Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
ahoj arwen, přeju ti krásné dobré ráno. Snad se ti žaludek upraví, on se vždycky projeví, když to člověk nejmíň potřebuje. Je skvělý, že už máte oznámení roznesené a že Vám to tak v restauraci vychází, ono je to vždycky na přístupu. Může být krásné prostředí, ale pokud je neochotný přístup, tak je to na nic. Jsem ráda, že ti to tak vychází. Nám včera psala paní email, aby potvrdila cukroví. Tak jsem ráda, že to platí. A s tím žehlením jsem ráda, že já žehlit od ledna už nemusím, koupila jsem si totiž sušičku s žehličkou, takže vytáhnu prádlo z pračky, hodím to do sušičky a za hoďku nebo za hoďku a půl mám prádlo suché a vyžehlené, takže je to bez práce, tak jsem moc spokojená.
ahoj holky :-) arween, je to dobré,když v restauraci ví, co chcete a umí se tomu přizpůsobit ;-) a bacila vyžeň z těla, nemá Tě co otravovat :-| Jenn, to je fajn, že cukrovíčko máte potvrzené, asi bych si hodila mašli, kdybych dva týdny před svatbou zjistila, že něco není. My už máme taky domluvené koláčky a cukroví napeče tchýňka. Už prý má 11 druhů :-p No a k tomu žehlení - já ještě pořád musím postaru - prkno a žehlička :-D Tak my vyrážíme na nějaký ten nákup, pak se ozvu. Zatím se mějte hezky :-) Joooo a počasí je taky krásné, květňačkám to dneska vyjde 8-)
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky. Já musím taky žehlit postaru a to ti teda jenni pěkně závidím. 2 hodiny u prkna-no nic moc. My už máme cukroví taky zamluvené-včera a ještě super je, že nám to tam i nakrabičkují a schovají v lednici, dokud to budem potřebovat. takže domů si vezmeme jen dorty pro rodiče, toť vše, jinak vše budem roznášet od tama. jo a holky, včera jsme potkali kamaráda, který nám bude dělat hudbu a přítel ho ještě nezná, tak jsem se ujala představování a říkám: to je Martin-hudebník a přítel se chopil slova a říká, já jsem budoucí manžel :-D . Ale nejlepší na tom je, že mi pak říká, že to byl takový pěkný pocit, jak řekl budoucí manžel. prostě se určitě taky těší. :-D Jojo, dneska je nádhera, to budou fotečky jedna radost.
ahoj arwen, já právě taky žehlení nesnáším a když jsme byli v datartu tak tam přítel uviděl, že jako novinku prodávají žehličku se sušičkou a tak jsme jí hned koupili, a jelikož já mám takové štěstí, tak jela chvilku a pak byla měsíc v opravě a pak jsme jí vyměnili za novou, takže se to pozdrželo, ale to že nemusím stát u prkna za to stojí. My jsme měli cukroví zamluvené už od konce ledna, a jedno dokonce už od loňska, protože v jedné cukrárně se to muselo domluvit už tak dopředu protože o jejich cukroví je zájem, ale kdybych věděla jak se k nám paní bude chovat tak bych tam nešla, strašně se změnila, už jsme od ní měli víckrát cukroví, ale asi už má hodně klientů, tak se chová otřesně, měla jsem chuť jít pryč a to samé i přítel s maminou. prostě bych to řekla takhle, byli jsme domluvení na určitou dobu a na tom, že napíše zvlášť moje cukroví a zvlášť přítelovo, když jsme tam přišli, tak na nás měla si jen dvě minuty času a když jsem jí řekla, že to chci zvlášť, že to mám na papírku tak , že ne, že ona si to napíše sama, nakonec si to napsala tak, že to sečetla a když jsem jí řekla, že jsem to chtěla každé zvlášť, tak mi řekla, že jsem to měla říct hned, jak kdybych jí to neříkala a aby toho nebylo málo, tak když jsem po ní chtěla koláčky, tak mi řekla, že oni je nikdy nepekli, hlavně, že sama mi říkala, za kolik je dělají a ještě k tomu je mají na zdi ( fotku), takže fakt ochota. Právě paní co včera potvrzovala cukroví, tak ta je supet, dělá 15 druhů cukroví a je strašně ochotná. my to máme ještě s cukrovím tak, že jelikož je to od dvou paní tak to budu doma dávat do krabiček. Jinak mně před chvilkou potěšil přítel, je se ségrou na veterině, protože chuděrka má 3 dny průjem, tak tam pro jistotu jeli a chuděra dostala kapačku a 4 injekce a léky a na doma dostala pastu, je to to samé jako kapačka a každý den s ní budou muset jezdit na injekce, i zítra. Sice je to náš pudlík, ale jelikož už skoro rok bydlí u našich a je zvyklá na ségru tak jela s přítelem ona. Jo a ještě k tomu cukroví u nás se dává až lidi chodí se svatby domů, ale všude je to jinak.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak konečně mám zařízený kytičky ... prý jsem si vybrala jedny z nejdražších .. ale mě to teda nepříjde .. když si vlastně od nich nechávám dělat i kytku na auto a na stoly ... a cena 4500,- což je luxusní - počítala jsem víc ... no jo, není nad to, zajet kousek za Prahu :-)
ahoj dzabi, to je super, že máš kytky, tak cena je super.
