Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Profilova fotka
JJ, jsem zvědavá, jak se budu cítit ve svatební den :-D Mam dilema, poradíte? Chtěla jsem být pro ženicha překvapení, aby mě viděl až když půjdu k otláři. Šaty jsem mu neukázala, účes s ním moc neřeším a tak. Ale obřad začíná až ve dvě a my máme hned po obřadu raut pro všechny hosty (nebudeme mít oběd) a po rautu nám budou všichni gratulovat a pak bude nějaký program (jakože zábavný) a někam se musí vejít focení. A já bych chtěla pořádný focení, abysme měli spoustu fotek, ale nechce se mi pak na dvě hodiny zmizet ze svatby - chci si ji na 100 % užít. Tak mě napadlo, jestli nejet fotit ještě před obřadem. Tím, že začínáme až ve dvě, by na to bylo času dost. A pak už by se na svatbě dodělaly jenom takový ty fotky s rodinou a svědky a tak. Ale mrzí, že to překvapení, který chystám by úplně nevyšlo tak, jak bylo v plánu. Neřešíte někdo podobnou věc?
Svatba že je v nedohlednu??????!!!!! Já sem teda začala v únoru a mám prostě pořád pocit,že nestíhám :-N Pavlli: Jestli budeš mít ty šatky,co máš v albu,tak já mám jinačí ;-) Tezz: Taky máme obřad ve dvě a budeme se fotit hned po obřadu u kostela, je tam pěkně a aspoň nám pořádně vyhládne :-D
Profilova fotka
Tak taky nemám pocit, že by už všechno bylo a lážo plážo, je toho ještě spousta, co se musí udělat, ale nejak mi to přijde daleko. Ale rychle to uteče a pak zase začnu šílet, že je to moc brzo :-D Když my právě budeme mít ten raut hned po obřadu - žádná pauza. Oni by se bez nás teda obešli, ale já tam chci být taky s těma lidma. Tak se zatim priklanim spis k tomu foceni pred obradem. Ale je mi moc líto se vzdát toho překvapení, přišlo mi to moc hezký, kdyby mě viděl, až jak přicházím uličkou. Taky si říkám, abysme třeba nebyli vystresovaní a fotky pak nestály za nic, kdyby to bylo před obřadem. Ale zase bysme mohli být pak už vyklidněný na obřad. Achjo, rozhodování prostě není moje oblíbená činnost.....vždycky je nějaký ALE
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem taky srpnovka s číslem 29 :-) Teda ale hledím, jak vy máte už všechno zařízené. Já si dodělávám teprve oznamko, prstýnky ještě nemáme, výzdobu mám jen v hlavě. Co mám je zajištěný obřad, hostina, fotograf, hudba, vymyšlené menu, zamluvené šaty a kadeřnici + líčení a květiny. Musím ještě dořešit krom těch prstýnků a oznámení hudbu na obřad, výzdobu kostela, nakoupit materiál na výzdobu sálu, udělat jmenovky, chtěla jsem i svatební noviny a čokoládky pro hosty, ale jak vás tak čtu, tak už zatraceně nestíhám, co? :-D
Profilova fotka
ja.lentilka: V albu mám jinačí šatky. Budu mít opravdu ty co máš ty (jenže v krémové - paní Rybníčkové přišly nové a já si je zkusila a hurááá - změna šatů byla na světě. V albu mám ty staré, protože ty nové co si beru na netu ještě nemá) ;-) Holky, myslíte že není blbý, když zavolám na matriku a budu chtít vědět kdo by nás asi oddával a jestli bych nemohla vidět proslov oddávajícího a popřípadě si ho i trochu poupravit? Nemáte s tím zkušenosti?
Profilova fotka
pavlluska: mrkla jsem ti do alba a uchvátily mě tvé punčochy. Můžeš mi poradit, kde takové sehnat?
Profilova fotka
luciena: Spodní prádlo i ty punčochy jsem dostala od kamarádky, která má se spodním prádlem obchudek. Takže ti teď moc nepomůžu. Ale můžu se pokus zjistit od které firmy je objednala a pak ti to písnu do pošty.
Pavlli,tak to je teda krásná náhoda :-) ;-) A kdy si je budeš vyzvedávat? Já jenom,že kdyby sme se tam ve finále i potkali,tak to by bylo super :-D Jinak s tou matrikou si myslím,že se nic nestane,když tam zavoláš a zkusíš se domluvit ;-) Nemyslím,že budeš první,ani poslední ;-)
ahoj holky:-) můžu se přidat?? mám to ale den před váma:-D
Profilova fotka
Ahoj luphen, přidej se ;-) Jak jsi na tom s přípravama?
ahoj tezz:-) no na přípravy se mě neptej.. bych se z fleku mohla vdávat hnedle... už chyběj jen objednat kytky :-p :-D :-D
Profilova fotka
Další vzorná nevěsta 8-) Tak napiš, jakou budeš mít svatbu. Mrkla jsem ti do alba a vypadá to dobře ;-)
Článek se načítá
tezz: no budeme to mít vše na jednom místě - v hotelu na Kladně, bude tam obřad, oběd i večerní rautík;-) na obídek jen nejužší rodinka a večer hafo přátel... živá kapela, večer DJ, fotografové na celý den (tj cca do 6 do večera) plánuju tombolu... dražbu podvazku:-) snad se vydaří počásko... to by mě mrzelo kdyby ne..ale tak taky by se z toho nezbořil svět:-D
Profilova fotka
luphen: Taky máme všechno na jednom místě........a kamarádi přijedou na obřad, pak odjedou a pak přijedou znova na večer?
