Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Profilova fotka
Já mám taky ráda oranžovou. Kuchyň bude tmavě oranžová, obývák a chodba taková světlejší oranžová - ale je to úplně úžasná barva, je tak teplá a sluníčková, že se v ní prostě musíš cítit dobře. A do ložnice bych chtěla zkusit něco nového - asi to vypadá na fialovou s nějakou smetanovou. Akorát s ní nemám žádný zkušenosti, tak doufám, že se mi povede vybrat nějakou teplou a příjemnou. Taky přemýšlím, že bych na kus zdi v ložnici dala nějakou tapetu zajímavou - buď jenom světlou - na tu fialovou zeď nebo třeba světlou s fialovýma kytkama nebo pruhama nebo něčím. Lucerniček jsem udělala 5 a nejsem z nich zas tak odvázaná, ještě to budu muset doladit, aby to bylo ono. Na tý fotce to vypadá o něco líp než ve skutečnosti :-|
Profilova fotka
Ale fotky budou až někdy později, teď je nemám, jak stáhnout. Tak jdu do hajan, zatim pa :-)
Profilova fotka
lentilka: jsem z vesnice na pul cesty mezi Brnem a UH a svatbu máme v Buchlovicích a odkud jsi ty? My jsem měli prstýnky vybrané celkem rychle, protože se nám líbil celkem podobný styl a konečný rozhodnutí nechal přítel na mě - hrůza, protože všechny byly krásné. Akorát nás dost zarazilo, když nám zlatník řekl, že budou hotové 14 před svatbou a to jsme je objednávali před 14 dny :-| Mám totiž srach kdyby to náhodou spletl nebo udělal chybu jestli by to ještě stihl opravit :-( Tak snad to bude dobrý :-) A co vy? Už máte prstýnky objednané? a jaké?
Sem z Rosic u Brna a můj přítel je z Makova na Slovensku,ale už tři roky spolu bydlíme v Zastávce u Brna :-) Teda,tak to se divím,my teda prstýnky už máme dávno doma (mám je v albu),ale když sme je objednávali,tak dodací doba byla tři týdny a taky tak i přišly. :-)
Profilova fotka
JJ, mně taky všude říkali cca tři týdny, že mají dodací lhůty. Jinak, začala jsem dělat lucerničky jinak, přišlo mi pomoct pár kamarádek, a mám jich hotových 32 a jsou hezoučký. Když to půjde, tak je někdy dám do alba. Už se na tu svatbu moc těším......
No holky,jak se tak dívám z okna na to letošní počasí,nemůžu se ubránit myšlence,že letos nám asi moc svatební sluníčko svítit nebude :-| :-( Nevíte někdo předpověd na náš den? :-N
Profilova fotka
No, je mi líto nevěst, co se vdávají teď..........zvlášť těch, kterým to zkazily ty povodně |-| . Já si říkám, že právě když teď je ošklivo, tak 29. srpna bude rozhodně krásně....
No,já sem si to právě taky říkala,že se to vyškaredí teď a pak už jenom krása,ale nevím,nevím...... :-| Ale opravdu si nemám na co stěžovat,když některé svatby se kvůli povodním ani neuskuteční :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem trošku pokročila, aspoň co se mé osoby týče...byla jsem si zkusit podruhé ten účes, ale asi se nakonec učešu sama :-D Ale ta slečna mě i líčila a to se mi líbilo, to se určitě nechám...teda až na ty slepené řasy, to strašně nemám ráda... Taky jsem si koupila korunku (kterou ještě nevím, jestli využiju) a bižu na krk a na uši...a taky jsem se rozhodla, že budu mít závoj... V pátek jdeme znovu!! vybírat prstýnky, drahý nějak nemůže pochopit, co že to na nich stojí tolik peněz :-D Chtěli jsme z bílého zlata a on teď přišel s tím, ať já mám ze zlata a on že bude mít stříbrný, což jsem ale zase nechtěla já, to už radši ať máme oba dva stříbrné...no nevím, snad to ale v ten pátek už vyřešíme, už je nejvyšší čas... Tezz, budeme mít asi podobný vkus...já mám doma obývák na oranžovo a ložnici fialovou, můžu jen doporučit, je to krásné a moc dobře se v tom spí ;-) Mám ty stěny nakombinované - dvě menší jsou světle fialové a dvě větší + takový "výstupek" (komín) jsou tmavě fialové...doplňkovou barvu jsem dala zase oranžovou, to jsou bodovky na stropě, lampičky-bodovky u postele, květináče, ještě chci pořídit oranžové koberečky k posteli a oranžový závěs, teda asi jen jako dekoraci, než k zatahování, když máme žaluzie...ale vypadá to fakt dobře, kdybych se měla rozhodnout znovu, tak zvolím zase fialovou...
