Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nepi já používám Mary Kay už asi půl roku a taky jsem spokejená. Kytku chci jen malinkou ať se s ní nemusím tahat - původně jsem chtěla převislou, ale kamarádka co ji měla mě varoval, že se fakt pronese. Tak jsem se rozhodla, že budu mít jen malikou roztomilou kytičku, ale chci ať nějak zvláštní, tak vymýšlím, ale zatím se mi moc nedaří a jakou budete mít vy? Holky a co hostina? budete mít večeři - my nejspíš budeme mít oběd(klasiku svíčkovu) a večer větší raut a mezi tím možná čoko-fontánu, ale ještě to není jistý
Profilova fotka
fraal ahojky no ja kytku vubec nevim mesic do svatby a ja nevim co chci ,to je sileny :-( :-( jinak my mame obed jen pro 12 ldii proste rodice sourozenci a svedci a vecer mame zamluveny salnek na diskotece kde nas bude asi 30 nakonec a tam to pojede az do rana :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás zase po nějaký době zdravím.......dneska jsem se byla podívat na barvy a tapety do bytu a potřebuju chytit nějakou pořádnou inspiraci. Mám pár možností a potřebuju to nějak chytře a zajímavě poskládat dohromady. Teď během 14 dnů mám možnost to udělat bez přítele jako překvápko, tak bych byla ráda, kdybych to stihla. Ale nevím nevím........ Jinak kadeřnice má dovolenou, tak jsem trochu zaseklá....... lentilko, co taťka? taky doufám, že to stihne....
Ahojik holky,tak sem se vrátila od taťky,vypadá dobře,začíná mít humor :-D Přišla mi druhá korunka,ale nakonec si nechám tu první :-N Přišel mi i podvazek, doufám,že ho vydržím nosit celej den, asi to nebude nic příjemnýho ]-( Začínám tisknout svatební noviny, tiskárna už kouří :-D Kosmetičku teprve začínám řešit, doufám,že ještě bude mít volný termín, ale to snad není taková hrůza,jak třeba s fotografem,ne? Tezz, to máš co dělat, já bych taky strašně chtěla tapety,ale přítel není moc nadšenej,že prý stěny nedýchají.... :-|
Profilova fotka
ahojky holky tak jsme dnes uspesne ulovily oblek zrovna budu hazet fotky do galerky fotila jsem kdz bylo zatazeno , tak vypada hnede ,ale je sedivy a svetly.. ;-) ;-)
Tak sem dotiskla a skompletovla naše svatební noviny,zítra už je jenom svážu :-) Nepi,vidím, žes miláčka přemluvila k bordó košily ;-) sluší mu to :-D
Profilova fotka
ahojky lentilko no slusi ,jeste botky a je to vse dneska sem byla na nehtikach konecne jsem se k tomu dokopala tak mam radost ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky tak Vam taky pisu. Moje datum je taky 29.08. Bereme se ve 14.00 na Staromestke radnici v Praze a oslavu mame v restauraci Nebozizek. Saty uz mam, botky taky. Kdyz tak mrknete na moje album z priprav. Jinak planovani bylo na dalku protoze ja i nastavajici zijeme v Holandsku.
Ahoj Barus! Vitej v diskuzi. Dlouho jsem tady nebyla a jen koukam jak vsichni pokrocili. Ja ziju s pritelem taky v zahranici - ve Skotsku a presne vim, jaky to je zarizovani na dalku. Ale pomalu uz vse mame zarizene a ve volnych chvilich dokonce neco "patlam" i sama. Toho Vaseho fotografa jsme taky meli poptanyho, ale potom jsme se rozhodli pro pana Vokurku. Uz mate vsechny dokumenty, formulare, apostilly a preklady? To je hruza, co? Priteluv tatinek nam vyrabi prezentaci s fotkama jako prekvapko pro hosty, tak to nahradi svatebni noviny. Ale jinak napad dobry. Objednali jsme kravatu z internetu, neb byl opravdu problem sehnat hezky zelenou kravatu a barva je jina, ale hezka, a proto musim sehnat jiny koralky, ale ty necham az na CR. Za 3 tydny uz letime do CR-10/08 a ty "opravdovi" pripravy teprve zacnou.
