Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
nevestapetulka: no my plánujeme obřad na tvrzi Žumberk. A oběd a večerní raut chceme v jedné restauraci. Momentálně nějakou přijatelnou i prostorem i cenou hledáme. Tak dám vědět, až najdeme..My budeme mít i na oběd i na raut pořád cca.50 lidí.
Profilova fotka
Hlásím,že jsem utekla před upálením :-D Dnes mě překvapila reakce přítele, není křesťan tak jsem ho nechtěla nutit do svatby v kostele. Občas jsem říkala,že by se mi líbila svatba v kostele u nás na vesnici... dnes to sám navrhl x-) tak uvidíme co bude Jo a my budeme mít oběd a večer asi raut, vše zařizujem sami, restauraci nechceme
Profilova fotka
bessinka: což o to, on nějakou dobu vydrží, ale plánujeme i někde přespat a to už by fakt nezvládl. Budeme to muset nějak vymyslet. Ještě pořád nevím, kde bude svatba, kde hostina a raut....Začneme intenzivně shánět až po dovolené
Profilova fotka
smudli: Já jsem taky utekla před pálením :o). To byste měli pěkné, svatbu v kostele a ještě u vás na vesnici...A jak budete zařizovat oběd i raut bez restaurace? To budete vařit a nakupovat všechno sami a pak to bude někde na zahradě? Bessi
Profilova fotka
Tady je obecní dům, odehrávají se tam snad všechny svatby u nás na vesnici, je tam kuchyň, lednice, všechno nádobí, trouba atd... zvládla se tam zlatá svatba babičky a dědy o 45lidech tak se snad zvládne i naše :-N Máme rodinu plnou kuchařů, tak uvidíme jak se s nima domluvíme.
Profilova fotka
Znojmo mám dost z ruky :-|
Profilova fotka
Ježiš sorry, já si otevřela první stánku diskuze a odpovídala jsem na starý příspevěk. Jsem dneska nějak mimo :-D
Profilova fotka
smudli: Aha, tak to jo. To máte dobrý, že to všechno zvládnete sami :o). Já jsem teď objevila restauraci, psala jsem tam e-mail..Doufám, že se brzo ozvou :o).
Profilova fotka
bessinko tak držím pěsti ať odepíšou to co si přeješ ;-)
Profilova fotka
smudli: Díky moc, už chci mít zamluvenou restauraci..A je to od místa obřadu jen 10 minut jízdy autem :o)Což je paráda..Snad to vyjde.Dám pak vědět!!
Profilova fotka
Já pořád spekuluju, jestli vše udělat na jednom místě nebo obřad zvlášť a pak někde hostinu a raut :-|
Profilova fotka
terezab: No nám jestli vyjde restaurace, kam jsem včera psala, tak budeme mít obřad a hostinu s rautem od sebe 10 minut jízdy autem. Což je dobrý. A kdyby to nevyšlo, tak musíme sehnat restauraci někde v Č. Budějovicích a to bude cca. půl hodiny od sebe. Tak uvidíme :o).
Článek se načítá
Profilova fotka
smudlinka10: my to máme úplně stejně, vše ve vlastní režii, sál na vesnici s vypabenou kuchyní. Seženeme kuchaře na ty teplý věci, jinak vše sami za pomoci kamarádek mý sestry, které se nám postarají o přípravu rautu a obsluhu. I výzdobu si budem dělat sami. Nejste křesťani a budete se brát v kostele? Nevím, jestli to jde. Taky jsem si celý život plánovala svatbu v kostele, ale obnáší to dost věcí kolem, jako docházení na bohoslužby a pak snad přísahat nebo děkovat bohu. Ale když to podstoupíte, určitě to tam bude pěkný a kouzelný.
Profilova fotka
Peti tak jsme na tom stejně, kolik budete mít lidí? Jinak já jsem věřící, ale přítel není... to by mělo jít, ještě ale uvidíme jaká bude reakce ostatních a je tam malej zádrhel s jáhnem ]-( s kterým jsem už jednou problém měla, třeba se to ale podaří :-)
Profilova fotka
Budu držet palce. To je od přítele hezký, že ti to navrhnul. Lidí ještě zdaleka nevim, ale jen moje rodina je 20 lidí. Takže s kamarádama to bude 30-40 lidí.
Profilova fotka
my budeme mít taky asi 40lidí, možná 45... kolik počítáte na jídlo a pití?
Profilova fotka
Tak už mám zhruba spočítáno kolik bude za pití, počítám 6-7tisíc, ať žije Makro :-D Jinak na oběd bude asi 35lidí i s náma a na raut o 10 víc
Profilova fotka
Hlásím, že se ozvali z restaurace. Mají volno a i 60 lidí se tam vejde, a je to tam nádherné :o). Až se přítel vrátí z montáže, tak si hned domluvíme schůzku v restauraci. Mám radost!!!
