Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Profilova fotka
Lenti: Jezdí pro Penam Rosice (ale ne u Penamu - je u jiného dopravce) Svatba bude nakonec krémová. Kytku jsem byla změnit a snad už všechno klapne. Líčit se jdu za známou mojí sestry na Zastávku do domu zdraví.
Profilova fotka
jak se tady řeší zkoumání jiných šatů- to bych se na to vyprdla, bych si nikdy nevybrala kdybych se dívala na další a další šaty. Prostě jsem se rozhodla pro ty jedny a je to. Na další se nedívám nebo bych si taky mohla říct, že ty moje nejsou to pravé a vybírala bych znovu a pořád dokola :-) se znám :-) lentilko-ty budeš v těch šatech, takže co říká přítel není vůbec důležité, tedy pokud je to jako u nás, že je ani neviděl a ani neuvidí, až do obřadu
Pavlli:u Penamu jezdí kluk mojí segry:) a kytky máš domluvené u hrbka? Taky sem nad tím tady v Zastávce přemýšlela. Bydlím v zastávce,nahoře pod domovem důchodců,tak bych to měla kousíček. Je to šikovná paní(slečna?) ali: přítel je neviděl. Ale chlapi sou prostě chlapi,už to neřešme ;-) tezz: jo,už nebudu na jinačí koukat,protože to bych se musela vdávat desetkrát,abych unosila všechny,co by se mi líbily :-D
Profilova fotka
jj, to mas pravdu lentilko. predevcirem jsem se snazila priteli vysvetlit, jak je ten den specialni a jak je mi lito, ze mas takovou moznost jenom jednou. ne, ze bych se chtela znova vdavat, ale bylo by hezky, kdyby se treba kazdych deset nebo dvacet let spolu slavilo takhle nejak - krasny saty, rodina a pratele a tak. A on to vubec nemohl pochopit a rikal, ze je rad, je to je jenom jednou takhle. Vite, co myslim? Takovy to, jediny den, jediny saty, vickrat uz to nezazijem, vickrat to nebude jenom nas den, o nas dvou atd.
Je to tak,chlap ti řekně,že by dvakrát ty nervy a ty přípravy nechtě zažít,ale nechápu jaký nerv a přípravy,když si akorát tak vybral oblek a spolu prstýnky a jinak mu všechno jenom chystám pod nos nachystané "k použití" a nebo se když tak jenom zeptám,jestli může být a když se mu to nezamlouvá,tak mám samozřejmě už v záloze jinou variantu. A stejně je pořád pryč a když je třeba o víkendu doma,tak se stejně nikde nic nevyřídí. Faráře sme například už dvakrát museli odložit,protože se nestihnul vrátit z ciziny.Ten jestli nás nakonec oddá,tak to bude fakt svatej muž :-N :-D Vím,že za to miláček nemůže,že se pozdě vrací,ale pak ty řeči,že už se těší...ale na to až to už bude za náma.... No jo,ale to je tak,něco prostě nevysvětlí oni nám a něco zase mi jim a tak to bylo,je a tak to i bude. ;-) :-)
No nic holky,musím končit. Hola hola,práce na mě volá. 8-) Tak valim plnit přání rozmazleným zákazníkům a vázat kytičky,až do úplného vyčerpání ;-) no to trošku přeháním,ale tak nějak podobně by to mohlo být 8-)
Profilova fotka
JJ, je to tak, a je to dobre, ze jsme jiny nez oni :-) Ja jsem si vzdycky rikala, ze to musi byt moc hezka prace, v kvetinarstvi, kdyz jsem byla mala, chtela jsem to delat. Jaky to je? A stvou te zakaznici, kteri si moc vymysleji? Nebo kdyz si vybiraji kytky a styl, ktery se ti nelibi?
Profilova fotka
A co vlastne delate vy ostatni?
Tak sem z práce zase doma :-N Rychlý,co? Doufám,že nebudu mít slepáka,mám všechny příznaky :-N ale teď se to trošku uklidnilo. No tezz,jak bych ti to nejlíp vysvětlila.Není to v tolik práce s kytkama,jako práce s lidma.Člověk musí být trochu jasnovidec a hlavně musí mít nekonečnou trpělivost. Protože celej den ( my děláme 14tky) musíme tvořit na přání. I to,co se ti nelíbí a co absolutně nejde dohromady.Prostě,když to chcou... Člověk se musí naučit,nenutit jim,svůj vkus a styl,protože každej má svou představu o "krásné" kytici a tu mu musíme zrealizovat. No a není to jenom ta voňavá něžná práce s kytičkama,jak se zdá. Každé ráno musíme vytahat a rozskládat na prodejnu kolem 40ti kameninových váz plných vody a kytek a každý večer je zase schovat. Každý den se ve vázách,než se otevře prodejna,musí vyměnit voda a každou neděli a středu se každá váza musí vyčistit savem. No a někdy ta voda v těch vázách (když je třeba teplo),to už není voda,ale něco o konzistenci pudinku :-N a ten odér,to nevím,jak bych přesně popsala 8-) ale mám pocit,že to naleptává sliznice :-N :-D Vzadu v prodejně je chlaďák,kde je 8 stupňů a v prodejně je 28,takže sme věčne nachlazené. No a pak je tady ještě to,že je to naše květinářství v obchodní galerii,takže.... už se tam stala vražda a sebevražda,dopadli tam mezinárodně hledaného zločince a u toho sem byla (padnul na mě,když ho skolili na zem,protože měl zbraň) krádeže a honičky,to už sou jenom maličkosti :-N A tak se žije květinářům.... 8-)
Profilova fotka
jéé, lentilka je to, co byla moje mamina. V květince jsem strávila skoro 10 let svýho dětství..to byly časy...teď mě mrzí, že mi nebylo víc a nemohla jsem se něco naučit..na svatbu by se mi to hodillo:-)
Profilova fotka
ahojky holky ;-)
Profilova fotka
ahoj nepi, každou chvíli se koukám an tvoje oznámko, je moc pěkný..to jste si dělali sami?
