Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
ne ne účes se bude zkoušet až přijedem do ČR. Už tam jsou. Můj ksichtík omluvte. :-p
Kouzlo, líčení super, možná ale bych volila jemnější stíny, jinak fakt dost dobrý :-)
Profilova fotka
Tak kouzlo, těžko se rozhodovat, ale já bych šla do toho předchozího - světloučkého :-). A to opravdu |-| , něvěstinku si představuju takovou něžňoučkou. Ale je to jen moje představa :-) Jinak ty stíny jsou dokonalý! Vlastně veškerá kosmetika, já vím, že už jsi psala, co je to všechno zač, ale kdybys napsala i odstíny těch stínů - prosí, prosím :-). Já sama se moc malovat neumím, ale tohle vypadá úplně přenádherně... Jsi jednička! A mimochodem, ksichtík je moc fajn, tak nezlob! :-)
Profilova fotka
No právě taky mi to přijde na svatbu ostrý, ale taky se mi to moc líbí. Tak já nevím. Zkusím ještě něco jiného trochu jemnějšího.
Profilova fotka
Axi moc děkuju to potěší vlastně všem děkuji za rady ;-) :-) :-D mám na očích 4 druhy barev černé, smetanové, zlaté a bílé. Ty tmavé jsou od Manhattan 50 black, zlaté Essence 04, a ty ostatní mám v takové velké karetě kde je spousty barviček. Nejsou to žádné drahé stíný a myslím, že když zajdeš do jakékoli drogérky tak si podobné nebo stejné vybereš. Jinak holky ještě jednou děkuji. Zkusím ještě něco jiného, až budu mít náladu nebo někam půjdem, abych to nalíčení i někde užila. :-D :-D :-D
ahooooj holky :-) Kouzlo, zřejmě se vyznáš, co takhle poradna na dálku? :-D
Ahoj holky - červnové :-) Jestli potřebujete některá udělat ještě POLŠTÁŘEK POD PRSTÝNKY, dejte vědět, ráda je pro vás udělám. Jeden vzoreček, takový trochu složitější mám ve svém albu příprav. Jinak se mějte krásně a užívejte si přípravy, uteče to rychle, ale je to krásné ;-)
Profilova fotka
jasně holky ptejte se, když budu vědět tak poradím :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
tak já to hned zkusím - jak jsem psala, nelíčím se a to vůbec. Nic nepoužívám, kromě pleťového krému. Tak by mě zajímalo, jaké barvy se ke mě hodí (na líčení), tmavé vlasy, tmavé oči, dobře a rychle se opaluju :-D děkuju :-D no a jinak teda ksichtík je v albu, ale tam se fakt šklebím :-|
Profilova fotka
Market koukala jsem to do alba a máš úplně stejnej problém jako já. Kruhy pod očima. Myslím, že ten rozjasňovač na oči je přeně pro tebe. Jinak máš krásné velké oči a tak moc nepotřebujou přehnané barvy. Podle mého názoru (neprofesionálního) , když si pořídíš lehký makeup (protože nemáš problém s pletí tak nepotřebuješ žádný vysocekrycí make-up) pudr a hlavně ten rozjasňovač, řasenku třeba i tmavě hnědou(není tak ostrá a je přirozenější) a spíše bych ti doporučila světlé stíny(smetanové ,kapučíno), protože jsi tmavej typ a to bys měla používat světlé barvy a hlavně projasňovat ty oči. ;-) :-) :-| Je škoda je schovávat za ty kruhy.
