Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
No tak to teda byla šílená bouřka,co u nás teď proběhla,bojim,bojim. :-o Ani eletrika nefungovala,tak sem nemohla být tady,ani dodělávat jmenovečky,protože byla strašná tma...tak sem si vzala kelímek se zmrzlinou (no on to byl psíš hrnec zmrzliny...no dobře,byl to kotel zmrzliny :-D ) a přemýšlela sem o té naší svatbě.A přemýšlím a přemýšlím a najednou sem zjistila,že už se na to hrozně těším ;-) :-)
Profilova fotka
úplně ti rozumím. I s těšením i se zmrzlinou. Ráno jsem šla po dlouhý době cvičit - do šatů :-D - ale pak jsem si musela za odměnu koupit nanuka. A pořádnýho! Svatby se nemůžu dočkat, ale ještě to těšení budu muset nějak utlumit, protože to přece jenom jsou ještě dva měsíce, to bych se z toho těšení zbláznila.....A bouřka tady byla taky pořádná. Proud nám sice nevypadnul, zato hřmělo v jednom kuse - bez přestávek - to jsem teda ještě nezažila.... Plánujete holky nějakou svatebku? Kam? My bysme moc rádi někam odjeli, přemýšlíme nad Chorvatskem nebo Řeckem. Já se bojím, že v Chorvatsku už by nemuselo být úplně hezký počasí, Řecko je zase dražší.... Asi to teď necháme být a pak zkusíme najít nějaký last minute. Ale stejně mi to nedá a pořád něco hledám....
S tou svatební cestou to vidím bledě :-( Budeme mít sice volno týden posvatbě,ale to asi budou probíhat "uklízecí" prace po svatbě a k tomu ještě po úřadech začít měnit jméno a stav na dokladech ;-) no a pak hurá do práce :-S Přítel jezdí v mezinárodní kamionové dopravě,takže tam už mu letos,kromě toho svatebního týdne,volno určitě nedají a mě v práci jak by smet ;-( Ale určitě využijte last minute,to je vždycky super cena a když je to v kombinaci s all inclusive,tak máš líbánky,jak z pohádky. A v cestovce ti určitě řeknou,jak je kde teplíčko :-)
Profilova fotka
Zkuste poprosit rodinu, ať uklidí nezbytné a můžete najít nějakej last minute - třeba bysme našli stejnej :-D a potkali se někde :-D To musí být docela náročný, když přítel jezdí, viď? To máte asi takový nárazový - vidět se, nevidět se......
No častější je nevidět se... :-( protože když se vrátí na víkend domů,tak já musím do práce :-| Někdy je pryč dva týdny,někdy týden,někdy jedu s ním,ale těžko se to v práci zařizuje,když nikdy přesně nevím,kdy se vrátím. A s tou svatební cestou to opravdu vidím tak na výlet do zoo,protože přítel je ze Slovenska a druhý den po svatbě tam musíme jet,protože má sestru postiženou Downovým syndromem a 200km cestu k nám by nezvládla a proto s ní musí zůstat doma druhá přítelova sestra,aby ji ohlídala.Takže nám na svatbě budou chybět dvě nejdůležitější osůbky a těm to musíme vynahradit po svatbě.Ukázat aspoň fotky a videa,první dojmy...
Ahoj holky. Ja uz se na nasi svatbu taky mooc tesim. Mate z neceho strasnej strach? Dneska rano jsme to resili s pritelem a ja mam asi nejvetsi strach z obradu - z ty odpovedi ANO.
