Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
Jo jo bess, 30. duben :)
Profilova fotka
@smudlinka10 No jo, vy to uz mate za chvilicku :o). Tak to uz jen ty malickosti zaridit a uz se jen tesit vid :o)?
Profilova fotka
@bessinka 23.4. my taky :-), utíká to.
Profilova fotka
Ahoj holky, jak řešíte výzdobu aut pro nevěstu a ženicha? Já mám na ženichovo cilindr a na moje medvědy, ale jak a hlavně z čeho budete dělat ty stuhy co vedou přes kapotu (jestli mi rozumíte)? Nějak si s tím nevím rady. Dík za odpověď. Za chvilku jedu na zkoušku, tak na mě myslete.
Profilova fotka
@bessinka Ahojky, tak já jsem si koupila na auto organzu. A taky mám medvídky, jen budu mít na nevěstině autě nevěstu a na ženichově ženicha a jak pojedeme z obřadu, tak je pak dám oba na jedno auto. Jakože už jsme svoji :-).
Profilova fotka
my autem nejdeme ale jinak jsem měla koupenou na auto panenku a chtěla jsem udělat z organzy pruhy
Profilova fotka
Ok, díky hoky za pomoc. Mě šlo o ty pruhy z čeho jsou. Už mám objednanou organzu bílou :o).
@itimich super nápad :)
Jinak já už konečně koupila to spodní prádlo :) Snad se bude muži líbit :)
Profilova fotka
@hhanca tak to gratuluji :-). Já mám koupený podvazek a organzu na výzdobu autíčka 8-) . No a dneska jsme zamluvili šaty pro dvě družičky. x-)
Ahoj dubnové nevesty, ja mam svatbu v červnu a tak bych se chtela zeptat jestli tu nektera neladite svatbu do fialova, resp lila fialova, ruzovo fialova? Mohli bychom se domluvit na mem odkupu vasi dekorace po vasi svatbe. Nejlepe asi napsat do IP nebo sem. Diky a vsem hodne stesti a nebo i biži a tak vše kolem te svatby :-)
Profilova fotka
@lucieterezie Ahoj, bohužel nemáme svatbu do fialova, ale do vínova, ale kdyby se ti líbilo něco z mého alba (třeba bílé deštníky...), tak se kdyžtak ozvi. Po svatbě budu prodávat. Besi
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jak budete řešit kytky pro maminky, babičky a svědkyně? Budete je nechávat dělat stejné jako svatební, ale menší? Já si s tím nějak nevím rady. Dík za názory
já mám barvu do růžova:-) bessi kytky už mám zamluvené, pro svědkyni nemám, prý se nedává. tak jen pro maminky a to jak říkáš, mojí v menším:-)
Profilova fotka
@bessinka Ahojky, já budu mít kytku z tulipánů -alespoň doufám. A maminka si přála karafiát s tou zelenou trávu - asparágus. Už to dlouho nikde neviděla :-) @lucieterezie Ahojky, já to chci mít do fialova. Jen nevím jestli se trefím do odstínu jaký ty by sis představovala. Nic moc ale mít nebudeme - mám organzu, vývěsky, misky s failovo-bílýma kamínkama (svíčky budou asi ohořelé :-D ) organzu a vývěsky (30ks) mám vyfocený na blogu :-)
Profilova fotka
@twigik Ahoj, ale ty nebudeš mít vínovou krajku na šatech viď? Já si s tou kytkou nevím rady. Ale čím dál tím víc přemýšlím, že maminkám sladíme květiny k jejich barvě oblečení (jedna bude mít světle fialové šaty a druhá meruňkový kostýmek). A mojí babičce (ta bude z babiček jediná na svatbě) chci dát určitě malou kytičku. Mám ji hrozně ráda, tak jí chci udělat radost. A maminkám dáme asi 3 gerbery. No uvidíme ještě. Ale s kytkou mám teď velký problém. @eldicek Ahoj, no já tulipány nechtěla, protože prý rádi uvadají bez vody. Jinak se mi samozřejmě děsně líbí :o). Takže budu mít asi kombinaci gerber, růží a možná frézií.
bessi. nene já mám čistě bílé šatičky:-)
Profilova fotka
@bessinka Já budu dělat kytičku (nechám udělat) sobě, maminkám a družičkám. Holky z ní budou mít velkou radost. Babičkám dávat nebudu. I když jsem dnes přemýšlela, že vlastně budou mít družičky košíčky s lístkama, tak asi nebudou moct držet kytičky, ale to nějak pořešíme. Jsou to malý holky, tak úplně vidím, jak budou nadšený, že mají taky kytičku 8-) . Dnes jsme koupili botky pro ženicha a košili. Chtěla jsem světlou šampáň, aby mi šla k šatům, ale jak jsem ji přinesla domů, tak mi přijde spíše bílá. Tak nevím :-(
Profilova fotka
@itimich A ty si šaty půjčuješ, nebo je máš doma? Nějak jsem to zapomněla. Tak vezmi košili a porovnej to s barvou šatů a máš jasno, jestli koupit jinou, nebo tuhle nechat. A tu kytičku budeš mít z jakých kytek? A pro maminky bude stejně barevná jako ta tvoje?
