Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
no hlavne co kdyz na obrade nebo na fceni??drepnu si tam nekde v parku??si si vemu plenu,vemu ji prababicce :-D
tak na obřadě bych to brala, to budeme nervozní hodně, ale focení už by mohlo být v klidu :-D v nejhorším to teda jistí příroda, i když nevím, jak by se tvářil zámecký zahradník :-)
Profilova fotka
:-D to bude zabava pak si isto dojmu budem vypravet komu se kde chtelo na zachod :-D
Profilova fotka
niky myslím, že budem mít v den D úplně jiné starosti než jak a kde se vyčůrat. Hlavně když řeknem to ANO. ;-) ;-)
no bavili jsme se s Tomem, jak moc nahlas to ano říct, to jsou ale starosti, že? Jako aby nás bylo slyšet, ale zase abychom to nekřičeli :-D a jestli se vymění prstýnky a už se máme políbit nebo mezi výměnou prstýnků a polibkem je ještě nějaký pokec... Jejej, tak dlouho jsme nebyli na svatbě, že fakt nevíme :-)
Profilova fotka
market taky dobry to me jeste nenapadlo,dik zas mam o cem premyslet :-D
no to jo, nás to napadlo v souvislosti s hudbou na obřad, jelikož je to na zámku, tak něco "normálního" nám doporučila paní na matrice a taky prý kvůli akustice, takže uvidíme, co z toho vznikne :-) taky jsme zkoušeli políbení, abychom u toho vypadali trošku lidsky a ne jak gorilky, co se na sebe vrhají od radosti :-D no prostě blbosti, ale důležité 8-)
Profilova fotka
:-D tak to jsem zvedava na fotky to budou same fotky jak koukate kdy co ate udelat :-D aspon budete oroginalni..ja se smeju ale ja taky nic nevim co kdy a jak :-D to bude sou
ale houbeles, určitě se hlídat nebudeme, my už se známe, vždycky jak je něco naplánované, tak je to jinak a o tom to je, prostě budeme spontánní, jen že jsme se u toho dost pobavili :-D ale jinak jsme normální, fakt :-)
Profilova fotka
to je taky fakt. market ja jdu hajat rano jdu do prace a pred tim jeste k doktorce a vstavam v 4,30 ]-( tak dobrou noc a nekd zas papa
já už to taky balím, dobrou noc, sladké sny a zase někdy. Papa :-)
Dobré ránko :-D Tak nám prší a prší, doufám, že se vyprší a celý červen bude nádherně ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Krásné ránko .. koukám, že jste to tady včera pěkně rozjeli :-) Já mám snad strach ze všeho ... ale nejvíc asi z toho, jak budu nervozní, tak asi (určitě) budu mít střevní potíže .... ty mám vždycky, když jsem nervozní ... je to divný, ale je to tak ... |-| :-N Dneska jdeme s prací na menší alkoholový dýchánek - můj manžílek se snimi chce seznámit :-D tak jsme to uspořádali takhle ... protože pak příjdou na svatbu a nebudou se znát ... tak takhle už jo :-D To mi zase zítra bude zle :-p :-o :-S
no právě, to já taky, to se kroutím jak had, takže to bude :-N Tak to jo, Dzabii, to se musí seznámit, hihi, no pak dej vědět, jak jste dopadli :-D
Profilova fotka
ahoj nevěsty! Tak nám včera přišla košile, je moc hezká, z hezkého materiálu, i barvička je fajn, akorát mě naštvali, že jí k tomu papíru špendlí a jsou v ní dírky... :-(
ahoj Vanesko, košile i kravata vypadají super, šikovná barvička :-D No jo, to dělají všichni výrobci, a je to hodně vidět? Jinak bych to asi reklamovala :-|
Profilova fotka
ahoj, no jo košile vždycky špendlí, ale to se ztratí ;-) Tak koukám, že každá má najednou trauma hlavně ze záchodu. Já taky, protože když musím, tak hned! :-N
Profilova fotka
Jo .. mám problém ... květinářství kde jsem si nakonec chtěla nechat udělat kytičky, je na měsíc zavřené kvůli rekonstrukci - to se fakt může stát jen mě ... neznáte nějaké super květinářství v Praze - je jich tady nepřeberné množství,ale ne všude jsou ochotní a milí ... takže za každou zkušenost a radu předem děkuji ....
