Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
Ahojte holky jdu na vas mrknout od sousedu, tak jak jste daleko ? co uz mate hotove ? :-D a nespete tady :-D
ahojky - já nic:-) :-D a co ty?
Profilova fotka
Ahojky holky, nám to zatím vše jede jak po drátkách, snad to bude pokračovat i dál v tomhle směru x-)
Profilova fotka
Holky, já už to vzdala...teď tu čtu, co všechno máte a já mám jen jasno, kde bude obřad a doma 3 role organzy..zatím stále jen tak lezu po netu a inspiruji se a piřád si říkám, že je na všechno čas, že duben je daleko...a Vy už máte snad úplně všechno....začínám se děsit.....
Profilova fotka
Katy neděs se, já mám hodně věcí,protože mám zrovna peníze... až nakoupím co potřebuji začneme šetřit na hostinu atd. Času je ještě hooodně moc ;-)
Profilova fotka
ahooj holky :-D Katy vůbec se neděs...nejdůležitější je, že budeš mít jasnou představu co chceš a co ne...pak už to půjde samo....No Maruš, já na to mít tak už taky zběsile nakupuju :-D Zatim jen víme termín (neni ale zamluvenej na matrice) a máme foto a hostinu předběžně zamluvenou - no a objednávku na finální počet musim dát do konce října....fíha, to je za chvíli.... :-N
Profilova fotka
Tak já vím, že kdyby jsem měla už něco našetřeno tak lítaj prachy oknem za každou blbost co se mi jen trošku líbí. Takhle mám stanovené peníze co můžu za měsíc utratit, tenhle měsíc to budou šaty a asi nějaká drobnost. Příští měsíc karaoke, světelná koule, výzdoba.
teda holky vy to máte promyšlené...po zásnubách to rozjedu taky:-)))
Ahoja. Tak konečně už i já se k vám můžu přidat. :-) Dneska už jsme konečně zastihli pana faráře a on nám odsouhlasil termín 30.4. Sice se mi to na ty čarodějnice nejdřív vůbec nelíbilo, ale co se dá dělat. Když nám se ten duben prostě líbil, a hold po půstu bude až 25.4. Ale už se začínám na ty "čarodky" i docela těšit. :-D No a teď hurá do zařizování. Zatím totiž nemáme vůbec nic, ale pořad je snad dost času, ne? :-N Tak se mějte krásně, nevěstinky!!! :-D
Profilova fotka
Ahojky. Tak se taky přidávám. Svatbu taky zvažujeme buď v dubnu nebo březnu ještě přesně nevím. Jak to tady čtu jak vy to už máte všechno rozmyšlený, tak jsem docela zděšená! :-D Já zatím jen tak uvažuju, brouzdám po netu a koukám na všechno. Měla jsem rozmyšlený, že naplno začnu nakupovat a zařizovat v říjnu - bude dost času, abych to všechno stihla? :-S Jsme mě trošku vyděsili :D
Profilova fotka
vítejte nevěsty ;-) holky nezoufejte, hlavně kvůli tomu neměňte datum svatby nebo tak něco... já už takovou blbost udělala, zmatkovala jsem z toho kolik toho každá na beremku s tím datem má a pak jsem svatbu radši hodila za hlavu :-S Teď si to pokazit nenechám :-)
Profilova fotka
tak se taky přidávám s konstatováním že ještě nemáme vůbec ale vůbec nic...jen vymyšlené datum, místo obřadu, hostiny pro nejbližší a následné večerní "chlastačky" pro kamarády...jo a taky takovou "víkendovou svatební cestičku"... :-D ale myslím že je ještě dost času, zatím brouzdám po netu vybírám, vymýšlím, až mi jde mnohdy hlava kolem a mám pocit že zvládnout to všechno zařídit je holý nesmysl... :-p :-D má někdo stejné pocity 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a mimochodem plán je svatba 1.dubna...na hradě...tak doufám že bude počasí ok a nezmrznem tam ještě třeba (i když loni touhle dobou už bylo fajn)... :-D má s tímhle někdo zkušenosti? i když...asi se to stejně nedá předvídat...