Veru,no já mám teda strašnej strach z rozmazané řasenky,že se mě nepovede účes,že mě zvadnou kytky,že to nestihnu všechno nachystat,že mě budou tlačit boty,že mě nebudou sedět šaty.... ;-) Naopak největší jistotu mám ve svém miláčkovi a v tom našem ANO... :-)
Profilova fotka
Aha, tak to máte teda složitý - jak s prací, teda asi s oběma - tvojí i přítelovou, i se svatbou. To je od vás hezký, že tam pak pojedete. A ZOO koneckonců taky není špatná ;-) třeba byste tam za normálních okolností nešli. ;-) Někdy je to hezký zůstat doma a mít neobyčejný týden ;-) Jinak jsem na tom podobně jako lentilka. Ale nejvíc mě děsí asi účes, že se nepovede, s účesem mám vždycky totiž problém. A blbý by bylo, kdyby nevyšlo počasí - máme to celý venku, ale myslím si, že počasí budeme mít na jedničku. ;-)
Jasně,vyšplháme kopec brněnské zoo a aspoň nám slehnou bříška po svatebních dobrotách ;-) Počasí je zajištěnooooo,už sem jednou říkala ;-) Ten účes je taky můj největší strašák :-S mám korunku,co se dává dopředu nad ofinku (jako u miss ;-) ) je krásná,ale bojím se,že na mě už tak úžasná nebude :-N ale holky kadeřnice ve Vaňkovce už si mě vezmou do parády ;-)
Profilova fotka
Neboj, myslim, že korunka bude krásná a budeš jako princezna. Viděla jsem ji v albu a je fakt krásná, tvoje korunka...... Já bych chtěla živý kytky do vlasů. Ale i závoj, kterej pak sundám a zůstanou jenom kytky. Budeme to muset nějak dobře nakombinovat, aby to nebyla splácanina. Jinak ještě tlačící boty by byly taky zlý. Když se nepovedou vlasy, tak si řekneš, no co, teď už si to užiju, ale tlačící boty, na to se vykašlat nedá. Já mám takový jako balerínky, ale ještě bych si chtěla koupit nějaký hezký žabky - abych se mohla přezouvat, jak bude potřeba. Balerínky skoro podpatek nemají, tak by to neměl být problém...... 8-)
Profilova fotka
Ale holky, tak si rikam, nebudem se tim stresovat. Stejne to nevymyslime. Uzijem si to tak jako tak, a to poradne, a jestli to bude do puntiku dokonaly nebo ne, to uz je pak stejne jedno...... (I kdyz chapu vsechny nevesty, ze by chtely, aby bylo..........taky jsem nevesta :-D ) Spíš můžem přemýšlet, na co těšíme nejvíc :-) :-)
Jasně,když budou tlačit....tak je prostě vyzujem,ne? ;-) :-D Těším se-nebo sem spíš zvědavá-jestli uvidím na přítelovi nějaké to dojetíčko ;-) Říkal,že na měkko bude asi,když bude odjíždět z domu a bude tam muset svoje segry nechat, ale trošičku doufám,že bude taky,když mě uvidí ;-) :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jo, na to se taky těšim - na ten moment. Jak jen to jde, tak cokoliv, co se týká mě, držím v tajnosti, aby bylo překvápko. A těším se na první tanec - i když možná spíš na druhej, když už na tebe všichni nekoukaj 8-)
taky všechno tajím, jak se dá :-) Na první tanec sem z praktických důvodů musela vybrat ploužáček,protože přítel a tanec, to nikdy nebudou kamarádi :-N tak rači pomalinku,když se budou všichni dívat :-D ale stejně je to má oblíbená písnička,takže doufám že si to užijem. Bude to od Lucky Vondráčkové- Láska na 100 let :-)
Profilova fotka
Jé, holky, vy valíte, ani jsem to nestihla všechno dočíst, až pak postupně :-) Tezz: tu ložnici nafotím a pošlu ti ji jo? Snad v týdnu to zvládnu. Ještě se vrátím k té předsvatební krizi, jak jste se o tom bavily. Tak mě to postihlo taky, to nejhorší období trvalo tak 14 dní, teď už je to naštěstí pryč. Ale taky jsem pořád probírala otázky typu, ježišmarja koho si to beru, je vůbec on ten pravý?? Ale už je to fajn, vezmu si ho :-D A taky mám strachy, jestli to všechno klapne, tak jak má, hlavně jestli všechno stihnu atd. Ale už neřeším třeba účes jako předtím, nakonec jsem dospěla k tomu, že se učešu sama :-D
Profilova fotka
My taky budeme ploužit. Naštěstí přítel plouží docela rád. Ale písničku ještě nemám vybranou. Asi to bude nějaká anglická. Jinak se těším na to, že to bude náš den, o nás, pro nás. Asi je to trochu sobecký, ale je to tak, tak si to chci užít, když je to jednou za život :-)
Profilova fotka
luci: díky, to budeš moc hodná :-) těším se na fotky Jinak by mě zajímalo, jestli - a kdy přijde i taková posvatební krize - koho jsem si to vzala? Proč jsem to udělala??? Nebo už budem s těma svýma klukama šťastý a spokojený a nebudem řešit coby kdyby? (Teda vím, že konflikty jsou vždycky a budou vždycky, je mi jasný, že nebudem žít na obláčku......) Jinak myslim, že takovýhle krizový otázky napadají každou nevěstu, včetně mě.... :-S Ale taky si ho vezmu :-D i přes ty otázky mi za to stojí :-)
Ja se na prvni tanec taky tesim. Musime to trochu jeste natrenovat, on je David schopnej vzit me za druhou ruku :-D My mame 2 pisnicky, ktery jsme dali jako navrh skupine, ktera nam bude hrat a jednu si prej pripravi. S pritelem resim hodne veci, ale rozhodne nic nevi o mich satech - ja vlastne uz taky ne :-D Spis ty pripravy neresim s lidma co prijdou na svatbu, aby to bylo prekvapko. Dneska jsem mluvila s mamkou a mame zamluveno cukrovicko. Rekla jsem ji at objedna aspon o 2 kg vic - jen pro me :-D Mam strasne rada sladky.
