Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
já už bych taky chtěla zamluvenou matriku - ale bohužel až 1.11 :-( takže taky čekám:-(
Profilova fotka
twigik: aha... :-) tak ještě necelý měsíc v tom nebudu sama... :-) ;-) a jak to že taky čekáte?
na Hluboké se to dá až 6měsíců dopředu. a máme duben takže až toho 1.11. a vy?kde to budete mít?
Profilova fotka
no my čekáme kvůli voleb a možné změně podmínek pro svatby...dřív jak po novém roce nemáme šanci...a to chceme 2.dubna, takže pak budeme mít docela málo času všechno zařídit...ale co už naděláme... Svatbu chceme na hradě Hukvaldy...okres Frýdek-Místek... :-)
aha:-) a to čekat musíte kvůli volbám, nebo chcete?:-) to je blbý, vše se odvíjí od toho datumu, tak se musí čekat. my máme pouze kapelníka, foto a restauraci.
Profilova fotka
no my čekat nechceme...už jsme psali agentuře i matrice, sice si to datum poznamenali, ale nemůžou nám ho stopro potvrdit dřív než po novém roce, kvůli těm volbám, protože neví jak pak bude probíhat... :-) Blbé to je...nemůžem zamluvit restauraci, ani klub na večerní párty, nemůžem si nechat udělat snubáky, no prostě nic...jen Dj a fotografa už máme, ale to jsou kamarádi.... :-) A už máte i něco koupeno?
My taky s matrikou musíme čekat do listopadu, nejdříve prý první týden v listopadu, ale třeba taky v prosinci, tak uvidime. Docela by to chtelo vedet, planujeme svatbu dvoudenni - patek obrad a malinka hostina pro rodinu a v sobotu parba pro kamose. Tezko neco zamlouvat, kdyz neni nic jiste, chjo. Ale vcera jsem se rozhoupala (respektive nastavajici me nakopl) a zkusila jsem si objednat satecky pres ebay, tak jsem zvedava, jake budou. Jsou za supr penizky, tak se toho nebojim, kdyz nebudou, urcite se najde, komu padnou a koupi je za tu cenu, ale snad padnou, zamilovala jsem se na prvni pohled:)
my nemáme koupeno nic, jen mám údělanou půlku vývazků. rozmysleli jsme si barvu, takovou světlounkou růžovou, ale nic extrémního, a doplnky zelenkavé (podle restaurace) a bílé. jinak opravdu nic, až bude jistota s časem, půjdeme do oznamka (sama ho vyrobit netroufám - nejsem dost nadaná:-) ) a pak prstýnky a samo šatky. zrovna jsme řešily se svědkyní, není brzy zamluvit si šaty v půli listopadu, když máme svatbu 23.4?co myslíte?nechám si poradit:-)
Profilova fotka
Nu blbé to není, já už mám šaty doma....v lednu jim začne chodit nová kolekce, tak bud můžeš počkat a nebo tam zajít už teď...právě nyní je ve většině salonů výprodej, aby se jim nové šaty vešly.
koupit si je nechci. já si je budu půjčovat v českých budějovicích a prý už nové kolekce někdy i mají. tak nevím...možná tam zajdu to omrknout, bud si vyberu nebo počkám:-) fakt máš šatky?
už je vidím, jsou krásný. nechala sis ušít nebo koupila?
Profilova fotka
Tak šaty si chci nechat ušít až po novém roce, takže v polovině listopadu určitě není pozdě.... ;-) Objednat si je po netu nemám odvahu...nemám moc konfekční velikost... :-D Prstýnky jsme chtěli už teď, ale kvůli tomu datu nemůžeme... :-( Takže vlastně můžeme kupovat jen nějaké doplňky a ozdoby a ještě vyřešit sako/frak pro ženicha, protože to bude asi trochu oříšek...vůbec nevím kde to sehnat, tak možná nezbyde než ho nechat ušít...kdyby jste náhodou o něčem věděly, tak budu vděčná...obrázek mám v albu... :-) twigik: jak širokou stužku jsi kupovala na ty vývazky..taky uvažuju že si je udělám sama... :-)
Článek se načítá
vývazky jsem chtěla dělat ze 6mm a přes to 3mm. ale ve 3mm maj tak malej výběr že to je děsný, byla jsem ve 3 galanteriích tady v Praze a bída. takže jsem dělala bílá 6mm a růžová 5mm. mrkni do alba, mám tak obrázky těch vývazků. jinak sako si přítel chce kupovat od Blažka, maj kvalitní a ne extra drahý (kupoval tam už jeden je to půl roku a dal za kalhoty a sako kolem 5tis)...záleží kolik chcete investovat
Profilova fotka
tak vývazky jsem okoukla...snad to nějak zvládnu... :-D uvidíme... a s tím sakem...koukali jsme do spousty obchůdků na netu a to co chce přítel nikde nemají... :-(
a jakou má představu?co by chtěl?
