Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
sonipa: :-D tojo .......tak me pritel pozadal po pul roce na nasi 1 dovolene v turecku o ruku, kdyz jsme jeli bryckou po meste romantika to byla :-D kdyz jsme prileteli zpet do cr, tak nasi byli v soku, ale brali to sportovne :-D no a po roce vztahu zadal o mou ruku a my jsme chtela teda do roka a do dne taky, ale mit svatbu na sve 25 ,by se mi nelibilo, tak jsme to nechali na ty carodky 30tyho :-D :-D :-D a kolik ze ti je ? a pritelovi ? me je 24 a jemu 31
Profilova fotka
hannyy: no super...romantické "požádání"... :-D akorát trochu nerozumím tomu že tě žádal po půl roce na dovolené a pak po roce zase...? u nás to proběhlo taky po celkem krátké době (7 měs.) a rodinám to vyzvonil můj syn... :-D ale počítám že až jim oznámíme že se teda opravdu budeme brát a kdy tak budou překvapeni možná stejně jako ti vaši... :-D jinak mně je 31 a přítel zanedlouho oslaví 30... :-) odkud vlastně jste? taky jsem kdysi chtěla mít svatbu v kostele, ale to už je nějakých 10 let... :-D
Ahoj! Mě přítel překvapil také na dovolené, byli jsme na Kosu(řecko), který je naproti Turecku. ;-) Holky, plánujete na svatbu svatební noviny? Já si na ně dneska vzpmněla, tak jsem koukala po internetu, a nějaké stránky nebo fórky mě docela pobavily. :-D
Profilova fotka
daanka: tak vzhledem k tomu že chystáme malou svatební hostinu jen pro nejbližší a oslavu pro kamarády až večer, tak svatební noviny neplánujeme, ale jinak si myslím, že je to fajn nápad... :-)
Profilova fotka
sonipa: my jsme ze znojemska..... po pul roce me zadal o ruku a po roce zadal nase oficialne :-D
Profilova fotka
hannyy: :-) jo takhle....no tak to my to jen oznámíme...nějaké oficiální žádání u nás myslím už nemá smysl...a ani by mě to asi nenapadlo....ale jiný kraj, jiný mrav... :-)
Profilova fotka
daanka: my je urci budeme mit je to takova prijemna zabava :-D sonipa: presne jak rikas nasi si potrpi na takove ty veci a tradice, tak proc ne :-D
Profilova fotka
hannyy: však jo...když je to tak zvykem, tak proč ne... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak po delší pomlce jsem zase zpátky :o). U nás po tom řešení, v dubnu, zda vůbec svatba či ne,se změnilo to, že přítel je super, máme ještě hezčí vztah než před tou krizí. Domluvili jsme se na malinké svatbě - 16 lidí i s náma a bude nejspíš jen oběd a následné posezení u svatebního dortu. V létě chceme jet tak na 3 týdny do skotska, tak raději dáme peníze na tu cestu :o). Je neuvěřitelné, jak to letí. Vdávám se za 8 měsíců :o). V září pojedu ke švadleně na 1. konzultaci k šatům...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my vybrali termin 23.4. kvuli kapelce ktera 30. nemela cas, ale vubec nelitujeme...uz mame fotografa, kapelu jak uz jsem psala, par vecicek na vyzdobu, ja uz mam vybrany saty a zenich si jde vybrat oblek uz pristi tyden pac ho rovnou vyuzije na promoce.:)Barvu jsme vybrali spolecne, fialovou takovou vic do tmava...a do toho asi vyladim i saty i zenicha, jeste ze proti tomu nic nema.:D Svatbu budeme mit na zamku v Klasterci nad Ohri a hostinu nedaleko v jedny restauraci.:)To jedeme domluvit uz tenhle vikend.:)No strasne se tesim, nekomu muzu pripadat jako blazen, ale strasne me to bavi pripravovat a vubrc mi neprijde ze je jeste cas 8 mesicu, prijde m ito akorat.:)))
Profilova fotka
musím vás dočítat? :-D člověk tady chvilku není a tolik napsanýho :-N
Profilova fotka
bess: Moc me tesi, ze jste vse vyridili a svatba bude, nezalezi na tom, kolik lidi bude,dulezite je ,ze vy jste nasli tu cestu a budete mit sve nejdrazsi pri sobe a delit se s nemi o ten krasny okamzik vaseho velkeho dne.........
Článek se načítá
Profilova fotka
hannyy: Moc pěkně jsi to napsala...Těšíme se moc. Dneska jsem si úplnou náhodou zamluvila brýle, které si nejspíš koupím na svatbu. Zítra tam půjdeme s Jirkou, a když se mu budou líbit, tak si je koupím :o). Moc se těším, jsou krásné, tak sem možná zítra dám fotku :o).
