Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
@kamculenka matriku jdeme podepsat tento měsíc, ale jinak to máme zamluvené, šaty mám doma, fotograf a DJ jsou zamluvení, kytka dohodnutá, sál zamluvený, koláčky si pečeme sami, vývazky ještě nemám
Profilova fotka
smudlinka10: My jdeme taky ještě jednou na matriku. Datum podepsat a ty dotazníky k manželství jsme podepisovali už v prosinci a v únoru jdeme znova, uhradit ten jejich poplatek a domluvit se, kdy máme přijet a takové ty hlouposti...
Profilova fotka
@kamculenka no my poplatek nemáme, protože je tady na úřadě málo obřadů, jinak nám matrikářka říkala, že vše stačí vyřešit teď v lednu
Profilova fotka
smudlinka10:Tak paráda, my jsme byli na matrice u nás taky v prosinci a baba říkala že byl ještě čas..tak by mě zajímalo proč někteří blbnou a shánějí data a zařizují svatbu rok dopředu... by stačilo 14 dní a můžem se vdávat..
Profilova fotka
@kamculenka no já se bavila s jednou agentkou co dělá svatby a říkala, že tohle je zbytečný. Kdyby přestal takový humbuk, vše by šlo zvládnout za pár týdnů. Je to prý zvyk od amíků a tady to nevěstám drbe mozek, proto hodně vztahů nezvládne ten několika měsíční tlak a rozpadne se. Když si vezmu, že dva měsíce a kousek bude muset moje rodina zvládat stálé kecání o svatbě,... no nevím jak by to zvládala přes rok :-D
@bessinka AHoj :) My máme svatbu na radnici. Zařízená je matrika, prostory pro oběd a následnou párty:), dál hudba, moje šaty, něco nakoupeno na výzdobu stolu, paní co bude péct dort už má pro nás rezervovaný termín, jen pořád váháme jaký dort:) Ještě mám koupené botičky. Musím domluvit kadeřnici, manikúru a kosmetičku.... Jinak cukroví a koláčky pečeme v rámci rodiny, je to taková tradice. A jak jsi na tom Ty? H.
Profilova fotka
smudlinka10: no právě, mě se to zdá nějaké praštěné, však za 14 dnů by se dalo všechno pěkně stihnout, nevím co to je za blbej zvyk... a ještě po zásnubách, do roka a do dne... tak asi proto ty baby blbnou...
Holky, to už máte všichni podpisy na matrice??? My tam volali teďka v lednu na ověření termínu a paní řekla, že podpisy a info co a jak až 14 dní před naším dnem :-o ....
Profilova fotka
@hhanca nee, my tam nemáme nic, prý není kam spěchat @kamculenka jsem zasnoubená od 28.8.2008 tak to do roka a do dne vůbec nemáme :-D
@smudlinka10 My taky nemáme do roka a do dne :)
Profilova fotka
@hhanca já měla pořád nějaké operace tak to ani nešlo a teď musíme svatbu stihnout do června, pak mi propadne občanka :-D Po kolika letech se vdáváte?
Profilova fotka
smudlinka10: Jo tak to my jsme se zasnubovali asi 3x :-D poprvé to bylo asi měsíc od našeho seznámení, a rok to byl.. 2007... březen... no tak to máme po 4 letech no.. bóže... :-D
Článek se načítá
@smudlinka10 po 2,5 :)
Profilova fotka
no u nás to bylo komické, seděla jsem s P. na dvorku s kafčem a měla jsem blbou náladu, on mě chytl za ruku a říká - Co budeš dělat příštích minimálně 50let? ... já jen odsekla, že asi pást krávy, položila jsem hrnek a šla pryč, když jsem se vrátila, ležela na stole krabička s prstýnkem a P. se mě zeptal jestli je může pást se mnou :-D x-)
Profilova fotka
my spolu budeme 5let měsíc a pár dní x-) :-D
@smudlinka10 jako od seznámení nebo od zasnoubení??:)
@smudlinka10 to je mooooc pěkný :-D
My od seznámení 6...jeja to to letí...
Profilova fotka
@hhanca No my máme zamluvený termín, restauraci, fotografa a kameramana. Koupené věci na stůl, moje boty, látku na moje šaty, náušnice a řetízek s přívěskem, brýle,bublifuky, medvědy na moje auto, cilindr na J. auto S kadeřnicí mám domluvený účes, na šití šatů jedu 21.2., teď v pondělí jdu poprvé ke kosmetičce - nikam nechodím, ani se nemaluju. Budu na svtbu chtít jen řasy a rty. Teď v lednu chceme dojet na matriku zaplatit ten poplatek, dojet definitivně do restaurace, koupit prstýnky, vytisknout oznámení, sejít se s fotografem. Jirkovi musíme koupit oblek a všechno kolem. No začínám mít mírnou depku, protože k tomu všemu musím udělat diplomku a teď zvládnout zkouškové. Tak snad to všechno klapne. Na dosty a kytky půjdu asi až v březnu. Jinak my jsme měli 8.11.2010 7. výročí = v době svatby spolu budeme 7 let a 5 měsíců. Zásnubní prstýnek jsem dostala 16.10.2010.
bessinka: No vy uz muzete mit svatbu zitra :)
Profilova fotka
@hhanca No to ještě ne :o)Nebylo by to teď ještě dokonalé :o). A také bych se nemohla tak dlouho těšit.
Profilova fotka
@hhanca od seznámení :-) Byla jsem v Makru, tak jsem dovezla šerpu Dunicel (stála 312kč a na netu je kolem 500kč), pak jsem vzala zlaté čoko mince, dvakrát Jelzina a tyčinky, o výplatě jedeme znovu :-D
Profilova fotka
smudlinka10: Asi jsem blbá ale co je to ta šerpa??
Profilova fotka
@kamculenka to je takový papírový ubrus do středu stolu
Profilova fotka
smudlinka10: aha, takže něco jako organza, ale ne látka, ale papírové, chápu :-D díky, zase jsem chytřejší...
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jedeme ve středu na matriku do Nových Hradů zaplatit poplatek a vyplnit formuláře a zajedeme i do restaurace. Tak mám radost. A zítra jdu ke kosmetičce, tak se těším..
Profilova fotka
Ahojky, taky jdeme ve středu na matriku a příští týden do cukrárny
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám dneska odřekli zamluvenou restauraci. Pěkně mě to naštvalo. Musíme najít něco jiného.
Profilova fotka
bessinka: No tak to naštve... to jsou hadi... zas hledat nanovo.. nebo máte něco v záloze?
Profilova fotka
Tak jsme dneska byli na matrice, máme zaplaceno a vše rezervované. Našli jsme i novou restauraci a navíc je hned vedle tvrze, takže super. A zítra jdeme omrknout prstýnky, máme jedny vybrané, tak když budou tak krásné jako na netu a budou nám sedět, tak je hned koupíme. Tak mám radost :o)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?