Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
bessinka: tak jsem taky koukla na ten meteopress a příjemně mně to překvapilo...1.4. se teploty za posledních 10 let moc neměnily a ponejvíce bylo okolo 15°C...tak to bychom zmrznout neměli... :-D děkuji moc za super tip, teď už jsem mnohem klidnější... :-) ;-)
Ahoj holky :) Jsem na tom s rozkoukáváním stejně :) Svatbu na mě přítel vybalil před týdnem, ale protože kupujeme byt, tak zatím řešíme jen kolem toho a svatba je v pozadí, ale chceme konec dubna :)
Profilova fotka
snuflinka: Tak to je fajn, že na konci dubna, my se berem 23.4.
Profilova fotka
My také 23.4...a jediné co mám, tak vybrané šaty a zamluvenou kapli....
Profilova fotka
Ahoj katykejt: Vítám tě tu mezi námi. A na zámku jim nevadí, že budou 23.4.2011 Velikonoce? Nám takhle totiž odřekli zámek v Třeboni, a to ještě, že jsem si to zjistila sama, jinak by mi to řekli asi až po Novém roce, až bych tam šla zaplatit poplatek. Já jen, abys pak nebyla zklamaná - já málem byla... Jinak já chci jet buď ještě teď v září, nebo v říjnu ke švadleně na první domluvu k šatům, už se moc těším :o)
Tak to my asi až 30.4., ale teď máme stresy kolem toho, jestli dostaneme úvěr nebo ne...už aby to bylo dořešené a mohli jsme začít s tím příjemnějším :-)
Holky, já si ty šaty snad nevyberu. Zatím teda koukám jen po netu, ale i tak mám problém. Líbí se mi všechny možné... nemáte nějaký dobrý typ na svatebni salon v Brně a okolí? Jinak jsme stále na stejném bodě. Máme domluvený kostel a jinak nic. Pořád objíždíme restaurace, ale je to špatné. Většinou mají maximální kapacitu do 90 lidí. No a my jsme spíš k té 100. :-N
Ty bláho, stovka :-) To my budeme mít malou svatbu, ale zatím ani ty hospody neobjíždíme...si připadám nějak opožděně, já jen koukám na netu na šaty a prstýnky 8-)
Profilova fotka
Tak abych pravdu řekla tak si taky připadám "opožděná"...nemáme zatím vlastně nic...jen představy, plány a spoustu fotek s inspirací... :-) Ale je fakt že většina stojí jen na potvrzení data, které jsme si vybrali, u agentury...pak už se bude dát leccos zařídit... :-) Jen ty šaty budou oříšek teda...vůbec nevím jaké si vybrat... 8-)
Profilova fotka
Jojo, šaty budou oříšek, už se mi nelíbí jen ty jedny, ale víc :o). Taky jsem se rozhodla, že si půjdu do nějakého salónu vyzkoušet typ šatů, co se mi líbí, abych pak nebyla překvapená, co mi to švadlena ušila :o). Na zkoušení do salónů se už moc těším, určitě to nafotíme, tak sem dám foto pak :o). A co vy, jak jste na tom?Nějaké změny?Bessi
Profilova fotka
bessinka: taky to mám v plánu...vyzkoušet si někde typ šatů který chci ušít...protože vlastně ani nevím jestli mi bude slušet...a pak by právě mohlo přijít to nepříjemné překvapení... :-D s kým půjdeš zkoušet ty šaty...s kamarádkou nebo s přítelem... :-) ? vůbec nevím jestli to mám nechat pro něj tajné jak budou vypadat nebo ne... :-)
Profilova fotka
ahojky holky, já ted uvízla na problémku - barva svatby....jak jste na tom vy, kterou preferujete? nám se docela hodně líbí kombinace černé s bílou, ale je to asi hodně netradiční svatební pojetí - spíš takový pohřební...ale jinak my pořád čekáme, kdy nám dají vědět ze Špilberku, jak to vypadá s výstavama na rok 2011, aby jsme už konečně mohli všechno domlouvat na toho 30.4.2011........bez toho pevnýho data je to blbý
Článek se načítá
Profilova fotka
lucy441986: tak barva svatby mi dělala taky problém...rozhodovala jsem se mezi černobílou a černočervenou...vyhrála černá s tmavě červenou...netradiční ale krásné... :-) S tím termínem to máme podobné...taky pořád čekáme na potvrzení...už aby to bylo...bez toho se nedá téměř nic dál zařizovat... :-| 30.4. je fajn datum... ;-)
Profilova fotka
sonipa: No já půjdu s mamkou a s kamarádkou na ty šaty :o). Chci teď co nejdřív, protože ke švadleně chci jet začátkem října. Já to nechám jako překvapení pro přítele, jak budu vypadat ;-) . My jsme naštěstí problém se zamluvením data neměli. Zamlouvali jsme ho už v březnu 2010. Ale je pravda, že na původním místě (zámek Třeboň) taky měli mít výstavu a nevěděli kdy. Taky mi řekli, ať si zavolám po Novém roce - to mi přišlo trochu pozdě, když nám šlo o datum 23.4. A nakonec jsem zjistila, že tam ani neoddávají na Velikonoce, které vychází na 23.4.2011.