tezz: jj přijdou na obřad..pak si někam zajdou asi na obídek..a na pátou - šestou se zase vrátěj:-)
Profilova fotka
Ahojky nevesty tak my take mame termin na 29.srpna berem se na urade v Mlade Boleslavi ;-) vsem nevestam preju pevne nervy a mnoho stesticka
Profilova fotka
luphen: tak to jsou hodni kamaradi. Chapu to, kdyz je nekde obrad a party pak jinde, ale tohle je takovy trochu nezvykly. To jste dobry, ze jste do toho sli :-D Nepi: Ahoj :-) taky preju pevny nervy - to nejhorsi je myslim jeste pred nama 8-)
Profilova fotka
ahoj, tak se k vam pridavam, dneska jsme domlouvali kolacky, komu kolik apod, jeste ze se nasi uz davno znaji a vsichni jsou tak tolerantni :-D hulakali jsme jeden pres druhyho, jsme se u toho docela s budouci svagrovou nasmaly :-D
Profilova fotka
Luphen : ;-) ahojky my to mame taky tak kamaradi udelaj kolonu na obrad po obrade se nam rozutecou my jedem na hostinu pouze s rodinou a pak vecer mame kalbu jen s kamarady uplne nekde jinde.Tak jsem rda,ze to nemame takhle samy... :-) tezz1 : ahojky :-) dekuju , uplne stebou souhlasim, ja si objednala saty z netu a ted tu trnu hruzou aby mi vubec byly.. ;-(
Profilova fotka
pindruzka : ahojky tak to je super , my si svatbu vymysleli asi pred 2 tydny . jsme spolu docela kratce a tak si vsichni mysleli,ze si delame legracky ... Tak hodne stesti :-)
Profilova fotka
nepi: Jak dlouho spolu jste?
Profilova fotka
nepi: To by mě docela zajímalo, jak to nevěsty dělas s objednáváním přes internet..........jestli si je jdou prvně někam vyzkoušet - aby si otiply velikost a střih, co ji m sedí a sluší, nebo jestli prostě na netu viděj šaty, který se jim líbí a objednaj je.........na to bych asi nervy neměla. Když jsem vybírala šaty, vyzkoušela jsem jich 57 :-D Za prvé jsem docela nerozhodná a za druhé jsem si to chtěla užít, když už je to jenom jednou za život......tak jsem si zkoušela i šaty, o kterých jsem věděla, že to nebudou oni, jenom jsem chtěla vědět, jak bych v nich vypadala.......je to trochu nefér k paním prodavačkám, no, ale neodolala jsem.
Profilova fotka
pavvluska : jsme spolu od unora a od dubna spolu zijem..
Profilova fotka
tezz1 no ja jsem si saty vybrala pres net, a oni mi je usijou na miru, takze jsem se nechala u svadleny premerit , a ted uz jen cekam az mi prijdou.... jeste si jedu v patek do hradce pro kriolinu 3 kruhovku no a k satum, jsem si nechala usit zavoj . Tak snad to brzy dorazi, a pokud mi nedejbuh nebudou, tak si pak pojedu koupit saty do jednoho prazskeho salonu... ale ja doufam,ze mi budou
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
nepi: Jo na míru, tak to ti snad budou.........já jsem docela ráda, že mi je budou upravovat až těsně před svatbou, kdybych třeba přibrala (doufám, že NE :-o ) nebo zhubla. Ale je mi líto, že je budu muset hned v pondělí po svatbě vrátit. Bylo by hezký si je schovat. Chtěla jsem si koupit aspoň závoj - aby mi aspoň něco zůstalo, ale oni je v tom mým salonu půjčujou zdarma k šatům - tak nebudu zbytečně utrácet.....
Profilova fotka
Tezz1 : no vidis , tak zas aspon nemas tolika starosti s tim jestli ti budou.. ja se toho bojim ,ale rikam si miry sem jim poslala jeste sem si o par centaku pridala, protoze sem si rekla ze vetsi saty mi vzdycky svadlenka muze zabrat ,ale mensi to uz by byl problem... ;-) no a zavoj mam teda sity primo k nim ,protoze mam saty s bordo lemem a tak sem si ten lem nechala udelat na zavoj taky... dneska mi prislo botky a objednala sem si nahrdelnik a nausnicky tak uz se tesim az to vse dorazi a ja si to vyzkousim ;-) ;-)
Profilova fotka
:-| to sem tu dneska sama,?
Profilova fotka
Holky, já když vás tak čtu, tak jsem celkem nervózní, kolik toho ještě nemám :-. Už s tím musím trošku pohnout, ale ty nejdůležitější věci už mám a ty další důležité, které musím vyřídit, je třeba řešit na místě obřadu, což je jinde než kde bydlíme, takže se to takto táhne a já mám strach, abych pak na něco nezapomněla...Ale příští týden jdu na druhou zkoušku účesu, na to se fakt těším, chci si ten účes nechat na hlavě a zajít pak zrovna do salonu zkusit si k tomu rovnou "mé" šaty...a zároveň i vyřešit dilema, jestli závoj ano nebo ne...
Profilova fotka
luciena ? ahojky tak to mas super... ;-) ja mam uces jednoduchy mam totiz paruku svych vlasu mam pekelne malicko a dost proridle a kadernice mi rekli,ze z tohonic neucesaji a tak mam paruku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?