Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
hannyy: tak jsem konečně koukla na to rajče a super...máte to moc pěkně vymyšlené... :-) my jsme zrovna včera uvažovali že bychom měli začít nakupovat a první asi přijdou na řadu prstýnky... :-) co vy...už prstýnky máte?
Profilova fotka
sonipa: nene prstynky jeste nemame........ my cekame na novou kolekci pro rok 2011 , dobry znamy od pritele nam bude delat prstynky , ma dobre ceny a krasne veci, chceme vylozene zlato zadnou ocel atd... lucy: taky mam 30.svatbu ale ve znojme :-D
Profilova fotka
hannyy: Já budu mít na autě medvědy - mám je v ablu a Jirka cilindr :o)
Profilova fotka
hannyy: aha...no to my zlato nenosíme, nosíme stříbro, takže i u snubních prstýnků bude stříbro jasná volba... :-) jen s hledáním to asi nebude tak jednoduché, přece jen je nabídka větší ve zlatě , než ve stříbře....a ocel nechceme... :-)
Profilova fotka
sonipa: urcite to je na kazdem, me stribro cerni a pritelovi se nelibi, je pravda, ze na dovolene mi krom zlateho zasnubniho koupil jeste jeden zlaty s bilym a zlutym zlatem . ocel mi prijde divna, nevim, neni to muj vkus, ale zase to ma kazdy jinak.....ted ve ct odlitame na dovcu tak jsem zvedava, chtela bych nejaky naramek :-D
Profilova fotka
hannyy: koukám že máš asi bohatého přítele...což... :-D a kam letíte? :-)
Zdravím všechny! a připojuji se -)) svatbu plánujeme na duben 2011, termín ještě není. Jsem z Mostu vypsané termíny na www města na rok 2011 zatím nejsou :-/ nebo nevidím :-/. Od soboty mám prstýnek a teprve se rozkoukávám co tu píšete a všeobecně, ale je toho tedy mooooooooooooooooooc :-.
Profilova fotka
cubykiwi: ahojky...z toho si nic nedělej...nám řekli na matrice v místě kde se chceme brát, že se máme zeptat po novém roce...což mi přijde na zařizování všeho až pak docela pozdě... :-) I já se teprve rozkoukávám, ani žádné nákupy ještě neproběhly...tak jsme na tom asi podobně... :-) ?
Profilova fotka
sonipa: no mam :-D a rada se nechavam rozmazlovat :-D i kdyz ja jsem mu na min dovci koupila taky naramek za 300 eur :-D a jeste si nadelil k vanocum krasny retizek z bileho a zluteho zlata za 20tis :-D moc mu slusi :-D
Profilova fotka
cubykiwi: Ahoj, taky zdravím :o). My máme datum v místě kde se chceme brát zamluvený od března letošního roku - naštěstí to pro ně nebyl problém. Nechtěla bych až po Novém roce řešit všechny věci. A máte něco zařízené?
Profilova fotka
hannyy: :-) ...jak už jsem psala...zlato není můj oblíbený kov...ale věřím že tobě i tvému příteli sluší a pokud v něm máte zálibu, tak proč se jím navzájem nerozmazlovat... :-D my jsme začli shánět ty naše stříbrné a už po dvou dnech vím, že to nebude vůbec jednoduché... :-(
Profilova fotka
a mate nejaky tip nebo predstavu , tak si to nechte udelat na zakazku ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
hannyy: no tip nebo představu ani ne...jen možná jeden prstýnek co víme...spíš čekáme že se nám zalíbí někde něco v nabídce... :-) ale jinak je to super nápad nechat si je udělat na zakázku....snad to někde dělají... :-) stejně si tam chceme nechat vyrýt dovnitř datum a možná jméno...takže by se to dalo už při jednom..snad... :-)
Profilova fotka
sonipa: to vis, ze to delaj a udelali by vam to pri jedne cene :-D
Profilova fotka
hannyy: tak na to se určitě někde kouknu....to by bylo super řešení... :-)
Profilova fotka
Holky myslete na mě zítra. Dělám opravnou zkoušk z ekonomie, doufám, že to dám. Večer vám naíšu, jak to dopadlo.Bessi
Profilova fotka
Bess: To das holka myslim na Tebe ! hodne stesti ;-)
Profilova fotka
Holky taky vam do toho maminky tak mluvi? aby jste neutracely, ze velky sal je zbytecny a ze staci dve tepla jidla:( uz me to vazne nebavi a hadat se s mamou mi prijde zbytecny:(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zkoušku mám za 2 :o). wajinka: Nám do toho ani jedna mamka nemluví, takže u nás ok :o)
Profilova fotka
wajinka: zatím taky tak...já už mamku nemám a mamka od přítele to ještě neví... :-D a stejně si to naplánujem podle sebe... :-) ;-)
Profilova fotka
No já nevím co dělat..platí nám velkou část svatby, takže si je nechci rozhádat..ale místo těšení na svatbu mám zatím jen nervy:( ach jo... |-| :-(
Profilova fotka
wajinka: no my si svatbu budeme platit sami, takže tenhle problém řešit nemusíme....ale chápu, jaké to musí být ve tvé situaci, nic k závidění asi.... =-) na jednu stranu rozumím tomu že se nechcete hádat.....ale na druhou stranu si myslím, že je to vaše svatba, váš velký den a proto by jste si ho měli naplánovat podle sebe a užít si ho podle svých představ.... :-) ;-)
Profilova fotka
anieka89 • Dnes ve 13:42 Tak z ničeho nic jsme přesunuli termín z posledního července na duben, ale máme velký strach z počasí Máte někdo nějaké nápady? aby nám déšt bezkazil náladu? Chtěli jsme mít část svatby venku (obřad).
Profilova fotka
ahoj anieka: No vzhlesem k tomu, že ti může pršet i v létě, jak tomu letos na konci července bylo, tak si myslím, že to stejně neovlivníš. Minulé dva roky v dubnu moc nepršelo, tak musíme doufat, že bude v náš velký den pěkně :o). A kdy máte datum a tak?Bessi
Profilova fotka
Tak když už jsme u toho počasí...dá se někde najít předpokládané počasí pro určitý den...nějakou statistiku... :-) ?
Já jsem včera vygooglila - je to desných 11 stupnu, tak se rozhodujeme, jestli to udelat 1.4. (pekny datum), nebo 29. (bude tepleji).
Profilova fotka
tady jsou přímo archivy počasí jak bylo který den za poslední roky.. já jsem si podle toho vybrala 28.duben
Profilova fotka
Ahojky, holky jak vidím tak už se to tady začíná rozjíždět x-)
Profilova fotka
No já koukala na počasí za posledních 9 let na meteopresu na náš datum 23.4. a bylo to jak kdy. Některé roky bylo kolem 25 stupňů a některé jen kolem 11 stupňů. Tak uvidíme. Každopádně budu radši, když bude chladněji, než šílený vedro.
Kde jsi to nasla, editko? Dik.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?