Ahoj devcatka. Tak ja by se k vam s dovolenim taky pridala. Svatbu sice mame o den drive - 28/08, ale snad Vam to nebude vadit. Potrebuju najit spriznene duse, protoze doma o svatbe uz skoro nemuzu mluvit :-| . Nejak me to vtahlo a desne me to bavi a tak planuju, vymyslim a otravuju. Tak Vam to snad vadit nebude. Zarizeno - zamluveno mame skoro vsechno a tak se snazim jen doladovat detaily. I kdyz dneska jsem s hruzou cetla 2 pribehy tady na beremese a trochu jsem dostala strach. Jedne neveste zavolala 1 tyden pred svatbou kapela a zrusila ji ucast na svatbe a druhe neveste 2 tydny pred svatbou zrusil rezervaci hotel - mela tam mit obrad i hostinu. Je mi jich lito. Vim co to da zarizovani a starosti a pak tohle. Doufam, ze nas nic nepostihne.
Profilova fotka
Ahoj holky je tu z vás někdo, kdo ještě studuje? já si dodělávám dálkově výšku a ještě stavíme dům a teď ta svatba a práce - je toho dost a začínám školu dost flákat, protože místo učení vybírám spotřebiče, kachličky, šaty a dekorace na svatbu :-N Je tu někdo s podobným problémem?
Ja uz mam dostudovano 8-)
Článek se načítá
veru: pozor na dolaďování detailů! Já už mám taky nějakou tu dobu šechno zažízeno a tak teď vymýšlím různé drobnosti a detaily a to by se mohlo hodit sem a to by vypadalo hezky tady......ale začíná toho být moc a netuším,jak to pak všechno stihnu nachystat :-N
Profilova fotka
luci: Jé, tak to je bezva. Nemáš tu ložnici někde vyfocenou? Že bys mi ji třeba poslala na mail? Potřebuju nějakou inspiraci, už brzo to budu muset rozseknout. Přítel by nejraději už teď chtěl vědět, jak bych to chtěla. Doufám, že až to vymyslim, bude se mu to líbit a projde to i u něj.... fraal: já jsem minulý týden udělala bakaláře a příští týden dělám příjimačky dál na inženýra - taky už jenom dálkově. Doufám, že to půjde všechno zkoubit ;-) veru: jasně, přidej se. Víc hlav, víc ví :-)
Profilova fotka
Ahojky holky tak jak jdou pripravicky? me uz konecne dorazily satky.. ;-)
nepi,ty šatky sou krááásné :-) moc ti sluší,budeš krááásnáááá nevěsta :-D Taky se mi líbí šaty s červenýma detailama, ale nemohla sem se odhodlat a zůstala sem u klasika bílých :-N
Profilova fotka
nepi, přidávám se k lentilce. Moc ti to sluší. Hezky ti to ladí všechno dohromady :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ted jsem koukala na fotky Zuzany Scharf a rikam si, ze to musi byt fakt super mit takovouhle fotografku. Tak si rikam, nemate ji nekdo v nas den??