Profilova fotka
ted jsme tam zase volali a nikdo nebral telefon....tak je fakt, že černo-červená kombinace je hodně dobrá volba - možná o tom budu uvažovat a bude tím zároveň kompromis mezi přítelovou černou volbou a mojí červenou -))
Profilova fotka
bessinka: no právě to stejné nám řekli na matrice (Hukvaldy -stejnojmenný hrad), že si máme zavolat po novém roce, jenže to je strašně pozdě, tak se to snažíme urychlit a agentura která tam má svatby na starosti říkala že by to mělo jít, přinejhorším kdyby to dostala příští rok jiná agentura tak že to datum tam rezervované mít budeme tak jako tak...tak doufám, že se co nejdřív toho potvrzení dočkáme...1.4. zas není tak daleko už... :-) U těch šatů taky uvažuju že zajdu s kamarádkou - svědkyní, přítel má nějakou představu jakou svatbu chceme, tím pádem i šaty a výsledek bych mu možná taky ráda nechala jako překvapení... :-)
Profilova fotka
lucy441986: tak vidíš...třeba jsi zrovna našla kompromis..je to opravdu krásná kombinace...ale s tmavě červenou...aspoň teda já mám takovou představu... :-) a co další věci...už máš něco zařízeno... :-) ?
Profilova fotka
no zatím nic moc - jen víme, kde to chceme a kde chceme hostinu, fotografy neřeším - máme přímo v rodině dva co jsou do toho blázni, tak snad budou fotky hezký, kámošku na líčení mám ale šaty jsem si ještě nevybrala.....pořád si říkám, že je ještě spoustu času a co kdyby se mi změnila do té doby nějak radikálně postava, tak by to bylo špatný -))
Profilova fotka
lucy441986: :-D s tou postavou to mám podobně...za prvé chci něco málo do těch šatů zhubnout a na druhou stranu...kdo ví jestli se nepoštěstí a naopak se trochu "nezakulatím"... 8-) takže si říkám že po novém roce bude na ušití šatů ještě času dost... :-) Fotografa asi taky řešit nebudu...máme dva kámoše "poloprofesionály" tak se toho snad jeden z nich ujme... :-)
Ahojky :-) my to máme 29.4.2011 , tedydoufám, v pondělí jdeme na matriku ;-)
Profilova fotka
tykwik: tak snad vám to vyjde... :-) my už čekáme na potvrzení termínu docela dlouho a už bych to ráda měla jisté... x-) :-) a kde to budete mít?
Profilova fotka
holky myslíte, že existuje možnost vdávat se třeba někde na hradě a přivést si tam starostu ze své vesnice, který by nás oddal???
ahojky holky, tak se taky přidávám do diskuze:-) Svatbu budeme mít 23.4.2011 na zámku Hluboká (ještě není ofiko na matrice zamluven - dá se až v listopadu a doufám že na Hluboké nebude problém ohledně svátku velikonočních :-| ) Máme už fotografa - v jižních čechách jsou ty dobří rychle pryč, a už 2 mi řekli - termín zamluven....ted mám ale problém s barvou svatby a taky s restaurací. bude nás 40... chjo:-(
Profilova fotka
jj s restaurací máme taky problémek - bude nás 41 a rádi bysme to měli v hospůdce, ke které máme krásný vztah, rádi tam chodíme a číšník nás oslovuje jménem - prostě ideální vztah, jenže nám bylo řečeno, že při počtu kolem 50 už se dá tancovat jen tak tak a co dělat na svatbě jinýho než tancovat - tak ted máme dilema, kde? risknout něco, kde se nám třeba tak moc nelíbí za cenu většího tanečního parketu?
hm tot taky otázka no:-( kdy máte termín???
Profilova fotka
zatím nepotvrzený, ale chceme 30. dubna - klasika - v červnu mám státnice, líbil by se nám květen, ale přeci jen ta pověrčivost a 4. dubna mám narozeniny, tak aby to neměl budoucí manžel až tak jednoduchý s tím si zapamatovat výročí a hlavně se bojím, že začátkem dubna by bylo ještě chladno.... :-p
no to bude teplo doufám i toho 23.4:-) a kde to budete mít?ted přemýšlím zda nebude problém s těma svátkama, sakryš:-( co už máš?promin možná si to tu už psala:-)
:-) Ahojky. Tak my jsme konečně zamluvili místo na hostinu. Bohužel to teda nemůžeme mít v restauraci, protože se nikam nemůžeme vlézt (100 lidí), a tak jsme nakonec zvolili takový menší kulturní dům. Barvu máme zatím vybranou zelenobílou, a nejspíš u ní zůstaneme. Příští čtvrtek jdu do prvního salonu mrknout na šaty. Doufám, že mě padnou do oka hned první a budu mít pokoj. Nerada jsem v situaci, kdy mám více variant. ;-(
zelonobílá se mi taky líbí ale v rodině byla ted svatba a měli tudle barvu tak se nechci opičit a chci nějakou jinou, což je asi logický:-))) ty jo 100 lidí. to je mazec, hlavně finančně. už ted mám hlavu jak pátrací balon - 6500 obřad, 6tis fotograf, 5tis kapelník....ufff to jsou pálky.... odkud jsi Danko?
ahoj holky,taky se přidávám do diskuze.Svatbu máme 16.dubna 2011.Četla jsem Vaše příspěvky myslela jsem,že je brzo na všechno,ale koukám,že ne :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?