Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Nepi: Saticky mas hezounky a ta druzicka. Ta si to fakt uziva. Ja kdyz jsem ukazovala moji neterince-3 roky svatebni saty a nevesty na obrazku, tak z nich byla uplne vyrizena a vsem rikala princezny. Ja.Lentilka: Ja pouzivam make-up od Lorealu - nejakej 24 hodinovej, ma matnej efekt a jsem s nim spokojena. Mam jeste podkladovej zelenej - docela mam cervenou a lesklou plet a ta zelena vse zakreje. Luciena: Zkousku ucesu mam az 3 tydny pred svatbou. Na liceni jsem byla asi pred mesicem a moc se mi to nelibilo. Mam docela maly oci a udelali mi je jeste mensi. Uvazuju o tom, ze se nalicim sama. Moc se nelicim-jenom vetsinou make-up a rasenku a kdyz jsem nalicena vic, tak se v tom necitim. Chtela jsem neco hezkyho na svatbu,ale asi to necham na sobe. Mam polo-dlouhy vlasy a mozna ani zadnej uces nebude - asi jen kytka do vlasu - mam zavoj a uz jen ten je nadychanej.
Profilova fotka
veronikaka : Ahojky dekuju moc i za malou ,jeste to chce dopuravit ty moje ,, ale jsem snima spokojena ;-) ja resim nejakou kosmeticku sama se livcit umim ,ale kdyz si dam makeup vypadam jak kdybych mela zloutenku tak to vam holky zavidim,ze se umite takhle upravit samy :-(
Nepi: Ja myslim, ze to kouzlo udelaji uz jen saty a ze neni potreba se moc licit. Ja jsem zastance prirozenosti. S make-upem by ti mohli poradit nekde v obchode. Urcete maji vzorecky, ktery by sis mohla zkusit na ruku a pak se rozhodnou pro spravnou barvu.
Profilova fotka
veronikaka: ja taky myslim,ze ty saty delaji hodne. jsem rada,ze jsou moje a ne z pujcovny no jinak uvidime,,, snad to zvladnu a kdyz ne tak kosmeticka nad pomuze.. ;-)
Profilova fotka
Páni, holky, vy jste se teda rozjely 8-) lentilko: to mě mrzí, že ti ten make-up nešel. Každá pleť asi hold potřebuje něco jinýho. Ale je to zvláštní, já jsem z něj fakt unešená a pro tebe je takovej špatnej...... To ani člověk nemůže poradit. Ale hlavně, že jsi našla, kterej ti vyhovuje. Jinak s líčením a nelíčením myslím nejvíc záleží na tom, aby se nevěsta cítila dobře. I kdyby byla sebelíp nalíčená a cítila se v tom divně, tak to nebude ono, takže hlavně se musíte cítit dobře a pak už je jedno, jak moc jste nebo nejste namalované. Mně osobně se nelíbí přelíčené nevěsty, které vypadají, jakože si někde vypůjčily náhradní obličej. Myslím, že tak líčí některé kosmetičky, takže rozhodně doporučuji vyzkoušet! Mě bude asi líčit maminka a něco asi udělám sama. veru: já budu mít barvu bílo - smetanovou doplněnou fialovou. Ale já ani ženich nebudeme mít nic fialového. Líbí se mi, když jsouoba jenom světlí (ženich má teda černý oblek) - ale kytka, košile, kravata i líčení bude bílo - smetanové.
Profilova fotka
tak to máme přesně za dva měsíce 8-)
No jo....za dva...začínám si to nějak uvědomovat... :-N ;-) Veru: svatbu budeme mít v bílé,krémové a bordo :-) A s stou dietou.... sem chtěla začít v únoru a asi tak před týdnem sem si řekla,že teď už nemá cenu začínat :-D :-N Tak,chystám se vyrábět jmenovky na stoly,držte mi palce,výsledek předvedu (pokud bude stát za to ;-) )
Profilova fotka
Dobre ranko holky. teda uz je dva mesice to to utika. ;-)
Holky, taková trošku "ošemetná" otázečka :-N Měli ste nejakou předsvatební krizi? Jako,že- proč já si toho chlapa vůbec beru?!?
