Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Profilova fotka
nepi: s tou podprsenkou tě úplně chápu nemám sice takový prsa jak ty, ale sehnat 70 D je v česku nadlidský výkon. Já jsem si naštěstí nakoupila hodně podprsenek, když jsem žila v Anglii tam jsou u všech objemů všechny košíčky i FF k dostání. Zkus v obchodě zeptat na podprsenku od firmy Triola a nebo se mrkni v jejich e-shopu(www.triola.cz) mají docela pěkný a dost dobře sedí(sama mám asi 4) a vyrábí je až do 120 I což jsem ani nevěděla, že existuje a mají i tvou a mou velikost skoro ve všech provedení. Pohybují se tak pod a nad 500kč. Ještě k těm silikonovým ramínkům, pokud by jsi měla normální, tak ti 100% prasknout - mě vždycky praskly ty háčky co se zahakují za podprsenku, ale existují ramínka s železnýma háčkama a nebo s takovýma tlustýma plastovýma průhlednýma háčkam a ty mi teda nikdy nepraskly. Tak hodně štěstí a snad jsem trochu poradila. :-)
No vidíš nepi!!! já sem věděla,že musí existovat někdo,kdo ti poradí :-D :-D :-D
Profilova fotka
luciena: ten tvůj je voják? můj též. Bude se ženit v uniformě nebo v obleku? a k té svatební cestě - my by jsme chtěli, ale jelikož teď dostavujeme domeček, tak to asi nevýjde, tak jsme si říkali, že by jsme jeli na takovou opožděnou - třeba v listopadu do Egypta. Holky nemáte někdo zkušenosti jaký to tam je na podzim? Mě je totiž pořád zima, ale chtěla bych se koupat v moři - myslíte, že se to v tom listopadu ještě dá?
Profilova fotka
po dlooouhé době vás všechny zdravím.. teda vy jste se ale rozjely, pěkně to tady pokročilo a určitě i vaše přípravy. U nás je to horší, přítele to nebaví a říká, že tomu ani nerozumí, tak to všechno řeším já, ale spíš většinou přes net, protože tady u nás se nic sehnat nedá a do města se dostanu až večer a to je už téměř všude zavřeno. jak jste tady řešily ty podprdy, co je to za obchod ten Tezzi...??Taky bych potřebovala dát "něco" do šatů. lentilka-já mám šaty od Asapa a trvaly 7 týdnů přesně než je ušili
Hodila sem ti ty silikonky bo alba,tak mrkni,ať máš představu ;-)
Sou z Tezzenisu,ale luci je našla na internetu za skvělou cenu,tak to bude asi výhodnější ;-) Jinak to je s těma chlapama všude stejný,ale to je tím,že nemají představivost ;-) jim by stačil jeden dort,prstýnky,a kdyby to muselo být,tak oblek a můžem jít,ne? :-D
A kolik tě ty šaty stály?
Profilova fotka
no, to se snad ani neptej :-)8.600,- vetně spodnice, příplatku za nej kvalitu materiálu...ale jsou krásný a jenom půjčení stojí 13.000, takže vlastně jsou levný a hlavně, jsou MOJE!!! a můžu se zeptat kde na netu ji koupila??díky
Ty jo,já je už tak zuřivě hledám a sháním,že se mě už snad i přestaly líbit :-| ,no a ta cena,ta mě přesvědčila,že si asi nechám ty svoje co mám už zamluvené a ozkoušené :-N ty sou stejně nejhezčí!!!! :-D Něco sem teď našla tady,snad si tam nejakou vybereš :-) http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=samodr%...
Profilova fotka
já chtěla mít svoje a tyhle se mi líbily už když jsem si je zkoušela v půjčovně.. nějak nevím, kterou si vybrat, asi to nechám na večer až bude trošku klid..
