Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
ahojky holky. tak já otom dřív taky dost mluvila, ale už jsem přestala. ale můj miláček taky mele mele mele, takže si nemáme co vyčítat:-)))
Profilova fotka
no prohlásil, že odpověd na otázku, jaká bude barva svatby už umí nazpamět i ze spánku, tak musím mlčet a o svatbě nemluvit....
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) Tak jsem se sem konečně zase dostala...přes víkend jsme si pořídili nové autíčko a v práci máme fofry, tak jsem sem nahlídla konečně až teď... :-p Koukám že řešíte řešení svatby... :-D No já jsem tím taky celá pohlcená, takže pořád něco vymýšlím a plánuju..ale i budoucí ženich se těší a plánuje, takže v pohodě... :-) V neděli jsme byli vyzkoušet na tom našem hradě jakých je tam 13°C...je to taková pravděpodobná teplota na začátku dubna, tak abychom věděli... :-D No a vypadá to že snad máme vybranou restauraci...ještě půjdeme příští víkend zkusit jak tam vaří... :-) A co nového u vás????
Ahojte. SONIPA: gratuluji k novému autíčku!!! Přeji hodně šťastných kilometrů. My o svatbě mluvíme tak nějak nárazově. Vždycky něco vymyslím a pohledám a pak se "nastávacího" zeptám co on na to. Máme podobný vkus, takže se zatím shodujeme. Ale snažím se s tím mluvením o svatbě krotit, abych si to nezprotivěla hlavně sobě. Je to přecejen ještě celkem za dlouho. :-)
Profilova fotka
daanka:díky, díky... :-) No za dlouho...jak se to vezme...myslím že to sletí jako voda a po novém roce nebudem vědět kde nám hlava stojí.... :-D Aspoň nám teda...když budem všechno zařizovat až pak.... :-N
ahojky holky, den tu nejsem a vy píšete jako éra:-) no jo chlapi to berou vždy lážo plážo, na všechno je času dost. já jsem to vyřešila po svém, dala jsem mu úkol, at sežene sele na hostinu, a vybere 3 oznamení, z níž já vyberu to hlavní:-) takže už nemám starosti jen já ale už i on:-) chce sele at si ho sežene:-))) nejdřív mi říkal času dost ale kolikrát ho načapu na netu jak hledá:-))) Sonipa: přeji hodně kilásků bez nehod!!!!
Profilova fotka
sonipa: jaký autíčko sis koupila? ten můj drahý měl taky úkol - zajistit matriku a hrad....a matrika už je zařízená a hrad zatím trošku vázne....asi mu budu muset vymyslet další úkolek...
Profilova fotka
Ahojky holky... :-) Tak my to tak všechno nějak zařizujem spolu, zatím jsme si úkoly nerozdělili, ale je fakt že víc aktivní jsem asi já, ale to je myslím normální... :-D A mám i více času to hledat a sepisovat, psát maily, když jsem v práci pořád na pc... Vlastně teď mě napadá, že hudbu, fotografa a místo na večerní párty bude více méně domlouvat ženich, protože ty lidi zná líp než já... :-) Takže má taky úkoly... Jo a svědka... :-D lucy: na kterém hradě to budete mít? jo a koupili jsme si stříbrnou Octávku, samozřejmě ne novou.... :-)
kdo pojede octávkou?:-) ty nbo ženich?:-) to je fakt normální že holky to víc řeší než kluci:-)
Profilova fotka
twigik: no nejspíš oba, protože budeme mít na svatbě ještě další dvě.... :-D a jo no...holky tou svatbou žijou, chlapi to tak nežerou.... :-D
přesně tak:-) my budeme mít obá BMW X6. má ho jeho strejda i můj:-)
Profilova fotka
juuu...tak to je nádhera...to je moc krásné autíčko... :-) ;-) to se s těma našima octávkama můžeme jít schovat... :-D kde to vlastně budete mít?? :-)
Článek se načítá
ale prd octávka je hezké auto. budeme to mít na Hluboké na zámku:-)
Profilova fotka
twigik: no určitě jsem to už četla tady ale mně se to všechno plete dohromady, tak se omlouvám.... :-D ;-) Hluboká je krásná...znám ji sice jen z fotek, ale to stačí.... :-) A co ten frgál...už máš recept... :-) ?
Profilova fotka
tak my to budeme mít na Špilberku - je to jediný hrad v Brně, bývalý vězení a další složitá historie, každopádně tam rádi chodíme... oktávka je krásná, my naši svatbu dneska oznámili řediteli u přítele v práci (před rokem to byla i moje práce), tak máme slíbený, že nám zajistí Ford Kugu v bílé pro mě a v černé pro přítele...tak jsem zvědavá, jestli to nejsou jen sliby chyby....
