Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
jj to taky jde. mě se y mandličky taky líbí, ale nechci bejt opice, tak jsem vymyslela todle :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak to je jasné.... ;-) my jsme naštěstí na žádné svatbě nebyli, tak se nemáme ani po kom opičit... :-D :-) ale čokoládky budou taky pěkné, navíc vlastní výroba... ;-) a co to jsou za čokoládky...nějaké malé?
jsou to milka čokoládky, ale malé, takové čtverečky.
Profilova fotka
jj..vím co myslíš... :-) to jsem zvědavá jak to bude vypadat... ;-) já jsem zrovna našla červené mandličky a černé organza sáčky...tak mám asi taky vybráno... :-D
na kolik tě to vyjde pro jednoho? dělám teprve návrhy, mám jich asi 6. pak to vytisknu, popř. poupravím, a pak až to budu mít nalepené atd tak to sem dám. doufám že ta čokoláda vydrží, má trvalivost ještě rok, ale když sloupnu ten obal...no snad to bude ok:-)
Profilova fotka
twigik: tak jsem dneska koukla do tvýho alba a máme podobnou představu o dortu - ten zeleno bílej s motýlkama jsem zrovna dneska ukládala do mojí složky svatba jako jeden z horkých adeptů -))
já mám ještě jeden typ, dost podobnej, je žlutej, pak ho sem dám:-)
Zdravím zase po delší době, tak jsme datum 1.4. konečně odtajnili v rodině a včera mi přišly i šatečky...láska na první pohled, objednané bez zkoušení, jsem nadšená, presně to, po čem jsem toužila...od miláčka k narozeninám, na tradice si nehrajem, takže mě do nich i zašněroval:)
Profilova fotka
twigik: tak jsem na to koukala a jeden ten sáček vyjde okolo 10-12 Kč, záleží jak kde...no a půl kila (+ - 130-140ks) těch červených mandlí vyjde na 289,-Kč, takže když si to spočítám na ty hosty kteří budou na hostině tak to vyjde zhruba na 300-400Kč a ještě nám mandličky zbudou, třeba by se mohly pak přidat na párty na stůl s rautem... :-)
tak to jde:-) já se trápím s těma jmenovkama, páč sem to zkušebně vytiskla a nějak mi to neklaplo:-( :-) tak doma bude pokus číslo dva:-)
Profilova fotka
při pohledu z okna Bessince hodně závidím ten Egypt....hned bych jela někam do teplých krajin..
jo to já taky:-((( je to takový depresivní:-(
Článek se načítá
Profilova fotka
to každopádně - my jsme už dvě hodiny zalezlí v pelíšků, já u notasu vybírám snubáky a přítel kouká na tv -) teprve nedávno jsme si pořídili televizi i do ložnice a není to až tak špatný...
Profilova fotka
My žádný jmenovky dávat nebudu. Snad se rodina nějak poskládá :-). No a na autíčko dáme medvídky. bessinka: Na ten obchod metoyou jsem koukala, ale našla jsem tam jen jedno album. Tak se ještě kouknu ve městě, jestli něco neseženu :-) .
tak sem si dneska koupila kytičky do vlasů:)je síla jak se můžou 2 obchody kousek od sebe lišit v cenách.
my jmenovky mít musíme, protože 40 lidí...bych by strašnej chaos a tomu se chci vyhnout:-) my máme v pc telku, takže taky v ložnici a je to pohoda:-)
Profilova fotka
My budeme mít mezi 30-ti a 40-ti lidmi, ale byla jsem na svatbě švagrové a lidi se normálně poskládali. Ženichova rodina na jednu stranu a nevěstina na druhou. Tak v to pevně doufám :-D .
no já byla ted na svatbě a jmenovky neměli tak jsme tam tak postádali a čekali co na nás zbyde, bylo to takové divné. a vůbec jsme nebyli rozděleni z čí strany jsme, protože ženich jich měl více:-) ale tak to záleží, jak si to zorganizuješ!
