až ve dvě,takže do té doby už budou mít všichni něco spapáno z domu,tak my snad nebudem mít problém :-N
Profilova fotka
Příjimačky byly docela mazec. Zjistila jsem, že nemělo cenu se učit, stejně jsem víc lovila v paměti ještě ze střední (kupodivu jsem si i na něco vzpomněla :-D ) nebo pak z těch tří let na VŠ, než z toho, co jsem se naučila před příjimačkama. Naštěstí tam byly kroužkovací možnosti, takže se dalo tipovat. Teď záleží, jak to opraví.........uvidíme :-)
Já sem ráda,že už mám školu za sebou :-N tady na ty věčný nervy ze zkoušek nemám nervy. A co z tebe bude,až ti to všechno dobře dopadne? :-)
Profilova fotka
Když by to dopadlo tak dobře, že bych teď udělala příjimačky, pak všechny zkoušky, díplomkui státnice, tak ze mě bude Ing., teď jsem čerstvě Bc. Ale nestuduju to kvůli kariéře nebo tak, těším se na děti a chtěla bych se jim věnovat - ne je hned někomu strčit na hlídání, aby mi v práci něco neuteklo. Spíš si říkám, třeba se to bude někdy hodit a lepší to udělat teď, než až mi bude třeba 40 nebo 50. A do teď mi ta škola šla bez nějakých větších zádrhelů, tak by asi byla škoda to teď vzdát a navíc teďna to mám v práci dobrý podmínky a školu mám ve městě, kde bydlím - takže žádný dojíždění......a když ty příjimačky neudělám, tak myslím, že bude brzo mimi :-) Na kdy plánujete miminko vy?
Máš v tom teda krásně jasno ;-) :-D Pro mě je mimi pořád tak nějak otazník :-N Nevím přesně,jak to popsat,ale zatím mě to vůbec neláká. Tím,že přítel je pořád pryč a opravdu se víc nevidíme,než vidíme,tak se mi do toho vůbec nechce,protože tvrdím,že to mimi nechci pro sebe,ale pro nás.A možná to bude znít trošku sobecky,ale bojím se,že už teď nemáme na sebe vůbec čas a kde ho pak najdem,když tady bude plačící mrňous :-( Navíc mám od narození zdravotní problémy s ledvinama a nechápu,jak prožiju sama těhotenství,když budu muset každou chvilku někam na vyšetření,právě kvůli těm mým ledvinám. Děsí mě to,ale prostě mě to vůbec neláká. Moje hormony se asi zarputile brání,těm absolutně nerodinným podmínkám,ve kterých žijem :-N
Profilova fotka
Ahojky holky pekny den... ;-)
Profilova fotka
No, to chápu, že na to nechceš být sama. A neplánuje třeba přítel po čase změnit práci? Přece takhle nemůžete žít pořád - víc se nevidět než vidět, ať už s dětma nebo bez nich. A třeba se pak touha po dětech objeví někdy sama....
Říká,že to nechce dělat pořád,ale v nejbližší budoucnosti to asi stejně jinak nebude,protože ještě tři roky budeme splácet auto(9000,- měsíčně) a pronájem máme už jenom na dva roky,takže si pak budeme muset pořídit něco vlastního k bydlení a ty ceny tady nejsou zrovna malé :-| teď máme 1+1 a v takovém bytě se mi zrovna moc mimčo vychovávat nechce a pronájem něčeho většího tady stojí pomalu to co splácení hypotéky :-| a navíc ti můžou ten nájem kdykoliv zvednout a je po srandě. Navíc přítel by rád domeček.Je z vesnice a panelák je pro něho peklo a konec konců i pro mě i když sem v tom prostředí vyrůstala. No nějak to dopadne ;-) nejvíc,se děsím toho,že teď po svatbě s tím na mě všichni vystartujou a budou čekat na miminko. Můj taťka už všude prohlašuje,že je dědeček čekatel,takže si to asi umíš představit :-N
Ahojik nepi,no dneska je opravdu pěkný den :-) sluníčko svítí a žádná bouřka na obzoru...konečně ;-)
Profilova fotka
Ahojky lentilko no mas pravdu... rano jsem byla s malou na hristi a odpoledne razim pro nejakou podprdu pod svatebni saticky... a momentalne jest resim ten parfem .. ;-)
Profilova fotka
Ahoj nepi, no v Liberci to tak slavny neni, rano bylo pekne zamraceno a ted se o slunicku taky moc mluvit neda. Ale neprsi :-) Jinak lentilko: ono to nikdy neni cernobily, a kdovi, co bude za dva za tri roky. Sice si to planujem, ale muze to byt vsechno jinak. Ale mas pravdu, ze lidi otazky davaj - porad. Prvne kdy bude svatba, pak jak se tesis na svatbu, pak kratce, jak se ti libi byt novomanzelka a pak uz prijde kdy bude miminko..... ani se na to neda odpovedet nic moc inteligentniho. Usmev a neco placnout......