Profilova fotka
ale ty moje jsou dost těžký, jinak co jsem tak četla, tak měly holky úplně jinou cenu..záleží na složitosti a materiálu, ze kterého jsou šaty vyrobeny. napiš přímo Arti, ta se v tm vyznáa je schopná říct jaká bude cena
psla sem jí a říkala,že tak do 7000,- ale bojím se,že se mi pak na mě nebudou líbit,ty svoje sem v salonu zkoušela asi hodinu :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
a ty jsi je nikdy nezkoušela? třeba někde v půjčovně?
Já sem je viděla tady na obrázku a to je všechno :-N
Profilova fotka
nepi: nevzdavej to, jeste mas dost casu a urcite sezenes podprsenku, ktera ti bude vyhovovat. Nekdy je potreba projit trikrat cely mesto a dva vylety do prahy, nez clovek najde. Tak vydrz, urcite ji nekde objevis ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, na chvilku se jdu za váma podívat, než mi klekne baterka v noťasu, nebo než se mi zavřou víka :-D lenti - já jsem taky chtěla mít původně svoje, ale měla jsem strach, že mi třeba nebudou sedět, slušet atd...a když jsem narazila na ty "moje" v půjčovně, tak už se mi nechtělo nic objednávat a prostě jsem rovnou zaplatila zálohu. A jakého máš hafana? ali - tu samodržící podprsenku jsem našla na dekorace-svatby.cz za 280,- Kč, ale ještě jsem si ji neobjednávala...ale teď tam budu ještě něco doobjednávat, tak si ji asi vezmu, za ty prachy, když lentilka říká, že ji koupila kolem pětistovky... fraal - no, vojáka mám :-D V uniformě se ženit bude, pokud mu do té doby ušijou tu slavnostní...ale to bude jen na obřad a na focení, pak se převleče do obleku, aby uniformu nedejbože pak nějak "nepoškodil" :-D A kde slouží tvůj drahý? V profilu vidím, že bydlíš ve Vyškově, takže asi tam?
Ahojik holky :-) no se šatama už je konec.Napíšu vám můj včerejší ubulenej večer ;-( Nerdřív sem se bála,že mi nebudou slušet,tak sem si to rozmyslela.Pak se mi to ale rozleželo v hlavě a řekla sem si,že když tak je prostě prodám a bude.Že nemůžu nic ztratit a v půjčovně mám přece rezervované druhé. Začala sem se měřit od hlavy k patě a byla sem pevně rozhodnutá.Do šatů sem se zamilovala a ty co na mě čekají v půjčovně,tak ty se mě samozřejmě přestaly líbit,protože ty MOJE sou prostě nejlepší. S absolutně perfektním pocitem,že po svatbě šaty prodám a ušetřím nám po svatbě kupu peněz to píšu miláčkovi (kterej je někde ve Francii)....no a jeho odpovědí zkončila má role princezny na svatbě.... že pořádně nevím,co chci,že už mám přece jedny zamluvený,tak proč sem si je teda v salonu zamlouvala,když sem chtěla jinačí bla bla bla...že se mě pak stejně nebudou líbit bla bla bla....že klidně ať si je objednám a proč se ho teda jako vůbec ptám,když už sem se stejně rozhodla bla bla bla...klidně pošli naše peníze na nějakej cizí účet bla bla bla..... No a tak sem dopadla tak,že se mi přestaly líbit šaty z půjčovny,protože sem se zamilovala do jiných a ty se mě ve filále taky zprotivily ;-( Nemám víc slov,sem naštvaná a zklamaná...