Profilova fotka
bess: :)) tak to me tesi, urco hod fotku, je hezke, ze myslis i na pritele a a ze to pujdete omrknout spolu :-D
Profilova fotka
Tak mě tak napadlo, vy které se budete vdávat 23.4. jako já, budete do svatby nějak zakomponovávat velikonoční výzdobu? Přece jen jsou 24. a 25. Velikonoce. Těším se na reakce.
Profilova fotka
:-D ja mam na Carodejnice :-D tak po pulnoci bude vzruso jen pro nas :-D
Profilova fotka
hannyy: Jo o tom tvém datu na čarodky už jsme si psaly - já mám na čarodky zase narozky :o). Bude mi týden po svatbě 24 :o).My nakonec uděláme jen oběd asi tak do 4 posezení a konec. Bude nás tam stejně málo, a rozlučku s kámošema uděláme před, takže není moc co řešit. Jo a koupila jsem brýle :o)Jirkovi se líbily.
Profilova fotka
bess: jezis holka ja si ted teprv vsimla , ze tvuj pritel se jm Dvorak ? takze ty budes pani Dvorakova? :-D nebot ten muj ma stejne prijmeni a ja budu taky Dvorakova :-D
Profilova fotka
hannyy: Jo jmenuje se Dvořák, takže budeme obě Dvořákové, tak to je dobrý :o)!!!To je fakt povedlo ;-) .A ty jsi nějak pokročila s přípravama?
Profilova fotka
Ahojky holky...tak jsem tu chvilku nebyla...ale po svatebních věcičkách šmejdím furt... :-D Až mi jde hlava kolem...vůbec nechápu jak už můžete mít všechno vybrané...já se vůbec nemůžu rozhodnout...teda aspoň co se týče šatů... :-D Ale na ty je myslím ještě čas... Vlastně na všechno... To jsem celá já..na všechno mám čas a pak nestíhám... :-D Nevíte některá o nějakém odkazu na netradiční svatbu...hledáme hlavně ženicha...něco pohodového, trošku "underground", žádné obleky a saka... :-)
Profilova fotka
www.svatebni-saty-adina.cz mrkni sem, ale pro chlapa no nevim,co si predstavujes? bess: :-D tak to budeme mit obe stejny jmena to me tesi :-D , ted ladime tabuli, moje mama ma predstavivost, takze finisujeme, ted potrebuji doobednat jen takove bile ovalne kameny na ktere napiseme datum svatby a namalujeme zlatym 2 prstynky v sobe, jen nevim, kde sem je objednala,tak to musim najit :-D
Profilova fotka
hannyy: díky za odkaz..už se koukám... :-) a ženich si představuje nějaký kabátek, takový rockový, underground, žádná klasika...ještě mě napadla vestička...trochu ohrnuté rukávy u košile...někde jsem to viděla a vypadalo to dobře... :-D
Profilova fotka
sonipa: to je dobry napad a k tomu kalhoty, to je taky netradicni
Profilova fotka
hannyy: jj...jen to vyzkoušet jak to bude vypadat v reálu... :-) vy už máte oblečení vybrané i zařízení...že...tak co takhle přidat nějakou fotku do alba... 8-) ?
Profilova fotka
hannyy: Já teď moc na svatbu nezařizuju, celý léto jsem někde lítala. Teď musím udělat 2.9. zkoušku a pak musím začít dělat na diplomce :-( . Vůbec se mi nechce. Brýle mám v albu, tak kdyžtak mrkni co ty na ně :o).
Profilova fotka
sonipa: jj my mame obleceni oba, pritel ma klas.oblek do seda s modrym prouzkem ja mam krajkovane saty a krajkove bolerko, nejake fot je na hannyyradulka.rajce.idnes.cz/nastenka/ bess: bryle jsou krasne :-D takove jsem jeste nevidela, to jsi si je nechala delat na zakazku ?
Profilova fotka
hannyy: Ne nenechala jsem je dělat na zakýzku. Byla jsem si utáhnout šroubky u svých brýlí a tyhle tam měli - byla to úplná náhoda, a mám z nich velikou radost :o). A vzhledem k tomu, že budu mít vínovou krajku na šatech, tak se mi hodí úplně přesně :o)
Profilova fotka
bess: ahaaaaaa jeeeeee no to je super ! :-D a co budes mit na aute ? me bude mamka delat venecek s zivymi bilo oranzovymi kvety a pritelovi taky neco podobneho,ale bude tam mit 2 prstynky
Profilova fotka
Holky my plánujeme taky svatbu na duben...co vše už máte zařízeno..já snad jen výzdobu..tak nevím jestli nejsem pozadu:) ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, plánujeme svatbu na 30. dubna v Brně na Špilberku, když tady čtu Vaše příspěvky o tom, jak jste všechno měly už od března, tak se začínám děsit toho, jestli to všechno vůbec můžeme stihnout...Termín ještě bohužel nemáme definitivní, protože až v září budeme vědět, jestli bude naše vysněné místo Královská kaple prázdná a nebo zaplněná nějakou výstavou, taky matrika ještě nemá termíny....Je tu někdo, kdo plánuje svatbu na Špilasu?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?