Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
my to máme právě tak, že už tam bude dj, takže si můžou zatancovat, a když budeme mít pak první novomanželský tanec tak se to utne a vyhlásí se to. Jinak taky budeme mít svatební noviny, takže si můžou něco přečíst a ještě tam bude kniha hostů, tak nám něco můžou napsat a pro děti máme vlastnoručně udělané omalovánky, pak ještě bublifuky a hotel klidně pro děti pustí minigolg a bowling, takže bude postaraný, jinak my focení máme tak, že se budeme se všema hostama a rodinou fotit v hotelové zahradě před obědem a po obědě se budeme jenom my dva s hafánkama fotit v městkém parku, bude to trvat si hoďku, aspoň tak nám to fotograf řekl a z celé svaby pak bude asi 500 fotek, taky my dalo docela práce sehnat fotografa, který by odpovídal mým náročným požadavkům, protože co nám sehnal hotel tak to byla hrůza a další taky nic moc, ale tenhle je fakt super. Dneska se právě chystáme jet do parku, aby jsme to viděli, nikdy jsme tam totiž nebyli, přeci jen máme svatbu 100 km od bydliště, takže to tam vůbec neznáme, tak aspoň aby jsme vůbec věděli kde to je, podle fotek vypadá park nádherně, tak uvidíme. My jsme totiž původně chtěli svatbu jinde, asi tak stejně daleko, ale přístup majitelů byl hrozný, chtěli jsme to v olomouci v horizontě, termín jsme si domluvili už rok a půl dopředu, protože oni tam dělají svatby jen vždycky první sobotu v měsíci, takže jsme se i trefili a pak nám za půl roku volali, že by dali všechy svatba před nás, protože oni tam chtějí jen obřad a nás poslední, tak to určitě, my by jsme zaplatili pronájem terasy(8000,- za celý den), na ní se dělají obřady, celou květinovou výzdobu a dostala bych se na řadu jako poslední, vždyť to bych se mohla taky vdávat až ve čtyři nebo v pět odpoledně a co bych asi pak měla za fotky. Když je jim milejší pronájmout terasu jen na obřad( nevím kolik si za to účtují) než na celý den a mít k tomu hostinu pro 70 lidí a k tomu ještě alkohol, tak je to jejich problém, když je jim za den milejší pár tisícovek za pronájem terasy než minimálně 150 000,- co bude za hostinu a alkohol, tak je to jejich problém.
tak nás při zařizování svatby akorát "vypekli" s místem hostiny, jinak problém nebyl, ale chápu, že Ty bys něco zaplatila a užili by si to všichni ostatní a než by na vás došla řada... No nevím, taky bych s tím nesouhlasila, ale máš pravdu, je to jejich problém. Nás bude fotit bratr od Ivett25, má nádherné fotky, a bráška je super, tak snad navodí atmosféru a fotečky budou krásné. A k prvnímu tanci - máte nějaké speciální přání? :-)
Profilova fotka
my se prvního tance docela obáváme .. jsme oba naprostý kopyta na tancování :-D
ahoj, my jsme právě kvůli tomu změnili místo svatby. Jsme tam jediní, přístup je super, takže jsme spokojení. K prvnímu tanci máme speciální přání, původně jsem chtěla vídeňský valčík, strašně se mi líbí, ale jelikož se bude celou dobu hrát jen moderna, tak by tomu měl odpovídat i první tanec nakonec jsme si vybrali od barryho white - you ´re my first, the last, my everything a jako druhou píseň kde budeme tančit s rodiči tak máme od andy williamse-can´t take my eyes off you
Dzabii: z toho si nic nedělej, takových nás je více, fakt :-D Jenn: to bude romantika, no už aby to bylo, že? :-) My zatím nevíme, asi to necháme podle momentální situace :-)
už se těším, ale ta představa je zajímavá, protože jsem si říkala, že svatba je až za rok a najednou už za tři týdny, pak budu říkat za čtrnást dní a pak za týden, fakt to hrozně letí. Taky jsem zvědavá jak ten tanec zvládneme, původně jsme chtěli chodit na hodiny tance se soukromým učitelem, ale jelikož je to jen v neděli nebo v pondělí od 19.00-20.00, tak nám to nějak časově nevychází, pořád člověk někde lítá.