Profilova fotka
Jejda lentilko, tak to máš teda pořádný znepříjemnění.....Já myslím, že přítelova reakce je úplně normální. Můj přítel taky nebývá nadšený, když takhle radikálně změním názor - což někdy dělám. Nereaguje pak na to: Miláčku, no to je ale skvělý nápad! Taky možná, jako spousta jiných chlapů, by radši mluvil o jiných věcech než o přípravě svatby. Ale ty si to nenech zkazit. Nakonec se budeš líbit sobě i jemu a vypadat jako princezna. Takže (jestli není problém s penězma), tak bych ti radila, abys zašla do nějaký půjčovny si vyzkoušet ten střih šatů, co ti líbil na obrázku a ještě jednou ty svoje a znova se utvrdila v tom, které opravdu chceš. Někdy to v hlavě máme zkreslené a důležitý je, jak se v šatech cítíš. A to zjjsitíš jenom, když si je půjdeš znova zkusit a zkusíš si i nějaký takový, jako by sis případně objednávala. (Já bych se bála objednat si šaty, u kterých nevím, jak na mě budou vypadat.) Hlavně nedělej žádný rozhodnutí naštvaná a ve stresu, hezky se uklidni, znova to všechno v klidu promysli, vyzkoušej, a co bylo, hoď za hlavu. Ještě není všem dnům konec a nakonec to dopadne podle tvých představ. A pokud to budou ty z netu, pro který se rozhodneš, nechceš radši zajít ke švadleně, aby tě změřila? Aby sis byla jistá, že máš ty čísla správně, ono to není tak jednoduchý se změřit....
Profilova fotka
Ahojky nevěsty :-) dlouho jsem tady nebyla, nějak nemám čas...jak v práci tak doma. A taky jste se pěkně rozjeli, takže než vaše příspěvky dočtu do konce tak už zase musím jít něco dělat. :-D Tímto děkuji Lentilce za starost o mě a poslání zprávy do IP ;-) Předsvatební krizi jsem myslím ještě neměla. Hádky jsou určitě všude, ale zatím jsem si nemusela pokládat otázku: "Proč já si ho vlastně beru?" A taky jsem ale zvědavá kdy přijde posvatební krize, kdy si budeme každá říkat: "Proč já nešťastná jsem si raději nevzala Pištu Hufnágla?" Nebo jak to bylo v tom seriálu Smolíkovi?! :-D Třeba ta moje předsvatební krize ještě dorazí....snad ji ale překonám a k oltáři půjdu dobrovolně a s úsměvem. Moc se těším, až uvidím na přítelovi taky nějaké dojetí, když mě uvidí v šatech, nasazovat mi snubní prsten. Já plakat určitě budu, protože já brečím i u reklamy (jak s oblibou říká přítel) 8-) Lentilko: Můj přítel je taky "trucker" :-) takže vím co to je. Teď ale musím říct, že je doma docela často. Odjede maximálně na tři dny. Ale i to je hrůza. :-( Někdy přijede v noci, někdy je doma přes den (když jsem v práci já) a taky se zase nevidíme. Je to náročné. Taky říká, že by si našel i jinou práci, ale máme taky splátky - motorku a auto. Na miminku pracujeme už od ledna, ale zatím to nejde :-( Brala jsem sedm let prášky tak prý proto to nejde hned. Mrzí mě to, moje biologické hodiny přímo řvou :-D Ale zatím se zaměstnávám přípravami na svatbu. A nechávám tomu volný průběh. 15.7. jdu na zkoušku líčení a na kosmetiku a další týden na zkoušku účesu. Pak se taky chystáme dohodnout stoly, menu, výzdobu v restauraci. Je to zároveň hotel takže chceme i jeden pokoj. Abychom si užili svatební noc:) Už se nemůžu dočkat!!!
