Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
@bessinka Já jsem koupila oblek partnerovi na svatbu už minulý rok (k narozeninám :-D ). Použil ho zatím jen jednou, když jsme šli na svatbu jeho sestře. Takže teď čeká ve skříni na naši svatbu. Uvidíme, jestli neseženu třeba ještě na veletrhu, jinak je ještě možnost jen barevné kravaty.
Profilova fotka
Tak holky, máme snubáky doma :o). Jsou nádherné, prostě super, máme strašnou radost. Dám je do alba.
Profilova fotka
Jo a ještě jsem chtěla říct, že měly prstýnky stát 13990 kč a stály 11698 kč, takže příjemné překvapení :o)
Profilova fotka
@bessinka Bes a kde jste kupovali?
Profilova fotka
@ptjj V salónu Oliva v ČB. Kousek od mercury. L. Rýdl tam má přímo zastoupení a mraky prstýnků. Fakt mám radost i za tu lepší cenu. Nevím, jestli se spletli nebo co, ale my se neozyvali. Kdyztak je to jejich problém. A vy už máte vybrané prstýnky?
Profilova fotka
@bessinka ne, ne, ještě ne, chystáme vybrat teď o víkendu na veletrhu, ale svatba bude až v červnu, to jen oxiduju na cizích diskusích :-)
Profilova fotka
@ptjj Jojo, koukám, že máte svatbu v červnu. Nad tímhle datem jsme taky přemýšleli, ale já budu mít v červnu státnice, tak jsme to dali na toho 23.4.2011. Na veletrhu asi taky vyberete za dobré peníze. A kam jdete na veletrh?
@bessinka Tak to máme úplně stejně.... v dubnu svatba, v červnu státnice :-)
Profilova fotka
@paju85 Jojo to máme úplně stejně :o). A co děláš za školu? A stíháš diplomku? Jakto že 16.4.2011 je mimořádný termín a na matrice vám ho pořád nepřiklepli? Mimořádný - teda alespoň trochu - je ten náš, protože je to velikonoční víkend a třeba v Třeboni na zámku, kde jsme měli mít původně svatbu neoddávají, ale 16.4. ? To jsou tam nějaký praštěný ne? Vždyť nemůžete dořešit plno věcí kvůli tomu. To je teda pěkně blbý...
Profilova fotka
@bessinka jee, tak to budu držet palce na státnice, to je jasný, že jste to dali na jiný měsíc, taky bych se nechtěla stresovat 2x ;-) Na veletrh jdeme v Praze do Diplomatu, pracujeme tady a bydlíme (doufejme, že přechodně :-).
Já dělám pedagogickou v Olomouci, diplomku mám skoro hotovou, ale připadá mi, že před koncem jsem se úplně zasekla a nemůžu dál, každopádně ji chci mít do konce února hotovou...tak snad... :-D Ti naši inteligenti vypsali 2 termíny na duben... týden před a týden po ,,našem" datu... taky nechápu, proč mají vypsaný termín na Velikonoce! A nadělají s tím cirátů že hrůza!!! Prý se sejde nějaká rada a ta musí odsouhlasit, že se ten den můžeme vzít a ještě za to musíme zaplatit..no hromada de.... :-p A tak čekám a čekám a oznámka taky
Profilova fotka
@paju85 No to je teda pěkně blbý. Čekat na to až vám odsouhlasí termín. To my to měli v pohodě. Na matrice na N. Hradech je to tak, že si tam prostě zavoláš a oni tě oddají asi v jakýkoli den, protože pro ně Velikonoce nebyly problém. Je tam hrozně milá paní. Ale oznámka ještě taky nemáme vytisklá, i když už je taky asi dáme vytisknout.A co vám ještě chybí?
Článek se načítá
My měli mít původně svatbu na jednom hotelu - obřad i hostinu, takže jsme to měli zařízené na jiné matrice, tam bylo vše v pohodě, bez problémů... Jenže pak jsme se nepohodli se šéfem hotelu, začal dělat podrazy...zdražovat jídlo, pití,aj. a my se rozhodli to tam zrušit. Sice to byla moje vysněná svatba...venku... ale za ty problémy nám to nestálo. No ale na 16.4. už nám zůstalo všechno objednané... fotograf, hudba, kadeřnice, kosmetička, zákusky,... Tak jsme bez problémů sehnali na 16.4. i jiné místo na hostinu a cateringovou službu, jen na matrice z toho udělali problém, museli jsme posílat žádost starostovi, ten to musí projednat na nějaké schůzi, oni pak zavolají na matriku a ti teprve nám, že se můžeme zastavit podepsat papíry... tak mám strach, kdy se vůbec dočkáme :-| Jinak nám chybí víceméně ,,jen" ty oznámka a nějaké blbinky na výzdobu...
Profilova fotka
@paju85 A řekli vám do kdy se ozvou? Máte to za 2 měsíce a kousek, to je teda jednání...
Neřekli...to právě netuším, záleží, kdy bude zasedat ta rada :-| A ty děláš co za školu? Bude to zvláštní, promovat už s jiným příjmením, co? :-)
Profilova fotka
@paju85 Jo to bude zvláštní :o). Já studuju veřejnou správu v Č. Krumlově. Taky se tak těšíš na svatbu? Jo a máš už všechny zkoušky za zimní semestr? Mě chybí ještě 2 a zápočet. Jednu mám teď v pátek.
@bessinka Těším se a moc ;-) Jo a ještě jsem zapomněla takový detail, ještě nemáme snubáky, zatím jen vybrané :-D Ty při škole pracuješ? Financovat svatbu je dost náročné, já teď na konci ledna skončila na brigádě a už máme jen plat mého drahého :-p Já už mám zkoušky hotové loni, letos mám jen prodloužený 4.ročník, takže už nechodím na fakultu, páč mám vše splněno a mám už ,,jen" odevzdávat diplomku a dělat státnice :-) Tak držím pěsti ke zkoušce!
