Menu Forum

Svatba v červnu 2007

(Zamčená)
30. črc 2008
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
axi
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 183 příspěvků.
  • Svatba byla 2. června 2007
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Ahojky holky emoticon

U nás každý kecá do všeho, občas se zavřu v koupelně, tam chvilku zuřím nebo brečím - podle situace - a je klid emoticon. Všechny nechávám v tom, že to bude všechno po jejich emoticon .

Kouzlo, sakriš, kdepak jsi, už mám palce celé otlačené! Jak jste dopadli? Doufám, doufám, že dobře emoticon
17. kvě 2007 v 08:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
  • Svatba byla 23. června 2007
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
Registrovala se 30. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 516 příspěvků. Má 16 přátel.
    Region Plzeň
 Ahojky holkyyyyyyyyyyyy tak jsme vyhrááááááááááááááááááááááááááááááááááli. Bylo to neuvěřitelný. Kluci se rvali jako lvi a to doslova. Takovou atmosféru kde 4000 lidí fandí a každý gól skáče ze sedaček bomba emoticon . Všem co nám drželi palečky moc moc děkuji, protože nám to moooooooooooooc pomohlo. A v sobotu máme další tak držte znovu. emoticon emoticon emoticon Jen nevím jestli miláček bude hrát, protože se zranil. Má něco s kolenem. Uvidíme co na to doktor.
Jinak holky musíme se obrnit a nenechat si kecat do věcí, které chceme tak nebo tak. U nás to taky bylo. Ze začátku byla snaha, ale trochu jsem si dupla a je klid. Uvidíme kdo se ozve až bude krátce před svatbou a bude největší stres. emoticon
17. kvě 2007 v 10:23  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
  • Svatba byla 30. června 2007
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
Registrovala se 25. února 2007 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků a 1 album. Region Prostějov.
    Region Prostějov
 Kouzlo, tak to gratuluji a v sobotu budu držet znovu, pokud nezapomenu, Já jsem hlava děravá. Já si s tchyní před tím moc nerozuměla, teď už dobrý, ona je prostě svá, ale to je věc, která mě fakt vadí, když nám někdo-nebo mě do něčeho kecá. Ale právěže můj budoucí to naštěstí chápe, tak to udělá podle mě, jak to bude nejlepší. Ale ty řeči mi prostě vadí. jiné by to bylo od mojí mamky, které můžu leccos říct, ale jí ne, to ona by byla s se mnou schopná dohádat. tak raději mlčím a jak to bude se řekne, ař to bude stopro domluvené.
17. kvě 2007 v 10:36  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Kouzlo, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. kvě 2007 v 10:53  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 Jo přesně tak taky mi vadí když se někdo montuje do věcí do kterých nemusí. A co mě dokáže nejvíc dopálit je, když se někdo mntuje do mě. Já se do nikoho nemontuju ať si každý děla co chce, ale samozřejmě do doby než si začne brát do pusy mě. To bych vylítlaz kůže. emoticon emoticon
17. kvě 2007 v 10:55  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tereli
Registrovala se 9. října 2006 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Brne, Lysicich, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
tereli
Registrovala se 9. října 2006 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 16. června 2007
    V Brne, Lysicich, Region Brno
 Ahoj holky,

nemate nekdo info o pocasi v druhe polovine cervna?
17. kvě 2007 v 10:57  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
fotoportrét
fotoportrét
jennifer
Svatební výzdoba Kennoušek
PRO

Květy a dekorace - Region Hodonín
1
 koulo, gratuluju a držím palečky, aby Vám do v sobotu dobře dopadlo.

Já se budu muset s váma rozloučit, protože pojedu za chvilku do brna si něco zařídit a pak jdu na tu zkoušku účesu a líčení, večer dám vědět jak to dopadlo. emoticon
17. kvě 2007 v 11:03  •  Svatba byla v červnu 2007  •  www.vyzdoba-kennousek.cz  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Holky, tcyhňka vymýšlí pro manžela sytě růžovou košili, sama jde taky v šílené růžové emoticon . Nějak se mi to nezdá, ale nikdo mě neposlouchá (aby nevypadal jako veliké růžžové prasátko).
Naši jsou hodně decentní a budou tak i oblečení, mamina v bleděmodrém kostýmku a tatík v tmavěmodrém obleku - ladí emoticon.
Jdou z toho na mě mdloby ...