Kouzlo, jsi zlato, faaaakt mooooc díííky :-D No jo, kruhy pod očima, s těma opravdu bojuju už snad od narození :-| zatím jsem nenašla nic, co by mi sedlo :-(
Profilova fotka
market ten rozjasňovač opravdu dokáže hodně. Uvidíš co ti taky řekne paní kosmetička, ale myslím, že ti taky na kruhy doporučí rozjasňovač. Já s nima taky bojuji. Ale bohužel je to dědičné a nic než to opticky zamaskovat nám nepomůže. Jo chce to taky hodně pít, ale stejně ten důsledek to má na kruhy minimální. Ale myslím, že k běžnému líčení ti postačí makeup, pudr, rozjasňovač a řasenka. ;-) Jsem zvědavá jak se budem shodovat či odlišovat s názorem profíka. :-D
Článek se načítá
Jo jo, pitný režim taky dodržuju, ale to je fakt dědičné, naši je mají taky :-| Neboooj, zítra dám vědět, zřejmě mě čeká veelkýýý nákup cestou od kosmetičky :-D
ahoj holky, přeju krásné ráno. Včera jsem přišla až večer tak se omlouvám, že jsem hned nedodala fotky z účesu, jelikož jsme byli dvě, tak jsme byli u kadeřnice od 15,00-20.00, a aby jsme neměli nic bezkompilkací, tak nejsme nalíčené, protože paní majitelka co nás česala tak nás bude nakonec i líčit, ale všechen makeup měla v ostravě, protože když volala příteli že máme přijít ve čtvrtek místo v pátek tak myslela příští, ale to měla říct, protože kdo to má pak pochopit, ale ať to dopletl kdo chtěl, hlavně že nás vzala, díky tomu, že mě dělala i barvu tak jsme tam prostě byli 5 hodin, ale byli jsme moc spokojeni. Vůbec jsme jí neříkali, jaký chceme účes, podle tváře a šatů nám ho navrhla. Já k účesu budu mít ještě příčesek, budu ho mít z boku, aby tvořil loknu, bude dlouhy na prsa. Za chvilku dodám do alba. Takže zkoušku líčení budu mít až ve svatební den, ale vůbec mi to nevadí, protože hned nám řekla jak to bude vypadat, takže budu mít jemnější líčení. Marketko, přeju hodně štěstí u kosmetičky.
holky už jsem dala fotky do alba.
ahoj Jenn, tak jsem to všechno obkoukla a můžu říct super, super, moc šikovné, fakt, a ta barva sedí, to je paráda, myslím si, že to za těch pár hodin tam strávených stálo :-D 8-)
ahoj marketko, my jsme taky moc spokojení, děkuji ti za pochvalu. Po svatbě půjdu k této paní i vlasy sestříhat, protože už to chudáci potřebují, ale potřebovala jsem aby dorostli, aby se dalo z nich něco učesat, tak po svatbě to zastřihneme a nějak sestříháme. Paní je úžasná, říkala, že už se na to moc těší, byla strašně moc ochotná a milá, říkala nám že jí účesy strašně baví, asi by měli, protože češe i na přehlídky. Jsem moc ráda, že jsme na ní narazili, protože minule to byla fakt hrůza.
Profilova fotka
ahojky, jennifer ten účes je moc hezkej, i ta barvička... Já mám teď vlasy děsný, nechávám to růst a ani je nebarvím, protože už byli dost zničený, týden před svatbou jdu na barvu a taky trošku sestříhat, aby mi z toho šlo něco učesat...
Profilova fotka
Ahojky jenn, prosímtě, to máš těch vlasů tolik, nebo jak oni to načešou, tak to vypadá, že jich je víc? já budu chtít rozpuštěný, no a zepžedu ty vlasy vzadu nějak sepnout, ale nevím, jestli to bude chtít příčesek, nebo se to tak načeše, že to bude vypadat, že jich mám plno. jinak super barvička :-)
Profilova fotka
dobré ranko děvčátka. Jenni koukala jsem do alba moc moc pěkné. ;-) škoda, že nevyšel i ten makeup. Holky o vlasech mi ani nemluvte. Měla jsem je do půlky zad a protože tady jsou kadeřníci neskutečně drahý tak se mi nechtělo se zastříhnutím 1cm ke kadeřnici. požádal jsem miláčka ať mi to zastříhne (1cm!!!!!) no a mám 10 pryč. Myslela jsem, že mě ovezou :-S :-D :-D :-D No ale na druhou stranu už jsem to protřebovala. Budu mít na svatbu prodloužené vlasy a budou skoro na zadek. Příčes už mám ve skříni. Jen se musí před svatbou udělat do stejné barvy co budu mít na hlavě. ;-)
ahoj, holky, děkuji za pochvalu. Arwen: fakt mám tolik vlasů, mám je dost hustý, díky tomu, že jsem si je nechtěla stříhat, aby rostly, tak nejsou prostřihaný.Už se těším, až se po svatbě prostřihají a zmenší se objem.