Profilova fotka
Ahojky holky. jenni my jsme taky včera večer byli s naším hafanem na pohotovoti, protože žačal z ničeho nic zvracet a během hodiny byl úplně bez energie a stačilo, aby se trochu napil vody a šlo to okamžitě ven. Tak jsme jeli. Dostal dvě injekce a injekční stříkačkou jsme do něj museli vpravit takovou bílou hmotu. Vypadalo to jak sádra. Pak ještě dosta dávku na dnešek a na 5 dní léky. Musí mít dietku tak jsem mu dnes vařila rejžičku s kuřecím masem. Snad už bude dobrej. Dnes máme zase důležitej zápas a tak už jsem od včerejška na prášky. Dnaska to bude hodně velké drama, protože je to derbi a oboum jse o sestup. Tedy našim protihráčům víc než nám. Ty když dnes prohrajou tak je hotovo a jdou do 2 ligy. My máme pořád ještě naději, ale dost malou. Bude to dort ostré a kluci se celé 2 dny od posledního zápasu připravují na to, že to bude masakr. Modlím se, aby se nikomu nic nestalo a všichni to ve zdaví přečkali. Já na tribuně budu mít taky co dělat, aby to tam semnou neseklo.
Profilova fotka
kouzlo: tak to přežijte bez úhony na nervech. x-) dzabii: to já počítám za kytičku míň- Jé ty to asi myslíš za všechny že, tak to je pěkná cena. A je fakt, že ty tvoje tmavé ale nádherné kaly budou drahé, určitě dražší, než ty moje oranžové+růže+frézie.
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám do diskuze - když vidím tu cenu za kytky, tak skoro závidím:-) Nám dala květinářka odhad skoro na 7 000 :-(
Profilova fotka
já myslím, že se do těch 4500 vlezu. Na stoly nebude nic velkého, maminkám tak za 500 kč-každé, to je 1000kč. A když na mě max.2000kč-to určo víc nebude, tak je to v pohodě. cipin. prosím tě, vidím, že svatba v olomouci, kde jsi sháněla boty? V Olomouci jsem se ještě nedívala, chci nějaké bílé, jednoduché, ale už letní, protože 30.6 už bude horko. kam se mám jít mrknout?A hlavně bez kamínků, štrasů, spon apod.protože budu mít kamínky na šatech.
Profilova fotka
Studuju v praze, takže jsem boty kupovala tam (po dlouhých uvahách jsem si zdůvodnila tu pálku za svatební Klaudie, protoze jednoduché v šampaň prostě jinak sehnat snad nejdou), ale pak jsem si kupovala na přezutí, pže si nejsem jista, že to celej den vydrzim na podpatkach - uplně obyčejny bílý balerinky v Deichmannovi, v olmiku bude urcite taky, nebo je maj i v humanicu (ale taky skoro 2x tak drahy).
Profilova fotka
no jo, balerinky se dají, ale já nemám ani žádné pod šaty. prostě jsem asi náročná. klasické bílé-letní, ale musí mít šmrnc. Asi budu muset do Brna.
Článek se načítá
ahoj arwen, v brně toho taky moc není, obešla jsem dost obuví, nakonec jsem si koupila v renu letní botičky, máme je i v albu, ale taky toho moc v brně není, to nejsem moc náročná, ségra sháněla minulý týden lodičky, úplně obyčejný černý a chodili jsme přes 5 hodin po obchodech a nikde nic nebylo, jenom v jednom a to neměli její velikost.
