Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
smudlinka: Taky uvazuju, ze bych si nechala saty usit.je to asi vyhodnejsi, trochu se ale bojim, abych narazila n'a dobrou svadlenu
Profilova fotka
kaatkka: já jsem si našla salon Valery, mají i netové stránky... na shopu nabídka nic moc ale udělají i šaty dle představy... chtěla jsem něco jednoduchého a když jsem našla šaty co mi sedí tak se mi nelíbila výšivka na sukni... s paní jsem se domluvila a šaty budou dle mého přání... snad se povedou x-)
Profilova fotka
smudlinka budu držet palečky aby byly podle tvých představ
Profilova fotka
děkuji, to čekání je strašně zdlouhavé :-D
Profilova fotka
smudlinka neboj to uteče jako voda věř mi
dekuju za tip, ocihnu jejich stranky :-) ja bych chtela taky neco jednoduchycho, zadny naraseni, jen korzet a volnou sukni. cmn jsem koukala na net, tak spousta nevest voli salon adina, maj na netu celkem vyber, tak tam asi pristi tyden zajedu.
Profilova fotka
jj, toho už si taky všímám :-) nedávno to bylo 11 měsíců a teď je to za dveřma
holky, taky vam drzim predstav a vsechno jste v klidu zvladli. ja pomalu zacinam plasit ze nic nestihame. porad jsem si rikala, ze stacizacit s pripravami po vanocich, ale mela bych pomalu zacit. a co vasi budouci manzilkove? prozivaji pripravy s vama nebo to spis nevhavaj na vas?
Profilova fotka
kaatkka: tak já jsem baculka, musela jsem vybrat co nejjednodušší šaty ať nejsem jak muflon :-D přítel pomáhá, dává na svatbu peníze takže zatím pohoda :-)
tak to mas v klidku :-) u nas zaridim prevaznou vetsinu ja a pomuzou my nase mamky a segry. pro pritele nechavam ty min stresujici veci napr. jsme o vikendu vybirali skladby na obrad.
Profilova fotka
no my půjdeme podepisovat papíry tak se musíme domluvit jak to bude s hudbou... máme zatím vybráno jen na první tanec a to IMT Smile - mám krásný sen x-)
Profilova fotka
ahojky holky...tak my už máme Dj a rovnou dva :-D a fotografa...obojí z řad kamarádů po sobotním pivku, takže paráda... :-) Jinak už mám chuť na zkoušení nějakých těch šatů v salonech, abych věděla, jestli mi ty šaty, co si představuju vůbec sluší a když tak abych měla čas si do nového roku vymyslet nějaké jiné... :-D Jinak zatím šetříme penízky a většinu věcí začnem zařizovat až po tom novém roce, až nám potvrdí termín na matrice... :-) Hudbu už máme jakž takž vybranou, jen nevím kolik písniček je třeba mít na obřad, myslím tím přímo na tu část kdy nás budou oddávat, mezi příchodem a polibkem...víte to už někdo :-) ?
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky sonipa... myslím něco hraje pod mluveným slovem a pak na prstýnky, polibek a gratulace + teda příchod taky máme DJ kamaráda a fotografovat asi bude bratránek, podle toho jak mu výjde čas, to budeme vědět po novém roce
Profilova fotka
smudlinka10: tak super, mít kamarády na tyhle věci bude fajn...lepší než někoho cizího... :-) my máme vybranou hudbu na příchod, i na prstýnky, i první tanec, jen to mezi tím ještě musíme doladit...právě to pod mluveným slovem...nevím jak dlouho to tak trvá...??
sonipa:tak nám to řekli když jsme šli zamlouvat termín.dali nám seznam a máme si vybrat 1 pochod a pak zhruba další 3 skladby.myslím, že ti určitě taky řeknou. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky...tak Vás zase po dlouhé době zdravím...nu na matrice mi řekli, že píseň pro příchod svatebčanů (nejl. pouze hudba bez zpěvu), píseň na příchod ženicha, píseň na příchod nevěsty, píseň na obřad (nejl. bez zpěvu) a pak píseň na prstýnky, a cca 4 písně na gratulace a pak jednu na odchod.
Profilova fotka
Ju, jinak se musím pochlubit, minulý týden jsem si koupila šatičky a mám z nich oooobrovskou radost.... :-)
Profilova fotka
holky taky vás začínají občas popadat předsvatební nervičky? :-D
Profilova fotka
katy babo ty šaty.... ach x-) x-) nádhera
Profilova fotka
Děkuji ...škoda, že vždycky na té modelce vypadají ještě o 100% líp...
Profilova fotka
dodáš fotku jak v nich vypadáš nebo náš necháš napnuté do dubna? :-)
Profilova fotka
ito: no taky si myslím, že nám to ještě řeknou až budem domlouvat podrobnosti ohledně obřadu, ale bude to až po novém roce, tak už chceme být trochu připravení, budeme mít svoji hudbu reprodukovanou, kterou si vybereme, nebo spíš už většinu máme, akorát na gratulace jak píše katykejt, nad tím jsme ještě neuvažovali... :-) katykejt: musím se taky přidat...šaty jsou moc krásné a to srdce na auto taky...paráda.... ;-)
Profilova fotka
smudlinka: nervičky mě zatím nepopadají, nějak se mi to zdá ještě všechno daleko... :-) a jsem spíš typ který má na všechno spoustu času a pak lítá a neví kde mu hlava stojí... :-D
Profilova fotka
sonipa no já jsem zase ten pravej opak, mám nervouše dřív než se něco děje a pak jsem relativně klidná :-D
Profilova fotka
smudlinka: no tak je to každopádně lepší...nakonec aspoň všechno v klidu stihneš... :-) ;-)
Profilova fotka
mám jedno mega plus, po operaci žaludku nemůžu zvracet, tak se vyhnu předsvatebním žaludečním problémům :-N :-D
Profilova fotka
:-D no možná i těm po svatebním veselí.... :-D
Profilova fotka
:-D jo no, akorát mi rychleji jede alkohol do krve, budu nevěsta pod stolem :-D
Profilova fotka
:-D no toho se děsím, že by mi to taky mohlo stoupnout do hlavy...tak už teď plánuju jen opatrné srkání.. :-D ale myslím, že ty nervy ti ani nedovolí se nějak moc opít... 8-)
Profilova fotka
ale doufám, že po véče všechno opadne a já si pořádně zapařím x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?