ahoj holky :-) Taky jsem si nechávala růst vlasy na svatbu, ale protože jsou jak píše Jenn taky hodně husté a hlavně těžké, těším se, až to po svatbě ostříhám, třeba na focení na občanku už bych chtěla vypadat jinak ;-) Trošku mě děsí ta představa železářství ve vlasech na svatbu, tolik sponek co mi tam nastrkala při zkoušce, jsem pohromadě ještě neviděla :-| ale to tak musí být, no :-| :-D
Profilova fotka
závidím vám husté a silné vlasy. Mám sice husté vlasy, ale strašně jemné, takže tlošťka mého culíku je spíše výsměch, proto nevím, co s tím bude u zkoušky kadeřnice dělat, asi si budu muset pořídit příčes :-(
Ahojík holky :-) právě jsem se vrátila ze zkoušek líčení 8-) Mám dvě zprávy. Jako obvykle jednu dobrou, jednu špatnou. Začnu tou špatnou - náš potvora předpotopní digi foťák vyfotí tak akorát stodolu, ale už nee jemné líčení, takže na mám jeden veliký barevný flek, kdyby měl někdo zájem ]-( :-( . A ta druhá je, že jsem naprosto spokojená s kosmetičkou a její prací. Fakt profík. Trefila se do mých barviček a vypadalo to opravdu suprovně. Navíc jsem za zkoušku nic neplatila a líčidla (teda co může), tak mi na svatbu půjčí. Můžu říct, že mě takový přístup velmi překvapil :-) No a na jemné vlasy prý pomáhá březová voda :-) Dá se koupit v drogerce.
ahoj markétko, tak to je super, že si spokojená. To je to nejdůležitější. my jsme dneska byli v brně s bráchou pro oblek, nakonec si vybral černý, byla to fuška, jelikož by potřeboval velikost 36 a nejmenší byla 38, ale aspoň tu jsme koupili a kalhoty se taky musí zmenšit v pase, prostě by potřeboval dětskou velikost, on je totiž vychrtlej, bude mít k tomu vínovou košili. Ale jinak mu docela sekne. Holky budu se muset pro dnešek s váma rozloučit,protože zase odjíždím k našim, brácha měl narozeniny a až teď to slaví, protože pracuje na turnusy v Praze.
ahoj Jenn, kalhoty se spraví, hlavně že mu to sekne :-) Tak hezkou oslavu a krásný víkend :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, no já mám vlasy celkem husté, když jsou prostříhané, jakmile mi dorostou na délku k lopatkám-což už mám, tak se mi oslabí a zjemní a opticky prořídnou, mám je takové cápaté. tak taky nevím, co mi s tím udělá. musím tam v týdnu zajít, ať zjistím, jestli mám objednávat příčesek nebo ne. Jinak páček, jdu žehlit a mrknout na Humoresky :-N
Profilova fotka
ahojky holky tak co market radila jsem špatně nebo dobře????
ahoj Kouzlo, tak tyto barvičky jsme nepoužívaly při zkoušce, ale jinak na běžné líčení mi je doporučila taky, takže máš za 1 :-) a děkuju :-)
Profilova fotka
Jé ahojky, já jsem tu dnes první? to není možné. Já měla být dneska na volejbale, ale já mám průjem nebo co a mám žaludek i břicho na vodě, tak jsem radši nejela ;-( ale hrají jen ve 4 chudáčci a já si to teď vyčítám, no to jsem ceclá já. Tak návštěvy spojené s oznámením máme za sebou. V úterý jdeme domluvit konečné menu na hostinu. Jsem naprosto spokojená, majitelem je jedem mladý a navíc moc sympatický kluk, který se minulý rok taky ženil a strašně ho baví dělat svatební tabule, domlouvat květiny apod.Takže má už několikaleté zkušenosti a vymýšlí sám, jak tu tabuli udělat pěknou apod. Takže když jsem mu jen nastínila, co chci, tak byl nadšený, že to moderní pojetí tabule má taky rád a že to bude super spolupráce. A sním je taky. Dal nám na doma možnosti rautu a my to tam půjdem domluvit a už nám to vypočítá i s konečnou cenou. byla s námi i mamka, protože před tím jsme domlouvali i cukroví a byla z jeho přístupu unešená taky. A svatba bude na zahrádce, znovu jsem to tam všechno okoukla a bude to nádherné.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?