Profilova fotka
Lentilko: Opravdu si tím tak nezatěžuj hlavu, oni jsou chlapi prostě takoví. Ten můj taky nemá rád, když něco měním. Ale je to tvoje svatba a je normální že si určité věci prostě musíš jěště nechat projít hlavou, zvážit pro a proti, popřemýšlet jak to může být ještě lepší a co se týče šatů tak to si hodně promysli, mohlo by tě pak někdy mrzet že jsi neposlechla sama sebe, ale nechala jsi to tak jak to chtěl přítel. Já taky šaty změnila a taky se přítel nechápavě ptal proč? Jestli to není zbytečné a podobně. Chlapi se na to dívají jinak! Souhlasím s Tezz1, vyzkoušej jiné (podobné) a uvidíš:)
Dík tezz,máš pravdu,zajdu si ty svoje,co sem si zamluvila ještě jednou zkusit a uvidím. Na míru si už asi nic neobjednám,protože už včera to bylo tak tak a Arti co mě je měla objednávat,že už by to bylo hodně express.Našla sem je dokonce i v jednom salonu,kde by mě je taky ušili a dokonce jenom za 5000,- ale dodací lhůta až 8 týdnů,to je dost risk.A navíc by se mě je opravdu nechtělo si je na svatbu oblíknout,když bych si je "vyhádala" Ještě jednou si obleču ty z půjčovny a pak to nechám tak. Nerada bych si je zkoušela mockrát,protože se bojím,aby mě neomrzely :-N už teď to mám hodně na hraně.
Profilova fotka
jj, lentilko, nevzdavej to :-) je to tvuj den a tak bys mela mit saty, ze kterych budes nadsena. jinak pavli ahoj, bezva, ze jsi nam o sobe dala zase vedet :-) S miminkem to urcite vyjde, neboj a hlavne se tim nestresuj (vim, ze se to lehko rika a ze je to tezky a ze je nemozny na to nemyslet), jestli to zkousite teprve od ledna, tak to jeste nemusi nic znamenat a muze to kdykoliv vyjit.
tezz: Mám stejné saty jako Pavlli,tak to mě těší a asi si je nechám ;-) i toho chlapa si nechám,však mu taky už peču kuře k obědu :-D no,jak ho dopeču valim do práce a miláček se vrátí z práce...klasika. Pavlli ahojik :-) a u koho jezdi tvuj skoromanžel? A kam se jdeš líčit? Zatím nevím,kam na kosmetiku bych tady v Rosicích zašla =-) jak to dopadlo s tou tvojí modrou svatbou? bude nakonec modrá nebo ne?
Profilova fotka
No, kdyby sis nebyla jista s tema svyma, tak se muzes zkusit domluvit v tom salonu, jestli by to nezvladli rychleji. Casto mivaji na netu ty dodaci lhuty s rezervou a domluvit to jde, kdyby vedeli, ze je potrebujes driv. Nebo by ti rovnou rekli, ze to nejde a mela bys jasno. Nebo tady v bazaru porad nekdo nabizi, ze usije jakekoliv saty a myslim, ze dodaci lhuta je kratsi nez 8 tydnu. Ale chapu, ze by ses necitila dobre v necem vyhadanym a jakoby na truc. Ale nehodi to treba pritel za hlavu pak? A nebude pro nej dulezity, ze ti to slusi? Hele, a v tom salonu, kde mas zamluveny ty svoje, nemaji nejaky podobny tem, co jsi nasla? Zkus si tam znova vyzkouset nejaky saty a treba objevis neco co te nadchne a bud to bude podobny nebo to bude uplne neco jinyho. Nekdy taky touhle dobou dostavaji nove zbozi, tak tam treba bude i neco, co jsi zatim nevidela.