No nic, nevěstinky, jdu něco dělat, mějte se hezky a třeba zase večer nebo zítra :-D
Profilova fotka
Ahojky holky tak já se taky přidám. My budem mít jako předkrm plněnou broskev a hlavní jídlo klasiku. Knedlíčkovou polévku a svíčkovou. Máme ji oba moc rádi a máme jí jen párkát za rok :-D Náš průběh svatby je trochu netadyční (v naší rodině) Nemáme svatbičku v hotelu nebo v restauraci. Po obřadě se půjdem všichni fotit do zámecké zahrady a pak lidi co jsou pozvaní ke svatebnímu stolu půjdou s námi do malé rodinné hospůdky kde bude obídek a otatní lidé na nás budou čekat buď v parku nabo v předsálí rautové místnosti, kde bude připravené občerstvení. Až přijdem s oběda tak se otevře rautová místnost, a bude se zase jíst. Budou obložené mísy, ovoce, zelenina, guláš, čína, kuřátka, řízky a sposty jiných pochoutek. Během jídla se bude pouštět muzika jen potichu a budou se na projekční plátno promítat naše fotky od malička až do teď. a hudbu neplatíme nic, protože nám aparaturu půjčí kamarád a písničky budem pouštět přez náš Noteboock. Nemáme žádný lidi na to aby nám vyzdobili sál atd atd. Vše budu dělat sama s pomocí rodina a kamarádů. Už se na to těším. Budu to mít podle sebe. Náš první tanec bude duet od George Michaela a Eltona Johna Don´t Let the Sun Go Down on Me. Vybral ji miláček. Stašně se nám líbí. Taky už jsme snad dali trochu muziku na obřad. Bude nás doprovázet Enya. Myslím, že ne zámek se hodí. Až přijedu do Č. tak půjdu do zámku vyskoušet jak to bude znít a hlavně spočítat to minutově, aby to sedlo a nebyla tam nějaká časová pomlka. Jenii taky někdy ty majitele nechápu. To si to neumějí spočítat co bude pro ně výhodnější???? :-S
Profilova fotka
Holky tak už mám v albu naše prstýnky. Bohužel to není moc kvalitní a jinou fotku nemá. ;-)
Profilova fotka
Ahojky nevěsty,jste tu někdo??konečně jsem si našla čas na vás a tady nikdo :-|
Profilova fotka
Já tady jsem, ale ty už jsi asi pryč... chjo
Profilova fotka
ahojky Veruse ;-)
Článek se načítá
ahoj holky, promiňte, že jsem se neozvala dřív, ale před chvilkou jsem dorazila domů, jsem úplně mrtvá, z domu jsem odjela v půl jedenácté a dorazila jsem až teď, první jsme se jeli podívat do parku do přerova, je fakt pěknej, takže budou pěkný fotečky, chtěla jsem si ho projít, abych věděla kde se vlastně budeme fotit, pak jsem jela k našim pro ségru a od jedné hodiny jsme chodili do devíti do obchodňáku, kdyby jsme aspoň sehnali co jsme chtěli, ale ne, ségra chtěla klasické lodičky, ale žádne se jí nelíbili, nebo spíš ani nebyli když už jedny tak tak jí byli velké a menší nebyli, obešla jsem olympii, futurumko, shoping, makro a vaňkovku, taky chtěla vínové naušnice, takže jsem obešla ještě všechny bižuterky, tak ty jsme aspoň koupili a chtěla nějaké černé bolerko a to taky nikde nebylo, chudáčci nožičky. Taky mě v obchodě naštvala prodavačka, dívala jsem se na šaty, chtěla jsem společenské šatičky, krátké, vybrala jsem si je a když jsem si je prohlížela tak tam přišla prodavačka a prý se do nich ségra vleze 4 krát, má velikost 34 a já 42, snad vyděla, že si je prohlížím, tak jsem jí řekla, že jsou pro mně a ona mi řekla, na co je chci, tak jsem jí řekla, že na večeře do dubaje na dovču ( je to