Profilova fotka
tak v praze nikoho neznám. Já jsem si všude kde jsme něco objednávali ověřovala, jestli nechystají dovolenou, nebo jiný důvod pro zavření...hlavně moje manikérka mi podřizovala termín dovolený ;-)
Profilova fotka
No tak to mě nenapadlo se na to zeptat... hlavně že se ptám na všechny možný kraviny ...
Profilova fotka
:-D neboj někoho seženeš ;-)
ahoj holky, přeju krásné ráno, i když venku je ošklivě. Vidím, že jste včera rozjeli téma wc, nenapadlo vás třeba jít na vozíčkáře, je to přece větší a měla by to mít každá restaurace. Já to mám o to jednodušší, že si vždycky vyjedu výtahem do svého obrovského apartmá a mám klid. A v parku kde se budeme fotit jsou taky wc, takže si s tím starosti nedělám. Dzabi: v praze nikoho neznám, ale určitě seženeš něco krásného. Jinak odpoledne odjíždím do hotelu, doladit detaily, slečna, která to tam zařiizuje svolala schůzku, tak jsem se na ně nachystala, mám pár seznamů, aby se nenudili, ne teď vážně mám pro ně seznam hostů, nějak se nám zúžil, mělo nás být 70 a je nás 56, takže fakt o dost, pak jim dám seznam ubytovaných lidí a kdo jaký si vybral pokoj, taky zasedací pořádek napsaný a pak nakreslený, aby věděli jak mají být po sobe uspořádaný jmenovky, ještě jsem si pro ně nachystala co kde chci jak vyzdobit, ať to mají černé na bílém. pak půjdeme do parku, je moc pěkný, byli jsme se tam s přítelem v sobotu vyfotit a tak to ukážu ještě ségře a mamině, protože s náma pojedou do hotelu, aby víděli pokoje, protože jsme ještě neviděli pokoje ve skutečnostii, když jsme tam byli minule tak byl hotel celý obsazený, byla totiž konference.
Profilova fotka
no já nemám starosti s tím kam jít na záchod, ale jak...v šatech :-N :-D Ale až se okolo půlnoci převlíknu, tak bude klid ;-) snad to do tý doby nějak přežiju :-D No nám se seznam hostů zúžil ze 40 zatím na 31 a z toho ještě u 7 nevíme a vypadá to spíš negativně. Jsem z toho nějaká přešlá :-(
Profilova fotka
Záchod jako takový mi starost nedělá ... mám docela úzkou obruč ....