Profilova fotka
@paju85 Tak to ti závidím, že děláš "jen" diplomku a státnice. Já měla teď 15 zkoušek a zápočtů. Ještě nemám vše hotové a v letním mám 4 zkoušky plus diplomka a státnice. No uvidíme, jak to všechno zvládnu. Ale snad jo. Ne nepracuju. Pracuje přítel, já jsem doma a starám se o baráček co máme a o psa. Měla jsem brigádu, ale jen chvíli. Ráda bych po škole nastoupila do práce a pak bychom chtěli mimi. A ty děláš Bc., nebo Mgr.? Já Mgr. My jsme právě kvůli financím nakonec udělali malou svatbu (16 lidí i s náma). A pojedeme radši na nějakou exotickou svatební cestu, než mít velkou svatbu s lidma, které moc nemusíme.
@bessinka Já dělám Mgr., snad už budu ten magor oficiálně :-D Tak to tě obdivuju, že stíháš ještě i přípravy na svatbu! To budu držet pěsti ;-) My s přítelem taky bydlíme spolu, on pracuje a já se starám o byt a psa... :-D
Profilova fotka
@paju85 Jojo, my jsme opravdu hodně podobné a máme i podobné životy :o). No já právě tu diplomku pořád nějak odkládám, mám sice knížky, ale nějak teď fakt nestíhám. Chci si užít přípravy a do toho dělám ty zkoušky, teď jsem byla nemocná i já i náš pes, tak snad to nějak zvládnu všechno...Je blbý, že bydlíš tak daleko, ráda bych tě poznala osobně :o). Nemáš ICQ? že bysme si mohly občas napsat...
Koukám, že probíráte školu :) Taky ještě studuji, teďka jsem ve 4. ročníku. V 5. už bude diplomka a státnice, tak jsem si to do toho nechtěla míchat :) Zítra mám poslední ZK tohoto semestru, tak snad to dopadne a já už se budu věnovat jen svatbě :) Oblek pro ženicha už je taky komplet a už jen čeká ve skříni :) Prstýnky objednané v lednu, čekáme až zavolají, že jsou hotové. V sobotu jdeme zařizovat dotík a v týdnu pak kytky. Snad jsme na něco nezapomněli :)
@bessinka ICQ jsem používala kdysi... pak jsem zapomněla číslo, nakonec se mi pokazil počítač a teď, když jakž takž funguje, tam raději neinstaluju nic dalšího :-D Ale jsem občas na facebooku...pokud tam máš účet, tak tam mě zastihneš... ;-) My budeme mít na svatbě 55 lidí, protože jsme chtěli pozvat i kamarády... a že je jich dost :-) Naštěstí nám jídlo a zákusky financují rodiče a zbytek už holt musíme utáhnout sami... Jo jooo, to znám, jak se dokopat k diplomce, když musím tamto a venku je krásně a pes chce ven :-D A proto jdu dnes odpo kupovat spodní prádlo na svatbu :-D
@hhanca To jsi udělala chytře :-) Aspoň nebudeš mít po svatbě nerva se státnicema :-) Ale zase by se mi už nechtělo chodit do ,,školy" a ještě chystat svatbu... radši jen diplomku před a státnice po :-D
@paju85 no přítel chtěl svatbu už loni původně, ale to jsem měla Bc. státnice a bakalářku a nestíhala jsem ani tak natož ještě chystat svatbu :) Takže to uděláme letos, zkoušky jsem zatím zvládla, ale fakt se mi nechce učit, když se ta svatba tak blíží :)
@hhanca To já znám... dneska jsem nenapsala na DP ani čárku, a už ani nenapíšu, za chvíli razím do města kupovat spodní prádélko :-D Ale tak okolnosti nás donutí dělat i věci, které se nám nechcou... až mi vedoucí diplomky výhružně napíše, abych si pohnula, tak budu holt muset :-D
@paju85 :-D jj když máš nad sebou bič, tak se to udělat musí :) Já budu prádlo kupovat snad příští týden :) Zatím jsem ani nekoukala, tak moc nevím, jaký to nakonec bude :)
@hhanca No ten bič udržuju sama...domluvila jsem si schůzku s vedoucím DP na příští týden a tudíž musím do té doby opět pokročit :-D Já se na prádlo taky ještě nedívala, tak snad něco objevím, protože pro mě je nákup prádla tragédie... k velikosti mých košíčků se dělají obvody a kalhotky na hrochy (pardon za ten výraz, ale nic výstižnějšího mě nenapadlo :-D), opravdu je to vždycky kříž :-p :-)
Profilova fotka
Jojo škola, to je děs. Snad tu diplomku zdárně před svatbou odevzdám. No a když ne, tak si udělám jen státnice a diplomku obhájím po prázdninách, svět se nezboří!! A prádélko já už mám, i na svatební noc i na svatbu :o)
Profilova fotka
Ahoooj holky:-DTak už máme oblek,hospodu,šaticky,pompadurku...boty ,závoj je na cestě,hudba zařízená,focení taktéž :-) česání,malování domluvené:-Djá mám radost a prstýnky by měli do týdne dorazit taky :-)
Profilova fotka
@jahy2 Tak to gratuluju, to jste s tím hnuli :o). Já dneska neudělala zkoušku, tak mám blbou náladu :o(No nedá se nic dělat. Já snad ten pitomej semestr nedodělám :o(. Dneska mi psala paní, že posílá ty deštníky, tak alespoň něco.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?