Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
ahoj,taky se nám stalo,že nám odřekla fotografka,opravdu to naštve,ale zase byla tak hodná,že nám zajistila svého kolegu :-) Rozhodovali jsme se mezi nima takže nemusíme dělat velkou změnu :-) Jinak Jsme taky zaplatili už poplatky na úředě i na místě obřadu a pořídila jsem si samodržky :-) Dneska jsme se byli podívat na ceny minizákusků v místní cukrárně,no asi půjdem do nich:-)a čekáme každým dnem balíček s šatama pro naší mladší dcerku,jsou kouzelný:-)svetřík a klobouček necháme uplést u tety:-)
Profilova fotka
Ahojky, tak my dnes byli na matrice, poplatek neplatíme tak je to super. A nakonec si vezmem menší sál ať je to takové komornější. No a vzala jsem na zkoušku minizákusky a dostala jsem do hodiny velkou sr... 8-( ]-( takže bude změna
Profilova fotka
bessinka: My jdeme na matriku doplatit v půlce února asi,takže nás to ještě čeká. A ještě čekáme na prstýnky. smudlinka10: a jsi si jistá že to bylo ze zákusků? Jejda, to je nemilé :-(
Profilova fotka
@kamculenka jj jsem na 100% protože chlap je taky ochutnal a za cca 3/4hodiny mu bylo zle
Profilova fotka
smudlinka10: a jejej, a odkud to bylo? Odkud jste? Ať vím, kde nikdy nic nebrat... Ale to je nepříjemné no :( to je mi líto...
Profilova fotka
@kamculenka to je cukrárna v Olomouci, mají pobočku jen tady jo jinak holky, která máte svatbu ve vlastní režii tak mají v Kauflandu 2l RC coly za desetikačku, nebo nějak tak, takže jedeme tento týden pro 4 kartony :-D
Profilova fotka
smudlinka10:A dokdy mají ty RC Coly záruku??
Profilova fotka
ty budou mít určitě dlouhou, je to akce ale jak tam pojedeme tak to určitě obkouknu. Psala mi to kámoška ať se na to podívám, že by se nám to mohlo hodit
Profilova fotka
smudlinka10: no to by se hodilo, otázka je, kam bych to teď nacpala ;-( ať tu nemám 3 měsíce po bytě rozestavěné coly...
Profilova fotka
máme prstýnky holky :o)
Profilova fotka
@bessinka jsou krásné, jaký je to materiál? Pomalu se loučím se svojí vysněnou kyticí |-| |-|
Profilova fotka
smudli: Je to matně bílé zlato. Já v něm mám zirkon (s briliantem by stály 50000 kč |-| ). Ale jsou opravdu nádherné!!!!Strašně se těším až přijdou :o). Proč se loučíš s vysněnou kyticí????Bess
Článek se načítá
Profilova fotka
@bessinka hele nikdo nikdy nebude hledat co je to za kámen, máš krásné prstýnky tak nezoufej :-) nejsou nikde k dostání bílé karafiáty
Profilova fotka
@smudlinka10 já nezoufám, to asi jen blbě vyznělo ....jo jsou nádherné :o). A teď jsme ještě s Jirkou zamluvili jiného fotografa a to Jirku Tvaroha -máme děsnou radost.To je divný, že nejsou k dostání bílé karafiáty. Takže nemáš vůbec naději, že bys je sehnala?
Profilova fotka
@bessinka prý je malá šance, takže nám začne běhání po Olomouci, jsou prý ve světě hitem na rok 2011 jako svatební kytice a čekací doba je 6 měsíců
Profilova fotka
@smudlinka10 no to je tedy pěkně blbý. A jinou barvu nemáš v záloze jako přijatelnou?
Profilova fotka
@bessinka nee, jinou neberu, ještě mi nabízela růže ale ty nechci, nenávidím růže 8-( ale kdyžtak bude kytice z gerber
Profilova fotka
@smudlinka10 gerbery jsou dobrá volba - já chci přednostně taky gerbery :o). Gerbery jsou prostě super kytky :o).
Profilova fotka
@bessinka já je miluju ale měla jsemn prostě v merku karafiáty ale uvidím co bude :-)
Profilova fotka
@smudlinka10 No jasný, holt když nebudou, tak si budeš muset asi vybrat jiné, i když se ti nebudou třeba líbit. Taky jsme se původně chtěli brát v Třeboni a nakonec nám to nevyšlo..
Profilova fotka
@bessinka tak třeba nakonec budu za jiné kytky ráda :-)
Profilova fotka
A co jinak? Co teď kupujete a tak? Nás příští týden čekají dorty a poslední návštěva Žumberka. A asi už necháme vytisknout oznámka.
Profilova fotka
No my musíme koupit obálky na oznámka co budeme posílat a jedeme objednat zákusky, no je toho víc ale bez sešítku to nevím :-D
Profilova fotka
Mno mě volali včera z Polska, že mi přišly objednané šaty, ale bůhví kdy se tam pro ně dostanu. Jinak teda mám zajištěný dort normální i slaný, oznámka už mám doma a kytky budu volit růže. Líbily se mi gerbery, jenomže svatební kytku si chci usušit a z gerber to nejde,ani z karafiátů, takže růže byly jasná volba... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nějaké novinky? Já jsem si dneska koupila bílou podprsenku a kalhotky, tělové punčochy s krajkou a podvazek. Tak mám radost. Mám o další starost míň. Už nám toho moc nechybí :o). A taky se to pěkně blíží. Od neděle za 3 měsíce :o).Bessi
Profilova fotka
Tak dneska jedeme mrknout na žumberk na eventuální prostory vevnitř, kdyby pršelo. A pak jedeme vybrat dort. Tak snad pořídíme :o).
Profilova fotka
Ahojky, my už máme oblek a snad tento víkend zase něco zařídíme. Pokud to klapne tak jdeme 23.1. na veletrh, ale uvidím jestli bude zbytek výplaty. Ráda bych si koupila už hotové vývazky, nějak se mi do nich nechce. My to máme od zítřka za 70 dní. Je to hrozné jak to letí, ještě nedávno jsem měla na počítadle 200 dní a teď je to za dva měsíce a kousíček. Ještě pár týdnů klidu a už začne opravdová mela. Měli jsme jít včera na matriku ale nevyšel čas, tak jdeme v pondělí domluvit poslední detaily a tím končíme přípravy a začínáme všechno už chystat opravdu pořádně. Člověk tomu nechce ani nějak věřit :-N
Profilova fotka
Holky, máme snubáčky :) v sobotu jedu na úpravu šatiček do polska... a každou noc mám pěkně blbé sny o svatbě. Ale fakt každou noc! Já se do svatby asi nevyspím! Máme to za 100 dní...
Profilova fotka
Tak holky my to máme ode dneška za 3 měsíce :o). Jak já se těším! Dneska jedeme dohodnout dort a pojedeme i na Žumberk nafotit nějaké pěkné fotky, u nás je dneska krásně! A co vy?
Profilova fotka
Ahoj ,zdravím všechny a připojuji se ráda k diskuzi...mám obrovskou radost...před chvílí jsme se vrátili z matriky:-DA máme termím 29.4 v 12:30:-)Ani mi tou radostí nevadí,že jdu na noční:-DTo je ten nejkrásnější dárek k narozeninám,který mám ve čtvrtek

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?