Ach jo a venku pořád leje emoticon
17. kvě 2007 v 11:12  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
market01
Registrovala se 17. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků. Region Nový Jičín.
 Kouzlo: suuupeeeer, gratuluju emoticon
Tady na Severní Moravě tady taky prší a prší a prší emoticon
Axi, sytě růžovou nebrat emoticon emoticon
Jenn, doufám, že dodáš fotečky, mě to čeká zítra emoticon
17. kvě 2007 v 11:53  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 axi: zpracuj manžílka, ať si to trošku podiriguje sám. Ten můj má úplně jiný vkus než jeho mamka, tak si to taky musel pohlídat, aby ho neoblékla jako kašpara. Já mám radši jednoduchost a když vzorek, tak drodný a pěkné barvy. A jeho mamka si koupila látku nejprve modro-tyrkysová-bílo-černou s mega obrovskými květy, od které já bych hned utekla. Ale ona je z ní nadšená. A pak to vyměnila za černobílou látku taky květy co největší. mě přijde, že se zasekla v 80tých letech. No ale jde v tom ona a já taky nechci, aby mi do nečeho mluvila, tak ať si v tom jde.
17. kvě 2007 ve 12:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 to není pro mého budoucíího manžele, ale pro jejího manžela čili tchána... Při té vší hrůza, naštěstí, ale i tak děs emoticon emoticon emoticon
Svého skoromanžu si hlídám sama, brrr, to bych nezvládla, aby mi někdo kecal ještě do tohoto ... Miláček bude celý bíločerný jako já emoticon
17. kvě 2007 ve 12:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 tak jsem zase tady. Vařím květák tak doufám, že ho nepřipálím, protože se tady vždycky na beremese zaseknu a zapomenu, že vařím. Včera to odnesla rýže hihihihihi emoticon Holky s tchýnkama je to potíž co. Ta moje musím říct, že má decentní vkus a tak se nebojím, že přijde v ulítlé minisukni emoticon emoticon emoticon Moje mamča bude mít tmavě červené, bordové dlouhé šaty a malé bolérko s tříčtvrtečníma rokávama. Moc jí sluší. Tatík bude mít černý oblek a asi mu seženem bordovou kravatu, aby ladili. emoticon
17. kvě 2007 ve 13:10  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 14. června 2007
    V Praze v kapli Libeňského zámku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
Registrovala se 24. března 2007 na beremese.cz. Přidala 251 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Hola hola nevěsty emoticon
tak jsem přežila včerejší firemní večírek, ale teda vůbec mi není dobře. Budu ráda, když to v práci vydržím do 16h. Mladej je z mých kolegů úplně nadšenej emoticon emoticon .... všichni vypadali (a stále vypadají) fakt kvalitně emoticon ... no což, se toho hold dneska moc neudělá emoticon aspoň zbyde práce na zítra ... emoticon
Co se týče tchýně a tchána - úplně jsem si je zamilovala - jsou naprosto skvělí emoticon chovají se jako by jim bylo 20 emoticon a to jim je oboum přes 60 emoticon fakt jsou super .... A nějak neřeším to co budou mít na sobě, jelikož vím, že se umí oblékat ... takže z toho strach nemám ..... emoticon
17. kvě 2007 ve 13:32  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 Tak hlavně, že jste se bavili. A co děláš dzabii za práci? Já kdybych se na naše pacienty vyprdla, že dnes se nepředřu, tak mě asi ukamenujou a hlavně poumírají emoticon
A 16h se ti blíží.

kouzlo: nečti si tady a utíkej pro květák, už se ti vaří půl hodiny a už je určitě hotový. emoticon
my jedeme za chvilku pozvat přítelovýho strejdu s tetou, sem je nikdy neviděla, ale prý jsou to pracháči a mají super barák a obrovskou zahradu, tak jsem zvědavá. Navíc bydlí v rožnově pod Radhoštěm, tak možná mrknem i na skanzen.
17. kvě 2007 ve 13:47  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
vaneskah
Registrovala se 11. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 164 příspěvků.
 Nu u nás je to s tchánovcema taky o.k....oblékat se umí, takže z toho strach nemám...Ted řešíme rozlučku, budete nějakou pořádat a jestli jo, tak spolu nebo každý sám? Já jdu s kolegyňkama sama, ale pak máme ještě večírek pro společné kamarády, ale až týden po svatbě, budou se tam pak pouštět na plátně naše svatební fotky... emoticon
Zítra už konečně koupíme ty boty pro přítele, teda doufám... a já potřebuju kaťata a samodržky...
17. kvě 2007 ve 13:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Arween: vymáhám dluhy emoticon
17. kvě 2007 ve 13:54  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Baf emoticon
Dzabii, tak na Tebe teda jako bacha emoticon
K té rozlučce - já jdu s holkama týden před svatbou na bowling a pak tancovat, miláček nic organizovat nechce, ale asi taky ještě pak uspořádáme nějaké grilování pro přátele a známé, co nebyli na svatbě emoticon
Kouzlo, jaký byl obídek? emoticon My měli v práci koprovku emoticon
17. kvě 2007 ve 14:08  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Mě se bát nemusíte emoticon emoticon ... je to taková odpočinková práce emoticon občas někoho šoupneš na exekuci a tak emoticon ... kdy jsou lidi blbý, tak co s nima emoticon
Já jsem si po tahu dala pěkně ostrýho bobíka u číňanů emoticon docela to bodlo, zrovna poopíjím druhýho RedBulla tak snad se to zlepší emoticon
17. kvě 2007 ve 14:13  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
arween
    Region Prostějov
 náš známý je přímo vedoucí na exekuci. ten mi přijít domů, tak strachy umřu. 190cm,120 kg, pleš na hlavě a mračí se na celý svět. Ale v soukromí je pohodář.
u nás rozlučka asi nebude. Mě to nic moc neříká, navíc týden před svatbou budeme na jiní svatbě, tak to asi pojmem dohromady. Jinak v týdnu zajdu někam s holkama z bývalé práce a kamoškama, hned jak uvidím služby si to zařídím. Ale jen tak popít a poklábosit, nic velkého.
17. kvě 2007 ve 14:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 Hihi, Redbull vám dává kříídllááá emoticon
Tak odpočinkovou práci bych taky chtěla někdy zažít, ale co, hlavně že je nějaká práce emoticon
17. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Holky, jak budete mí vlasy, já o tom právě bádám - mezi pročítáním výslechů emoticon - pořád jsem chtěla polovýčes, ale na poslední zkoušce šatů, jsem si je stáhla skřipcem (jako výčes) a bylo to mnohem hezčí - jak řekla mamina: labutí šíje (málem jsem se udusila smíchy), ale asi je to fakt hezčí. Tak teď netuším ... Hm

