Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
děkuju,to bys byla hodná.
Profilova fotka
http://www.jakpsatweb.cz/archiv/barvy... napíšeš tam to jméno barvy anglicky
Profilova fotka
A ten název napíšu na začátek?Možná se ptám jak tatar, ale já si s tím fakt nevím rady :o(
Profilova fotka
já to nedostatečně napsala, nic se neděje ;-) jak mám já limegreen tak ty tam napíšeš svoji barvu
Profilova fotka
jo takhle :o)A i s těma závorkama hranatejma, že?
Profilova fotka
jj jen tam nesmí být mezera, jen mezi font a color, jinak nikde
Profilova fotka
Děkuju, už to mám, můžeš mrknout :o)Chtěla jsem žlutou, ale to bylo strašně křiklavý..
Profilova fotka
není zač ;-) je to pěkný a není to šílená barva pro oči x-)
Profilova fotka
Díky :o)
Profilova fotka
Ahojky. Taky plánujeme svatbu příští rok. Zatím se rozhodujeme mezi dubnem a květnem. Pořád mám trochu strach z počasí v dubnu :-|
Profilova fotka
terezab: Ahoj. No záleží na tom, kdy v dubnu chcete mít svatbu, ale jak koukám, tak na konci dubna a to bývá pěkně. My se budeme brát 23.4. a i loni i letos bylo nádherně, tak doufám, že do třetice bude taky :o)Ale ono s tím počasím - může pršet i o prázdninách, je to prostě náhoda, která z nás bude mít krásně a která ne. Ale já bych se dubna určitě nebála - už taky proto, že naše babička by svatbu v květnu asi nevydejchala :o). Bessi A máš už něco připraveno, nakoupeno, zamluveno?
Profilova fotka
holky premysleli jste uz nad hudbou?? ;-)
Článek se načítá
lucy: tak tobě se to organizování teď zrychlí, co? ;-) Já původně taky uvažovala o letošním září, ale jsem takovej velkej nerv, ten rok na přípravy prostě potřebuju... A jinak, co se týče hudby na obřad,tak se mi líbí víc živá hubda, než cd z kazeťáku. Mám už tak trochu vybranýho jednoho mladýho, hezkýho violončelistu :-) Ale asi taky záleží na místě sňatku. My chceme Vrtbovskou zahradu a tam je takový otevřený výklenek ve "francouzském stylu", takže se mi tam, chlapec, úžasně hodí :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás. My měli mít svatbu 24.4.2010, sobotu, co teď byla, ale v lednu jsme to přesunuli na příští rok. Uvažujeme zase o konci dubna (podívejte na to počasí, už 3 roky po sobě je takhle nádherně) a nebo 3. září. Máte už něco zařízené nebo jste zatím ve fázi představ? :-)
Profilova fotka
Vítej Peti ;-) Dnes jsem poslala míry na šaty, tak uvidíme kolik bude cena x-)
Profilova fotka
lucie: No já budu mít co dělat si myslím šaty sem si chtela nechat usit ale ze astrachu si je radsi pujcim a ta hudba no chtela bych taky zivou ale napred se musim zeptat jestli je to u nas na zamecku vubec mozne:)
Profilova fotka
bessinka: No, spíš teprve plánovat začínáme. Máme vytipovaná 2 místa, tak se tam chceme jet podívat a rozhodnout se, které bude to nej. Termín asi někdy koncem dubna nebo začátek května, no uvidíme. Podle toho se potom bude odvíjet i všechno ostatní. Jak jsem koukala do tvého alba, tak máme hodně podobnou představu ;-) Taky miluju medvídky Me To You a chtěla bych je na svatbě v podobě těch plyšáků na auto. U tebe se mi líbili i jako figurky na dort, ale to jsem ještě nikde neviděla prodávat. Jinak i šaty jsem našla podobné jako máš v albu ty a moc se mi líbí ;-)
Profilova fotka
