Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
hannyy: Jééé, v hotelu Dukla jsme nocovali, když jsme byli ve Znojmě loni na vinobraní. Páni, těch veletrhů je teď tolik... To se nedivím, že má z toho přítel nervy, když ho takhle mučíš :-D To já bych po tom svým nemohla chtít - ikdyž sranda by to byla... :-D bessinka: tak to je podpásovka! A oni tu výstavu mají i v oddací místnosti, nebo co? Nebo jsou jenom líný? To je přeci nesmysl, takhle se připravovat o svatby... No, držím palce, ať jim to tam pochcípá a vám to vyjde! Nenech si tím zkazit náladu a užij si veletrh!
Profilova fotka
Ahojky. Tak to vypadá, že ta výstava v roce 2011 bude pravděpodobně 8. - 17. dubna - takže super :o). Máme termín zamluvený a i fotografa s kameramanem..Takže vše snad ok :o)
Profilova fotka
bessinka :: ahojky a dekuji za uvitani..... na hluboke jsem byla jen 2 krat ale pokazde to bylo uzasne.......jakoby se ted roztrhl pytel s tema veletrhama, ja mam v planu take jit a hned i s tim mojim at z toho taky neco ma ;-)
Profilova fotka
lucie 1984:: ahojky luci, jen at si chlapec zvyka ;-) co bych porad jen musela ja vse vyrizovat a na vse myslet, taky musi nejakou tu obet do vztahu prinest 8-)
Profilova fotka
Hannyy: taky se tam moc těším na ten veletrh - doufám, že pořídím, co chci. Já bohužel s přítelem jít nemohu - chtěli jsme, ale 14.3. odjel na měsíc do lázní (je po autonehodě). A vrací se až 12.4. Byli jsme tam ale spolu loni. A co už máš nachystáno?Bessinka
Profilova fotka
bessinka: jejda tak at se Ti pritel uzdravi...... Tak zadaani o ruku probehlo v klidu, mame sice mozek sepnul o 10min pozdeji, protoze nechapala duraz slov meho milacka :-) no a pak samozrejme prisel dlouhy proud slz stestim a dojetim :-) pozehnani jsme dostali a samozrejme uz aj mama mela cas premyslet co kdy kde a jak :-) :-) :-) :-) :-) jinak mam stesti protoze mame vsechny potrebne zname........kadernice kosmeticka je ma sousedka skoro,uz mame fotografa a kapelu zivou,jinak ja uz mam napsane i svatebni oznameni -text- tisk samozrejme jeste ne............no tak pomalu to zacnem .............peceni budeme mit od meho pritele od tetky takze super.............. :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
hannyy:tak to gratuluju, že to žádání o ruku proběhlo takhle :o). Říkala jsem, že to bude ok ;-) . My máme zamluvený místo obřadu, fotografa, kameramana. Až se vrátí přítel z lázní, zamluvíme na pevno i restauraci. Já vyrážím dnes na ten veletrh- už se moc těším :o). Tak zatím ahoj. Bessi
Ahoj Bessi, tak se nám pochlub, co si nakoupila hezkého? :-)
Profilova fotka
Ahojky, mám to v albíčku - krásná bižu :o)Zítra budu vyrábět vývazky, tak pak ukážu, jak mi jdou :o). Luci1984 :vy budete mít svatbu ve čtvrtek?
Krásná korunka, takovou si taky chci pořídit... :-) Ale chci až podle šatů, takže to vypadá, že budu mít nakupovací mánii až tak někdy v zimě :-| Ale dneska jsem si objednala punčošky, tak to máme první vlaštovku :-D No, původně jsem to na čtvrtek plánovala, ale všichni mi to začínají rozmlouvat - hlavně strana ženicha, kteří budou cestovat z Moravy. Takže to tak vypadá, že se budu vdávat na tvoje narozeniny, jestli to klapne s datem :-D Vrtbovská zahrada, kde chceme mít obřad totiž vypisuje termíny až v listopadu... takže musíme čekat...