Profilova fotka
...teda letos v dubnu...ach jo... :-D
Ahoj, to jsem ráda, že s tím "nezařizováním" nejsem sama. Zatím taky jen koukám po tom netu. A máme teda vyřízeného toho pana faráře, a to hlavně z toho důvod, že přítel není věřící, tak jsme se s ním chtěli domluvit co a jak. Ale je to v pohodě, tak jsem ráda. ;-) Jediné, co budeme muset pohnout, tak je zařizování místa na hostinu, protože někam potřebujeme nacpat cca 90-100 lidí. :-N No a když jsem se dívala na internetu, tak v okolí přichází v úvahu asi jen 2 restaurace a nebo kulturní domy. :-. A co se týká počasí, tak vůbec neřeším. Pršet může kdykoliv, ať je duben nebo srpen. S tím se prostě nic nenadělá... Samozřejmě bych chtěla co nejlepší počasí (jako všichni), ale přece si ten DEN nezkazíme nějakým tím mráčkem. ;-)
jenom ještě takový mini-dotázek. říkáte už všem po okolí, že budete mít svatbu? Mě to totiž zatím přijde takový trapný říkat skoro rok dopředu, že se budu vdávat. okolí vyzvídá, ale zatím to tak nějak zahrávám do autu. řekli jsme to samozřejmě rodičům a sourozencům, ale jinak nikomu.
Profilova fotka
Tak s tím oznamováním si taky trochu nevíme rady...rodiče to ještě neví, teda ví že jsme zasnoubení ale kdy se chceme brát jsme jim ještě neřekli, taky myslím, že ještě chvilku počkáme, aspoň do podzimu a taky bych to raději oznámila až budeme mít potvrzené datum... :-) Jen svou svědkyni jsem si už "zamluvila", takže ta to už ví... :-D A s tím počasím už si hlavu nedělám, je fakt že pršet může kdykoliv... Jinak 100 lidí to je mazec...to bude chtít veeeelkou restauraci... :-) ...a hodně peněz... :-D
No taky jsem "zvědavá", jak to bude s financemi. Ale jinak to nejde. Mám hodně příbuzných a nejde někoho pozvat a někoho ne. Jediné štěstí je, že přítel jich má méně. Kdyby jich měl stejně jako já, tak teda nevím, co bysme dělali. :-D Sonipo, a vy už jste si stanovili přesné datum nebo jen tak přemýšlíte předběžně o dubnu?
Sonipa: Promiň, až teď jsem si přečetla, že píšeš už termín 1.4. Pěkné datum. :-)
Profilova fotka
holky ja to odpocitavam takto : zari je za dverma naacez teda letime hned na zacatku na 2 tydny vypnout do tunisu, az se vratime a aklimatizujeme v praci prehoupne se rijen no a pak budu ve stresu s darkama a do vanoc uz pak jen zbyva 2 mes. od vanoc nas s pritelem ceka katechyzmus 1 za mesic, potvrzeni vsech terminu, ktere uz mame, no v lednu ma tata 60 takze krasny :-D a pak ? co jsou 3 mesice?ja mam 1.4. 25 :-D a 30.4.svatbu :-D u nas to vedi ti, co jsou pozvani na svatbu, a ten kdo se zepta, tak rikame vsude ze svatba bude pristi rok v dubnu a divili by jste se, kolik lidi vam to oprimne preje a tesi se svami :-D
Profilova fotka
daanka: jj...moc se mi líbilo, tak jsem přemluvila i přítele..akorát doufám, že nám to datum potvrdí... =-) a co vy..už máte taky nějakou konkrétní představu? jinak my hostinu děláme opravdu jen pro rodiče, naše děti a svědky, až k večeru se chceme přesunout a oslavit to i s kamarády... :-) ale chápu že všude to takhle udělat nejde.. :-) hannyy: no pěkně nabité to máte před tou svatbou...tak to vám uteče jako voda... :-D já si vůbec nedovedu představit že to zařídíme už tak jak to je daleko...natož takhle... :-)
Profilova fotka
sonipa: pripravy na svatbu by mely byt spiz prijemne nez stresove, nekdy to bohuzel ani nejde, ale musim rict, ze to hlavni mame, dulezite terminy jsou rezervovane, kostel taky, saty a boty mam , prtitel a tata maj obleky nove...prijdou nam oznamka ale bez potisku, chceme to tisknout sami s nasi fotkou.....prstynky budeme kupovat po novem roce jakmile bude nova kolekce 2011 :-D je to sranda kdyz to nejdulezitejsi mas posichrovane :-D
sonipa: No zatím máme zjištěn kostel na datum 30.4. Chceme to v kostele a v dubnu. No a to je jediný termín v dubnu, který můžeme mít. Takže tak. :-) Mamka se smála, že spolu chodíme tolik let (skoro 8 let) a nakonec nemůžeme najít termín, který by se nám hodil. :-N A co se příprav týká, tak plánuju na září shánění šatů a místa na hostinu. A pak se uvidí. 8-)
Profilova fotka
hannyy: no tak ve vašem případě už je to sranda, když máte důležité věci téměř zařízené...to už chybí se jen vzít... :-D to já vůbec nevím kde začít, všechno mi připadá že má ještě čas, termín nemůžem rezervovat ale ne naší vinou a to ostatní nevím kdy by se tak mělo zařídit...a už teď to vidím jak všechno děláme na poslední chvíli... :-D píšeš že důležité termíny máte rezervované...to máte víc možností nebo jak =-) ?
