Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
bessinka. to je dlouhá doba, to ti je asi smuntno,co? Ted jsme se vrátili od našich, dělali jsme masíčko, ňam. Ted nebudu mít moc čas, příští týden mám 4 zkoušky, tak možná v pauzách mezi učením..
Profilova fotka
Tak já nakonec asi nebudu dubnová nevěsta. Jestli vyhraje místo, které jsme teď objevili, tak budeme muset svatbu přesunout na květen, protože tam oddávají jen od května do září :-|
Profilova fotka
peta: No je to dlouhá doba. Já dělala dnes jednu zkoušku a mám "C" - dvojka :o). Budu ti na zkoušky držet palce. Já dělám další 13.5. Bessi
Profilova fotka
terka: No to je blbý, že už nebudeš dubnovka :o(Naše babička by asi svatbu v květnu nevydejchala :o). A kde to tedy budete mít? Bessi
Profilova fotka
A v kolikáťáku jsi a co studuješ? No nakonec se vše mění. Kvůli PASU!!! Taková blbost: To jsem psala do příspěvku v jiné diskuzi::: " No tak já to mám trochu závažnější dilema. Vím že se může vycestovat s pasem po svatbě do 3 měsíců, ale když chceme do Turecka, tak pas musí po návratu platit ještě půl roku. Chci se vdávat 3. září a platnost mám do února. Co teď? Nechat si 2x udělat pas? (ještě před svatbou, aby měl delší platnost a pak znovu po svatbě s novým jménem). " Známá, která dělá na pasovym mi řekla, že to je problém dnešních mladých nevěst, které jednou na svatební cestu. Prý že nejlepší je jet ještě před svatbou - což ani náhodou a nebo jet později. Takže zatím je datum 6.8.2011, aby 16.září byl hotový pas (do 3 týdnů). S občankou je to prý ještě horší, že ta se dělá do 2 měsíců. Ale 6.8. je moje druhý od malička vysněný datum (miluju 6, takže první místo mělo 6.6., takže 6.8. je velice dobrý) Jo a tohle je naše hudba na obřad. Miluju jí: http://www.youtube.com/watch?v=DZHw9u...
Profilova fotka
bessinka: asi to o měsíc posuneme tzn. někdy kolem 21.5. Po dovče se pojedeme podívat na ten hotel a uvidíme. Pokud nás to uchvátí, tak termín posuneme. O ten měsíc už to není tak moc, to vydržíme ;-)
Profilova fotka
peta: No tak to je hustý s tím pasem..nám tohle odpadá. Mě už by nikdo do letadla nedostal, takže pojedeme po Evropě ale autem (po svatbě v létě). Jsem v prváku na navazujícím magisterským na VŠ Cevro institut v pobočce Č.Krumlov. Příští rok končím. Jo a hudba pěkná :o)
Profilova fotka
TAk to máme stejný, já tomu ale říkám čtvrťák :-D Už mám bakaláře a příští rok taky končim. Ale v dubnu jsem to nechtěla právě proto, že v lednu státnice, v dubnu odevzdání diplomky, v červnu státnice, takže bych si neužila ty poslední detaily přípravy. A tím že všechno si chci dělat sama - jmenovky, noviny, oznámka, tak by nebyl čas.
Profilova fotka
peta: No já v dubnu odevzdávám diplomku, ale státnice mám ze všech předmětů v jeden den v červnu. Takže to je ok...Jo já si chci taky všechno vyrábět sama, než za to dát ty nekřesťanský peníze :o(
Profilova fotka
Přesně, mám v plánu oznamko, jmenovky, vývazky, kompletní výzdobu - matroš jsem nakoupila na netu, svatební noviny, bryndák...
Profilova fotka
Mě to i přijde takový osobnější, ale to neznamená, že to nebude kvalitní. Existuje spousta programů v PC..
Profilova fotka
peta: Jo já taky tak. Vývazky už mám hotové, oznámko už vím, jak chceme, jen se misíme někde na něj nafotit venku, chceme s našema fotkama :o)A máš už i organzu?Kolik jsi ji kupovala? Mě to taky přijde osobnější...
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky chci na oznamku naše fotky. Na levé straně tři pod sebou. Vidim že máš taky vše promyšlené. Jak dlouho jste zasnoubení (nebo mluvíte o svatbě)? My jsme zasnoubený rok a půl a o statbě mluvíme tak dva a půl roku..Od té doby víme barvu a už to jelo :-D Kupovala jsem 4 bílé vlizelíny a 2 lososové. Ty bílé budou i na auta ženicha a nevěsty (pokud nepojedeme v jednom autě spolu) a ještě mělo zbýt na oblouk, kdyby sme se brali v zahradě. Ale máme čas do ledna, tak objedeme ještě nějaký místa a třeba změníme místo obřadu. Máš představu o barvě?
Profilova fotka
No my jsem spolu od listopadu 2003 a o svatbě mluvíme tak rok a půl.Měli jsme se brát letos v červnu, ale přítel měl loni v zimě hodně vážnou autonehodu, tak jsme to odsouvali..Prstýnek jsem zatím nedostala, tak uvidíme, jestli to drahoušek stihne do svatby :o)Já právě ty vizelíny ještě nemám rozmyšlený.. My budeme mít barvu bordó. To vím určitě :o)Mám taky všechno rozmyšlený..Když se nemusím učit, tak jsem na svatebníchstránkách -a někdy i když se musím učit :o)Je to jako droga. Jsem na beremku závislá :o).