Profilova fotka
ja-lentilka ja ji mam skoro furt ,i kdyz ho miluju a to moc, tak obcas si tohle rikam ;-) jsou to jen takove male pochybnosti
Uf,tak dik :-) mě to totiž postihlo až teď před svatbou a neni to moc příjemné :-N
Profilova fotka
ja.lentilka to asi postihne kazdeho ;-)
Článek se načítá
Ptala sem se kamošek a ty mě tvrdily,že to neměly,tak proto ty obavy :-N
Profilova fotka
ale tomu never kazdou nevestu to urcite napadne ;-)
právě dorazili krabičky na výslužky....už se těším,až se naplní :-D ;-)
První vzorek jmenovky na stůl - v albu...mrkněte a hodnoťte 8-)
Profilova fotka
ja.lentika peknee sji sikulka :-D
Tak máme vyřízeno na matrice,teď už jenom zastihnout pana faráře na faře a vyřídit tam papíry a domluvit se,jak bude vypadat obřad....řeknu vám,že to je umění,ho sehnat,nikdy tam není :-|
Profilova fotka
JA.LENTILKA vy mate obrad v kostele? :-. teda to je pekny.. ;-)
JA LENTILKA - Moc hezky jmenovky si udelala. Ja je taky vyrabim, ale zatim mam jen jednu - samozrejme zelenou. S tou tvoji krizi jsem taky prosla. Ono je to zavazujici, vid? Na cely zivot. A pak premyslis o kravinach, jestli je to opravdu "ON". Muj neni dokonaly - dokonaly neni nikdo, ale je moooc hodnej, podpori me, pomuze mi, vim, ze me ma rad a je mi s nim dobre. Ze mu musim 10x vsechno pripominat, nechal by nadobi tyden neumyty a vetsinou resi veci jinak nez ja - na to si musime zvyknout. On mi rika, ze reseni problemu se ma resit postupne - po bode 1 prijde bod 2, 3, 4, 5, .... Ja z budu c. 1 rovnou resim 5, 6, a pak 2, 3, 4, ... :-D
veru: vidím,že všechny ženský sou stejný a všichni chlapy taktéž,protože to je přesně i náš případ ;-) Jo a s těma jmenovkama: já mám taky jenom jednu :-D miláček se nečekaně vrátil (po týdnu) z práce,takže sem se ze jmenovek vrhla na pečení kuřete,aby se taky pořádně najedl ;-) Ale zítra zase jede pryč :-( takže budu vyrábět ostošest ;-)
nepi: jo máme obřad v kostele,ale je to opravdu jenom z tradice (babičky by to nepřežily) a z miláčkové strany rodina,tak pro tu by to ani snad neplatilo,kdyby to nebylo v kostele 8-) ,ale ta atmoška to je určitě něco jinačího,než na úřadě ;-)
Profilova fotka
Ja.Lentilka teda tak to mate fakt krasny... tome by teda nikdo do kostela nedostal, ale zas se rika, ze to ma krasnou atmosferu, oproti uradu ;-) tak to budete mit kouzelny.... ja se spis desim pocasi , to je tedy leto ,ze by do toho clovek kopnul fakt :-S
Mě to povidej, já sem s kostelem souhlasila,ale jenom pod podmínkou,že nebudu muset jít ke zpovědi ;-) ale nakonec sem se dozvěděla,že když nemám svaté přijímání,tak zpovědi ani nejsem hodna! ;-) uf,no aspoň,že tak :-D Navíc budeme mít krátkej obřad (asi půl hoďky). Počaí už je objednáno,neboj! nebude ani vedro,ani zima...prostě tak akorát ;-) :-D (doufám :-N )
Profilova fotka
ja.lentilka no to ja taky doufam ;-) to mi uz mame skoro vse doresene jeste musim poresit dort, a kosmeticku , no a pritel obehat papiry.jsou stim starosti bere si moje prijmeni ;-)
Jejky a jak vás to tak napadlo,že bude mít tvoje příjmení,to je moc pěkny ;-) :-D Na dort mi snad tento týden dovezou materiál(potahovací hmotu,fondán,figurky...) a tvořit mi ho bude mamka ;-) My máme hodně věcí made in u nás doma :-D Já veškerá květena,mamka cukroví a já ještě zdobení stolů,židlí a sálu. Nechápu,jak to chcem všecno stihnout,ale doufám,že to stihnem 8-)
Profilova fotka
No napadlo nas to tak,ze ja jsem posledni kdo nese prijmeni nasi rodiny a tak jsem si chtela nechat svoje a on mi povida,ze jemu na jeho prijmeni nezalezi, ale pro je to dost dulezity ,protoze mala se jmenuje po jejim biologickem tatovi a tak si vezme moje aby rod pokracoval :-) takze ja si zmenim jen obcanku ze svobodna na vdana, ale on uz lita td jak fredka kuli papirum ;-)
Profilova fotka
a neboj urco to stihnete ... ;-)
No,náš "rod" se už taky vytrácí,sem ze tří sester,takže se nám to krátí,ale neberu to tragicky,konec konců,vytvořím si vlastní "rod" 8-)
Profilova fotka
Lentilko: jmenovky bezva, myslim, že to na stole bude vypadat moc hezky. Jinak náš "rod" taky zmizí, mám jenom jednoho bratrance, kdo to potáhne dál - hold samý ženský...... Ale nedá se nic dělat, musí to tak být.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?