pětihvězdičkový hotel a na večeře zřejmě budou vyžadovat společenské oblečení, tak radši pro jistotu jsem si je chtěl koupit), tak jsem jí ti i vysvětlila, a ona mi řekla, že ona by si vybrala něco jednodušího, při tom byli jednoduché saténové na ramínkách a trošku ozdobené vyšíváním, ale nic přeplácaného a že neví jestli se do nich vlezu, tak to už bylo na mně dost a když mi řekla, že jí se šaty nelíbí jaké prodávají tak to byla poslední kapka aještě když jsem se ptala na bolerko na ségru, tak prostě řekla, že na tak chudé lidi nic neprodávají, ale na oblácanější a víc usedlé, co jiného než svatba, protože bolerko chtěla na svatbu, může být usedlejšího, když je to v kongresovém sále a všichni budou krásně oblečení a ona má krásné plesové šaty, po tomhle jsem jí ty šaty vrátila, ať si je nechá, když nechtěla provizi ze 3000,- tak ať si je nechá, nebudu poslouchat, že jsem oplácaná a že se do šatů nedostanu a že se jí šaty nelíbí, to ani náhodou, přitom je to normální obchod s normálníma velikostma, takže mají tenhle obchod i v olympii tak si je tam půjdu koupit a na celou vaňkovku se můžu..... Kouzlo, prstýnky jsou moc pěkný :-)
Profilova fotka
Ahoj ahoj ahoj!!!! Holky mám obrovskou novinu - kamarádka, co mi má jít za svědkyni rodí!!!! Termín měla 27.5. tak jsme se bály, že nebude na svatbě a ona to vzala zodpovědně. Dnes ráno jí prdla voda, odpo jela radši do porodnice a už si jí tam samozřejmě nechali. Ted má kontrakce po 10 min, ale zatím ne nějak silné. Takže na svatbu už budou s Lukášem každý zvlášť!
ahoj veruše, tak to gratuluju. Držím pěstičky, aby to kamarádce dobře dopadlo.
Profilova fotka
Jenni díky. Bude to ok, je to holka šikovná.
Profilova fotka
veru tak to je super,tak taky drzim pesticky aby to vse oba zvladly ;-) a byli zdravi a stastny
Profilova fotka
Veru, akorát je mi jí líto, že to bude mít asi celkem dlouhý. Doktor jí řekl, že zatím je zavřená a dřív jak zítra to nebude. Přitom ale zase to musí být brzy, protože prý po prasknutí vody hrozí infekce a tak se mimi musí vylodit do 24 hod.
Profilova fotka
ano to by melo jak odtece voda dite zacina stracet kyslik a musi co nejdriv ven
Profilova fotka
chudina,snad ji nenechaj trapit!!doufam ze ti nasi uzasny doktori nic nespackaj a oba budou v pohode
ahoj nevěstinky, přeju Vám krásné nedělní ránko. :-) Já dneska pojedu pozvat bábinu se strýcem, ale vůbec se mi tam nechce, protože ty jejich reakce na svatbu jsou fakt hrozný a hlavně vždycky když tam mamka byla tak se jí ani nezeptali na svatbu jen jich zajímali, kde si co nakoupili. Takže fakt super. Hlavně si ještě myslí, že když se dělá svatba tak s tím nejsou žádný starosti a vůbec nechápou, že pořád někde jezdíme a něco zařizujeme. Jsem ráda, že na svatbu už všechno máme, ale přece jenom se pořád něco dolaďuje. veruse: už je mimčo na světě?
Profilova fotka
Ahoj Jenni, v 7 hod mě konečně vzbudila úžasná sms, že už je Luky na světě. Vykouknul v 7.15. Ještě že tak, za noc jsem asi 20 x kontrolovala mobil, jestli jsem smsku nezaspala. Tyjoooo, strašně bych chtěla kamarádce zavolat, ale vím, že má hlavu v pejru, tak musím počkat, až se ozve sama...
Profilova fotka
Co to kecám, v 8 mě vzbudila sms, že je Lukáš od 7.15 na světě....