to autíko neznám, až budu mít chvilku mrknu! sonipa: v pohodě! receptík teda nemám a nemám odkoho sebrat, někdo jiný totady psal, že může od tety nebo od koho:-) už se to všechno splívá dohromady:-) no tak včera se u nás zbytek Tomovo rodiny dozvěděl o svatbě, když měl přípitek tak všem krásně poděkoval a nakonec to vybalil:-))) no byli rádi, překvapení:-) no nic holky, mastím do práce na odpo. ještě se tu zastavím.papa
Profilova fotka
lucy: jj...na Špilberku je krásně... ;-) a autíčko budete mít taky super... ;-) to je teda hodný ředitel, jestli to splní... :-) twigik: o receptíku od rodiny jsem ti psala já... :-D tak až ho budu mít tak určitě pošlu... ;-) U nás to ví kamarádi, většina....a přítele rodiče, pořád se chystáme to říct mému tátovi a babičce ale nějak není vhodná chvíle... :-p Jinak možná změníme prstýnky ze stříbrných na bílé zlato...prý je odolnější... :-)
já bych chtěla zlatý třeba s kousek bílého, to nevím...
Profilova fotka
sonipa: jsem zapomněla říct, že přítel pracuje v autoservise a autosalonu Fordů, takže pan ředitel je jednak možná hodný a jednak to pro něj je asi taková překážka, jak když ti vedoucí samoobsluhy objedná bochník chleba.... jinak prstýnky chceme určitě z bílýho zlata - bavili jsme se o tom i ve zlatnictví a je to rozhodně nejlepší varianta - zlato můžeš zmenšovat, zvětšovat, leštit atd. se stříbrem toho asi už tolik neuděláš a když to má být na celý život, tak je potřeba, aby se to dalo měnit...
Lucy tak to je pravda s těma prstýnkama. já jsem tady četla někde na beremku že někdo psal že matný prstýnky se ošoupou a pak se s nima nedá nic dělat, takže určitě chci lesklý a jaký budou nechávám na výběru nás obou a na náhodě, až vyrazíme do města a nějaký nás zaujmou tak ty prostě koupíme, takže neříkám z jakého materiálu budou, ale každopádně bud zlato žluté či bílé.... s těma autama to máš taky dobrý:-) aspon nějaká dobrá známost:-)
Profilova fotka
nu, kočky, co já vím....tak právě hladké zlato se poškrábe nejrychleji, pokud chcete, aby co nejdéle vydrželi jako nové, je nejlepší pískování....
já tomu teda moc nerozumím, pískování je co? a hladké zlato myslíš bez vzoru a tak?nebo lesklý,matný?
ahoj holky, asi před týdnem jsem byla u známé ve zlatnictví, sice nemá velký výběr, ale aspoň jsem z ní dostala neocenitelné rady, kterých se řídit při výběru prstýnků. Je jedno jestli je matný nebo lesklý, oba se dají hezky vyčistit a vyleštit. Hlavně si mám dávat pozor na různý povrchy prstýnků, když bude jako "posetý pískem" vypadá to jako posypaný prachem z kamínků, a nový vypadá fakt pěkně, ale bohužel takový povrch se při nošení o brousí a už nejde nějak doplnit, prstýnek zešedne a nevypadá hezky. Prý pokud chci nějaký zdobení, tak si mám vybírat s rýhováním.
jéééé děkuji za radu:-))) tak ty z bílého zlata (viz mé album) a ostatní co tam mám bych mít mohla a byly by furt good???
Profilova fotka
Ahojky holky... ;-) lucy: tak to jo...to je něco jiného s tím autosalonem... :-D ale i tak je hodný...většina se o to ani nezajímá... ;-) Jinak právě my nosíme jen stříbro, tak jsme nad zlatem moc neuvažovali, teda já moc ne...ženich chtěl bílé zlato a i zásnubní vlastně nemám stříbrný... :-D ale chtěli jsme investovat hlavně do práce aby ten prstýnek byl originál, s rytým zdobením...něco jako máme v albu, ale asi je fakt že to bílé zlato je odolnější a jak čtu rady tak i to naše rytí bude nej úprava... :-) koopretina: snad chápu dobře že rýhování a rytí bude to samé... :-)
s těma prstýnkama to bude boj:-)
Profilova fotka
Ahojky kočky, dlouho jsem tady nebyla tak si vás jdu dočíst :-D čekám na šaty, měla jsem je mít už tento týden, paní psala, že už je bude do konce týdne odesílat a zatím nic :-( já se na ně taaaaak těšíííím x-)
TO VĚŘÍM:-) já jdu na šatky 18.11, taky se moc těším:-)
Profilova fotka
no já si tím dočítáním uvědomila, že nemáme vyplněné papíry na matrice... teď tam bude po volbách zmatek tak tam zajdeme v listopadu... ani nevím co nám ještě chybí... vše co potřebujeme a vím o tom je stejně potřeba koupit těsně před svatbou
twigik: jj ty co máš v albu jsou podle těch rad perfektní, taky se mi líbí ty co jsou pod obrázkem č. 22 a měla jsem ho i na prstu a vypadal mooooc hezky. vybírám si bez kamínku, protože na zásnubním jich mám hodně a budu je nosit na stejným prstu, protože zásnubní nenasadím na jiný prst :-)) sonipa: jj to bude asi to samé..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?