Profilova fotka
bessinka: tak to je super, gratuluju. My to musíme všechno zařídit po té dovolené. Doufám, že to co si vybereme, bude volné. Taky nevím, pokud teda opravdu budemem chtít ten termín 23.4., jestli před těma Velikonocema nebude problém něco sehnat :-|
Profilova fotka
terezab: No on je problém, že jsou Velikonoce 21.-25.4. a tam je i ten můj a tvůj datum. My jsme místo museli kvůli tomu měnit, ale to jsem tu už psala. A v restauraci problém nebyl. Tak ti budu držet palce, aby Vám všechno vyšlo jak chceš :o). Bessi
Profilova fotka
Počítali jsme raut 500,-- na osobu, a to je dost nadsazené. Alkohol máme nakoupený, ten vyšel na 2000 bez vína a piva.
Profilova fotka
nevestapetulka: Až teď jsem si prečetla, jak jste se seznámili, to je pěkný :o).
Profilova fotka
Děkuju. No bylo to docela peklo. Ne v tom, jak jsme si chyběli, ale v tom jeslti to vydrží. Měli jsme předtim jen 2 rande, takže když jsem přijela dom, skoro jsem si nepamatovala jak vypadá. Měla jsem s sebou jen jednu fotku :-N
Profilova fotka
nevestapetulka: No to muselo bejt blbý, ale vydrželo vám to a to je hlavní :o).
Bessinka: Dostala jsi o víkendu něco malého a lesklého? :-) PS: Všechno nejlepší!
O víkendu jsme byli na zámku Zbiroh, hodně se na něj dělají reklamy na svatby - zrovna tam jedna byla. Vypadalo to krásně. Holky, odebíráte nějaký ten svatební časopis? Vzala jsem si tam v zámku jedno číslo "Tvoje svatba", ale nijak mě to nenadchlo.
Profilova fotka
luci1984: Ne nedostala jsem nic. Přítel musel pracovně odjet už ve čtvrtek dopoledne a vrátí se asi až 6.5. a hned pojede na týden do plzně :o(. Moc se teď neuvidíme. Tak třeba ho dostanu jindy, a nebo se budu vdávat bez zásnubního prstýnku..Děkuju moc, že sis vzpomněla, že jsem měla narozky. Jirkovo máma mi psala o 3 dny dýl :o(. Jo a s těma časopisama - já právě odebírám časopis Tvoje svatba. Nějaký čísla jsou slabší, ale nějaký jsou celkem dobrý. On tu podle mě v ČR žádný jiný svatební časopis v češtině nevychází...Bessi
Bessi: tchýně taky vždycky "zapomene" a pak mi ještě přidá několik let! Takže, to bych neřešila :-D Já se asi taky budu vdávat bez zásnubáčku... jak to tak zatím vypadá... hold nemám doma romantika :-| Já myslím, že je ještě časopis "Moje svatba". On stojí jenom 49,- a vychází jednou za tři měsíce, myslím. Tak to není zas taková investice, ale zrovna tohle číslo byla samá reklema a většinou ještě na salony a obchody mimo Prahu, takže to nic moc. Ale před spaním se tím bude příjemně listovat :-D Ten tvůj je nějaký cestovatel, co? Mě by bylo asi smutno, už jsem moc zhýčkaná.
Profilova fotka
slečny já si zásnuby podělala na plné čáře... teď se tomu jen smějeme :-N Sedíme si tak 28.8.08 venku na dvorku, popíjíme kafíčko, nebe nádherně azurové, jenže moje nálada byla nějaká divná. Přítel se zeptal co mám v plánu dělat příštích zhruba 50 a více let... já odsekla jen: Ty vole, asi budu pást krávy! a šla jsem si pro vodu, pak mi to docvaklo, vrátila jsem se zpět a tam byl na stole prstýnek a přítel jen řekl,že chce ty krávy pást se mnou :-D no a já do roka prstýnek ztratila, nový jsem dostala ale i tak jsem zjistila,že prstýnek na tohle není potřeba x-)
Profilova fotka
luci1984: No mě je taky smutno, a to 12.4. přijel po měsíci z lázní (je po loňské autonehodě). No má stavební firmu a dělají po celé ČR - teď jsou v Rotavě, někde u Kraslic. A pak ta Plzeň. Ale zase budou penízky. V srpnu se budeme stěhovat a pak ta svatba - bude to finančně náročný..Ale je mi strašně smutno...Měl přijet už dnes a přijede nejdřív ve čtvrtek. Něco tam nejde.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?