Profilova fotka
no mám fotku v albu....tak jukni.. ;-) jinak asi budem muset najít něco jiného...a nebo nechat ušít...
jé budete mít svatbu do bílo černa?pěkné!!!! tak takové sako jsem taky nikde neviděla:-( už jste přemýšleli o menu?
Profilova fotka
no..nad bílo černou jsem uvažovala...ale konečná verze bude černá s tmavě červenou... :-) o menu jsme zatím moc nepřemýšleli...jen v polévce máme jasno...vývar s játrovýma knedlíčkama... 8-) :-D vy už jste nad tím přemýšleli?
Profilova fotka
holky, já mám na vývazky obě barvy 6mm a vypadají velmi dobře....oblek jsme kupovali u Blažka v srpnu, měli slevy , takže z 13.000,- byl slevněný na 6.000,- a paní mi říkala, že v lednu budou mít novou vlnu slev, tak ať příjdem vybrat košili...tak se tam poptejte, jistě budou vědět. Já si šaty kupovala právě v salonu ve výprodeji za stejnou cenu, co by mi je i půjčili, tak bych byla blázen, abych je nevzala, nemusím se pak starat, abych je někde neumazala víc než je zdrávo....každopádně, když se jim nic nestane, můžu je pak za něco málo prodat, tak se mi alespoň něco vrátí.
my už máme restauraci takže tak trochu jo:-) ale svíčkováto nebude, možná krkovička po selsku, zelí knedlík, nebo tak něco...uvidíme:-)
Profilova fotka
my budem mít klasiku- polívka je jasná a vepřo-knedlo-zelo. :-)
jééé Katy to si mě potěšila, dost lidí mi říkalo jestli jsme se nepraštili že kendlo vepřo:-) jupí:-)
Profilova fotka
katykejt: tak to jste dobře koupili...my asi budeme muset ušít... :-) twigik: no my ještě definitivně nemáme vybranou restauraci, chceme si do jedné zajít na véču, abychom zkusili jak tam vaří, tak uvidíme...a je jich tady v okolí spousta, tak třeba nakonec najdeme něco jiného... :-) místo na večerní párty je jasné...jen mít už to datum...sakra... ]-( :-D ale při výběru jídla budem muset trochu brát ohled na naše dětičky, mít zelí, tak by byly asi trochu hladové... :-D
máte už děti, nebo v rodině myslíš? my máme penzionek a kolek všude je rybník, takže krásná příroda a nikde nikdo, jen my:-) takže super, něco takového jsme chtěli:-)
Profilova fotka
jj...máme už děti...z předchozích manželství...já mám jednoho kluka a přítel dva... :-D společné zatím ne... něco v soukromí je super, ta naše restaurace i místo na párty je taky na okraji města, je tam klid, ale myslím že ten hravě zvládnem přehlušit... :-D vy to máte i s noclehem?
jj budeme tam spát my dva a zbytku zajistíme odvozy:-)
Profilova fotka
hmm...tak to máte skvěle vymyšlené... :-) tak by se mi to taky líbilo, ale počítám že ten náš večer se trochu protáhne a že budeme stejně unavení po celém tom dni takže bychom si to asi moc neužili...tak jsme si vymysleli že pojedeme druhý den na takovou mini "svatební cestu" nebo spíš "svatební výlet" na hory... :-D a tam už zůstaneme na noc...romantický večer, hory a jen my dva... :-)
to zní taky moc pěkně!!! jsem zvědavá kam pojedeme my:-) ale to asi až v létě, ale nevím. k moři už nechceme, hory taky ne, asi někam po čechách jen:-)
Profilova fotka
tak jen takové toulky po krásách země bych si taky nechala líbit....to je super... :-) ;-) v létě už zase pojedeme na dovču s dětma, takže tu svatební chceme mít hned po svatbě, abychom první manželský den a noc trávili někde romanticky a pak na to mohli vzpomínat... :-)jinak moře mě taky neláká, nejsem typ na ty plážové dovolenky... 8-) :-D a co hudba...už máte vybráno?
Profilova fotka
twigik: No my chodíme v ČB do jedné jediné cukrárny a to U Broučků. Dělají tam hrozně dobré věci. Zrovna včera jsem tam kupovala 2 kousky sachru - mňam :o). Hostinu budeme mít v restauraci Vráž u Trhových Svinů. Je to kousek od Žumberka. A co vy?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?