Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Zdravím, také se mi zalíbil termín 1.4., ale zatím není nic jisté. Plánovat začneme až nějak na podzim, chceme jen maličkatou svatbu pro příbuzné, takže nachystáno bude asi za měsíc:).
Profilova fotka
Taky chceme maličkou svatbu, takže času dost, to je pravda...ale pro jistotu aby vše vyšlo není zase tak brzo... :-) Jen ten termín, jak jsem v pondělí zjistila, jde zařídit až začátkem roku, což mě trochu zklamalo, už bychom to chtěli mít přece jen jisté... :-) Tak snad to vyjde...
Profilova fotka
Ahojky, tak se sem vracím. Nakonec bude svatba malička a bude jako aprílový žert pro kamarády. Chceme mít svatbu jen v rodinném kruhu, takže se ostatní dozví, že jsme svoji jen z netu. Bude na nich jestli to vezmou jako apríl nebo jako pravdu :-D
Profilova fotka
Jejda všímáte si jak jsou naše texty prakticky podobné? :-D
Profilova fotka
jj..maličké aprílové svatby... :-D akorát že my to s kamarády oslavíme...jen hostina bude v rodinném kruhu... :-)
Omlouvám se, že vám lezu do diskuze, ale 1.4. je supr termín. Před 9 lety jsem v tento den začala chodi s mým teď už manželem. Takže je to "jistota trvalého vztahu" :-) Ať vám jde plánování a pěkně si to užijte. Uteče to, ani nebudete vědět jak...
Profilova fotka
sonipa my to oslavíme bez nich a nebudou mi chybět... po tom co jsem ležela v nemocnici a nedostala jsem ani sms a vlastně vůbec nikdo se z těch co se mi cpali na svatbu nezajímal jak mi je... tak mi můžou vlézt na záda. Je to maličkost ale takhle jsem poznala kdo je pravej kamarád a kdo falešnej... a že jich je :-| mmiirrkkaa: děkuji za info :-D a moc gratuluji opožděně ke svatbě x-)
Profilova fotka
smudlinka10: no tak to je smutné zjištění... :-| to raději zkoušet nebudem... :-D stejně to nebude nějaká veliká oslava..plánujem jen takovu chlastačku v oblíbeném klubu..kdo přijde, přijde..žádné formality... :-) mmiirrkkaa: díky za pochvalu termínu, snad to s tou "jistotou trvalého vztahu" vyjde... :-D a s tím termínem taky...je nám fakt moc sympatický... :-)
Profilova fotka
co už máte zajištěné?
Profilova fotka
my vcelku nic, v úterý se jdem podívat na Kapli sv.Ondřeje v Blovicích a rovnou zajedem juknout na jednu restauračku, ale zatím nemáme vůůůbec nic...
Profilova fotka
my to máme jednoduché, protože máme fakt malou svatbu, sice 30lidí ale odpadá fotograf, hudba ( budeme mít vlastní), restauraci neřeším jen pořešíme co se bude vařit
ahojky tak se k nám přidávám do diskuze - pokud mohu :-) tak my také plánujeme svatbu na duben 2011 - asi 23.4. nebo ještě přemýšlíme o 11.6.2011 to je také hezké datum:-) zamluveno nemáme zatím nic, to budou pak fofry:-) ale přítel má před státnicema takže potom to rozjedeme ve velkém:-) odkud jste, kde budete mít svatbu? možná to tu už píšete ale neprojížděla jsem celých 13stran ;-( přeji nám všem at se nám to vydaří!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
twigik ahojky, vítej! ;-) Já jsem od Olomouce, svatbu budeme mít u nás na vesnici v kulturáku ;-)
děkuji za milé přivítání:-) a už máte termín zamluven? my to budeme mít určitě na Hluboké, nebo možná i Český Krumlov ale Hluboká je pravděpodobnější:-)
Profilova fotka
jj už máme, na přelomu ledna a února jdeme vyplnit papíry
no vidíš, to mi zatím ještě nic, ještě ani pořádně nebyli zásnuby, jak jsem psala přítel má před státnicema a pak chceme všechno pořádně oslavit...ale už se otom bavíme jako o hotové věci že to prostě prostě příští rok bude:-) taky jsme spolu už takovou dobu (ted 9let), že nám všichni říkaj že je už na čase :-D no a co ty, co už máš všechno zamluvené? kolik budete mít tak lidí?