Profilova fotka
Dobré ránko holky.. :-) Tak já jsem původně se jmenovkama počítala a teď uvažuju jestli to při tom našem počtu lidí na hostinu - oběd (14-15) má vůbec smysl.... :-D Ale asi jo... Jinak jsem teď měla "sedánek" se svědkyní a řešili jsme její šaty, jaké se jí líbí a tak....a zastihla mě taková myšlenka...když už si koupí kvůli naší svatby šaty, nebo si je půjčí, měli bychom je taky platit, vůbec si nevím rady... =-) ?
Profilova fotka
sonipa: tak nad tím jsem ještě nepřemíšlela :-| . Ale v podstatě může jít normálně ve společenským oblečení. Já myslím, že jí to platit nemusíš. No uvidíme, co si namyslí moje svědkině :-D .
tak moje svědkyně mi zatím nic neříkala ale asi bych jí to neplatila, je pravda že si může vzít cokoli společenského a myslím že ta moje si nic kupovat ani nebude. to je ale prekérka, teda:-)
Profilova fotka
No přišla na to oblečení řeč náhodou a ani mi nějak nebylo naznačeno, že bych je měla platit já...jenže těžko by si o to někdo řekl a já nevím, jestli to třeba u někoho není zvykem a jestli se to tedy od nás nečeká... :-. Vůbec jsem o tom do včerejška nepřemýšlela, ani jsem neřešila co si kdo obleče, máme sice svatbu laděnou do určitých barev, ale nenapadlo mě chtít po hostech, aby si oblékli to nebo ono...pak by možná bylo vhodné jim určité oblečení zaplatit, kdyby to byl čistě náš výmysl, ale takhle mi to taky nepřijde nutné to placení... =-) Asi je to hloupost... :-p Ne že bych to neudělala ráda, ale jelikož si na tu svatbu šetříme sami a na rozhazování zrovna dvakrát není, tak to takhle udělat prostě ani nejde.... :-|
ahoj holky,tak jsme v pondělí byli v salonu a mám vybrané šaty,měli jich na mě 5 což oproti jiným salonům byl rekord :-) můj si vybral oblek a protože jsem měla sebou svědkyni,neodolala a vybrala si taky :-) hned jsme zaplatily zálohu a je zase o starost méně.Akorát včera nám napsala fotografka,a odřekla focení :-( :-| a to jsme jí zarezervovali hned jak to šlo,takže hledáme někoho jiného.Čtu si pravidelně diskuzi a sleduji alba,koukám jak i vám jdou přípravy. :-)
Profilova fotka
apvj: gratuluji k šatům. Řekla bych, že je to veleúlovek. V jednom salónu sehnat oblek a dvoje šatky 8-) . My jsme dnes byli v restauraci a zamluvili jsme si ji, tak mám radost. Slečna/paní provozní byla strašně milá a vstřícná. Fotografku máme vybranou, tak jen potvrdit a dát zálohu. Prostě je to paráda. Super den 8-) .
děkuji,takže taky něco :-) no já koukám po těch fotografech,jednomu jsem napsala e-mail tak uvidíme
Profilova fotka
tak budu držet pěstičky. Já taky čekám na potvrzení, takže naprosto chápu =-) .
jasně, takže uvidíme :-) je toho moc :-)
Profilova fotka
To jo a bude hůř :-N .
já vím,akorát mě štve,že mojí rodinu moc moje svatba nezajímá,hned by se líp zařizovalo :-(
Profilova fotka
No to určitě. U mě je to naštěstí naopak. Přítel řekl, že nechce, aby nám to někdo platil a zařizoval. Že se o to musíme postarat sami a mamka ho málem roztrhala na kusy :-D . Dobře jsem se u toho bavila. Ta je z toho naprosto nadšená. Ještě tak, kdybych neměla vlastní názory... :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?