A na vývazky jsem moc zvědavá, taky si je chci vyrobit sama. I ozboby do oken aut. Vyjde o hodně levněji!
Profilova fotka
lucie1984: Nám tu svatbu snad někdo nepřeje. Teď jsem četla e-mail od paní z matriky v Třeboni. Velikonoce příští rok vychází 21. - 25. 4. a oni prý o velikonocích neoddávají. Já se z toho snad zblázním!!!Nevím, co mám dělat :o(
Článek se načítá
To je fakt hrozný! Ale ještě máš dost času všechno přeorganizovat. Fotograf i kameraman určitě mají ještě na příští rok spousty volných termínů. Na Velikonoce jsem si vůbec nevzpomněla... to je fakt pech :-(
Profilova fotka
No to je. Ještě jednou jsem té paní napsala jestli je to definitivní, že nebudou oddávat. Kdyžtak jsem si už našla náhradu a to tvrz Žumberk :o). Je to cca.25 km od Srubce, kde bydlím a je to tam nádherné :o)Loni jsme tam byli s přítelem a pejskem na výletě. Volala jsem tam a je tam taková mladá slečna a říkala, že budou oddávat i přes Velikonoce, že s tím nemají problém. Možná se na celou Třeboň vykašlu - je to určitě nějaké znamení, že to tam nemáme mít ..:o). Tak když odepíše z Třeboně, že oddávat nebudou, tak vyhraje Žumberk :o). Tak se mi zase zlepšila nálada :o)!!!
Tam je to krásný! A ještě tě ubytujou ve věži ;-) Jako princeznu :-) Nikdy jsem tam teda nebyla, ale vypadá to fakt dobře. Třeboň je teda úžasná, jezdíme tam snad každý rok na výlet, ale když to nevyjde, určitě z toho nemusíš být naštvaná... To já žádnou alternativu nemám. Jestli mi to v listopadu nějaká vyfoukne, tak jsem v...
Profilova fotka
Budu ti držet palce, aby ti ten termín a místo vyšly. Jo Třeboň je pěkná, ale za každou cenu ji mít nemusíme :o). Žumberk je taky krásný :o). Hlavně, že to půjde nějak vyřešit :o)Jsem ráda, že mi vždycky odepíšeš - je to milé. B
Ahoj, mám pitomou otázku. Všichni kupují polštářky pod prstýnky. Já, co si ze svateb pamatuju, tak se prstýnky položí na stůl na stříbrném tácku a potom ti ho nějaká ta asistentka oddávajícího přinese. Když je máš ale zapíchnutý na tom poštářku, tak ten tácek už tam jako není...? A oni ti přinesou ten polštářek? :-| A nad tím já přemýšlím... :-x
Profilova fotka
Myslím si že jo. Že místo tácku přinese polštářek. Nebo ho taky může přinést družička, jestli ji budete mít..
Profilova fotka
Ahoj. Tak máme změněné a zamluvené místo svatby. Bude to 23.4.2011 na tvrzi Žumberk. Doufám, že už nás žádné změny nečekají ...
Profilova fotka
Bessi: Teda ja koukam jak blazen mi neco uniklo, a sice , ze vyrabim svatebni oznameni a misto jeste nemam zamluvene, vdavat se budu v Kostele, musim se nato zeptat jak moc dopredu to musim rezervovat a hlave kde presne , a oslava bude na Zamecku nedaleko znojma , tam chcceme zavitat ted na velikonoce, otestovat kuchyni a pak aj rezervovat misto ]-( snad budeme mit stesti....... Tak je fajn, ze mas konecne misto, je to starosti kolem a kolem........mej se krasne papa :-D
Profilova fotka
hannyy:Budu držet palce, aby Vám všechno klaplo :o). Až se přítel vrátí z lázní, tak pojedeme taky otestovat restauraci. Už jsem jim psala, jestli byudělali předběžně nabídku pro max. 60 lidí. Čekám naodpověď. Tak se budeme informovat :o)Zatím ahoj a držím palce :o). Bessi
Profilova fotka
Tak co, jste tu ještě někdo, kdo budete mít svatbu v dubnu 2011 ;-) ?