Profilova fotka
Ahojky barco tak to je asi tezke planovat sama na dalku to me se vsim milaske pomaha aobcas taky do vseho zvani ze bych ho nejradeji vystrelila nekam na mars.. jinak kazdy den koukam do planovace a rikam si sakra uz jen par dni :-) :-)
Nepi, presne 37. ]-(
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Svatbu máme taky 29.srpna :-D ja.lentilka: my máme v termín svatby taky výročí 7 let chození ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, přeji hezké ráno,. Už se nám to opravdu blíží. Je to jako včera když jsme byli zamlouvat termín a hostinu. To jsme si říkali, že je to ještě brzy a že je na vše čas. Dneska jsem byla objednávat kytku (už po třetí). Bála jsem se že si ta paní z květinářství bude myslet, že si moc vymýšlím, že jsem nespokojená, když to pořád měním. Ale pak jsem si řekla, že je to přece moje věc a že opravdu chci aby se mi ta kytka líbila. Prostě mi záleží jak to bude vypadat. Nakonec, to chce asi každá nevěsta. :-) Takže (snad už konečná verze kytky) je - převislá, bílo - až krémovo červená. Té červené tam nebude moc, jen tak sem tam :-D Jsem strašně zvědavá jak se bude ženichovi líbit 8-) Tento víkend budu vymýšlet jmenovky (to zas bude - sepsat ty lidi) :-S Kamarád mi je vyrobí. Je šikula přes počítač a umí si s tím vyhrát. Hrozně se těším až ten den příjde.
No nazdar,když tě tady Pavlli tak vidím,tak si uvědomuju,že sem se zas papomněla objednat k té kosmetičce! :-o No nakonec se snad budu muset namalovat sama nebo co :-N Včera sem si byla v Košíkově pro závoj, nechala sem si ho ušít, aby mi zůsal :-) Je mnohem hezčí,než ten,co sem si objednala přez internet :-D
Profilova fotka
ja.lentilka: Paní Rybníčková tam i šije? Já tam jedu dneska po práci. Závoj vracet :-D Půjčila jsem si ho na zkoušku účesu. Dneska je vedro, co?
Profilova fotka
ahojky holkyy teda dneska je nachcipnuti ja jsem dneska bez male a msto abych jela nekam na koupak tak jsem doma a jsem naprosto hotova... teda 37 dni to je sila.. tech 7 ubehne a o teh 30 ani nemluvim... ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já už mám fakt nervy, nějak přestávám vycházet s financema a hrozím se, jak to všechno zvládnu 8-( Skoro z toho nespím...No snad to nějak dopadne...navíc mám stále pocit, že nestíhám...drahý mi odvezl noťas na týden pryč, takže ani na svatebních novinách nemůžu pracovat...potřebuju udělat vývazky, jmenovky, sakriš holky, jak to všechno zvládáte? Utíká to fakt neuvěřitelně rychle...
Profilova fotka
Ahoj, fakt se to blíží. Taky začínám mít pocit, že to uplně nestíhám, ale pořád věřím, že se to nějak zvládne. Dneska jsem koupila barvu a tapetu a zítra asi začneme malovat. Tak jsem zvědavá :-) Doufám, že ta barva bude hezká. Tak se držte, ať vám to jde dobře, hladce a rychle :-)
Ahojik holky :-) Tezz,jak jde malování a tapetování ? ;-) Pavlli: nevím,jestli je tam paní Rybníčková šije nebo si je nechává někde šít,ale sou mnohem hezčí,než někde z internetu :-) Tak mě včera někdo v práci na parkovišti odřel celej blatník na autě :-S Hrůza :-( Na svatbě s ním má jet ženich a v tomhle stavu to bude tak akorát ostuda :-| Takže před svatbou jestě vysypeme peníze za opravu 8-(
Profilova fotka
Ahojik holky tak se jdu na Vas juknout Luciena my taky zaciname habrovat s financema,,, i kdyz mame maloou svatbnu je to i tak nakladny... a dny utikaji je to des... tezz ahojky tak co uz vytapetovano? lentilka no teda ty lidi jsou fakt strasny nekteri ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dneska byli malovat. Barva na zdi vypada vic bordo nez fialova,ccoz me trochu mrzi, ale uvidime po druhym nateru. Ale celkove to bude nakonec urcite hezky. Na tapetu je zatim bily misto, protoze nejdriv musime udelat jeste dalsi nater. Pritel je ted na dva tydny pryc, tak doufam, ze se mu to pak bude libit. Jinak je na byte jeste spousta prace, nevim, jestli to vsechno stihnem pred svatbou. Kdyztak to dodelame po svatbe. Hlavne abysme stihli to, z ceho je nejvetsi neporadek, nez se tam nastehuju se vsema svyma vecma :-D Jinak snad se ta svatba pomalu zacina klubat. Vcera jsme nasli krasnou pisnicku ;-) Lentilko, co tatka? Jak je na tom?
Teda tezz,seš šikulka,ja před svatbou nestíhám ani umýt okna,natož kdybych měla ještě malovat a tapetovat :-N Chtěla sem na svatbě udělat trošku vzrůšo a naplánovala sem si,že nacvičíme nějakej speciální svatební tanec s překvápkem,jestli víš,co myslím ;-) ale asi fakt nestíhám :-| Takťkovi ledvina funguje dobře,ale teď se mu zničeho nic zacala dělat na tom místě modřina a pořád se mu roztahuje dál až k noze :-( doktoři s tím naštěstí zatím problém nemají,tak doufám,že kdyby to bylo nějak nebezpečný,že by s tím něco udělali :-|
Profilova fotka
ahoj holky můžu se kvám přidat? sice to mám o den dřív jak vy, ale jinde je mrtvo...
