Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
my budeme mít penzion Bezdrev, je to hned u rybníka, nikde nikdo pohoda:-) u Broučků znám:-))) tam to mají vynikající, přemýšlela jsem o nich nebo o Sluníčku:-) nebo prý ještě u Kláštera. hudbu? jako na obřad nebo po obědě? máme kapelníka, který je ještě zároven jako družba, je levný, zábavný, už jsem ho viděla asi 3x a bomba. takže jsem hned měla jasno:-) a na obřad nevím, líbí se mi od seala Kiss.... (nevím jak se to jmenuje celý:-) ) ale nevím fakt
Tak jsme teď přišli z matriky a 30.4. budeme svoji :) Hurá :) A za chvíli jdeme s mamkou na šaty ;)
Profilova fotka
snuflinka:gratuluji...to nejdůležitější máš... ;-)
tiše závidím zamluvení datumu!:-(
Profilova fotka
já závidím taky... 8-) :-) zrovna jsem se dověděla že tam kde jsme chtěli mít hostinu si mám pospíšit s termínem, že tam mívají narváno...tak už se s tím vlastně můžu rozloučit, protože za 3 měsíce už tam nebude asi ani místečko... :-p holky...už máte zjištěno kolik vás tak vyjde hostina na osobu za jídlo případně za jídlo + 1 nealko a káva???
tak si tu restauraci zamluv, zrušit to můžeš kdykoli (pokud nic nepodepíšeš, což u nás nechtěli) a pohoda. datum taky nemám zajišten, ale restauraci už mám, kapelníka a foto taky. jo s tím jídlem to vyjde tak 600-700Kč na osobu (počítám i raut) + pití (budeme platit jen pivo, víno a nealko). máme 40lidí na hostinu a pak ještě večer pár kamarádů, myslím že tak 40tis se vším všudy (a chcem selátko).
Profilova fotka
No tak to vám vyjde dobře...nám to spočítali na + - 500Kč na osobu, jen za přípitek, předkrm, polívku, hl. jídlo, 1 nealko a kafe...což mi teda přijde dost...když vy v tom máte ještě raut večer... =-)
my se vejdeme oběd, polévka a předkrm, plus když si k tomu dají něco nealko a kafe tak na 250Kč.
Profilova fotka
tak jestli dobře počítám tak to je polovina toho co chtějí tady po nás...počítám že přípitek nebude stát 250... :-D
Profilova fotka
nás to vyjde na 270,-/os (přípitek, předkrm, polévka, hl.jídlo, minerálka a káva k dortu)..na oběd budeme mít cca 16 lidí a večer dojdou přátelé... ohledně toho termínu, mě také řekli, že mi potvdí termín až po novém roce a před 14ti dny mi volali z matriky, že mi to už potvrzují nyní...třeba se ozvou také dříve a když ne, zkuste tam cinknout....ten datum je fakt nejdůležitější, vše se točí pouze kolem něho.
Profilova fotka
katykejt: tak koukám že to budeme mít podobné..taky počítáme na oběd tak 13-15 lidí a večer s přáteli... :-) a 250,- nebo 270,- je teda rozdíl oproti těm našim 500,-...to teda asi neklapne... :-p Kde to budete mít? S tím termínem tajně doufám, že se to nějak vyvrbí dřív..ale nevím, nevím...už jsem se celkem smířila a jednu dobu jsem uvažovala že si ten termín zamluvíme všude jinde a když matrika nedovolí, tak to uděláme jinde...sice by nás to mrzelo...tak nevím... :-(
s tím datumem to budu mít přes kamaráda zanjí se na té matrice, ale dřív to fakt nejde:-( a 270 kč to je dobrý, u nás stojí hlavní 80kč, polévka 28kč, předkrm 36kč,přípitek 78kč takže to je 222kč (dobře počítám?) a pak zákusek je dort to nepočítám a když si k tomu něco dají....tak myslím že max taky 270. no a pak ještě víno, pivo, nealko a raut. takže počítám že tak do 40tis se snad vejdeme.
Článek se načítá
Profilova fotka
to jsou holky rozumné ceny...to se o té naší nedá říct...asi jsme si vybrali moc nóbl... :-D
víš co to je terpva představa:-) jen tak pro info, budete mít klasiku svíčkovou?