Rozlučku už jsme měli, naše holčičí se dost zvrhla na povídání o dětech, brrr (já to moc nemusím, takovéto kakáme, papáme, vážíme a tak.) Děti miluju, taky si chci brzy pořídit, ale sna pak zůstanu v jednotném čísle a bez vykojeného mozku, jak říká kámoška. Ale skoromanža říká, že do toho spadnu taky emoticon

Klučičí rozlučka byla prý báječná emoticon Byli na vodě při vypouštění přehrady, fotky chlapíků v neoprenech jsou k sežrání emoticon a večer diskoška. Užili si to!

Já už se těším na víkend, lehnu si a ani se nehnu, jupííí, má být teplíčko, dám opalovačku emoticon
17. kvě 2007 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 joojoo, je to vegetík ... a křídla ne a ne narůst emoticon
17. kvě 2007 ve 14:22  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 holky, mně se chce stráááááááášně moc spinkat a hlavně mám migrošku. To je zase den emoticon
17. kvě 2007 ve 14:25  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 ahojky holky oběd se povedl a teď tady oba odfukujeme jak jsme se napapali. Kupodivu jsem to dnes zvládla na poprvé a nic se nepřipálilo.
arween čoveče ty jsi každý měsíc na svtbě co???? emoticon
dzabii nejlepší je vývar ten ti určitě pomůže. emoticon
17. kvě 2007 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
market01
fotoportrét
fotoportrét
market01
 No vzhledem k tomu, že jsem si nechala hezky dlouhé vlasy, tak chci, aby z toho něco bylo, takže takový drdůlek z pramínků, je to v albu (ale strašně se tam ksichtím) a korunku se závojem. Jinak kdyby mi nebylo líto se ostříhat už teď před svatbou, tak to udělám emoticon
No jooo, určitě do toho povídání o dětech pak spadneme každá, ale taky se zatím držím s rezervou zpátky, přecí jen ještě to není můj čas emoticon
Jo jo, teplíčko, taky se těším, možná vyrazíme na tenis (doufám, že se nepřizabijeme, celou zimu jsme nehráli)
Kříídláá budeme mít v den D a pak pořád emoticon
17. kvě 2007 ve 14:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 jo, Dzabii moji tchánovi se taky chovají jako by jim bylo dvacet a právě odtud pramení to moje zděšení emoticon Růžová minisukně a sytě růžová košile mi nahánějí hrůzu - asi se mi o tom bude v noci zdát.

Skoromažovi se minule zdálo, že nám celou sobotu bude pršet a pršet a pršet. To jsou věci...

Markot, pěkné, pěkné. Alá bych chtěla závoj shora hlavy - a mám představu nějakého hladkého drdolu, tak nevím. Je to peklo. Na zkoušku účesu jdu až příští čtvrtek...
17. kvě 2007 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 já budu mít na 100% rozpuštěné nebo polorozpuštěné. Podle toho jak se nám podaří zamontovat ty dlouhé vlasy do těch mejch.
17. kvě 2007 ve 14:38  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
kouzlo
    Region Plzeň
 holky dám do alba na chvilku zkoušku toho tmavého líčení. Tak jukněte.
17. kvě 2007 ve 14:45  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
axi
    Region Blansko
 Tak fajn, těším se emoticon
A účes nachystaný nemáš? emoticon
17. kvě 2007 ve 14:50  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
fotoportrét
fotoportrét
dzabii
 Kouzlo: je to super, ale na svatbu je to moc ostrý .... ale je to fakt úžasný líčení emoticon
17. kvě 2007 ve 14:52  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.