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky nene to jsme koupily na aukru ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím ze zamračeného dne. Když jsme plánovali svatbu, dlouho bylo ve hře dnešní datum. Nakonec jsme to nechali na konec léta, abysme všechno stihli a jak jsem teď ráda. Prší a je ošklivo......teda, ne že bych přála dnešním nevěstám takovéhle počasí....... jinak koukám, že můžu být celkem ráda, že jsem nakonec změnila plány ohledně zaměstnání. Fakt to nemáte lehký lentilko.....i když ona skoro každá práce má asi něco....
Zdravím, někdo se mě ptal odkudže jsem. Takže původně jsem z Třince, ale teď bydlím v Horních Datyních nedaleko Ostravy - s mým budoucím manžílkem :-)
Profilova fotka
ahojky holkyy
Tak sem si dneska v práci zkoušela,jakou si udělám tu svatební kytku ;-) No neměla sem skoro nic z toho,co bych do ní chtěla a když už něco bylo,tak v jiné barvě. 8-) Ale aspoň ten tvar bude tak,jak je na fotce,jinak bude bílo zelená,bez těch orchideí bez té fialové barvy....no prostě tohle není vůbec ona :-D ale třeba se někdo aspoň inspiruje
dneska by měly přijít naše figurky na dort a další "pomůcky" na jeho výrobu,tak netrpělivě čekám a čekám a pořád nic....
Profilova fotka
ahojky holky .. tak se nam to furt a furt krati... ;-)
ahojik nepi :-) krátí,ktrátí....ono to přímo běží ;-) Jak to tak pořád promýšlím,co dám tam,co dám sem,co s vlasama,co si namaluju na obličej :-D jakou vytvořím kytku...tak mě až teď začíná docházet,že to nejsou jenom plány,ale že to taky za "pár dní" budu realizovat :-N ;-) A že to o čem se pořád mluví,se fakt stane :-)
máš krááásný nárdelník :-o :-D něco v takovém stylu bych taky strašně chtěla. Kde si ho sehnala? 8-)
Profilova fotka
Ahoj, souhlasím, hrozně se to krátí.........myslim, že než se nadějeme, bude tady náš den :-) My jsme se asi shodli na prstýnkách, vypadá to, že nakonec budeme mít stejné :-D jupí jupí :-D mám je v albu, tak mrkněte. Příští týden je asi půjdeme objednat. A bude další věc hotová.
Ahoj tezz :-) ty prstýnky sou krásné :-) a hlavně,že ste se shodli :-D Mě měly přijít figurky na dort,ale nic :-|
Profilova fotka
tak třeba přijdou zítra. Vždyť je dneska svátek - tak třeba to automaticky nechali na další den. Že jsme se shodli jsem moc ráda. A nejlepší na tom je, že mi je ukázal přítel, že je našel a že se mu líbí..........přitom já jsem měla skoro ten samý obrázek od začátku v albu a ukazovala jsem mu ho, jakože se mi líbí. Ale jsem ráda, že je našel on a že to není jakože bych ho přesvědčila já.
No jo vlastně,dneska je svátek! :-N Tak to super,že je takhle našel (že je vůbec hledal) ;-)
Profilova fotka
ahojky lentilko no nechala sem si ho udelat na zakazku s bordo kaminky jinak takove to decetni sperky vyrabi Evicka juwel pisnu ti do vzaku odkaz na ni je moc sikovna a ma krasne vyrobky
Profilova fotka
nepi sperk je opravdu hezky. a bude moc hezky k tvym satum ;-)
super :-) dekuju,nepi :-) s juwelu mám korunku,tak tam mrknu ;-) chtěla bych něco takovýho ale s průhlednýma kamínkama nebo možná perličky :-)
Profilova fotka
taky ještě musim vybrat šperky, ale předtím si ještě jednou půjdu zkusit svoje šatky a udělat si představu, co vlastně chci.... :-)
Profilova fotka
tezz lenitlka dekuju holky ja furt hledala neco jednoducheho, a krasneho takze tohle mi padlo do oka jinak juwel ma krasny sperky kam se hrave swarowski si teda myslim ja, a samotna autorka.juwel-evicka je strasne mila zenska minuly tyden mi sperk dovezla sama az domu a krasne jsme popovidali no jinak my stale neuspech bily oblek jsem stale pro milacka nesehnala, tak nas zas ceka maraton tento tyden.. ale clovek si furt rika jeste skoro 2 mesice, ale ono se to bloizi strasne rychle parfem uz mam zvolila jsem DG lihgt blue a kdyz mi nebude vonet zustanu u tradice- moschino no a uz se strasne tesankuju pristiy tyden v pondelko mam 25 tiny tak jdu na newhticky. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?