Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Ahoj holky…. Já se vdávám 1.4.2011 a upřímně řečeno, kromě termínu nemáme ještě zařízeno nic. A i termín si máme zamluvit až po Novém roce. Tak nějak máme za to, že času je ještě dost. Sestra od přítele si zkoušela šaty až měsíc před svatbou :o) potřebovala bych se poradit s výběrem bot. Původně jsem chtěla bílé kozačky, ale nejsem si tím úplně jistá. Pokud bude sníh tak by to bylo praktický, ale nevím nevím… a ještě se optám, jak je to s výběrem šatů pro silnější holky? Nejsem baculka ale ani žádná tyčka, prostě tak akorát, jen mám velké prsa, takže z výběru šatů mám velké obavy. Jsou vůbec vhodné korzetové šaty? A jak je to s podprsenkou? Bez ramínek se mi bude shánět špatně a silikonový se pod takovou tíhou zařezávají. Děkuju za případné rady :oD
Profilova fotka
twigik: už se těším, až uvidíme jmenovky :-). Já pořád váhám, jestli je dělat nebo ne. hudala: já bych asi vůbec nešla do šatů bez ramínek. Možná už jsem to tu psala. Pořád bych si je musela upravovat, taky je nemám zrovna maličký :-N . No a v jednom salónu mi říkala, že silikonový ramínka určitě ne. Lesknou se pak na fotkách. No a tam má zářit nevěsta, ne ramínka od podprsenky :-D.
ahojky berušky. tak já bych určitě chtěla šatičky bez ramínek, mám úplně opačný problém, že nemám prsa xxl, ale xs:-) ne tak s:-) ale četla jsem někde že korzetový se hodí tak uvidíme. boty mi radily vsalonech si koupit až si vyberu šatičky. takže čekám. monigika: svatbu budete mít na Hluboké 23.4.2011 a chceme ve 12hod, tak pokud buddeš chtít stejné datum, ne že mi šlohneš hodinu :-D jmenovky dneska snad už nějaký udělám, uvidíme:-)
Profilova fotka
No já zrovna kojím, tak se šata stejně musím počkat. Abych si tam pak nemusela dávat vycpávky :-D .
ahoj,chtěla jsem šaty jenom s ramínkama taky kvůli prsům,ale šlo to bez nich a co mě překvapilo,když mě paní ze salonu přesvedčila o korzetu a bez podprsenky :-) dělala jsem všechno možný :-)a pořád držely kde mají :-) ted jsou už dobře vyztužené šaty tak je to jednodušší :-)
hudala: dilema s šatama jsem měla taky... taky nejsem holka zrovna s ideláními mírami, ale kdo je, že.... :-) no nic méně pro představu má velikost podprsenky je 75E a po návštěvě několika salonů už nemám strach, že bych si musela vybírat z šatů, který by se mi nelíbili, jen proto že jsou stavěný na velký prsa.... a jak píše apvj, sama bych tomu nevěřila kdybych to nezkoušela. holky můžeme mít korzet!!! :-) a podprsenka opravdu není potřeba, párkrát jsem si ji tam nechala, ale bylo to uplně zbytečný, korzet krásně drží....
Profilova fotka
Tak to je paráda. Tak už máte šatky vybraný???
itmich: no ne uplně, mám 3 potencionální adeptky a teď se jen pro jedny rozhodnout a nebo vybrat nějaký 4, který budou mít s každých kousek. Původně jsem nechtěla vlečku, protože chci obřad venku a nevím jestli se vlečka uplně hodí... je to spíš takový "kostelový", ale když jsem si je zkoušela tak jsem se v nich cítila jak princezna :-)
Profilova fotka
koopretina: já jsem taky nechtěla vlečku a pak jsem si jedny takový oblíkla a řekla jsem si "já ji chci". Přesně jak říkáš, jak princezna 8-) . A myslím, že i venku bude vypadat pěkně. Max. bude trošku od blata :-D.
ahojky holky, tak vás zase zdravím:-) tak sem dám svoje jmenovky do alba ( z jedné strany jméno z druhé poděkování). jsou to čokoládky, jen pro představu. jeto světle růžová, jeto docela blbě vidět:-( co se týče šatů, ještě jsem nezkoušela, jdu až 18.11 to oblítám všechny salony v českých budějovicích a okolí a pak v pátek půjdu do toho kde to bylo nej a vyberu. jelikož bydlím v Praze (původem jsem jihočeška a mám tak veškeré příbuzenstvo) tak si beru dovču. píšete že korzet sedne v poho ale já mám opačný problém:-( prsa 65A :-( bude sedět i mě???