Profilova fotka
tezz, ona byva zamluvena dooost dopredu, takze si myslim ze takhle narychlo ji nesezenes, leda ze bys odlozila svatbu aspon o rok ;-)
Profilova fotka
jé, takhle jsem to nemyslela. Jenom že se mi líbí její fotky a říkala jsem si, že by bylo fajn, kdyby ji měla některá z nás :-) Stopro byla zamluvená už ve chvíli, kdy jsem byla požádaná o ruku....Ale moc se mi líbí, jaký děllá fotky....
Profilova fotka
Ahojky holky moc dekuju ,sice se satky musi malicko upravit ,ale jinak s emi taky mc libi. Ale zas si rikam ,ze za ty prasule to mohlo byt horsi ;-) ;-) dekuju :-)
Tezz: a vidělas nekdy fotky Paval Vokurka??? Nevim jistě,jestli je Pavel,ale dělá nádherný fotečky.Chtěla sem ho na svatbu,ale samozřejmě,že nenám šanci a to sem se ho ptala,už v lednu a byl beznadějně pryč :-| Scharf se mi taky moc moc líbí :-)
Profilova fotka
Ne, toho neznám, ale mrknu na něj. Aspoň pro inspiraci. Jsem domluvená s mým fotografem, že si najdu fotky, které se mi líbí, abysme pak věděli, co fotit. Vím, že to v člověku musí být, aby udělal takovou fotku, ale určitě se nějaký hezký taky povedou. Nezkoušela jsi ten make-up?
Profilova fotka
Je to Petr Vokurek. Taky má moc hezký fotky....
Profilova fotka
Ahojky holky tak koukam,z resite fotografa, no vidite a ja zadneho zatim nemam. :-( a ted jeste resim parfem a nevim co chci ;-)
Profilova fotka
nepi, tak to bych ti radila intenzivni utok na fotografy - mivaji to dost plny. A parfem asi musis zkouset a zkouset a chodit se ptat. Prodavacky by ti mely poradit, kdyz jim reknes, ze chces svezi nebo lehky nebo sladsi nebo ovocny.......proste neco, co ti sedi. A pak to proste zkusit a cuchat, jestli ti je v ty vuni dobre....
Profilova fotka
tezz1 no ja doufam,ze ejste nekoho sezenu my ted resime takovy mensi rozpor kuli vecerni diskotece kde mame zamluveny salonek.. propste nechci aby mi tam lezl nekdo kdo nebyl ani na obrade se juknout nebo treba jen ze slysel ze se berem tak se jde opit..
Tezz: make up sem zkoušela,ale nějak podivně to na mě klouže,zůstává mi to jenom v pórech a zbytek sjede,takže sem pak celá puntíkatá :-N Ale našla sem jinačí od dermacolu.Každýmu holt sedí něco jinačího ;-) Nepi: no ty seš teda kaskadérka,troufám si říct,že to vypadá,že si budeš svatbu fotit sama 8-)
Zuzana Scharf ma nadherny fotky a i Petr Vokurek, my jsme asi meli stesti, protoze Petra mame zmluvenyho na foceni nasi svatby. Holky kolik mate lidi pozvanych na svatbu? Mate nejakou barvu, ktera bude vevodit? S nasi svatbou to vypada na 45-50 hostu a barvu mame bilo-zelenou. Zelena je moje oblibena barva. Saty uz mam taky zamluveny, ale nechtela jsem se v nich fotit, protoze bych to nevydrzela a ukazala bych je pritelovi :-D . A uz si ani nepamatuju jak vypadaj :-| Planujete hubnuti pred svatbou a nebo uz jste na dietce? Ja to hubnuti uz planuju hodne dlouho a porad nic. Nejvic si to pak vycitam po vikendu, tenhle byl opet zravej.
Profilova fotka
ja.lentilka no taky si to myslim..., ale co, hlavne,ze budem svoji.. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?