Já to taky myslela na ta šaty, že prostě na vozíčkářách je víc místa, takže se tam vleze i širší sukně. Radusaondra: chápu tě, že jsi z toho přešla, taky jsem pěkně naštvaná, že nám to pár lidí odřeklo a ještě z nesmyslných důvodů, ale zase si říkám, že je lepší, když nejdou jak se pak na svatbě dívat na otrávaný ksichtíky. :-p Jinak v pondělí u nás byla teta s babčou, dojeli se podívat na šaty, tak jsem je pozvala na svatbu a teta, ež s malým jdou, babča taky, ale kdyby jste viděli jak se tvářila, prostě, že jí se svatbou otravuju a tak, nejlepší bylo když řekla, že kdybych jí dala od každýho jednu dekoraci, tak by tam ani nemusela být a byla by doma a hlídala nám pejsky, to tak , za první vím, že psi nemusí a za druhý bych měla strach že jí utečou, stejně je chci mít na svatebních fotkách, tak budou u nás, když jsme zařizovali svatbu tak to byla první věc, na kterou jsme se ptali, prostě když nechce tak ať nechodí, jak jsem pak pochopila tak teta nechtěla jít, kvůli tomu, že měla strach, že pojedeme rychle a nebudou nám stačit, tak jsme jí vysvaětlili, že pojedeme pomalu, protože miláček bude mít na autě květinové srdce s medvídkama, tak že moc rychle jet nemůže. Tak nakonec pojede i malým a s babčou a strýc bude doma, protože musí nakrmit králíky, to mně fakt vytáčí, taková výmluva. :-p Taky mě babča naštvala, teta chtěla vidět,ženichův oblek, tak jsem řekla miláčkovi ať si ho obleče, má bílý saténový, když si ho oblékl tak babka mu řekla, že ženich nikoho nezajímá, že každý ženich má oblek a že na svatbu jdou všichni kvůli nevěstě, fakt super, takže už se jí na svatbě nemůžu dočkat. Takový kecy mám fakt ráda.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím z návratu předsvatební cesty x-) bylo to super. Už to začíná doléhat i na mě. Včera se mi zdálo, že mám místo šatů na sobě jakýsi naškrobený ubrus asi z roku 50 a je na mě jako pytel a ještě říkám, ty jsou krásné, ale holky na internetu mají hezčí, nepůjdem se přecejenom ještě jednou na nějaké šaty podívat? A mamka se tvářila, jakože no, já nevím, jsou nějaké divné. A dnes se mi zdálo, že místo ve 12:20,kdy už musíme být na radnici jsme se dostavili se svědkama ve 12:40-to už 10 minut měl běžet obřad, ale nikdo tam nebyl, ani jeden host ani rodiče. Tak jsme šli udýchaní za paní a ona se zrovna chystala na dovolenou a balila si věci, a když nás viděla, tak říká, tak my vás ještě oddáme, máte štěstí, že po vás už nikdo není. A chtěla občanky a já ji samozřejmě neměla. Tak jsem se z toho radši probudila :-D a co je kromě wc nového, Nějak se mi těch 10 dní zpět nechce pročítat. :-|
Profilova fotka
Vítej zpět arween .. užili jste si dovolenou? Co nového? akorát to, že se nám to zase o kus přiblížilo... Jinak já jdu ve středu na kuchání té boule co mám v puse ... auauau
Ahoj arwen, vítám tě zpět, z dovolené. Taky už mám taky takové sny, buď že kadeřnice místo toho, aby česala tak se v restauraci cpe a taky se mi zdálo, že hodinu a půl před obřadem jsme neměli ještě nazdobené místo , kde je obřad i hostinu, fakt super, už se nemůžu dočkat co se mi bude zdát před svatbou. Jinak dneska jdu do hotelu, takže uvidím i Jitku, budeme dolaďovat detaily.
Profilova fotka
Ahojky holky. tak Jitku pozdravuj x-) My už dneska taky sepíšeme konečný stav hostů, protože v pátek jdem domluvit množství a výběr cukroví-už nám paní volala, jestli to stále platí. Pak jestli to vyjde, tak jdem domluvit jídlo na hostinu a rozvezeme po Prostějově oznámení. A taky si zjistím květinářství, které bude nejlepší. Dnes jdu okouknout botky, snad na nějaké natrefím. Málem jsem si je dovezla z Egypta, byli krásné, ale blbě se mi v nich chodilo. A taky musím na katastr a domluvit si někoho na zbourání-spíš vylepšení a úpravy kuchyně. jé jenni, vy tohle náhodou neprovádíte, potřebuju jen zvětšit díru ve zdi mezi kuchyní a jídelnou.
Profilova fotka
arwee: kup si MF dnes- dnes je tam o tom příloha, zrovna to tady louskám ... ty třeba budeš potřebovat jen ohlášku a ne povolení ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?