Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
@bessinka Jé tak to je mi líto,školu Ti teda nezávidím :-( Já sem ráda,že pracuju :-) tak příště se to podaří určitě :-) No hnuli jsme s tím celkem,taky už mám lepší pocit a nestresuju se tolik,že to nestihnem všechno :-) Ale těch peněz za všechno :-| Je to hrůza :-( No akorát nás mrzí,že svatební cesta nebude do Egypta vzhledem k tomu jak to tam vypadá,ale spíš Sicílie,navíc, tam má Hynek tetu a nebo asi někde ten jih Itálie :-) Uvidíme....
Profilova fotka
@jahy2 A kdy pojedete na svatebku? Nějak nevím, jestli už jsem se neptala. A v Egyptě už jste byli? My na podzim 2010 v říjnu. Ale nebylo mi tam moc dobře, asi už bych tam nejela, ale památky paráda :o)
Profilova fotka
@bessinka No pojedeme,původně jsme chtěli do egypta,ale vzhledem k tomu co se tam děje,tak to nebudeme riskovat :-( Asi ta itálie jih a nebo sicilie:-DNo mame to v planu tak 7 května:-D nějak v tomhle období:-D
Profilova fotka
My by jsme chtěli na svatební cestu do Řecka. Původně jsme si říkali, ža si uděláme svatebku All inklusiv, ale nějak to vypadá, že nebudou penízky :-(((((. Tak ještě tajně doufám, že budou svatebčané šťědří.
Profilova fotka
Ahojte holky, tak my už máme na svatbu fakt asi všechno :-) Mám šaty, boty, prádlo, punčochy (chci ještě jedny, s ozdobným lemem, ale "nesamodržící", s tím silikonovým lemem nejdou dost dobře dát do podvazk.pásu. Ženich je taky oblečený. Včera příšla organza, stuhy, peříčka, bublifuky, bezva figurka na dort :-D, hned jsem nadělala vývazky. Byli jsme nakoupit už krajky a celofány na balení koláčků. Doma jen dodělám pár dekorací a můžu se jít vdávat :-) Ještě musíme jednou na matriku doplatit sobotní svatbu a je to :-) Pak už jen poshánět jídlo a pití, ale to je minimální problém :-)
Profilova fotka
@kamculenka Tak to gratuluju, že už máte téměř všechno :o). To my ještě teda ne, ale momentálně si užívám, že máme doma snubáky :o). Jo a holky, tak to máme za 70 dní, už aby to bylo ...Já se tak těším!!!
Profilova fotka
@bessinka Jo, my to máme za 77 dní, taky už se to blíží :-) marasek, jak to utíká :-) hehe
Profilova fotka
@kamculenka Jojo, letí to úplně strašně...Já jedu 21.2.ke švadleně. A čekáme teď momentálně na deštníky.
Profilova fotka
Ahojky, tak jak se všechny máte? My máme do svatby 48 dní... už jsou nervičky pěkně na pochodu a pomalu to začíná, už brzo se začne péct to co musí změknout atd atd... no letí to
Profilova fotka
@smudlinka10 Ahoj, no jo ty už to máš opravdu za chviličku :o). Vy si cukroví pečete sami? Co vám ještě chybí zařídit?
Profilova fotka
smudli: Jo jo taky nás to za chvíli čeká, pečení cukroví... teda mě ne, tchyně bude dělat... :-)
Profilova fotka
@bessinka já ani nějak neřeším co chybí, postupně se to doplní, žádnej stres
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahooj holky,právě jsem si domluvila jednu z nejlepších kadeřnic a vizážistek z Prahy,na kterou jsem narazila,na jedně z diskuzí tady...a hlavně v den svatby mi příjde k nám domů :-) A v úterý razím na zkoušku tak sem zvědavá:-DAle slyšela sem na ni opravdu samou chválu:-D
Profilova fotka
@jahy2 Tak to gratuluju, to je fajn :o) @smudlinka10 Aha, ty nemáš nějakej seznam, co ti ještě chybí? To já bych na něco určitě zapomněla...
Profilova fotka
@bessinka na co? Mě to netankuje 8-)
Já taky nemám seznam...
Profilova fotka
Já též nemám seznam...spíš jen v hlavě:-D
jj není třeba
Profilova fotka
Tak to jste dobrý, že nic nezapomenete. Mě by teda tankovalo, kdybych na svoji svatbu něco zapomněla. Ale závidím vám, že to udržíte v hlavě všechno :o)
Profilova fotka
Budu si dělat seznam, co si vzít s sebou k našim a nějaký "kufřík první pomoci (jako silonky, odličovač, žlučové mýdlo na fleky (kdybych si slila šaty nebo něco) náhradní boty... sichr je sichr... :)
Profilova fotka
Tak já taky nemám seznam, ale roznodně si nemyslím, že bych v té své děravé hlavě všechno udržela :-D . Takže spoléhám na svědkyni :-N .
Profilova fotka
@itimich To je také dobrý nápad, aby svědkyně pohlídala to nejdůležitější... Holky, už jste byly zamlouvat květiny? Nám řekli, že to stačí týden před svatbou, ale to se mi zdá pozdě :o( Nebo ne?
Profilova fotka
No nevím, já už je mám téměř domluveným, ale dělá mi je kamarádka. Ale v podstatě si myslím, že to bude stačit, pokud nebudeš mít speciální požadavky na kytky, terý nejsou běžně k dostání. Kytky se stejně nevážou dopředu. ;-)
Profilova fotka
@itimich Ne nic speciálního. Budu mít gerbery, nebo karafiáry. ještě nevím s kytkou úplně přesně... Stejně půjdu tak 14 dní dopředu jak se znám :o). A jakou budeš mít ty kytku?
Já taky kytky ještě neřešila :) ...
Teďka volali, že už májme hotové prstýnky :) Já se na ně tak těším :)...škoda, že jsem ve škole a vyzvedneme je až ve ČT :-|
Profilova fotka
@hhanca gratuluji k prstýnkům :-) kytky: Taky jsem chtěla gerbery, jenomže se nedají usušit, tak budu mít růže, kytičku si nechám usušit na památku, bude dekorace v bytě potom... :-)
@kamculenka jj taky chci růže a ty pak usušit :)
Profilova fotka
@hhanca Gratuluju k prstýnkům - já bych to asi do čtvrtka nevydržela ;-) . To je blbý, že tam nemůžete dřív, viď? My jsme naštěstí mohli hned druhý den. No s těma kytkama. Já chci určitě gerbery, ale nevylučuju, že tam nebudu mít nějaké růže. Nějak prostě pořád nejsem rozhodnutá, jak chci, aby ta kytka vypadala. Vím jen, že bude malá, ale to je všechno :-) . A budete si ty růže susšit samy, nebo je necháte usušit mrazem? Jo a včera dorazily deštníky, tak jsem ráda, i když doufám, že pršet nebude...
@bessinka no jsem teďka v Praze takže do Čt vydržet musím, chceme je vyzvednout spolu. Určo budu sušit sama, už to máme vyzkoušené.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?