Tak podprdu už mám vyřešenou ;-) Jelikož v těchto partiích sem spíš na úrovni vyvinutějšího chlapce x-) koupila sem si takovou tu samodržící silikonovou podprsenku.Sou to spíš taková silikonová náhadní prsa :-D a fakt to samo drží,není to cítit,za chviličku se to absolutně srovná s tvojí teplotou těla a prsa mám jak z časopisu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jee tak to ti moc moc zavidim ja mam prirodni 5 tky podprdu mam 90 D nekdy E a to je teda umeni sehnat aby to ty kozata podpiralo. :-(
No je fakt,že snadněji se dá zvětšit,než zmenšit ;-) Můj přítel je z toho na nervy,když to nšel v šuplíku,tak chudák nevěděl,co to je :-D Říkal,že: "když všude nacházím tvoje nehty (sama si dělám gelové nehtíky),to ještě zvládám,když pak najdu ve skříni tvoje vlasy (mám doma příčesek) ,to bych taky přežil,ale když pak narazím na tvoje prsa v šuplíku,tak to už je i na mě trošku moc" :-D :-D
Profilova fotka
juuu pekny :-D :-D :-D to verim.. no snad neco sezenu musim pockat az se mala vyspinka jinak na nehty se take chystam . teda ne ze bych si je udelala sama, ale chystam se na ne.. ;-)
Já sem si pořídila gel,štětec,pár pilníků a uv lampu a vyšlo mě to na peníze,co bych dala za dvoje troje nehty v salonu,takže se to určitě vyplatilo a mám po problému. :-) Jo,taky musím počkat,až se "malá" vyspinká :-D Náš pes (psina) má 1,5 kg takže opravdu malá ;-) a pak půjdem na procházku :-)
Profilova fotka
je no ja mam taky psika ;-)
A jak tos ním budete dělat na svatbě? bude s váma? já se bojím,že mě ju tam někdo něčím nacpe a bude jí zle.Ona taky sežere všechno na co příde,nenažranějšího psa sem prostě neviděla 8-( nedej bože,aby tam na ni někdo šlápnul :-N
Profilova fotka
No, já spíš taky potřebuju zvětšit. Ale paní v krámě říkala, že mi všijí košíčky do šatů - no, když jsem to zkoušela, tak to byly spíš náhradní prsa, ale ne silikonová. Tak uvidím, jestli to bude stačit nebo budu muset ještě něco dokoupit. Možná bych šla taky do těch silikonových pak - nikde nic nevyleze. Ale vim, že na takovyhle cisla uz je potreba poradne podprsenka.
Nemůžu si ty moje silikonky vynachválit,koupila sem je v Tezzenisu a stály něco málo pod 500,- takže myslím,že to není až taková hrůza ;-)
Profilova fotka
a nosíš je i normálně pod tričko nebo je máš jenom na svatbu, případně pak třeba na ples? Jinak, my už máme zase uplně černou oblohu a bouříme a bouříme, teď nám dokonce blikl proud. Naštěstí mám notebook, tak mi to celý nespadlo.... :-) Jak to vypadá na jiných místech naší republiky?
Ahoj holčiny, já se taky vdávám v ten samý den :-) A teda docela čučí, že už skoro všechny všechno máte zařízené.
Profilova fotka
Ahoj, nenech se zmast :-) mne toho spousta jeste chybi :-)
Já myslím, že se toho dá ještě hodně zvládnout. Zítra zase půjdu něco splašit. Mám skoro za sebou 4 denní 12tky a ítra mám konečně volno :-)
Nosím je normálně i pod tričko a zatím sem neměla problém :-) kat: a odkud si knám zavítala? Myslím,že pořád bude něco chybět,až najednou bude svatba a zjistíž,že už asi nemá cenu to shánět ;-) teda pokud to nebude ženich nebo něco dalšího nejdůležitějšího :-D 8-) U nás se to celej den drží na teple a skorosluníčku :-)
blik,no jasně 3nec ,asi mi došlo odkud si k nám přišla :-D =-)
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem cela nasrna a a ubulena :-(
Profilova fotka
copak se stalo nepi?
???? :-(
Profilova fotka
teda holky povim Vám sehnat porpdsenku na moje kozy je umeni samozdrejme sem projela cely mesto a nesehnala, bud to jsou podprdy co vypadaji jak pro 80 tilete duchodkne, nebo proste nesedi a nakonec je upne nemyslitelne sehnat podprdu se silikonovyma raminkama, protoze mi pry budou praskat tak sem taak nasrana :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?