Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
takže při mých 161 cm je lepší opravdu ta kulatá :-) .. a budou to určitě rudé růže s perličkama :-) jejej, už se těším :-) A čímpak budete přidělávat mašle na autíka, holky??? to je též zapeklité téma =-)
Mašle mám pocit se ze předu na autě provleče přez tu mřížku chladiče a pak to přivážem přez přední okýnka za ty ......no nevím,jak to mám nazvat :-| ......jak se za to nahoře drží moje mamka,když jedu trošičku rychleji :-D Pak se někdy vážou mašle na zrcátka :-)
No, on mi přítel řekl, že nikdo si do auta píchat špendlíky nenechá, takže musíme vymyslet jinou variantu :-N někdo mi říkal, že se to dá přivázat za stínítka a někdo, že existuje taková ´´ žvejkačka ´´ a to nezanechá na utě žádný stopy... ale za ten úchyt též není špatný nápad ;-) děkuji za radu :-)
Profilova fotka
Jsi menší nevěsta? Taky jsem to slyšela.....
Jo tu žvejku znám.....stopy to nezanechá....když se ti to ovšem podaří dostat dolů :-D Je to jakoby "tmel pro floristy a přidělávají se tím kytičky třeba na auta,ale je to takový :-N hovínko :-N a strašně se to lepí a sundat to je umění :-| Budeš mít závoj? Já sem si závoj objednala a přišlo mi něc co se podobá síťce na mouchy,co má moje babička v okně :-S Nejhorší je,že nikde nemůžu najít nic janačího,než tenhle matroš. Vůbec se mě to nelíbí,je to neforemný a moc umělohmotný :-p
jj.. menší :-) a k šatům musím mít podpatky 7- 8 cm 8-( štěstí, že jsem zvyklá z práce na podpatky...
Profilova fotka
Hele, a co takový ty kulatý kytky s tim dlouhatanskym stonkem......prijde mi, ze je to ted celkem moderni........nevim, jak to popsat.......takovy "rosti", co visi z kytky. U nekterych kytek je to hezky a malym nevestam by to taky teoreticky mohlo pomoct, ne? Vite, co myslim, fakt nevim, jak se tomu rika......mozna bude lepsi, kdyz se mrknete do myho alba, je to u tech tulipanu.......
Profilova fotka
A závoj budu mít půjčený společně s šatama. V některých salonech prodávají i závoje, můžeš se tam na ně mrknout a ošahat a vybrat ten nej ;-) Zkus se zajít někam zeptat.
Ten prodlouženej stonek je nádherně elegantní a určitě ho muže mít i menší nevěsta,dokonce si myslím,že to muůe i opticky nevěstu prodloužit :-) Taky sem si chtěla závoj vypůjčit a už sem si je v salonu i oskoušela,ale teď si prostě nemůžu vybavit,co to bylo za matroš a když se dívám na stránky toho salonu,tak se mě zdá,že to je to stejny,co mám doma :-| Je to pry luxusní anglický tyl,ale mě to teda neohromilo :-(
Profilova fotka
Ahojky, tak se taky přidávám do 29-tek :-) a hnedka přiznávám, že trošku závidím všem, které už máte většinu věcí zařízených..já se na všechno vrhnu až příští týden, zítra dělám poslední zkoušku, tak snad už potom bude klídek na přípravy...nejhorší bude přítelův oblek..nějak nejsou obleky na ramenatý chlapy :-) jinak ke kytičkám, já budu mít kulatou, říká se to beidermaer-smetanová s tmavě malinovou-jestli budou nějaké kytí v té barvě..
Profilova fotka
lentilko: ted si ale vybavuju, ze v jednom salone rikali, ze tam zavoje jenom prodavaj, nepujcujou, protoze kdyz si je vezmou dve nebo tri nevesty, tak ten zavoj uz dostane zabrat a pak nedrzi tvar. Takze mozna to, ze je neforemnej je ucel........ ali: moc ti rozumim - ve vsem - pristi tyden statnice a s oblekem taky problem :-)
Profilova fotka
bych se měla učit, ale vůůbec se mi nechce..jak je to poslední a ještě okecávací předmět, tak si říkám, že vždycky něco řeknu oblek mě děsí, už několikrát jsme byli schánět-Lbc, ale bohužel se vůbec nedařilo, vždycky na něj natáhly něco strašnýho a tvrdily jak mu to sluší..hrůza! takže ho nemůžu pustit samotnýho, kdo ví jak by to dopadlo :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty jsi taky z Liberce?? JJ, je to tak - nektery prodavacky jsou fakt des. Nekde to trci nebo odstava nebo je to naopak maly a prej je to tim, ze neni zvyklej nosit obleky............ :-) Taky ho nepustim samotnyho a jeste s sebou beru na pomoc maminku.
tezz: to máš asi pravdu...no ajá bych právě chtěla,aby byl neforemnej a trošku se přizpůsoboval pohybu hlavy,ale když ho mám na hlavě a otáčím hlavou,tak se mě tam houpá,jako zvoneček :-S ali: s oblekem máme taky problem-na ramenách těsnej a kolem pasu o tři čísla větší ;-(
Profilova fotka
nene z Lbc ne, ale je to jediný větší město v dosahu...jsem z Malé Skály, kousek od Turnova nám zase říkají, že se to srovná...taky s náma chodí mamá, naštěstí jedinej oblek, kterej za něco stál byl ze Steilmanna, jenomže než se miláček rozmyslel-trvalo mu to 4 měsíce, oblek už nebyl..jaké překvapení..si myslel, že tam na něj bude čekat :-) kaltohy jsou taky problém, díky sportu má neskutečný stehna a lýtka, takže pak je pas něco kolem 100cm a dýlka asi o metr víc než potřebuje..:-) komedie na max
Profilova fotka
Asi bysme meli ty nase kluky poradne vykrmit :-D Kdyby meli pupek, nebude jim oblek plandat 8-) lentilko: rozumim. taky se mi nelibi, kdyz to jenom trci. Zkus zajit do nejaky ty pujcovny. Mohli by tam mit i vyber.