ahoj nevěstinky :-) botky jsem vyřešila půjčením v saloně, sice nic moc, ale vzhledem k tomu, že bych svoje nevynosila, i tak se to dá, ne? ;-) Mám objednanou kytinku z gerber a tři pro maminky a svědkyni, dva myrtové věnce a na výzdobu stolů taky něco málo (do štíhlé vázy jednu gerberku mezi lidičky), a přijde nás to asi na 2500-3000 korun, což si myslím, že je super cena :-) Kouzlo, jak jste dopadli? :-) ;-)
ahoj holky, mně taky dneska potěšili hosté, pro jistotu jsme obvolávali lidi co si dají na oběd a většinou chtějí skoro všichni kuřecí maso, takže musím předělat celé menu, ještě k tomu ho znovu vytisknout a převázat a tak mám radost, díky tomu, že vepřové chce maximálně 15 lidí, tak musíme zrušit i sele, protože 15 kilo masa by 15 lidí nesdělo, a proč dávat za sele 10 000,- když by se nejedlo. Tak jelikož to mám napsané i v programu dne, tak i ten musím předělat. Aby toho nebylo málo tak jeden řidič nám to zrušil, ale už jsme našli nového. Markétko, ta cena je super.
ahoj Jenn, tak to teda fakt potěší :-| Je to na nervy :-( Ale určitě to zvládneš, držím palečky :-) No a s tím řidičem - máme zamluveného řidiče už dlouho, a on nedávno přišel s tím, že v den svatby ještě pojede někam na volejbal, tak to ve mě hrklo, že jsem začla být docela protivná a nervozní, nakonec jsme pro jistotu domluvili ještě jednoho řidiče, kdyby náhodou. No pořád si říkám, že ten první zažije rozumu a bude hodný :-| ]-( Jo jo, taky se mi ta cena líbí, co se týče výzdoby, nechtěli jsme nic přeplácaného a přeci jen oranžová je dost výrazná barva sama o sobě :-) Teď ještě přemýšlím, že když budu mít svat. účes na hlavě, jak se obleču do šatů, no zřejmě mi budou muset pomoct všechny ženské co tam budou, hezky držet spodničky a přes hlavu natáhnout šaty a nebo se do šatů nasoukat zespoda přes nohy, ale to nevím, jestli při tom střihu šatů půjde a v saloně jsme to zkoušely taky jen přes hlavu a trošku mám obavu se na to ptát... :-|
Profilova fotka
Kouzlo, to jste tak bouřlivě oslavovali, že ještě spíte ;-) market: já myslím, že to přes tu hlavu půjde, podle mě se tak oblíkají všichni, nebo aspoň většina, já to vezmu asi taky přes hlavu, no každopádně to bude zajmavé. Taky na stůl nechci nic velkého, přesně-oranžová je dost výrazná, tak možná i nějaké bílé kytičky.
Arween: no já si to představuju asi tak, že budou muset zřejmě být výš jak já, tzn. na nějakých židlích či co a musí být aspoň dvě a heeezkýýý ty šatky roztáhnout, hihi, jinak jdu asi v teplákách :-D Jo jo, my máme bílou organzu na stole, oranžovožluté jmenovky, ubrousky i ty okvětní lístky, tak to bude barevné až až ;-)
ahoj holky, jelikož máme taky oranžovou výzdobu, tak sice máme na stolech vysoké vázy a v nich kulaté kytky ve kterých jsou bílé růže, zvonky, zeleň a světle oranžové lilie a další kytičky a okolo nich jsou 4 malé květináčky , kde jsou bílé růže a 4 svícinky, kde je dekorační- písek oranžovo -bílý, a okolo jsou okvětní lítky a na stolech jsou taky sam,ozřejmě jmenovky, menu a program dne. Jinak šaty buď převléknu přes hlavu nebo spodem, kadeřnice se mně na to ptala, že přes hlavu moc ne, ale nevím proč ne, když se šaty rozepnou, tak je tam dost místa, ségra mi je vždycky převléká přes hlavu.
Profilova fotka
No my právě máme lososový vlizelín, k tomu bych chtěla lososové ubrousky nakombinované s bílými a k tomu klasicky oranžové jmenovky a dkorační písek a kamínky a oranžovou kyti a balonky oranžové a bílé, a svíčky mám zase odlišnou oranžovou, tak přemýšlím, že dám jen bílé. A tu kyti na stů, který bude do T, tak jen něco jednoduchého a možná taky oranžovobílou, ale ne jen oranž.to by bylo už moc.
ahoj holky, konečně jsem to celý předělala, dělala jsem to od dvanácti do teď, jsem mrtvá. Docela mě to naštvalo, že jsem to musela celé předělávat a rušit sele, já teda vepřový nejím, ale u tchýně bylo menu už dávno a jelikož i všichni tři přítelovi sourozenci bydlí ve stejné dědině, tak nemohla říct, že se všichni přeorientovali na kuřecí maso a od přítele práce, taky jeho spolupracovník nemohl říct, že jeho manželka je vegetariánka, nechápu, že to nikdo nemůže říct rovnou, kdo má 14 dní před svatbou, všechno předělávat. Ještě že už máme nového i řidiče, protože ten původní mě taky vytočil, kdyby jsme mu nevolali co chce na oběd, tak by nám snad ani neřekl, že nedojde.