Holky, měla bych na Vás dotaz. Teď jsem poptávala hrad, kde by se nám líbilo mít svatbu, hostinu, raut a pak tam i přespat. Paní mi řekla, že aby mi zarezervovali termín, musím zaplatit 50% z kalkulace, kterou mi připraví. Je to normální? 50% mi přijde jako dost a navíc je to až za rok :-|
Profilova fotka
terezab: Ahojky, tak to jsem ráda, že má někdo podobnou předtsavu jako já :o)Jinak figurku na dort me to you mám z obchodu metoyou-eshop tam mají plno věcí. Už asi nemají ty stejné, ale krapet jiné. Mě teda přijde záloha 50 % dost, ale nevím, jak to tam chodí..A šaty si budeš nechat šít?Bessi
Profilova fotka
nevestapetulka: Jojo poslední roky bylo koncem dubna opravdu takhle krásně :o) A proč jste odsouvali svatbu ?My jsme loni odsouvali kvůli penězům (původně jsme se měli brát 26.6.2010). No my máme zamluvené místo obřadu, fotografa, kameramana, a nakoupené a vyrobené všechny věci co mám v albu. Momentálně řešíme restauraci. A co ty? Co už máš zařízené?Bessi
Profilova fotka
bessinka: nene, šaty si budu půjčovat. neznám žádnou šikovnou švadlenu a navíc ani nevím, jaký střih šatů mi bude nejlíp sedět
Profilova fotka
terezab: No to já naštěstí šikovnou švadlenu mám, a šaty co mám v albu mi ušije za 4000kč :o)Což je super! Ale je jasný, že když žádnou neznáš, že si je půjčíš :o).
Profilova fotka
Holky já vás obdivuju,svatbu máte až za rok. Teď už vše zařízené.Co budete celý rok dělat?
Profilova fotka
segafredo: to je tím, že jsme jí před třema měsícema přesunuli, měli jsme to vše hotové na svatbu letos (24.4.) bessinka: Aleš byl v Robinu Hoodovi na Primě a nevěděli jsme jak daleko poustoupí, tak jsme na konci ledna řekli, že když postoupí do semifinále, tak to odsuneme a tak se stalo. No a do toho mamčina nemoc a rozhádání s bratrem svědkem...Aspoň si užiju další rok svobody :-D Protože už mám všechno za tu dobu (rok mluvíme o svatbě, rok a půl jsme zasnoubený a teď ještě budeme rok a půl čekat :-D Ale pro mě lepší, než si říct - hele nevezmeme se? Jo? Tak fajn, tak za tři měsíce!!! Já jsem plánovací typ. Já si budu nechávat šaty šít. Mám už korzet - album a k tomu bohatou princeznovskou sukni a závoj. No ale říkám si, že za rok možná změnim názor, takže ještě uvidíme..
Profilova fotka
bessinka: hlavně si myslím, že tady v Praze by mi za 4000Kč ani nikdo šaty neušil :-S
Profilova fotka
segafredo: No jározhodně nemám všechno :o)Ale mě to strašně baví to plánování:o)A navíc, my se v srpnu stěhujeme a na jaře mám státnice, takže to bude dost rušnej rok :o)
Profilova fotka
nevestapetulka: a to jste museli prezamlouvat vsechno, vid?obrad, fotograf atd....My mluvíme o svatbě rok a půl, já mám ráda taky plánování :o)
Profilova fotka
bessinka: měla bych dotaz. inspirovala jsem se výrobou vývazků, ale na žádné svatbě jsem to ještě neviděla, tak nevím. dávají se k nim/pod ně ještě myrty nebo se dávají jen vývazky?
Profilova fotka
terezab: No já budu dávat zezadu malinkej spínacíšpěndlík a tak den před svatbou ke každýmu přišiju myrtu a dám je do ledničky, aby to nezvadlo...
Profilova fotka
ahoj písnu i sem, chystame to na cerven, poradila nám kartářka, tak uvidíme, ještě mít penízky a vyjde to.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?