Profilova fotka
no menu jsme ještě neprobírali, jen vím že chceme tu polívku s játrovýma knedlíčkama... :-D jako hlavní chod bych možná zvolila nějakou kuřecí kapsu nebo něco...ženich to miluje, já nemám zatím žádnou určitou představu a dětem by určitě chutnalo... :-)
Profilova fotka
My to budem mít v Nezvěsticích u Plzně, jak jsem psala, oblítali jsme všechmo možné ve městě...s cenou za jídlo jsme se tak nějak shodli všude, ale nejdráž vyjde to pití a to se pak pěkně na účtu objeví..takže jsme zvolili vesnici a je to dost znát na těch cenách...každopádně další věc, kde se dá dost ušetřít, že si na menu dáte hotovku, protože minutka je jednou tak dražší..
my budeme mít asi vepřo po selsku a knedlík zelí, je to právě hotovka tak to vyjde jen na 80Kč, jinak to je fakt drahý. já hranolky nemusím, takže je to jasný, asi ten knedlík, hlavně se nabušej a pak nebudou mít hlad:-)
Profilova fotka
no asi dám na vaše rady a zvolíme tu hotovku taky....třeba takovou svíčkovou děti milují, tak proč ne... :-) a už mě napadla i jedna hospůdka kde by to mohlo být fajn...tak zkusím zjistit co se dá... 8-) s větším množstvím alkoholu počítáme spíš na večer...oběd jen tak v klídku...
berušky budete dávat výslužky? a ještě budete mít jaký program? a ještě oznamko si budete dělat sami, nebo objednávat přes net?
sonipa:tak já počítala a došla k max. 800/os s tím že je tam vše-oběd s přípitkama,káva,nealko,alko,raut
holky kolik dáváte za snubáky?zatím jen teda chodím a informuju se ale i tak se mi to zdá drahé (9-10000)
Profilova fotka
twigik: výslužky asi dávat nebudem....program jsme zatím neřešili a oznamko si buď budu dělat sama nebo v bývalé práci za hubičku... 8-) :-D ito: tak to je v poho..ale jen za oběd pětikilo se mi zdá trochu moc....jo a snubáky nás vyjdou tak na 6000,- + - , 5000,- za práci a zbytek materiál protože chceme stříbro...a necháváme si je dělat na zakázku... :-) ;-)
Profilova fotka
tak po včerejším úspěchu na matrice mám další - dneska jsem si byla zkusit šatičky a do jedněch jsem se hned zamilovala....k obědu chceme svíčkovou a polívku klasickou - vývar s knedličkama...jinak výslužky bych nejraděj nedělala - absolutně zbytečný prachy, jenže máma to odmítá, že by nás asi pomluvili nebo co....
Profilova fotka
lucy: tak super...daří se ti... ;-) vývar s knedlíčkama chceme taky...je to pro oba "sváteční polívka" co se dělá jen na vánoce... :-D a souhlasím s těmi výslužkami....u nás asi tenhle problém mít nebudeme, kamarádi nás určitě nepomluví a ta nejbližší rodina to pochopí...nakonec...platíme si svatbu sami...tak co... :-)
Profilova fotka
no my jsme dostali obnos peněz od mých rodičů víceméně nejen na svatbu ale i jako takový "věno" - jenže nechci utratit všechno jen za svatbu, taky by mohlo zbýt na děti, svatební cestu atd atd. takže čím víc ušetřím na svatbě tím víc mi zbyde....
Profilova fotka
tak jsem nakoupila svíčky na stůl, klasické válce, které pak obtočím perličkami na silikonu....kroutila jsem očima, když jsem zjistila, že jedna hloupá svíčka stojí cca 70,- a dnes jsem v drogerii Rosmann narazila na výprodej, takže jedna svíčka mi vyšla na 18,- ...takže i z takové hlouposti ám ve finále radost...takže, kdo chce něco podobného, naběhněte tam, páč to v regálu mizelo...
teda holky člověk než přijede domů z práce tak je tu vzkazíků že nestíhám:-) s těma výslužkama to vidím tak že uděláme jen do práce mamce a tak (jak psala Lucka tak mamka taky říkala že do práce něco vzít prostě musí - nevýhoda vesnic - jedna babka povídala), takže těch chci co nejméně. snubáky zatím nemáme a holdám do nich dát max 7tis. bude to náročné, ale viděla jsem zlaté za 6500 a pěkné tak uvidíme. holky přemýšlely jste třeba o lampionech?nebo o nějakým programu? nevím jestli jsem se už ptala. Lucy a jaké šatičky jsi si vybrala? je mi jasné že je sem nedáš, ale jsou princeznovské, bílé, šampán, atd?popiš:-))
lucy:já výslužku mít taky nebudu, myslím si že je dost že s námi lidi oslaví svatební den a pořádně si nacpou břicha,proč bych jim měla ještě něco dávat před popř. po?to co zbyde ze svatby(pokud zbyde) se samozřejmě rozdá.
asi to bylo na Lucy - já jsem taky Lucka:-) nechceš přiject a říct to mé mámě???:-))) máš pravdu, já bych byla pro:-)
já už čekám, že babičky taky budou možná něco namítat ohledně výslužek, ale platíme si s přítelem svatbu sami(i když oboje rodiče ji chtěli zaplatit), tak sem ráda že můžu mít hlavní slovo. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?