Profilova fotka
ahojky Jennifer, tak z toho si nic nedelej.my jsme zase museli shanet jine veci a trosku vse preorganizovat kvuli tchanovi.Takze taky trochu zmatky a ja byla vytocena,ale zase jeste ze to rekl ted jinak pak by to byl docela trapas a zmatky. Tak se neboj,vse bude ok ;-)
Profilova fotka
Ahoj, jenni hlavně, že už to je. Taky jste to mohli mít 2 dny před svatbou. to my se ptali jen kvůli dětem. na oběd máme kuřecí a nevím o nikom, že by ho nejedl. No a i jinak vybíráme jídla, která jí snad všichni. I když by mě nenapadlo, že si někdo nedá selátko, mňam.
ahoj arwen, nás to taky nenapadlo, třeba u přítele v rodině, kde jsou samí myslivci, tak vždycky jedli všechno a najednou ne. Hlavně, že se to vyřešilo. Tak zítra budu psát do hotelu nový jídelníček a nový počet porcí, aby se to přepočítalo. zítra jdu koupit lístky do kina, aby jsme ve čtvrtek mohli jít na piráty z karibiku, tak snad ještě budou, dnes jsme tam volali a říkali, že ještě mají. V pátek večer si uděláme rozlučku. Holky budete dělat rozlučku?
Profilova fotka
ahojky! tak se hlásím po víkendu, byl to teda jeden z nejhorších víkendů, ale to už je teď jedno.... Hlavně jsme koupili boty pro miláčka.... Jennifef: já budu mít dvě rozlučky, jednu v pátek 1.6. a druhou v sobotu 2.6. V pátek s holkama z práce a v sobotu dohromady s miláčkem
Profilova fotka
Ahojky holky bohužel po oslavě nejsme, protože jsme prohráli a včera jsme tak nějak neměli náladu na nic. Jen jsme se tak procházeli a přemýšleli. Holky vůbec nevíme co bude dál. Jak to vše dopadne ;-( ;-( Ten sobotní zápas jsme měli skoro vyhraný, ale oni měli neuvěřitelné, ale fakt neuvěřitelné štěstí, protože to ve 30 sekundách na konci otočili. No prostě jsem myslela, že to semnou sekne. My už máme jen samé těžké soupeře a tak ty boty asi těžko uděláme. Musíme doufat, že ty 2 týmy co jsou pod náma už žádný bod neudělají. Miláček mi pořád říká ať nad tím nepřemýšlím a užívám si že za měsíc je svatba, ale není to tak jednoduché. Jsem hroznej stresmen ;-( :-S ;-( Jinak my máme předběžnou cenu kytek 6000,-
Profilova fotka
Ahojky holky, já už rozlučku měla :-) A bylo to fajn, kluci si to užili ještě víc, vyrazili na lodích na vodu a pili rumík a slavili ( a prý na nás, na své ženy, mysleli - to asi ale kecají)! Kdepak je Kouzlo, já tak držela pěsti a myslela jsem na ni! Už začínám pěkně nervit - ach jo. Víkend jsem měla taky pekelný, všem už pomalu začínají téct nervy, že by? Vždyť už jen 12 dní to bude panika... O víkendu jsem udělala itinerář, aby se nikdo neztrail, nikde nezapomněl a tak. A dodělat jmenovky a menu a k tomu hafo práce, ach jo....
Profilova fotka
Jéééé kouzlo tys už líčení oddělala a já je ani neviděla :-( jinak holky už to na mě nějak dolíhá ta tréma a tak, ale poslední dobou mám pocit, že nic nestihnem a že toho tolik chybí a uteče to strašně rychle.......
Profilova fotka
Kouzlo, drž se!!!! Já tě úplně chápu, taky svoje nervíky docela často napínám k prasknutí :-( Bude určitě zase dobře! Musíš tomu věřit a radši fakt mysli na svatbu, ať se aspoň malinko odreaguješ. Svatba je jen jednou za život, tak ať ti to pak není líto, že jsi si ty přípravy neužila, ju? Pevné nervičky!
ahoj kouzlo, držím pěstičky, určitě to dobře dopadne. Snaž se myslet na něco jiného. Snaž se trošku odreagovat, vím že to není lehlé. Držím pěstičky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?