Profilova fotka
sonipa: my mame zarezervovane : kostel termin a hodinu, misto hostiny a sestavene menu, zarizene spani pro hosty,mame kameramana a fotografa v jednom ,ja mam zamluvenou svoji kadernici a kosmeticku,rezerv.termin na cukrovi, mame zivou hudbu. mame jasno v barve, taakze ja uz mam i veskerou vyzdobu, posledni co budu shanet budou potahy na zidle a masle a nejakou bizu :-D prstynky a vyber me kytky :-D ja jsem ze Znojma a to neni velke mesto :-D takze mam aspon jistotu,ze me uz nemuze zadna nevesta ze znojma predstihnout :-D a ty jsi odkad ?
Profilova fotka
hannyy: :-o no já teda koukám...fakt máte tu svatbu až v dubnu... :-D ??? já jsem z Orlové...malé městečko na severu moravy ale obřad, hostinu i večerní oslavu pro kamarády budeme mít jinde...takže tak...představa je, jen to zařídit všechno... :-) a v tom termínu bych taky ráda měla jistotu, jen na matrice nám řekli že se máme zeptat po novém roce, což mi ale přijde dost pozdě....když podle toho potřebujeme zařídit vše ostatní........ 8-(
sonipa: No tak to je docela blbý, že na matrice vám řeknou až po novém roce. Ale pokud jste malé město, tak snad tolik nevěst nebude chtít v tom samém dni svatbu. :-) hannyy: No ty jsi teda borec. Jak dlouho už tu svatbu plánujete, že už to máte zařízené? Mě přítel požádal o ruku 18. 7. Našim jsme to oznámili někdy na konci července a táta si myslel, že se chceme vzít už v září, když už jim to říkáme. :-D Zatím mě to přijde strašně daleko. Za panem farářem už jsme raději byli, ale důvod byl spíš ten, že přítel je nevěřící. Jinak bych tomu ještě asi nechala volný průběh. To jsi fakt dobrá, že to máš zařízené. :-)
Profilova fotka
daanka: to máš pravdu, myslím že v ten stejný den možná nebude chtít svatbu tolik lidí aby na nás nevyšlo... :-D jen mám strach aby nám to datum vůbec povolili, chceme se brát na hradě a tam to nejde kdykoliv si usmyslíme...proto se mi zdá že po novém roce je docela pozdě na to abychom pak podle toho zařizovali vše další... =-) tak doufám že to půjde nějak zajistit dřív přes agenturu která tam ty svatby pořádá... :-) Ale koukám že i vy máte problém s termínem a jediný který vám vyšel jsou čarodějnice...taky fajn...ten termín... :-D A šaty okukuju taky už docela dlouho ale chci si je nechat ušít(budou netradiční) a ty opravdu až po novém roce, protože se bojím že do té doby změním ještě párkrát své představy...tak abych pak ve finále nebyla zklamaná co jsem si na začátku vybrala... :-D
Profilova fotka
Holky 1.4.na me narozky zadal pritel o ruku :-D koncen dubna jsme nejpreve objeli kostel a pak restauraci, do konce kvetna byl vyrizeny zbytek :-D v cervnu byly obleky koupene a me saty :-D a botky :-D no jinak jsem pak uz lozila po netu a skupovala vyzdobu dle predstavy :-D jak rikam , plne se do toho obujem az v prosinci, ale to bude pak mazec :-D
Profilova fotka
hannyy: tak mě přítel požádal o ruku na Štědrý den loni a i když se říká do roka a svatbu jsme původně chtěli na podzim, tak bohužel z finančních důvodů bude až v dubnu...ale co už...hlavně že bude taková jakou si ji představujeme a chceme, než to zbytečně uspěchat... 8-) no každopádně díky tobě vidím že na nic není brzo...vlastně jsem ještě ve skluzu... :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?