Profilova fotka
Malou Skalu znam, a Turnov jeste lip. Mame tam moc dobry kamarady. My se jdeme podivat dneska do Blazka, objednavali nam tam spravnou velikost dokonce i v hezkym vzoru. Kdyz uz totiz nejakej oblek by byl prijatelnej, tak byl treba sedej a my bysme chteli cernej. A pardon.....napsala jsem spatne icko, melo tam byt tvrdy ve slove mely :-x
Co se týká pánských obleků, tak mám též ramenatýho chlapa doma,takže sme se šli podívat do OP Prostějov a hnedle jsme vybrali :-) je pravda, že jsme nebyli nijak nároční- černý oblek... a dokonce jsme měli velmi příjemnou a ochotnou prodavačku... poradila nám, že musí mít prodlouženou délku rukávů- právě kvůli těm ramenům... a s výběrem nám pomáhala moje maminka- je to zlato :-)
Profilova fotka
martiiiik- my jsme v OP bohužel neměli vůbec štěstí a bohužel ani u Blažka-tam se slečna ani neobtěžovala přestat si pilovat nehtíky, tak jsme raději šli jinam. Určitě něco seženeme, ještě je čas...poslední dobou velice oblíbená věta v mém slovníku (jen abych se nedivila :-) )
alinininka- on čas ještě je, leč přítel posiluje a tak jsem tušila, že s oblekem bude krapet problém, tak jsme radši začli shánět dřív... Na přístupu prodavaček zíleží strašně moc...
Profilova fotka
Ahoj holky, neuveritelne, ale MAME OBLEK :-D :-D :-D Koupili jsme, od Blazka, byla tam moc mila slecna, byla hrozne mladounka teda, ale mila a ochotna (nejdriv jsem si myslela, ze tam je jenom na brigade, ale to je asi blbost). Je hezky a priteli moc slusi. Je cerny a ma leskle cerne prouzky. Je probrany v pase, tak na nem tolik nevlaje. Zjistili jsme, ze je rozhodne lepsi mit oblek s jednim rozparkem a trema knoflikama - pokud teda mate stejny problem jako jsme MELI :-D my - pres hrudnik se otvira a v pase je veliky. Vsechny obleky s jednim rozparkem totiz jsou prostihleny. I kdyz zrovna ten nas ma jenom dva knofliky. Dokonce byl v akci a jeste jsme si k nemu mohli vybrat kosili, pasek nebo nejaky kalhoty zdarma. Bohuzel jsme nevybrali, protoze pasek uz mame, kosile se nam nelibili a kalhoty meli jenom velky. Tak si tam kalhoty vybere muj tatka. Super, mam fakt radost, ze dalsi vec je vyresena 8-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, vítáme další vzornou nevěstu :-)
Krásné popoledne přeji :-) tezz1- gratuluji k pořízení obleku :-) Holky, kdy budete roznášet oznámení???
Profilova fotka
To teda koukám! Pár dní se sem člověk nedostane a už to dostává pěkný spád. Vítám všechny nevěty co se vdávají 29.8. Lentilko :-D Máš pravdu, jsem z Rosic 8-) A se šatama z Košíkova jsem taky moc spokojená. Byla jsem tam v úterý vybírat i šaty pro družičku a fakt super! V neděli jedu s přítelem kupovat oblek. Jsem zvědavá co vybereme.
Profilova fotka
ja.lentilka: Mám pocit že máme nejen společné město, ale i šaty. Akorá ty je budeš mít bílé a já do krémova, ale s bílým zdobením na prsou a dole na sukni bude taky to zdobení bílé. :-) Jsou moc krásné! i Bílé i Krémové
Profilova fotka
Já už oznámení mám roznesené. Aby hosté potvrdili účast a už si nic neplánovali :-D Začali jsme tím od půlky května. No a těm co to chceme jen OZNÁMIT to hodíme do schránky asi během srpna.
Profilova fotka
My už jsme začali taky rozdávat, zbytek dorozdáme brzo, stejne jako Pavli - aby si už nic neplánovali. Navíc přes prázdniny budou všichni někde rozježdění. Jinak s tím oblekem mi fakt spadl kámen ze srdce :-) :-) Počkejte, až taky koupíte ;-)
Profilova fotka
Jinak, taky vám ta svatba přijde zatím v nedohlednu? Až za hrozně dlouho??
Profilova fotka
tezz1: Jo přesně. Strašně se těším a příjde mi to taky až za dlouho. Ale asi až to příjde (myslím až nastane ten den D) tak se nebudu chtít vdávat :-D :-D :-D A až se to bude blížit, až bude třeba 1. srpna, tak budu vyklepaná jestli je vše OK, jestli někdo něco neodvolal, jestli na nás na matrice nezapomněli a tak podobně. Prostě se bude strachovat jak to dopadne.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?