Profilova fotka
Nepi, tak ono to vždycky stojí prachy, ať máš svatbu malou nebo velkou - šaty mít musíš, fotografa chce většinou taky každý, oblek, výzdoba, hudba...prostě to leze do peněz...mně teď vytrhli trn z paty dvě věci - jednak mi babička dala nějaké peníze, které mi chtěla dát jako svatební dar, ale prý jestli je potřebuju, tak ať je použiju už teď, a jednak mi přišlo oznámení, že nám vrátí přeplatek za plyn, takže čekám na poukázku...není to sice moc peněz, ale trošku se mi ulevilo...zrovna půjdu něco zaplatit, možná zvýším zálohu na šaty, abych to nerozfofrovala někde jinde :-D Lentilko, nic si z toho nedělej, já umývám okna už 3 měsíce a pořád nejsou umyté...prostě nestíhám :-) Co se týče toho tance, tak jsem měla podobnou představu, chtěla jsem i zajít k jednomu tanečníkovi - trenérovi, že by nám něco vymyslel, ale obávám se, že drahý je v tomto trošku suchar :-D Ještě jsem mu ani neřekla, že chci mít na svatbě tombolu, myslím, že ho klepne pepka :-D Jinak doufám, že s taťkou bude vše OK a snad fakt doktoři ví, co dělají... Holky byli jsme v sobotu konečně na schůzce s fotografem a jsme z něho fakt nadšení...ukázal nám spustu svatebních fotek a byly nádherné, zpracování profesionální a on je fakt příjemný člověk, myslím, že nám bude sedět... A taky jsem se objednala k jinému kadeřníkovi, chtěla jsem zkusit ještě někoho jiného než moji původně zamluvenou kadeřnici před tím, než se definitivně rozhodnu, že se učešu sama...zkoušku mám 6. srpna, tak se celkem těším. Líbil se mi jeho přístup - chtěl po mně fotku šatů, závoj, doplňky, jakou budu mít kytici, atd., prostě chtěl mít kompletní představu, tak jsem zvědavá...asi kvůli tomu znovu půjdu do salonu, navléct se do šatů a vyfotit se - ne že bych fotky neměla, ale nějak se těch šatů nemůžu nabažit :-D
Profilova fotka
ahojky no ja uz mam saty doma , jak uz jsem psala mam sve... no jinak priprav finisuji uz mame temer vse domluveno zarizeno ted uz jen pohoda klidek
Profilova fotka
Ahoj holky, opravdu to vypadá, že na psaní sem nám nezbývá čas......mně teda rozhodně ne. Ale ložnice už je skoro vymalovaná a včera mi kamarádka otapetovala kus zdi a je to krásný. Už se moc těším, až to bude hotový. Ještě musíme dořešit podlahu a vymalovat obývák a předsíň. Nejhorší bude ten úklid. Je tam děsnej nepořádek.... Jinak spíš než svatbu řeším byt a práci a další věci a už se moc těším, až budu moct říct pohoda klídek jako nepi. Tak holky ať to jde dobře, nepi ty si užívej pohodu klídek a vám ostatním přeju dost sil na všechno, co ještě potřebujete zvládnout.
Profilova fotka
Ahojky, já se dnes probudila a s hrůzou jsem zjistila, že se vlastně bojím jakou budu mít kytku. Svoji představu jsem sice v květinářství řekla, ale bojím se že budu zklamaná, že se mi nebude líbit, že se nepovede! Prostě jsem nervozní. Nevím jestli to mám nechat plavat a nechat to být a nebo jestli si mám ještě domluvit schůzku a znovu si to projít....Holky co mám dělat?
Profilova fotka
pavlluska - no já stejně tak stresuju s kytkou...mám ji sice zamluvenou u jedné fakt šikovné holky, která se v tom vyzná a je vytížená dlouho dopředu díky své profesionalitě, ale přesto...budu mít slunečnice, tak si nedokážu úplně přesně představit, co mi z nich vykouzlí...ale věřím jí, tak snad to dopadne... Horší bylo, když jsem začala bláznit s tím, že jsem si měla vybrat úplně jinou barvu svatby (a tudíž i kytku)...v momentě, kdy už jsem měla nejdůležitější výzdobu doma, kytku zamluvenou, oznámení se slunečnicema vytisknuté :-D Takže Pavli, třeba si tam pro klid v duši ještě zajdi, ale spíš bych to nechala tak, ono to nějak dopadne, pochybuju, že by se ta kytka vyloženě nepovedla...
Profilova fotka
Ahoj, Pavli a kde máš prosím tě zamluvenou tu kytku, ve které části Brna ?? Mně to tady všechno připadá tak zbytečně drahé....
Profilova fotka
je holky a ja kytku jeste ani nepromyslela

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?