Profilova fotka
twigik: já se klidně rozdělím 80D a už se pomalu nevlezu :-N . Ale myslím, že na velikosti opravdu nezáleží, kolikrát je míň víc ;-) .
hm to doufám. co říkáš na jmenovky? mám zatím jen 15:-) ještě 25:-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Moooc pěkný, taky je to pěkná piplačka co? Hned bych si nějakou tu jmenovku dala :-D . Ale opravdu, jemný a pěkňoučký.
děkuju:-) no než na to přijdeš, ale pak pohoda:-) jak už máš rozměry ve wordu tak to jde jedna básen...nooooo taky jsem už 4 snědla:-)
Profilova fotka
:-D no musí to projít degustací že ;-) Co kdyby to náhodou nebylo dobrý :-N .
no hlavně aby to do dubna někdo nesnědl třeba červíci:-)
Profilova fotka
nebo budoucí manžílek :-)
ten čoko nejí, jen tak 1 zarok, čtvereček, to nehrozí!!!!
Profilova fotka
Taky bych se tak chtěla mít. Já bych ji mohla po kilech :-(.
hm mě to povídej a já pořád říkám jak sladké nebudu abych se vešlado šatů anic:-)
Profilova fotka
jj, taky tak :-S Ale šaty se vždycky najdou, horší by bylo, kdyby už byly doma :-)
to nejsou, půjdu až 18.11:-) aty?
Profilova fotka
Já jsem zkoušela a nakonec asi necháme ušít takovou směsku toho, co jsem měla na sobě :-). Ale ještě se jdeme v úterý mrknout na nějaké šatičky. Tak třeba ještě vyberem. Jdu spááát, malá bude za chvíli chtít baštit a pak už se bude budit po 3 hodinách, tak ať aspoň něco naspím. Už vypadám 8-(
je ty máš mimi???gratuluju! tak zase někdy tady papa
Profilova fotka
jj, mimi už má 4 měsíce, strašně to letí. Děs běs. Je to úžasný sluníčko x-) . paa
dej jí do albíčka někdy!!! papa
ahoj holky,koukala jsem na ty jmenovky twigika,hezký jsi šikulka :-) jo a ty šaty zkus uvidíš sama jaký se ti budou líbit a jak budouu sedět,já měla úplně jinou představu chtěla jsem jednoduché na ramínka a už vůbec ne vlečku,a podívej,všechno obráceně :-) taky kdy jinde bych si je mohla vzít ;-) ted sháním pro mladší dcerku,bude jí v dubnu 23měsíců a taky chce jít za dámu :-) zatím
ahojky koukám že taky nespíš:-) děkuju za pochvalu, přítel je taky nadšenej. pro nás dva koupím nějakou velkou, třeba studentskou pečet:-) a napíšu novomanželé a z druhé strany něco vymyslím:-))) no já se moc těším, v jednom dni musím se svědkyní oběhat všechny salony - asi 4-5 a popř. v pátek dojdu tam kde se mi líbily nejvíc a zamluvím je. berem si na to dovču a jindy nemám kdy. ale dávám na první dojem, a pak lítat furt nechci, pak bych nevěděla který a tak:-) jdu už hajat, přeji všem pěkný večer a dobrou noc!
to máš slušnej výběr,já musela jezdit 40km až 50 do salonu :-) a vybrala jsen v Mostě :-) teď zase máme chvíli pauzu ted jen prohlížím alba a vymýšlím co ještě pořídit,nechci brát nic navíc :-) máme dvě děti je kam vrážet peníze :-) holky jaký si chcete vzít punčocháče?Přemýšlím o bílých a na boku vzorek.?
Profilova fotka
Ahojky, tak já doufám, že moje punčocháče nebudou vidět :-D Ale na svatbu asi taky bílý. No a my máme 1 dítko, jednoho pesana a přítel má ještě dceru z předchozího vztahu, takže taky máme kam vrážet peníze :-| . Takže taky co nemusíme, to asi nebude. Ale čokofontánu bych chtěla 8-) .

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?