V tom našem salonu sou právě ty šaty,co sme si s Pavlli zamluvili,nejnovější model. chtěla sem aby na šatech byla nahoře taková ta "závojová" vrstva a to je jenom tady na těch. líbí se mi jak je vypracovaný ten vršek,chtěla sem trošku delší vlečku,ale když tak nad tím přemýšlím,tak by mě asi stejně zavazela. !!! teď sem právě zjistila,že ty šaty sou z kolekce mon cherry a já miluju VŠECHNO,co je cherry !!!:-) i můj pes se menuje Cherry :-D tak ty šaty mi nakonec asi nadělil osud :-N Je fakt,že kdyby se mě ty ušitý šaty nakonec doopravdy nelíbily,tak bych si je asi stejně musela vzít,protože bych nemohla poslouchat to "Já sem ti to říkal....." Arti,co mě měla objednávat ty na míru mě ty ze salonu sice pohanila,ale mě se už zas začínají líbit :-) Já sem věděla,že mě tady holky pomůžete :-D Tezz:mrkni na ty,co mám ze salonu,sou na druhé straně a mají č.61 v albu mě nejdou zvětšit. http://www.salon-ina.cz/saty.html
Profilova fotka
luciena: Jo je ve vyškově - můj slavnostní uniformu ušitou má, ale v žádným případě by v ní nešel - škoda mě se chlapy v uniformě vždycky líbili, ale je to jeho věc - chci aby jsme si to užili oba a měli oblečený to co chcem, takže mu nic říkat nebudu. lentilka: já být tebou tak bych to jeho reakci vůbec neřešila - myslím si(a asi většina holek co tu píšou), že by tak reagovala asi většina chlapů - oni celkově oblečení nějak moc neřeší, tak jim to asi připadá zbytečný - já být tebou, tak si fakt v klidu promyslím jaký ty šaty chceš, ale jestli jsi se do některých zamilovala, tak bys měla jít v nich, protože bys toho určitě litovala - moje známé co jsou už vdané, tak každá, která něco chtěla a pak to kvůli ostatním oželela, tak o tom do teď mluví a je jí to líto. Tak rozmýšlej a vyber tak ať nelituješ.
Profilova fotka
Já jsem si právě říkala, že ve tvým albu nejsou moc vidět. Ale na těch stránkách vypadají moc hezky a něžně. A myslím, že vlečku budou mít tak akorát, že je dost dlouhá na to, aby ti udělala ten vlečkový efekt ;-) Takže myslim holky, že budete obě moc krásné :-) Koukala jsem tam na ty ostatní šaty a ještě mě zaujaly č. 48 a 59, ale nejsou to klasický korzetový, navíc ty jedny nejsou ani bílý a přešly mi takový divný přes prsa, ale na někom to může vypadat i dobře, ale muselo by to fakt sednout. Ty 48 mají krásnou sukni. Ale i když se mi takovéhle sukně líbí, tak mám taky takovou obyčejnější.... Jinak třeba to byla taková šatová krize, jak jsi psala o předsvatební s nastávajícím, tak třeba přišla taková i se šatama :-D A jak píšeš - přítele si vezmeš a šaty taky!
Díky fraal,asi sem už vybrala,nechám to na ty šaty ze salonu. Asi mě je fakt přihrál osud protože když sem v únoru hledala šaty,co by se mě líbily,našla sem v internetu tyhle a hned bylo jasno. Když sem si zamlouvala v tom salonu termín zkoušení,vůbec mě nanapadlo zeptat se,jestli tam zrovna sou a nemá je někdo půjčené :-N Když sem vešla do tí místnosti,hned na prvním stojanu na mě mrkaly právě ony a paní mě řekla,že mám štěstí,že si je těsně přede mnou měla vyzvednout nevěsta na svatbu,ale byla těhu a byly jí ve finále malé,tak je tam musela nechat.Takže sem si je mohla zkusit :-) měla sem na sobě i další,ale vždycky sem se nakonec vrátila k těmhle ;-) No a tady zjistím,že Pavlli,se vdává ve stejný den,je ze stejného města a má stejné šaty :-D (teď se dozvídám,že má taky chlapa kamioňáka) No a před chvilkou sem našla,že ty šaty sou z kolekce mon cherry a jak už sem psala,miluju všechno,co je cherry! :-D Tak to asi fak bude osud,ne? :-)
Přesně tezz! :-D je fakt,že to mělo stejnej průběh,jako má předsvatební krize :-N seš dobrá,to by mě teda nenapadlo ;-) :-D
Profilova fotka
jinak lentilko - uplne ti rozumim. Ja jsem si zakazala koukat na svatebni saty, od ty doby, co jsem si zamluvila ty svoje, protoze se znam a vim, ze bych nasla spostu satu, ktery by me zvyklaly. Pritom moje saty jsou krasny a moc se mi v nich libi byt. Takze na saty uz nekoukam a docela to funguje ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?