Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
tak o punčocháčích sem ještě nepřemýšlela...ale asitaky bílý, jindy si je nevemu:-)))
ahoj,tak někdo má i krátké šaty :-) my máme málou svatbu takže fontánku ne,ale jinak bych si s ni poradila i sama :-D
Profilova fotka
twigik: tak jsem dala do alba fotečy nás a malé, tak mrkni ;-) ještě tam přihodím novější, teď tam jsou 2 měsíce starý fotky (to to letí) apvj: já tu fontánku svádím na ty děti, co tam budou, ale taky bych věděla, co s ní :-N
koukala jsem na fotečky,malá je kouzelná :-)
Profilova fotka
je to zlatíčko, jen ty zoubky :-( , ale všechno se musí vydržet.
ty jo to je bobek!!!krásná!!! tak my budeme mít sele:-) u nás jsou všichni namaso, na čokoládu všichni prděj (krom mě!) ...kecám, maj jí rádi ale fontánku už dohormady nedáme, budeme mít 40lidí...
Profilova fotka
sele, ňam, to bych taky brala. Ale moje rodina by to asi zrovna neocenila (tedy některé části mé rodiny) :-) No a bobka rožnit rozhodně nebudu :-D.
:-)))) to by bylo teda, chudák bobek:-)))
Profilova fotka
:-) Ani kousek bych nedala, i když je k sežrání :-) Jak se hejbou čokoládky???
jak myslíš hejbou? už mám i šerpu na autíko s kytičkou, tady z bazarku za 250Kč. pohoda!
Profilova fotka
psala jsi, že ještě musíš dodělat 25 čokoládek ne? S autem já nevím. Chci tam medvídky a pořád se nemůžu rozhodnout, jaký koupím. Je jich tolik hezkých, že nevím.
jo ty dodělám teprva to musím vytisknout...
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak šup nafotit mašli, ať ji vidíme!!!
tak holky,aby toho nebylo málo odešla mi odpoledne pračka :-| ještě,že přítel mohl vypadnout dřív z práce a jela se koupit nová s asistencí mého tatky hrozný,ale přežili jsme to :-) chtěl nám udělat překvapení,ale včas jsem ho zabrzdila.
itimich,ty zoubky vím taky malý pořád lezou a ted máme období vztekání,vzdorování,druhá pro změnu pubertu,a já si myslím,že tohle už horší být ani nemůže :-) a víš že jo :-D ony se snad občas domlouvají a davaj nám co proto :-)a kolik vlastně budete mít lidí na svatbě?My 24.
Profilova fotka
To jsou radosti :-\. Nám teď nesmí nic odejít!!! Ale na to není nikdy vhodná chvíle že. My se jdeme v úterý mrknout ještě do salónu na šatky. Vyzkoušet zase další typy, tak snad už budeme mít úplně jasno v tom, co nechá,e ušít. Nebo se nám budou třeba některý líbit tak, že si je půjčím, nebo koupím a budeme mít vyřešeno :-) . No a mám vyřešené víno na hostinu x-) . Jen ještě nevím, kolik budeme platit korkovné :-(.
Profilova fotka
apvj: Dneska byly zoubky v klidu, tak pro změnu zlobí bříško :-( . Ale je to šikula, vyprdí se a zase spinká. Na svatbě budeme mít mezi 30 a 40 a večer pak přijdou kamarádi... ale to ještě nemáme dohodnuto, koho přesně pozveme na večer.
víš,že já nevím co je korkovné
Profilova fotka
:-) já jsem to taky nevěděla :-) poplatek za vlastní pití.
:-( no nám odešla lednice,museli jsme předělat celé topení takže peníze jsou fuč,,jak se jmenuje malá?
aha,to my nemáme, spíš on nás zásobuje vínem takže bereme to co má v restauraci i na svatbu a ono se ho tolik nevypije.A na raut jídlo a tak si můžem donést bez poplatku
Profilova fotka
:-( naše lednička zatím jen vyhrožuje, ale ještě musí vydržet. Třeba po svatbě budou peníky :-N . Malá je Adélka :-). Je to zlatíčko a jestli bude tak aktivní, jak je do teď, tak se asi na svatbě naběhám :-D.
:-) no kéž by bylo aspon trochu,naše je Amálka a Natálka:-)taky lítám,ale kila se nehnou:-)ty šaty jak máš v albu sem taky chtěla,ale paní co je šila je zdaleka
máme holky na svatebním oznámení
Profilova fotka
Tak honem šup do alba, ať taky můžu mrknout ;-). My ještě nejsme úplně rozohdnutí, ale asi budeme mít na oznámení Adélčiny nožičky a něco ve stylu ...vykročí do společného života... nebo tak něco.
to bude hezký,dám ho tam na chvíli tak jukni ju
Profilova fotka
jj, jsem nachystaná :-)
Profilova fotka
moooc pěkný :-). Je to krásná fotečky i oznámení. Jak spolu holky vycházejí?
má ořezané okraje a ten papír je jako žlutý a vroubkovaný,takový jednoduchý
Profilova fotka
v jednoduchosti je krása. Mě se moc nelíbí moc zdobený věci.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?