Profilova fotka
@bessinka Šatičky mám z půjčovny, takže bych musela valit ndo půjčovny a to je dost daleko. Koukala jsem na tu košili dnes ráno a je to bílá, ale né ta zářivá bílá, tak by to mohlo být dobrý. Kytičku budu mít bílo-červené růže dokulata a maminky budou mít 3 nebo 5 růžiček ve stejných barvách, družičky budou mít jednu růžičku. Barva se rozhodne podle šatů družiček.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že to tu pěkně vázne. Říkala jsem si, že přípravy pomalu vrcholí, tak to tu bude proudit a ono nic :-( . Já jsem koupila konečně ženichovi kravatu a byla jsem na zkoušce účesu a líčení. Už se to krátí a já pořád ještě nemám boty, tak snad nebudu muset jít v teniskách :-D.
Profilova fotka
Ahoj holky, já to mám 30.4.2011 na čarodejnice a proto chci nějakou pořádnou ježibabu na auto! :-D
Profilova fotka
@janauhr A už sháníš :o)? Já mám na čarodky narozky, tak se můžeme domluvit, a já ti na to auto sednu :o)
Profilova fotka
@itimich Ahoj, jojo vázne to tu. Nějak sem nikdo nepíše. Neboj, botky seženeš. Já jdu 22.3. na první zkoušku šatů. Jiříkovi chybí komplet oblek včetně bot, musíme vybrat písničky, na kytky půjdeme týden před svatbou, 8.4. mám zkoušku účesu a líčení a teď momentálně dělám svatební noviny. Oznámení jsme roznesli o víkendu, v neděli jsme se sešli s fotografem, s mamkou jsme popsaly jsmenovky, takže finišujem, ale pořád něco málo chybí.
Profilova fotka
@bessinka BERU! ale pod podmínkou že budeš mít bradavici na velkém nose, kočku na rameni a černé zmalované zuby! :-D
Profilova fotka
@janauhr Ok, domluveno :o)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám ten duben klapem blíží. Která se vdáváte jako první? Vím o smudlince a dál asi o nikom. Už máte všechno dochystané? A těšíte se? My to máme přesně za 30 dní.
Ahoj holky, zdravím vás po dlouhé době:) Snad se můžu vtírnout do vašich diskuzí:) My máme svatbu 22.4. tak to je za pár.. Příští týden jdu na zkoušku šatů, aby mi je případně upravili. Nemáte některá typ na dobrou kadeřnici v okolí Prahy 8? Holčina, která mě měla časat bohužel jede pryč:( Kdypak máte termín vy?
Profilova fotka
@kaatkka Ahoj, my máme termín 23.4. Je to opravdu za chviličku. Mě se šaty šijí u jedné šikovné švadleny a na 1. zkoušce jsem byla 22.3. Jsou úžasné, opravdu jsem se cítila jako princezna a to nebyly zdaleka hotové. Bohužel bydlím v Č. Budějovicích, tak tip na kadeřnici v Praze nemám. Nám chybí ještě moje šaty došít, Jiříkovo oblek komplet, květiny (tam jdeme za 14 dní), písničky na obřad a do restaurace, a vybíráme dovolenou. Čekáme na nějaký výhodný last minute do Dominikánské republiky na konec dubna, nebo začátek května. Co chybí ještě vám?
Ahojky, tak to už finalizujete:) Držím moc palečky, aby vám váš velký den vyšel podle svých představ:) Kadeřnici jsem naštěstí včera sehnala, tak jdu za 10 dní na zkoušku účesu. Příští pátek jdu na zkoušku šatů, které už mám doma koupené z Adiny. Výzdoby a doplňky máme koupené, koláčky a dort (třípatrový medovník - vřele doporučuji kdo má rád) jsou objednány. Kapelu a hudbu na obřad už máme také vybranou. Ještě nás čeká poslední schůzka v restauraci, abychom doladili podrobnosti. Teď o víkendu bych chěla udělat jmenovky na stůl. Taky musíme pro přítele ještě sehnat nějakou hezkou košili a kravatu. Můžu se zeptat jak jste vyřešili vy jmenovky? Vyráběla jsi je sama? Ještě stále zvažuji nějaký dáreček pro hosty - napadly mě svatební čokoládky. A co se týče svatební cesty, tak od ségry dostaneme pobyt v Českém Krumlově a někam do teplíčka pojedeme až v létě. Jaké květiny bys chtěla? My jsme původně chtěli bílé tulipány, jelikož máme svatbu v zeleno-bílé kombinaci, ale ve finále budu mít růžové růžičky;)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?