Profilova fotka
Ahoj holky. Já se přidávám. Svatbu budeme mít taky 30.4.2011. Vždycky jsem se chtěla vdávat v dubnu, protože všechno začíná kvést a většinou bývá hezky. V létě už "tečou" zákusky :-) . Jsem věřící, takže díky pozdním Velikonocím příští rok vychází na duben tento jediný termín. Ale hlavně že nějaký, že? ;-)
Profilova fotka
Ahoj lenkakasp :o). Jsem ráda, že se taky vdáváš v dubnu :o)A na moje 24. narozeniny :o). Já se budu vdávat 23.4.2011 - na Velikonoce :o) na tvrzi Žumberk v jižních čechách ...Už se moc těšíme. Jak jste daleko s přípravami? Už máš něco nachystané?Bessi
Profilova fotka
Ahoj Bessi. Nachystané nemám ještě vůbec nic. Ale mám toho plnou hlavu a plný počítač. Představa je, jelikož si svatbu vysnívám už dlouho :-), už mi takzvaně tikají hodiny :-N . Chtěla bych veselou barevnou kombinaci, moje představa je růžovo-žlutá, nebo oranžová nebo zelená, nebo všechny dohromady. Ale uvidíme, co řekne květinářka, co půjde k sobě a co bude ladit ke mně. Takže nikam nespěcháme, zatím se jen inspirujeme. Ty už toho máš dost, jsi rychlík. Ten klobouk na auto se mi taky moc líbí. A to srdce pod prstýnky je náádherné. Výběr šatú schvaluju, takové jsem ještě neviděla, krásně romantické. Přítel už se ti za chvilku konečně vrátí?
Profilova fotka
Ahojky lankakasp. Jojo přítel se vrací 12.4.- už aby tu byl. Hrozně se mi stýská. No připravenýho toho máme celkem dost. My se budeme v srpnu stěhovat,pak bysme chtěli jet v září třeba do Francie po památkách, pak v dubnu svatba a v červnu státnice... A v červenci 2011 půjdu na svatbu kamarádce :o)Bude to náročný. Já zrovna dodělávám poslední dny vývazky - mám jich 35 z 60 malých plus mám 6 velkých. Celkemmi to jde. Nechtěla jsem za ně dávat takový peníze. Jak jste spolu dlouho s přítelem? My 6 let a 5 měsíců. Tak kdyžtak napiš. Ješkoda, že nejsi z ČB. Bessi P.S.:Máš pěkné album příprav :o)
Profilova fotka
lenkakaps: Ahoj Leni , ja se budu vdavat taky 30.4.2011 a odkud jsi ???
Profilova fotka
Bessinko: tak pristi pa jdu bud s milackem nebo s maminou omrknout kostel, omrknout farare no a tak vse s nim domluvit....... mama mi hned brecela do telefonu, ona to moc proziva, to je sila.....ja ji snad na svatbu nejak zfetuji ]-( aby byla ok :-D
Profilova fotka
hannyy: Tak moje mamka naštěstí nebrečí, bere to racionálně, ale taky se těší :o)Naši mají mýho budoucího manžela rádi, takže ok :o). Tak pak dej určitě vědět, jak jste pořídili. Budu se těšit.Jájsem se nějak zasekla s výrobou vývazků-jsem u 35. ze 60.
Profilova fotka
bessinka: Teeda ty jsi pylna ja porad resim jen misto na hostinu momentalne me tipy jinych o mem zamecku dost odradili, jeste jsem se tam nedostala to omrknout, abych si udelala vlastni nazor, tim, ze ziju v rakousku nemam tolik casu, ale pristi pa mam volno tak snad uz se neco hne, a jake vyvazky tvoris ?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?