Profilova fotka
to už teda máte opravdu na čase :-D my jsme zasnoubeni od 28.8.2008 x-) Máme to datum, sál, objednané oznámení jinak vše jedeme ve vlastní režii. Hostů bude 28, to je jen blízká rodina (rodiče, prarodiče, sourozenci s rodinama a svědci s doprovodem)
ty jo to je krásný datum zasnoubení:-) tak to je taky na čase:-) no, tak já ještě hosty nepočítala, ale z naší rodiny myslím že tak max 15, ale z jeho, no....tak 35??? a budeme rádi...je to velká rodina a tam někoho odmítnout asi nepůjde :-S jsem sama zvědavá jak to dopadne...ale už se docela těším na ty přípravy a tak :-)
Profilova fotka
no my to tenhle měsíc jdeme oznámit jeho rodičům a ať se klidně staví na hlavu, ale nejsou peníze a můžou být rádi, že bude alespoň malá svatba :-N :-D
tak to určitě :-) no my zatím ještě nemáme co oznamovat, ale vzhledem k tomu že jsme to chtěli letos (což nám z důvodu úrazu přítele nevyšlo) tak si myslím že ten příští rok nikoho moc nepřekvapí :-) co se týčetěch peněz tak doufám že to nebude nějakej majlant ;-( sice dobře oba vyděláváme, ale ne zas tak moc a rozhodně nechci dát úspory (celé) do svatby :-( nejradši bych byla kdybychom něco vytvořili sami doma - ale jak na to???
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už se můžu konečně přidat do dubnovejch :-) Pořád sme váhali mezi květnem a dubnem, nakonec duben vyhrál...Plánuju a sbírám inspiraci od března kdy mě můj přítel požádal o ruku...připadám si jak blázen...ale koukám, že v tom opravdu nejsem sama :-D
Profilova fotka
tak my to uděláme následovně fotky- rodina, dost jich pěkně fotí a dřív to bylo normální, hudba - budeme mít přes pc, ségra měla před 14lety na svatbě jen kazeťák a jaká to byla pařba :-D , jídlo - brácha kuchař číšník, tchýně taky, cukroví a dorty - babička, mamky, ségry, šaty - budu kupovat za pakatel od švadleny, jednoduché, hladké ale pěkné a ostatní jsou už jen detaily
no tak to smudlinko máš pěkně vychytané! no na něco si mě inspirovala:-) andrejko tak vítej k nám :-) píšu ti na druhé diskuzi :-)
Profilova fotka
Andrejko já si tě nevšimla :-D Vítej! ;-) Twi a ještě děda zahradník :-D Jinak jsem Maruška ať se nemusíme oslovovat nicky ;-)
tak mě moc těší Maruško já jsem Lucka :-) nechceš mi poslat tvé příbuzenstvo? nebo spíš mi je půjčit na jeden den, co? :-D
Profilova fotka
Bydlíš daleko, jinak bych ti je půjčila :-D jo a tak pro zajímavost já jsem dámská krejčí :-p :-D Jinak mně také těší ;-)
Profilova fotka
jé děkuju za uvítaní :-) ty jo to se někdo má, mít takhle obsazenou rodinu :-) To se to pak plánuje :-) Já mám zatim jen zarezervovanou fotografku, tady přes beremko jsem si vyhlídla cukrárnu a šatičky mám doma...jinak vymejšlim co a jak, většinu si budu vyrábět sama...:-) A jak ste na tom vy?
hele to už se mi sna zdá ne???? :-D no jooooo tak to se někdo postě má no...tak to si nějaký serepetičky na stůl atd uděláš sama vid? :-)
Profilova fotka
no já na stůl udělám jen látkové ubrousky které budou na dekoraci, rozházím pár čoko mincí, dám talířky s cukrovím a ovocem... to je celá výzdoba stolu... přece jen to chceme mít takové uvolněnější, bez noblesy tak nechci přeplácaný stůl teď jen řeším čím osvětlit sálek když se bude tancovat :-|
jj tak to sdílím tvůj názor, taky nechci nic noooobl :-| na co :-| hlavně jídlo, pití a dobrá nálada... :-) noooo tak to ti neporadím, chtělo by to nějakou kouli z diska triska vid :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?