Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Profilova fotka
emerald: Budou mi ji dělat v Rosicích u Hrbka. Asi to nechám být, nějak to dopadne. nepi: To jsi teda fakt dobrá, že jsi se z toho ještě nezbláznila a naopak jsi psala že už je to pohoda. To já začínám mít hrůzu ze všeho (i z toho co je už zařízené) Čím víc se to blíží, tak tím víc se bojím že na něco zapomenu, že něco nestihnu, že se nepovede výzdoba..... :-.
Profilova fotka
pavlluska nj ja to nejak neresim vyblaznila sem se prvni mesice a ted uz jsem proste flegmous kytku si koupim ruze a bude a dneska jsem rozhodla ze na svatebni boty kaslu a jdu v teniskach protoze pod satama to stejne nebude videt :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja mam za sebou dalsi svatebni uspech. Koupily jsme s mamkou dneska svatebni pradlo a zabky na prezuti. Ty jsou sice jiny, nez jsem chtela, ale jsem rada, ze je mam a ze uz to nemusim resit :-) Ted musim dohnat v praci to, co mi nakupovanim uteklo......
Ahojik holky :-) Pavlli,když se řekne Hrbek,tak se mi ježí vlasy na hlavě ]-( Nechtěla bych tě zbytečně stresovat. Kytky vážou opravdu krásné,ale znám hodně nevěst,co nakonec odešli sice s krásnou kytkou,ale úplně jinačí,než měli objednanou.Místo červených růží růžové,místo bílých zelené..... a hlavně se mi tam nelíbí ceny. Nevím,na jakou cenu jste se domluvili,ale bylo by dobré si tam zajít a domluvit se,že nebudeš platit víc,než je domluvená cena.Znám případy,kdy nevěsta,za kytku ze sedmi růží,zaplatila čtyři tísíce a jedna růže stojí 55 kč,takže cena víc,než přehnaná :-S
Profilova fotka
Ahoj holky mam na Vas dotaz jak jste delali ty masle na zidle? Ja si naposledni chvili vzpomela ze to chci taky... a ted nevim zda se to da koupit hotove, nebo zda si musim koupit vyzelin a udelat to... a pak teda jsem v prd.protoze netusim jak
Profilova fotka
nepi, já jsem je chtěla taky, jenomže jedna paní v obchodě mi říkala, ať počítám dva metry látky na jednu židli...budu mít celkem 60 lidí, tudíž 120 metrů a při těch cenách by to byl celkem drahý špás na to, že finance nás celkem tlačí :-| Ještě přemýšlím nad jinýma variantama, jak ozdobit židle, ale nic mě nenapadá. Kdybyste holky o něčem věděly, tak poraďte...
Profilova fotka
luciena no ja mam teda dvanact lidi takze by to nebylo zas tak draheobjevila jsem jeden internetovy obchoid kde je delaji a dodavaji uz hotove. Ted cekam zda se vyjadri k tomu ze by je byli schopni dodat do svatby a kdyztak je asi vezmu. neni cas se stim piplat
Profilova fotka
Jojo, finance nám taky nějak dochází :-( Mít peníze, tak mám svatbu tip top do detailu nablízkanou. Takhle se budeme muset nějak uskromnit. Ale myslím, že záleží i na hostech, jak se vyvede svatba a né na tom jestli mám na stole okvětní lístky nebo na židlých mašle. Ono je to sice hezčí, ale pak (v pozdních hodinách je to stejně každýmu jedno) Já to nechám na zaměstnancích restaurace, kde bude hostina. Ať to nazdobí do barvy kteriu jim zadáme a toť vše. Nebudu blbnout a kontrolovat to po nich a třeba chtít aby to udělali podle nějaké fotky kterou si stáhnu někde z netu. Myslím že jsou natolik zkušení aby to vypadalo hezky.