Profilova fotka
Tak to vysvětluje tu přípravu, taky jsi počítala s letoškem, tak jsi leccos nakoupila. Já taky. Jo a začala jsem číst tuhle diskuzi od začátku, sice to nepřečtu všechno, je toho kotel :-) , ale co jsem si přečetla je, že ti příští rok bude 24. - mě taky a že si budeš taky nechávat šít šaty. Chtěla jsem si nechat šít šaty komplet, ale nakonec se mi povedlo sehnat korzet - nádherný, stál teda 1500,- ale je krásnej a k tomu jsem chtěla bohatou tylovou sukni a závoj. Možná ale změním názor, obejdu salony a co mi bude nejvíc slušet, to si nechám ušít. Taky mám šikovnou švadlenu a navíc to není tak, že dám obrázek, ušije a zaplatim, ale bude hromada zkoušek v mezistupních a když se mi nebude něco líbit, tak jí to řeknu včas a ona to poupraví podle mýho přání. No a pokud jde o cenu tak říkala, že by mi komplet šaty ušila za 2000,-- bez korzetu by to teda bylo zase míň..
Profilova fotka
Já jsem taky závislá :-D Je to první stránka co otevírám a přesně jak píšeš: chodim sem, i když se musim učit...Pamatuju, když jsem tuhle stránku objevila poprvý, tak jsem projela několik desítek alb z příprav...Byly to hodiny...
Profilova fotka
Peta: Ta to jsme na tom hodně podobně s tou závislostí, taky pořád dokola koukám na alba :o). Moje švadlena je taky jako ta tvoje, taky bude hodně zkoušek. Už se těším. Pojedeme tam někdy v září s mamkou - mamka si taky nechá ušít nějaký šaty na mojí svatbu :o). Mě šaty ušije do 4000 kč, takže taky dobrý...Máš tu hezkou fotku v profilu ...Tak uvidíš, co si nakonec vybereš.Tak až budeš mít nějakou novinku tak piš :o)
Profilova fotka
Taky mě napadlo nechat si u ní ušít popůlnoční šaty..
Profilova fotka
peta: No o šatech po půlnoci pořád přemýšlím, jestli jo, nebo ne. Nemůžu se rozhodnout. Ty si je budeš nechávat šít? Budu si u ní nechávat šít šatky na promoci a pak je použiju na kamarádky svatbu. A s těma popůlnočkama ještě uvidím :o)
Profilova fotka
Včera jsem si objednala buxusové věnečky do oken mého a Jirkovo auta, srdíčko na dveře a perličky na silonu na dozdobení svíček a dneska medvědy na moje suto :o)Mám děsnou radost, doufám, že to brzo přijde :o)
Profilova fotka
No vidiš, mě snad zítra přijde svatební SPZ co jsem kupovala. Dneska jsme byli u tchýně a ta mi šije panenku a panáčka na auto. Tak mám nafoceno a přidám do alba. Asi si je nechám šít, použiju je pak i na plesy, ale možná se ani převlíkat nebudu..To se uvidí..Tak snad to vše přijde v pořádku. Ty sis objednávala ty Me to you?
Profilova fotka
jojo ze stránek studia květuše. Mají 28 cm v sedě a stojí 700kč. To jde. Dám určitě vědět, až to dorazí a nafotím :o).
Profilova fotka
peta: Ta panenka je moc pěkná :o)
Profilova fotka
Díky. Dneska mi dorazily ty SPZ, tak jsem ráda, že něco co jsem takovou dobu sháněla už mám..
Profilova fotka
ahojky... tak jsem si koupila formu na muffiny a už jsem je zkoušela... je to lehké tak mám už další dobrůtku na raut x-)
Profilova fotka
smudli: Tak to jsi šikula, já bych se s tím asi nedělala :o). Mě dneska nepřišly ty věci, a já se tak těšila :o(.Doufám, že zítra. Bessinka
Profilova fotka
Tak co, už přišli ty věci?
Profilova fotka
peta: Ahoj, ne neprisly :o(Oni se s tím všichni vždycky děsně courají...S tím posíláním. A navíc mi zase odjel Jirka. Přijel v pondělí večer a dneska brzo ráno jel do Strakonic tak na týden. To je strašný :o(. A co ty - něco novýho?
Profilova fotka
To je hrozný. Aleš je pryč od pondělí a přijede v sobotu a už teď je mi děsně smutno :-( 2 roky jsme od sebe nebyli dýl než 4 dny a to bylo jen jednou, když jsem jela s našima do Alp. Bydlíme spolu už 2,5 roku, takže se vidíme denně. Ale je to krásný, že jsme chvíli bez sebe a už si chybíme. Tak to má být. Co dělá Jirka za práci? Myslim, že jsem registrovala, že je často pracovně pryč..Jak to snášíš? Jinak v pondělí jsem zkoušku udělala, dneska se psala další, to vypadá taky v pohodě. Ale zítra mě čeká jedna trochu těžší a ještě potom máme k tomu samýmu předmětu prezentaci projektu a odpoledne mě čeká zkouška z angliny. No je to dřína na mozek :-D
Profilova fotka
peta: No Jirka má stavební firmu, ale dělá i s chlapama. Staví převážně lešení, nebo dělá v bagru. Teď dělají to lešení. No jezdí pracovně takhle pryč teprve měsíc. Takže si teprve zbykám, a jde to těžko :o(. My spolu bydlíme 4 roky, takže se doma taky vídáme dost často..No vypadá to, že mají práci až do srpna někde mimo, takže to bude teď krušný... Ke zkoušce gratuluju. Já dneska taky jednu udělala.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?