Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
super, zrovna jsem na to koukla, že tu naši 56 tady mají, tak to podnikneme asi příští týden - jdeme zrovna do té agentury kvůli Špilasu, tak to vezmem jedním vrzem...
Profilova fotka
tak mi pak, prosím, písni, co říkáš na tu agenturu. Taky máme na špilasu, tak ať vím, co od nich čekat =-) .
Profilova fotka
lucy: tak jsem to nechala delší dobu načítat a pořád nic. Zkusím to třeba zítra ;-) .
Profilova fotka
kde na Špilasu? a ještě jsi u nich nebyla?? my se totiž dozvěděli, že není nutné mít tu agenturu Easy wedding, ale že i třeba svatby podle Katy to tam udělají, takže jdeme právě k té Katy....možná to nebude levnější, ale Easy wedding se mi přímo příčí a nevím proč...asi proto, že když člověk klikne na svatbu na Špilasu, tak hned vyjede ten E.w.
Profilova fotka
No vidíš to, to jsem ani nevěděla. Kde to tam chcete mít? My by jsme chtěli Gotický sál. Už jsme s nima domluvení a na matrice to máme taky nahlášené.
Profilova fotka
a který den a v kolik to máš?? my chceme Královskou kapli....
Profilova fotka
My to máme 23.4. ve 12:30. V kolik tá máte vy?
Profilova fotka
Ahojky, tak už nám to běží na 4. měsíc a já to vidím bledě ]-( vyhodila jsem si koleno, ale tak blbě že na mě neplatí věta - Než se vdáš, tak se to zahojí! :-(
Profilova fotka
:-( to je mi líto. Mě nedávno porazil pes na zem. Měla jsem na koleně pěknou modřinu. Taky to na mě zkoušeli "než se vdáš..." naštěstí se to už zahojilo :-).
Profilova fotka
smudlinka: určitě se zahojí, musíš tomu věřit... itimich: my 30. dubna ve 14:00
Profilova fotka
tak mám před sebou tři dny samoty a už ted je mi smutno.........víkend bez miláčka jsem už netrávila skoro rok....fnuk -))
Ahojky, tak se k Vám přidávám k dubňačkám:-)chtěla jsem se zeptat, co vy na to v dubnu obřad venku v zastřešeném altánku?bylo by to 30.dubna, to by už šlo ne?:-)jste někdo na tom podobně:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kde to plánuješ?
lucy, pokud to je pro mě, tak bych to chtěla u Kladna, v hotelu Astra Srby:-)
Profilova fotka
Mám ten den narozeniny,posledního,tak jsme si řekli,že to bude dobrý nápad...do léta se mi čekat nechce, bez tak bych chytla v létě, "období deštˇů
Profilova fotka
ver.kkk: my budeme mít svatbu na čarodějnice, ale ne v altánu - pod širým nebem u nás v trnkovém sadu :)
Profilova fotka
ono v tom dubnu může být lepší počasí než v srpnu....ale necháme se překvapit.....
Profilova fotka
Jestli bude jaro takové jako současný listopad tak bude krásně :)
Profilova fotka
Tak to hlavně nesmíme zakřiknout, aby nám pak celý duben nepršelo
Profilova fotka
Já právě vybírám stan, takže pršet klidně může :)
Profilova fotka
nee, já se chci fotit venku, takže 23. by mohlo být krásně :-) a bylo by to úplně úžasný.
Profilova fotka
Procházela jsem fotky z minulého roku z toho období a bylo hezky, takže pokud má kapat, tak opravdu jen pár kapek pro štěstí a jinak bude krásně .)
Profilova fotka
Tak trocha štěstíčka by mohla spadnout, třeba by to pak bytvořilo i duhu 8-) .
Profilova fotka
holky já už bych nejraděj kdyby byl ten den D už teď....
Tak koukám, že nejsem jediná, která to plánuje venku, to je fajn:-)já se právě bojím, doufám, že hotel má i mokrou variantu, za týden se tam pojedem kouknout:-)už se těším
holky teď jsem si procházela Vaše alba, a jsem naprosto pozadu, nic nemám:-(a vy už takové přípravy:-)asi bych se nad tím měla zamyslet:-)ale máte krásný věci
Profilova fotka
ver.kkk: já do tohoto týdne neměla nic...ale stačilo jedno kafe s kamarádkou která se vdává "až" v říjnu příští rok a má skoro všechno :), to mě tak nakoplo, že většinu věcí už mám vymyšlných a část už i zařízených. Je fajn, že tady člověk potká lidi, kteří řeší to stejné nebo dřív řešili a dají se sehnat kontakty na to osvědčené..fakt super!
To jo no, ty teda bydlíš daleko:-(ale vypadá to na krásnou svatbu:-)já taky pomalu začínám:-)jsme zasnoubení chvilku, 30.dubna - jsme si vybrali, proto že máme 1.května výročí, tak se probudíme a budeme mít výročí:-)pěkný co:-)no já mám zatím vybrané šaty, ale ještě jsem si je nezkusila, jsou ze salonu sofia, http://www.salonsofia.cz/jasmine-coll... to jsou ony, a jsou boží:-)
Profilova fotka
Tak já mám jen základní věci (místo obřadu, hostinu, fotografa a hudbu) jinak co mám už doma jsem taky pořídila až tento týden. A to jen pro to, aby to pak nestálo tolik naráz.
Profilova fotka
Tak my ještě nemáme na úřadě domluvený ani termín a místo..ale čekáme až bude zvolený nový starosta /7.11/ pak tam vletíme a snad nám vyjdou vstříc :).

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?