Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
přesně, za pár ;-) ještě mám před sebou rozlučku, na tu se taky těším :-) no jo, je to fajn, když máš kolem sebe lidi, kteří za Tebou stojí a pomáhají :-)
Niikkyy: koukala jsem do alba - máte moc hezké snubáčky ;-)
Profilova fotka
dekuju moc,taky jsem z nich nadsena.proste v jednoduchosti je krasa. ale taky jsem se koukala k tobe a satky a prstynky jsou taky nadherny a to nerikam jen ze slusnosti ;-) jinak ano..je to fajn kdyz se muzu na nekoho obratit a on rad pomuze..u nas to jsou muj tata a jeho partnerka..ta nas bere jak vlastni a je to fajn..je to zlato spoustu toh zaridila,jinak bych nevedela co driv a tatka zase sehnal lidi na rozvoz lidi a alsi veci
no přesně, naši ze začátku svatbou nebyli moc nadšení (finance), ale teď si to užívají taky a pomáhají, jak se dá :-) Jéé, to jsi potěšila, že se šatky líbí, mě už taky :-) Píšu už, protože jak jsem psala myslím i tady nebo v jiné diskusi, byla krize, kdy jsem chtěla všechno měnit a byl to teda perný týden 8-)
Profilova fotka
je dobre ze jsi nemenila jsou opravdu hezky.nebo co jsi jako chtela menit?
ty první šatky (na ramínka), rozšiřovaly, takže ty nee. Pak jsem si vybrala ty druhé, bez ramínek, ty jsem si zamluvila, hezky zeštíhlují a jsou lehounké. A pak ty třetí, které jsme objevily s kamarádkou později, se mi zdály ještě hezčí než všechny ostatní, chvíli jsem váhala, ale byly hodně hodně těžké, takže nic. No a pak přišla ta krize, a zdálo se mi, že jsou jednoduché, obyčejné, nevýrazné, v jednu chvíli jsem zatoužila po krajce a tylu, no prostě krize :-) ty "moje" šatky měla taky nevěsta "babi", když tak jukni do svatebního alba :-) uf, to jsem se rozepsala ;-)
Profilova fotka
no ja ttaky mela strach ze najdu nejake jine a hezci,tak jsem se radeji nekoukala po jinych no a pak prisla kamaradka a ukazala mi jeji saty a ja zacala silet ze t me jsou hrozne,ale pak jsem ty me zase videla na zivo a jine nechci,jo kouknu do albicka ;-)
Profilova fotka
jo vypadaj fakt suprove!!!!
no to mě těší, že nejsem sama, kdo tak šílel :-) na té nevěstě nevypadaly tak špatně :-)
Profilova fotka
ne prave ze jsou strasne hezky a decentni nic preplacaneho,nebj vybrala jsi dobre :-D
Děkuju, jsem klidnější :-) no ale vůbec si nedokážu představit, jak s těma spodničkama budeme lítat na záchod, no to si užijeme :-)
Profilova fotka
no na to jsem taky zvedva hlavne uz vidim jak se do toho narvu a z nervozy se mi bude chtit hned na zacho neli na velkou to bude zabava :-D
Článek se načítá
taky jsem nad tím uvažovala, že kdy půjdu jenom na "malou", že to přežijeme ve dvou(se svědkyní, co bude držet :-D ) v klidu, ale co když budu potřebovat fakt na "velkou" a ty spodničky sama nepodržím, jejej, to jsou představy :-D A vidím,že máte oznamko od Stloukalových, my taky, bylo rychle hotové a za slušnou cenu :-)
Profilova fotka
jo presne dobra cena a do tydne doma a meli fakt hezke a vyber no to bud neco to asi zacnu mit vic tremu z WC nez z cele svatby :-D
no jo, sice jsme to objednávali přes svat.salon, tak ani nevím, jestli tam byl nějaký příplatek, ale už jenom to, že to bylo rychlé, je plus :-) katastrofické scénáře - to je v poslední době moje - že mě chytne slepák nebo zuby, že budou padat kroupy a různě takové veselé :-| ale je fakt, že se těšíme, je to takové chvění v bříšku, prostě něco nového, hodně očekávání a neznáma :-)
Profilova fotka
jo presne ja mam taky strach s pocasi a aby to vse klaplo a nebyl nejaky velky trapas atd,ale ono se to poda to silime ted a pak to bude super a nezapomenutelne...tim ja se uklidnuju :-D
jasně, že se to poddá, to ani jinak nejde, ale možná, že budeme v takovém transu, že nám hodně věcí dojde nebo se vybaví až později, až jak pomine ten šílený kolotoč kolem toho :-D Koukám na Ordinaci, zrovna tam Hrůšovi maskují monokl :-D
Profilova fotka
jo taky na to koukam :-D to je moje modla :-D :-D my na to koukame oba dva,vzdycky i rusime navstevy aby jsme to videli :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky holky tak když si tady čtu co vlatně vše by se mohlo stát tak mi navozujete pěknou schízu :-D :-D :-D :-D jediné co mě asi nemůže potkat je slepák. Ten už mám venku od roku 2000. :-) :-) :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Kouzlo..tak to mas dobry...o jednu starost mene :-D
no jo, Tom je teď v práci, dělá na směny, ale jak má R nebo N, tak taky koukáme, no přesně, v osm musíme taky být doma :-D Prostě Hrůša :-D Hezkýýý, docela to začíná být zajímavé, že? Myslím Danielu ;-)
Profilova fotka
je to pipina co???to jeste bude zajimave..taky mas doma Tomase??ja taky :-D
Profilova fotka
niky tak jsem hned klidnější :-D :-D :-D
Profilova fotka
tak to je dobre ted jeste nejak zkrotit ten zachod a bude to ok :-D
ahoj Kouzlo, co je nového? Neboj, schíza přejde :-D Jo jo, mám doma Tomáše :-) No je to pipina na entou, nevím, co čeká. Uááá, hysterický porod, a jééé, stará známá Stehlíková :-D Na záchod jedině ve dvou :-)
Profilova fotka
no ale na velkou teda nevim aby segra nepadla :-D kdyz mam nervy neni to tuhe :-D :-D no fuj ja jsem ale cune :-D nojo a kde je Česta???zase to prsvihl
Profilova fotka
nad záchodem jsem ještě nepřemýšlela, ale nějak to půjde. Prostě si to všechno převlečem přez hlavu a nějak to půjde.
Profilova fotka
kouzlo myslis ze to bude tak jednoduche? :-D
Niikkyy, Ty teda jedeš, hihi, ale nervozita se projeví asi všude, i v těchto funkcích :-D No jo, Česťa :-) Kouzlo, já jsem teda v naší restauraci neprohlížela záchody, ale doufám, že je to něco lepšího a většího než klasický půlmetr na půlmetr, kde tlučeš kolenama do dveří, když sedíš :-D
Profilova fotka
no spíš doufám :-D ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?