Ahojík holky,já sem ty mašle dělala z organzy a tu sem koupila ve velkoskladu s floristickým zbožím,jedna 9m role tam stála kolem 80kč a na jednu židli je fakt pořeba aspoň 2m,takže to je metrů a metrů,udělala sem jich 50ks na padesát židlí a teď se pořád hlásí lidi,co původně neměli přijít,že se dostaví,tak jich mám málo a nemám pro ně ani jmenovky a budu muset překopávat zasedací porádek......no prostě svatební šílenství vypuklo :-N
Profilova fotka
pavlluska no to ja bych to tak rda nechala na obsluze jenze bohuzel tam kde budeme mit svatbu se proste svatby nekonaji je to tam drahy a clovek ktery ma na svatbe 60 lidi byse nedoplatil.Nas je jen 12 a tak jsem se dohodla s obsluhou,ze si ten salonek proste pripravim sama jsem vyucenaservirka tak proc ne.. mas pravdu ,ze v poznich hodinach je to kazdemu jedno,ale my mame hostinu jen do 4 a pak az vecer kalbu s prateli a to jeste uplne nekde jinde... takze ja v patek odpoledne pred svatzbou nabehnu a budu delat salonek ;-)
Profilova fotka
lentilka . no teda to jsou ale padousi se ti takhle ozyvat a pridelavat praci :-D
pavlli,jak si byla spokojená s kosmetičkou? Já se tam pořád nestíhám objednat :-N No jo nepi,někteří lidé netuší,že existuje něco,jako starost se zasedacím pořádkem a nedostatkem různých svatebních propriet,které se počítají na osobu 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to mi povidej.. to ja nervuju jen kuli kytce nikdo nechce pochopit ,ze ji nechci :-|
Profilova fotka
Tak 80,- Kč za roli organzy je slušná cena, ale pořád to vychází hodně v přepočtu na těch 60 židlí 8-( Pavlli - přesně, mít ty prašule a nevědět, co s nima, tak se nepárám a půjčím si potahy na židle třeba a kdoví co ještě, ale takhle ty židle oželím a radši budu mít třeba čokofontánu ;-) A jinak si budu výzdobu taky dělat sama - ne proto, že bych jim nevěřila, viděla jsem u jiných, že to měli hezky nazdobené, ale mě to baví a těším se na to :-) Lenti, vy už máte i jmenovky? Tak to jsi šikovná, k tomu jsem se ještě nedohrabala. Dnes večer chci dodělat vývazky a pak už se do těch jmenovek ale snad konečně taky pustím...
Profilova fotka
luciena souhlasim jako obsluha to urco umi, ale snad lepsi si to udelat sama aby se ti to libilo a v mem pripade pokud chci vyzobu mit vubec stejne nic jineo nezbyde ;-)
Profilova fotka
Jo, to určitě záleží na typu svatby (kolik lidí, kde se hostina koná a tak) A taky na nevěstě, jak si s tím vyhraje. Já se přiznám, že na zdobení a na výtvarku jsem nikdy moc nebyla, takže to opravdu nechám na odbornících. Já si náhodou hlavu se zasedacím pořádkem hlavu lámu..a jak. ;-) Dnes jsem volala hudbě - budeme mít živou (jeden chlap a jedna ženská) Počítají s námi a budou v pravý čas na správném místě. Lentilko: S kosmetyčkou jsem spokojená, je to kamarádka mé sestry, takže pohoda tykačka :-D Líčila mě do zelena, ale jak jsem dorazila domů tak jsem si vzpomněla že se to mému nastávajícímu nelíbí (tedy - zelená se mu nelíbí) takže příště zkusíme jinou barvičku. ;-)
Jo jo holky,zasedací pořádek je,myslím,dost důležitá věc ;-) Ve finále se pak nestane to,že si sedne skupinka dobrých známých k sobě,zaberou místa a někdo pak může zůstat sedět vedle někoho koho vůbec nezná nebo že patnáctiletá puberťačka musí zůstat sedět vedle osumdesátileté neznámé babičky a to je pak panečku svatební zábava :-N
Profilova fotka
