Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
no já myslím, že pokud budete mít na svatbě ty správné lidičky, tak určitě... :-)
Profilova fotka
hlavně ať mají dobrou náladu, nezapomenu na svatbu ségry... lidi super ale nějak si vzájemně nesedli a v před půlnocí svatba skončíla :-S
Profilova fotka
no někdy se to nevyvede... :-| ale myslím že ten den by měli být snad tak nějak všichni ovlivněni tou celkovou atmosférou a bavit se...přece jen je to pro ty dva ten jejich den D, tak proč jim to kazit... :-)
Profilova fotka
pokud někdo bude mít náladu pod psa tak má u nás smůlu 8-)
Profilova fotka
no tak přece si nenecháte pokazit váš den D... ;-)
Profilova fotka
nu fotečku s šatama na mě raději nebudu dávat, kdyby náhodou sem zabrausil človíček, který by o měl vidět až ve svatební den....ohledně konzumace mám jasno, vzhledem k tomu, že až mě stáhnou do korzetu, tak se asi nenajím :-D tak to budu muset vyvažovat pitím, ale zase tak, abych vůbec pak poznala toho mého..abych se nenametla dřív, než všechno vypukne :-D ...nééé, dělám si srandu...já pít moc neumím, takže s mírou...
Profilova fotka
katykejt: :-D no aspoň nebudeš nervózní když tak... :-D s tou fotečkou to chápu...taky to nechám jako překvapení... :-) kdy to vlastně máte?
Profilova fotka
23.4.2011...tak snad vyjde počasí...i když v tomto období to je risk...
Profilova fotka
Sonipa: pane jo, jukla jsem do Tvého alba...ta černá není vůbec od věci....fakt to vypadá skvěle...u nás by to tedy neprošlo, máme dost konzervativní rodiče...takže spíš takové ty číčárny a zdobeníčka jsou pro rodinu...kolikrát si říkám, že by bylo nejlepší se vzít doma v teplákách v obýváku, večer se nacpat chlebíčkama, zapít vínkem a za ty ušetřené penízky vypadnout poznávat svět....naivně jsem si myslela, že se vlezem do 40.000,- a to šetřím, kde můžu a mám co dělat, abychom se vlezli do 60.000,- ;-( a to se obávám, že to bude ve finále ještě víc...
Profilova fotka
katykejt: :-D tak peněz by se tím ušetřila fůra...to je fakt... :-D my si taky pomalu šetříme, protože si všechno budeme platit sami a taky už vím že do té představy co to asi tak bude stát se nevlezem... :-p Jinak jak máme konzervativní rodinu to teprve uvidíme...teda spíš z mojí strany, od přítele už ví jak to asi bude vypadat...tak doufám že můj otec a babička to nějak přežijou, víc rodiny tam mít nebudu...ale co...je to přece náš den... :-) Ale samozřejmě chápu že ne všude to jde takhle jednoduše brát... ;-) S tím počasím bych si nedělala hlavu...koncem dubna už je přece jen tepleji a pršet ti může i v půlce léta...dokonce i ty teploty nemusí být nic moc co jsem už četla..takže to si fakt nevybereš..takhle budeme aspoň připravení že bude počasí jako v dubnu a nepřekvapí nás to... 8-) ;-)
Profilova fotka
jojo, přesně tak, prostě aprílové počasí... ;-)
Profilova fotka
koukám holky, že jste to tu rozjely :o). My jedem konečně příští týden na tu dovolenou, moc se těšíme :o).
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a nám dorazil cilindr na Jirkovo auto a podvazek (mám je v albu), tak další věci doma. Už toho máme celkem dost :o)
Profilova fotka
Ajaj, tééda já o proti Tobě nemám lautr nic...začínáš mě děsit.
Profilova fotka
holky taky mě děsíte - pokud to klapne tak budu mít první věc a to botičky, jinak zatím vůbec ale vůbec nic...
Profilova fotka
no my máme zatím taky jen paraplíčko... 8-) :-D
Profilova fotka
holky, kde sháníte svatební botky?? Protože v normálním obchodě s botama žádné svatební nejsou, v salonech jsou předražené a na netu je těžké si koupit boty, když si je nemůžete vyzkoušet...
Profilova fotka
katykejt: tak v tom ti asi moc nepomůžu...vzhledem k netradičnosti svatby budou i netradiční botky... 8-) :-D
ahoj holky,koukám je nás tu už dost :-) to je fajn.Jinak zkoušeli jsme si navrhnout svatební oznámení a když nám zaslali návrh neodolali jsme :-) takže už jsou doma :-) katykejt:zdravím,já osobně si kupovala botky normálně v obchodě,koukala jsem po všem bílým :-) viz moje album tak ať Vám jde plánování a zatím :-)
Profilova fotka
katykejt: já si vybrala kouzelný tady v bazaru - jen ted mám problém se zasláním - slečna, teda už vlastně paní odmítá zaslání dobírkou....ach jo
Profilova fotka
a nemáš strach, že Ti třeba nesednou??
ahoj holky mohu se k nám přidat? máme svatbu 23.4.2011 na zámku Hluboká. jinak máme jen kapelníka, fotografa a pak restauraci. a jinak nic, čekáme až na zamluvení termínu na matrice. jinak jsem z prahy a původem jihočeška (doufám že se na jih zase vrátíme).takže botky bych mohla poradit tady, ale cenu vtom obchodě nevím, terpve se tam chystám:-)
Profilova fotka
tak to tam očíhni a dej vědět....ju?? Třeba Tvůj tip někomu pomůže, někomu, kdo je z okolí.
plánujete některá svatbu na jihu?
Profilova fotka
ahoj holky, duben je super volba pro svatbu :-) ... je to krásný měsíc a nám vyšlo počasí předpisově dokonce líp než někomu v létě ;-) ....takže hodně štěstí ;-)
Profilova fotka
sarulinda: No ono je celkem jedno, kdy je datum. I v létě může být škaredě, ale to víš, že bychom byly všechny radši, kdyby bylo pěkně :o). Máte krásné fotky, koukala jsem.
Profilova fotka
twigik: Ahoj, jo my máme svatbu 23.4.2011 na tvrzi Žumberk. A na Hluboké oddávají i o Velikonocích? 23.4.2011 jsou příští rok Velikonoce. A třeba v Třeboni neoddávají. Aby tě pak nemile nepřekvapili.
jj oddávají - nemá to vliv:-) už jsem to zjištovala:-) pro sichr:-) a kde budete mít hostinu bessinko? a ještě máš tip na cukrárnu - na cukroví, dorty atd?
Profilova fotka
holky jsem štastná jako blecha - konečně máme zamluvenou matriku - 30.4. ve 14 00 -)) už aby to bylo.... katykejt: to víš, že se bojím, že mi nesednou, ale jsou 'jen' za 300 Kč, tak to dyžtak oželím.....prostě jsem se do nich zamilovala napoprvé....
Profilova fotka
já vám ty zamluvené matriky tak závidím holky...se toho nového roku asi nedočkám... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?