tak to gratuluju! Je fajn , že jsou oba zdraví. :-)
ahoooooooj holky :-) Jenn, prodavačky kopni víš kam, prostě jsou to prdlé nány, je to hnus, ale pokud nemáme postavu modelky, tak se nám nikdo nevěnuje, mám takovou zkušenost s jedním svatebním salonem, paní prodavačka mi dávala dost jasně najevo, že zrovna na mě nic nemají. Za pár měsíců tam šla kočka, co má třicet kilo i s postelí a ta si přístup prodavačky nemohla vynachválit. No vyprdla bych se na ně zvysoka ]-( Veruse, gratuluju i já k mimískovi, je to krásná novinka ;-) No a jak jste jinak strávili sobotu? My jsme byli s Tomáškem na rodinkovém setkání, nevím, jak je jinde po republice rozšířený zvyk "svatodušní vaječina", ale snad to někdo zná. Vzhledem k tomu, že je za chvíli svatba, tak jsme si ji udělali trošku dříve, takže všude plno jídla, pití, dobrých lidích a dobré nálady, bylo to prostě fajn, skončili jsme v jednu v noci :-) Snad se to podaří i na svatbě :-D
Profilova fotka
Ahojky holky taky se přidávám ke gratulaci (taky bych chtěla miminko) :-D Jenni na prodavačky se vy.......... některé si myslí, že jsou ředitelky minimálně banky a že zákazník je tam pro ně a né ony pro zákazníky. :-p :-p :-p Holky tak jsem si myslela, že tento rok bude klidný, když jsme začali plánovat svatbu a nebude. Pořád jsem čekala co přijde za problém, protože docela vše běželo jako po drátku a je to tady. Asi se neudržíme v 1 lize a to opravdu nevím co se bude dít dál, protože smlouvu mme jen na 1 ligu. Takže myslím, že svatba bude v jednom velkm stresu. A já se znám, že si nedokážu říct nemysli na to máš svatební den. Asi mi hrábne. ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Mám strašný strach co bude dál. Jště máme 2 zápasy kde by jsme eventuelně mohli udělat body, ale to pochybuji, proteže včera jsme měli lehkého soupeře a taky jsme prohráli. Já chci zůstat tady. Moc se nám tady líbí a máme tady přátela. Asi vás to moc nezajímá, ale opravdu nevím co mám dělat. Začíná se to nějak na mě valit. A to je takhle každý rok v pořadí 3. Jestli se budem zase stěhovat tak mě omejou. To máme zase po dovolené a jen nervy a nervy. :-S ]-( ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme zkoušely s kadeřnicou ten nej účes a povedl se podle představ, takže to už mám vyřešený. Teď je otázka líčení, jestli se mám líčit sama (koupit make-up, pudr, rozjasňovač,....) a nebo se nechat nalíčit, i když jsem se po make-upu z Mary Key leskla jak velikonoční vajíčko :-| Holky a taky už začínám mít takový ty zvláštní pocity........tréma a štěstí a radost...všechno dohromady - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa já se z toho zblázním :-D :-D
Dobré ráánko všem, Kouzlo: je to sice náročné, mě se to lehko mluví, ale vždycky se to dá nějak vyřešit :-) Nevěš hlavu, nic není tak horké, budu držet palečky :-) Popellka: protože se nelíčím vůbec, tak si nechám stopro poradit od kosmetičky, co si vlastně pořídit a jak na sebe namalovat lidský obličej :-D Jdu tam v pátek, tak jsem zvědavá, co vymyslíme. Jojojojo, štěstí, radost, tréma, všechno dohromady :-D
Profilova fotka
ahojky holky, zdravím všechny :-) Obdivuju, jak si stíháte psát, já nestíhám číst ani všechny vaše příspěvky :-) kouzlo: držím palce ať to zvládnete a moc se nestresuj. nějak bylo-nějak bude :-) u nás je hotovej blázinec. jsme vinařská rodina a krom svatby ještě lítáme kolem vinohradů, nehledě na to, že děláme novou fasádu na baráku a lítáme kolem vyřizování stavby. :-| Svatba se nám blíží a už se začínám těšit, ale začínám být i nervózní :-)
Profilova fotka
Dobré ranko nevěstinky! Tak koukám, že jste probíraly průběh svatby, u nás to bude taky zajímavé, protože obřad máme 50 km od našeho domova a hostinu taky. Půl rodiny je z té strany a půl od nás... tak ještě ani nevíme, kde se sejdeme.. Jinak jídlo máme klasiku - rolka, svíčková, dort, koláče, raut.... A hrát nám bude kamarád DJ, od každého chceme trošku, takže nás asi nemine ani ta polka a valčík, ale proč ne. Jinak naše svatební sólo bude náš první tanec vůbec, takže se těším... Miláček vybírá písničku a pro mě to bude překvápko..... Jinak gratuluju k mimču... je to síla jeden odejde a další se narodí, ale tak to má být.......

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?