lentilka, jéje, to jsem ráda, že nejsem sama :-N tedy vyzkoušela jsem jich (kosmetiček) několik, ale nikdy to neklaplo, zítra jdu na další zkoušku, tak snad už vyjde |-|
Profilova fotka
nepi: jsi můj člověk :-D já se děsím, když vidím některé holky tady plánovat dva roky předem :-D kytku jsem přehodila na tchyni, a ta hned - jednodruhovou nebo víc? jaký kytky? jakou barvu? já furt že nevím, dala jsem jí fotku sebe v šatech, instrukce, že bych nejradši asi něco světlého do oranžova, a ať si květinářka poradí, tak snad to nebude koště =-) siriana: my pět! ;-) ...to je strašný, už jenom tři a půl tejdne :-x
TAK A JE TO! ten zbytek klidu,kterej ve mě ještě zůstal,se vytratil,po návštěvě faráře,kterej nám vysvětlil,že s pouhým ANO se v kostele nespokoj :-| takže místo mého "ANO",co sem si tak dlouho vduchu trénovala,budu muset odříkávat manželský slib....."Já Ludmila,bru si tebe.....bla bla.....a slibuji...bla bla.....POMÓÓÓC :-o :-o
Profilova fotka
jé, já budu mít taky slib, toho se zrovna nebojím :) přítel ano, ten zastává názor, že by se mělo říct jen "já, xy, beru si tebe, yx, za manželku", a to mu zas jako nenechám :D
Mě jenom zaráží,že to ano se tam snad vůbec neobjeví :-N Já zástávám názor,že prostě ANO a hotovo :-D
Profilova fotka
lentilko - já měla obřad sice v kapli, ale civilní - takže se s "ano" spokojili... - leda že bys změnila obřad církevní za civilní... Myslím, že víc než "ano" bych ze sebe v té chvíli nedostala, a i na to jsem se musela soustředit :-D
No právě!už se vidím,jak to ze sebe koktám :-| a chudák přítel,je slovák,takže to co mu bude farář předříkávat česky,bude muset slovensky zopakovat.Zdá se to bez problému,ale v takové napjaté situaci to pro něho nebude žádná sranda,žije tady už nějakou dobu,takže se mu to už tak plete :-|
Profilova fotka
nojo, tak když to říkáš ty, tak na co bys říkala ANO :-D já jsem zas docela ráda, že to nezazní, ale zas se bojím, že se budu zakoktávat x-)
mě to prostě bez toho ano nepřijde,jako že sme svoji :-N
Profilova fotka
Mě se spíš líbí víc ten slib. Příjde mi to víc romantický a osobní, něco co řekneš jakoby jen tomu protějšku. A ne že Ano a jdeš do háje :-D Ale na druhou stranu to asi nebude nic lehkého to ze sebe vysoukat třeba před tolika lidmi. Já nakonec budu ráda, když řeknu to Ano. 8-) Jojo, strašně to letí! Než se nadějem tak je to tady!
Profilova fotka
Lentilko, to není v žádném kostele, že bys řekla jen "ano" :-) Jedině tak v odsvěceném kostele při civilním obřadu...Já se na ten slib celkem těším, zrovna včera jsem ho přeříkávala našemu psovi :-D ...jen mám strach, jestli se při něm nerozbrečím, někdy bývám celkem citlivka a svatba by mohl být ten případ :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak jste na tom - já jsem se na začátku celkem rozjela a měla jsem pocit, že už mám vše celkem domluvené, ale teď zjišťuji, že nic nestíhám - vývazků mám jen polovinu, jmenovky a zasedací pořádek jsem ještě nezačala vyrábět a vše mám domluvené předběžně a nic na hotovo, tak snad to stihnu. A co vy? Co vám ještě zbývá?
Profilova fotka
fraal ahojky ja jsem teda uz skoro hotova ted cekam jen az dorazi masle na zidle a jmenovky a pak zaridit kytku,alemtu bych nejrasdsi slazarizovat den predem :-D :-D finance ,ale dohazeji... quanti ? no jasne proc plasit :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?