Profilova fotka
A jaky mate pisnicky veru?
Hallelujah - Alexandra Burke www.youtube.com/watch?v=cjY9TVTwap8 a nebo Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UX... Mam obe moc rada.
Holky já to dneska balím a skáču do peřin |-| dodělala sem konečně jmenovky a nějak mě to zmohlo :-N Tak dobrooooou a moc neponocujte ;-) :-D
Dobrou. Ja si jdu dat sprchu a jdu na to taky... A zitra opet prace ...
Profilova fotka
Já se ještě učím. Zítra dělám příjimačky, tak buď se učím naposledy :-) nebo se pak budu učit ještě další dva roky 8-) Uvidíme, jak to dopadne. Tak se hezky vyspěte, zatim papa
Hodne stesti tezz.
Držím palečky,ať to dobře dopadne :-)
Profilova fotka
Teda vy jste se rozjely. Já mám taky dost smíšený pocity - na jednu stranu se strašně těším a na druhou mám strach z počasí, účesu, šatů, botů, že se něco nestihne nebo že se něco pokazí. Hlavní prý je(rada od těch co to už zažili) nebrat si to a mávnout nad tím rukou a užít si to co je dobrý, protože by si člověk těma nervama všechno zkazil, tak snad to bude dobrý. lentilak: ten můj mi stejně jak ty tvrdí, že počasí se bát nemusím, že to též domluvil a bude krásně, tak vám teda budu věřit ;-)
Profilova fotka
ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se budete fotit hned po obřadu nebo až po obědě? Já bych raději hned po obřadě - dokud mám ještě make up a vlasy na svým místě a brázdný bříško, ale přítel chce až po obědě, že prý ať na nás svatebčané nemusí čekat venku bez jídla a bez pití. Já si myslím, že tu hodinku by to mohli vydřžet, tak nevím? Nakonec se asi budem fotit chvilku před a chviku po jídle Tak poraďte jak to máte vy?
My se budeme fotii hned po obřadu,protože kolem našeho kostela je pěkné prostředí na fotečky a za zapojíme i svatebčany,protože se přece budeme fotit všichni,ne jenom my dva ;-) Tak si trošku před jídlem všichni zapózujeme a aspoň nám bude víc chutnat 8-)
Profilova fotka
My se budeme fotit asi ještě před obřadem a potom až během odpoledne s rodinou a svědkama a tak. fraal: jestli nechceš, aby čekali bez jídla a pití, tak jim nějaký jídlo a pití dej :-) Popros někoho, aby udělal nějaký jednohubky nebo chlebíčky a nějaký koláč a pár petlahví s nějakou limčou, vodou, colou..... Už to není zas takový zásah do rozpočtu svatby, navíc stačí když to je malý občerstvení. Všichni to uvítají a budou milí veselí svatebčané, kteří rádi počkají, než se vyfotíte. Nám se to zatím vždycky moc osvědčilo a nějaké kamarádky nebo i rodina vždycky byli ochotní udělat tác chlebíčku nebo plech koláče.
Ahojik tezz,tak jak přijímačky? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?